1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada tesbih görmek ne manaya gelmektedir? Rüyada tesbih iyi mi yoksa kötü mü yorumlanmalıdır? Medyum Saliha Hoca sizlerin merak ettiği bu soruları yanıtladı. Medyum Saliha Hanım’ın katkısı ile rüyada tesbih görmek hakkında birçok rüya tabiri yazımızın devamında sizlerle buluşuyor.

Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada tespih görmek tüm zamanlarda ve milletlerde görülen rüyalar arasındadır. Tesbih her ne kadar bizim toplumumuzun bir unsuru gibi görülse de aslında tüm kavimlerde kullanılan bir eşyadır. Medyum Saliha, sizlerden gelen talepler doğrultusunda rüyada tesbih görmek konusunu işledi. Rüyada tesbih görmek birçok rüya tabirleri kaynağında çok güzel yorumlanmaktadır. Medyum Saliha hoca’da özellikle rüyada tesbih görmek konusunun çok dikkatli analiz edilmesi gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada tesbih görmek bekar erkekler için çok güzel bir eş ile evleneceği manasına gelir.

Rüyada tesbih gören kişi bu rüyayı medyum Saliha Hanım gibi iyi bir rüya tabircisi ile irtibata geçerek yorumlatmalıdır. Çünkü rüyada tesbih görmek aynı zamanda büyük bir servet kazanmak için karşınıza çıkacak şansları ve engelleri de simgelemektedir. Aynı zamanda rüyada tesbih görmek aile büyüklerinizin sizin için hayır dua ettiği yönünde de yorumlanabilir. Medyum Saliha Hoca bir kimse rüyada tesbih görmek konusunda tekrar eden rüyalar görüyorsa sofrasına bir misafir geleceğini ve onu ağırladığı takdirde tesbih taneleri sayısınca hayırlı haberi art arda alacağını haber vermektedir.

Rüyada Kadının Tesbih Görmesi

Rüya yorumcuları genel manası ile rüyada tesbih görmek Saliha kadına ve güzel haber şeklide yorumlanır demektedirler. Medyum Saliha Hoca’da bu rüya tabirleri ile aynı düşünüyor olsa da kişisel rüya tabiri hususuna da dikkat edilmesini tavsiye etmektedir. Rüyada kadının tesbih görmesi konusu da farklı bir rüya tabiri konusudur. Rüyada kadının tesbih görmesi rüya sahibi kadın yanlış bir iş üzereyse ondan vazgeçmesi ve tövbe etmesi gerektiğini haber vermektedir. Rüyada kadının tesbih görmesi aynı zamanda Medyum Saliha Hanım tarafından çok güzel bir kız evladı ya da torunu olacağı ve onun tüm aile için faydalı işler yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya tabiri ilmi çok karmaşık ve dikkat isteyen bir ilimdir. Bu sebeple de gerek İslami rüya tabirleri olsun gerekse de genel rüya tabiri konuları olsun ince eleyip sık dokunmalıdır.

Bazı kimseler gördükleri rüyaları her önüne gelene anlatarak rüyanın muhteviyatına zarar vermektedirler. Bu çok yanlış bir harekettir. Rüya size özeldir ve ancak rüya yorumcusu ile paylaşılmalıdır. Rüyada kadının tesbih görmesi hususu da bu şekilde dikkate alınmalıdır. Medyum Saliha Hoca, özel olarak kendisine başvuran birçok kadının rüyada tesbih görmek konusunda hayırlı ya da şer rüyalar gördüklerini ifade etmekte. Rüyada kadının tesbih görmesi bu açıdan bakıldığında iyi bir rüya olmakla birlikte bazı durumlarda şer rüyalar arasında da değerlendirilebilmektedir.

Rüyada Yeşil Tesbih Görmek

Medyum Saliha Hoca, hayatımızın büyük çoğunluğunu uykuda geçirdiğimizi söylemektedir. Rüyalar da bizlere uyku halindeyken zuhur etmekte. Rüya tabirleri farklı zamanlardaki rüyalar hakkında farklı yorumlar yapmaktadır. Bazı İslami rüya tabirleri yalnızca gece görülen rüyalar rüya tabiri olarak dikkate alınır dese de aslında her vakitteki rüyanın bir anlamı olabilir. Rüyada yeşil tesbih görmek konusu da her vakitte görülebilecek rüyalar arasındadır. Medyum Saliha Hanım, çoğunluk bakımından rüyada yeşil tesbih görmek iyi manaya gelir diyor. Rüyada yeşil tesbih görmek bir kimsenin hastalığının yakın zamanda geçeceğine işaret ediyor olabilir. Aynı zamanda rüyada yeşil tesbih görmek maddi olarak feraha kavuşulacağına ve umre ziyareti yapılacağına da İslami rüya tabirleri açısından delil olabilir.

Rüyada yeşil tesbih görmek çoğu kimse tarafından borçların sona ermesi olara da yorumlanmaktadır. Medyum Saliha genel manada rüya yorumu yapıldığında hayırlı haberlerin yakında geleceği şeklinde de bu rüyayı tabir etmektedir. Rüyada yeşil tesbih görmek aynı zamanda düşmanlara galip gelmeye ve onları boyun eğdirmeye de yorumlanır. Medyum Saliha Hoca, rüya tabiri açısından bazı durumlarda rüyada yeşil tesbih görmek yediklerimize ve içtiklerimize dikkat etmemiz gerektiği şeklinde yorumlanır demektedir. Rüyalar alemi insanın iç dünyasındaki birçok hezeyanın neyle sonuçlanacağını da bize bildirir. Medyum Saliha Hanım ile rüya tabiri yaptıran kişiler bu durumlara çare bulma konusunda hocamıza danışabilirler.

Rüyada Tesbih Çeken Birini Görmek

Medyum Saliha Hanım, bizlere rüyada tesbih çeken birini görmek demek yakın zamanda hayırlı bir dost edineceğiniz manasına gelebilir demektedir. Diğer yandan da bu gibi rüyalar çok iyi şekilde rüya tabiri usullerine tabi tutulmalıdır diye de eklemektedir. Rüyada tesbih çeken birini görmek, ileride bir iş kurma girişiminizin olabileceğini ve eğer ki bu konuda aklınızda soru işaretleri varsa bunları kaldırmanız gerektiğini ifade ediyor olabilir. Medyum Saliha, insanların değişik bir alem olan rüyalar konusunda çok meraklı olduklarını ancak dillerinde bakla ıslanmadığı için çoğu zaman fırsatları kaçırdıklarını da söylüyor. Rüya yorumlama binlerce yıldır rüya tabiri ilmini talim etmiş kişilerce yapılmaktadır. Medyum Saliha Hanım’da bu konuda en başarılı medyumlar arasında gösterilmektedir. Her medyum da rüya tabircisi değildir.

Rüyada tesbih çeken birini görmek meselesi karşınıza çok fazla fırsat çıkacağını ve bunlardan birisinin sizin için çok hayırlı olacağını da ifade eder. Bekar bir bayan rüyada tesbih çeken birini görmek gibi bir rüya görürse dini bütün ve efendi bir bey ile dünya evine girebilir. Diğer yandan rüyada tesbih çeken birini görmek bekar erkekler için de Saliha bir eş ve güzel çocuklar manasına gelir. Medyum Saliha, insanların rüyada tesbih çeken birini görmek konusunda sordukları rüya tabirleri kişiye özel yapıldığı takdirde olması muhtemel olaylara sizi hazırlar diye de eklemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap