1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak genel olarak iyi yorumlanır. Bu kişinin oldukça iyi bir insan olduğuna işaret eder. Kişinin iyi huylu çevresiyle anlaşabilen bir insan olduğuna ve kişinin iman dolu olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak görmek ayrıca berekettir. Eğer ki kişi iş hayatında ve özel hayatında sıkıntılar yaşıyorsa bu sıkıntıların gideceğine ve maddi olarak ferahlayıp hem işine hem evine düşünemeyeceği kadar bereket geleceğine işaret eder. Ayrıca herhangi bir hastalığı olduğuna fakat bu hastalığın daha önceden anlaşılmadığına da delalet eder. Doktorlar bu hastalığı anlayacak ve kısa sürede bu hastalığın giderilmesini sağlayacaklardır. Kişinin bunlardan farklı olarak kendisine yanlış yapan insaları bile affedip içindeki kini öldüreceğine işaret eder. Kişi artık tamamiyle aradığı huzuru bulacaktır.

Rüyada Yağmurun Evine Yağması

Rüyada yağmurun yalnızca kendi evine yağması hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi ve ailesi için maddi,manevi her anlamda hayırlı bir yıl geçireceklerinin göstergesidir. Aralarındaki ufak tefek sıkıntılar da giderilecek ev halkı tamamiyle huzura kavuşacaktır. Ayrıca rüyayı gören ve evde yaşayan kişilerin Allah katında sevilen kişiler olduklarına bu dünyada yaptıklarının ödülünü öbür dünyada alacaklarına işaret etmektedir.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek hayırlı haberlerin geleceğinin habercisidir. Rüya sahibinin hayatında mutlu haberler alacağına sevdiği kişilerle birlikte huzurlu günler geçireceğine işarettir. Ayrıca rüyada yağmurda bir sevdiğiyle yürüyorsa bu sevdiği kişiyle evliyse mutlu bir evlilik hayatı geçireceğine eğer ki evli değilse de evliliğinin yakın olduğuna evlilikleri boyunda da mutlu bir birliktelik yaşacaklarına işarettir. Eğer ki yağmurda şemsiyeyle yürünüyorsa da hayatının bu kısmında kendisinin sorunlarında,mutluluklarında yanında bir kişinin olacağına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin kurtarıcısı konumunda olacaktır. Dertlerini aşmasında yardımcı olup sıkıntılı günlerin geçmesini hızlandıracağı gibi aynı zamanda mutlulukta da yanında olup mutluluğunun sürmesi için de çabalayacaktır. Eğer ki bu yağmurda yürüyüş terlikle gerçekleşiyorsa bu da bolluk ve berekete yorumlanır. Kişinin maddi yönden büyük gelirler elde edeceğine bu getiriyle birlikte de yaşam konforunun artacağına işarettir. Bu kişi hayatı boyunca çektiği sıkıntı ve dertlerin emeğini kısa bir sürede alacaktır.

Rüyada Yağmur Sesi Duymak

Rüyada yağmur sesi duymak hayra işarettir. Kişinin sesinin gür çıkacağını gösterir. Sesini duyurmak istediği her kişiye duyuracaktır. Yani böylece yıllardır hayalini kurduğu makama,mevkiye gelerek emeklerinin meyvesini toplayacaktır. Ayrıca bu mevkilerde sözü dinlenen bir kişi olacağına ve yaptığı liderlikle birlikte adından çokça kez söz edileceğine işarettir. Çevresinde de görmüş olduğu sevgi ve saygı büyük bir oranda artarak mutluluğa ulaşacaktır.

Rüyada Yağmurun Üstüne Yağması

Rüyada yağmurun üstüne yağması kısaca zaferdir. Eğer ki rüyada yağmur direkt üstüne yağıyorsa bu dünyada istediğiniz her şeye kavuşacağınıza haber verir. Ve şu anda olan sağlık sıkıntınız varsa bu sıkıntıların kısa bir sürede giderileceğine müjdeli haber bekliyorsanız bu haberin geleceğine işarettir. Çevresinde sevdiği kişilerin de mutlu olduğunu görecek kişinin bu dünyada artık sırtı yere gelmez dersek pek abartmış sayılmayız.

Rüyada Yağmur Suyu İçmek

Rüyada yağmur suyu içmek hayırlı bir haber olabileceği gibi kötü bir haber de olabilir diyebiliriz. Bu farklı yorumlanmasının sebebi de suyun saf ve berrak olmasına yada suyun kirli ve çamurlu olmasına bağlıdır. Eğer yağmur suyu saf ve berraksa bu olumlu yorumlanır. Yani suyu içen kişinin her türlü sıkıntısının yakın bir zaman içerisinde çözüleceğine huzura ve bolluğa kavuşacağına işaret etmektedir. Fakat eğer bu su oldukça pis ve çamurlu bir suysa da maalesef sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda sağlık sıkıntısı yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Yağmurun Çiselenmesi

Rüyada yağmurun çiselenmesi hayra yorumlanır. Fakat bu güzel şeylere kavuşmak biraz zaman alabilir. İstediği başarı ve mutluluğa kavuşacağına fakat bunların olması için düşündüğünden biraz daha fazla beklemesine yorumlanır. Ayrıca göstermeyi düşündüğü çabadan biraz daha fazla çabalaması gerektiğine de işarettir. Tüm bunlardan sonra belki de beklediği başarı ve mutluluktan bile daha iyi bir konuma geleceğine ailesi ve çevresi tarafından sevilip saygı duyulan bir kiş olacağına işarettir. Aynı zamanda eğer bir sağlık sıkıntısı yaşıyorsa da bu sıkıntının er ya da geç çözüme kavuşup sağlıklı bir yaşam göstereceğine de yorumlanır.

Rüyada Yağmurun Altında Sırılsıklam Olmak

Rüyayı gören kişinin günahlarına artık, son vermesinin zamanının geldiğine işaret eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin günahları karşısında Allah’tan af dileyerek tövbe etmesi ve de günahlarının kefaretini ödemesi gerektiği zamanın artık, yaklaştığını işaret etmektedir.

Rüyada Şemsiye Altında Yağmurda Yürümek

Rüyasında sağanak sağanak yağan yağmurlu bir havada şemsiye açarak yürümek şeytanın şerrinden korunmak ve onun vesvesesini dinlemeden yaşamaya devam etmek olarak yorulur. Bu yönüyle rüyayı gören kimsenin hayatında artık, günahlara yer bırakmadığına ve de her yönüyle kabahatlerinin farkına vararak birtakım kusurları da tamamen ortadan kaldıracağı günlerin yaklaşmış olacağına işaret eden son derece hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

Bu yönüyle değerlendirildiği zaman rüyayı gören kimsenin hatalarından arınmada da tıpkı şemsiye altına girdiği gibi tövbe kapısını aşındırdığına yorulan bir rüyadır. İşte rüya sahibi de tıpkı buradaki şemsiyeyle yağmurdan korunduğu gibi gerçek yaşamında da günahlardan sakınmak konusunda üzerine düşenin fazlasını yapacağına ve bunda Allah’ın inayetiyle gerçekten de başarıyı elde edeceğine işaret kabul edilen rüyadır.

Rüyada Şiddetli Yağmur Görmek

Bazı rüyalar vardır ki rüya tabiri edilirken karşı tarafı bir yandan uyarmak bir yandan da akıl vermek gerekmektedir. Medyum Saliha Hoca bu tür rüyalardan birisinin de rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek olduğunu söylemektedir. Çünkü bu rüyayı gören kimse çok büyük bir maddi krizin içine girecek demektir. İnsanlar kötü zamanlar için birikim yapmadıklarında başlarına gelecek felaketler karşısında çaresiz kalırlar. Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek de bunlar arasındadır. Bir kimse rüyada yağmur yağdığını görse bu duruma göre iyi ya da kötü yorumlanabilir.

Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek için de bu durum söz konusudur. Özel bazı durumlarda büyük bir bolluğun büyük bir zorluğun ardından geleceğine delalet ettiği sonucuna da varılabilir. Bu konuda Medyum Saliha Hanım, rüya gören kimsenin rüyada başka neler gördüğüne göre rüya yorumu yapılacağını bildirmektedir. Rüya tabiri yapıldıktan sonra da rüyası yorumlanan kimse yoruma razı gelmeli ve daha da dillendirmemelidir.

Rüyada Yağmurda IslanmakMisal olarak medyum Saliha Hocaya rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek ile ilgili rüyanı yorumlaması için ayrıntılıca anlattınız diyelim. Hocamız da bu rüyayı size en makul şekilde yorumladı. Siz bunu gidip de her yerde anlatır ve anlayan anlamayan kimselere yorum sorarsanız ve o kişiler de çok kötü bir yorum yaparsa zarar görme ihtimaliniz çok yükselir. Rüyada şiddetli yağmur yağdığını görmek böyle sebeplerden dolayı çok iyi analiz edilmesi gereken bir rüyadır.

Yorum Yap

Yorum Yap