1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Yangın Görmek

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek manası nedir? Rüyamda yangın gördüm diyenler için açıklama var mı? Rüyada yangın görmek konusunda tüm detaylar bu makalemizde. Rüyamda yangım gördüm, bunun manası nedir diye araştırma yapanlar için tüm detaylar makalemizde!

Rüyada Yangın Görmek
1

Rüyada yangın görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada yanan bir yer görmek olumsuz şekilde yorumlansa da alev görmek hayırlı bir haberin işareti olabilir. Ancak Rüyada görülen duman, yanan yer gibi detaylı durumlar rüyanın hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanmasına neden olabilmektedir. Rüyada görülen yangın, ateş rüya tabirinde farklı anlamlar ortaya koymaktadır. Eğer rüyada görülen ateş ya da yangın kişiye zarar veriyorsa kötüye, zararsız bir durumda is hayır ve güzelliğe işaret etmektedir. Rüyada yangın günah ve sevap, bolluk ve bereket hatta savaş ve barış anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Rüyasında kendi evinin yandığını görmek, rüya sahibinin işlerinin yakın zamanda bozulacağı ve maddi zarara uğrayacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüya, ailevi durumların bozulacağı, özel hayatta sorunlar ile karşılaşacağı, birlikteliklerin bozulacağı anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabirlerine göre evinin yandığını görmek; eve haram lokma girdiğini, haksız bir kazanç elde edildiğini, birilerini bilerek veya bilmeden bir zarara uğratıldığını göstermektedir. Aynı zamanda kişinin yakın bir süre içerisinde sağlığının bozulacağına ve bir hastalık veya sorun ile karşılaşılacağına işaret etmektedir. Yanan ev bir başkasına ait ise, uzaklardan gelecek olumsuz bir haber şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada yanan yerden beyaz dumanların çıkması genel bir soruna işaret etmektedir. Eğer siyah dumanlar çıkıyorsa büyük bir sorun ile karşılaşacağına veya felakete uğrayacağına işarettir.

Rüyada Yandığını Görmek

Genellikle geçmişte verilmiş kötü kararların veya işlenmiş günahların işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yandığını gören kişinin mal kaybına uğrayacağı, işlerinin kötüleşeceği darlık ve yokluğa gireceği anlamına gelir. Kişinin işlediği günahların bedelini yaşarken ödemeye başlayacağına inanılır. Başkalarına yaptığı suçlardan veya zararlardan aynı şekilde kendisinin de zarar göreceği ve aynı sıkıntıları yaşayacağına inanılır.

İşlerinin önünde engeller oluşur, hayatının normal düzeninde bozulmalar görülür. Bazı yorumculara göre ise rüyada kendisini yanmış olarak gören kimse, tüm günahlarından arınıp tövbe eder. Vücutta hissedilen yanma, manevi açıdan erişilen yüksek mertebelere işaret etmektedir. Allah yolunda işlenecek sevaplara ve sevilen bir kul olma yolunda sarf edeceği çabalara işaret etmektedir. Yanan beden, Allah katında sevapların en büyüğüne ulaşılacağının bir göstergesidir.

Rüyada Bir Yeri Yanarken Görmek

Rüyada herhangi bir yerini yanmış görmek ise, kısa sürecek sıkıntılı bir döneme girileceğine işarettir. Eğer yanık izi bir süre sonra kayboluyor ise, sıkıntının da kısa sürede geçeceği ve etkisinin küçük olacağına inanılmaktadır. Kişi kendisinin ateşlerin içine atıldığını fakat yanmadığını görmüş ise, rüya sahibinin kudretli bir kişi tarafından zarara uğratılacağı ve zor durumlarda kalacağı anlamlarına gelmektedir.

Eğer kişi kendisini ateşe attığını görmüş ise, sıkıntılarından kurtulacağı, zorlu günleri geride bırakacağına işaret eder. Rüyada kişi, üstüne bir kıvılcım sıçradığını ve elbiselerinin yandığını görmüş ise, bu dışarıdan gelecek bir dedikoduya veya iftiraya maruz kalacağı anlamına gelmektedir.

Yapmadığı bir isle suçlanabilir veya kendisi hakkında gerçek olmayan bir durum ortaya atılabilir. Bazı alimlere göre ise, üstüne sıçrayan kıvılcımlar akraba ilişkilerinin bozulmasına işaret etmektedir.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada yakılan ateş, ısınmak veya karanlıktan kurtulmak için yakılmış ise bu durum rüya sahibinin yüksek mevkilerde bulunan birilerinden yardım isteyeceği veya onlardan gelebilecek bir iyilik ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüya sahibi ateşten kendine zarar vermeden istediği şekilde faydalanabilmiş ise, beklediği yardımı göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Yaktığı ateş çevresini aydınlatmış ve etrafını görmeye yetmiş ise, rüya sahibi gerçek hayatta çevresindekilerin yapılacak bir hatanın sonuçlarını görmelerini sağlayacak veya bir hatanın yapılmasını engelleyecektir.

Rüyada Bir Yangının Etrafında Toplanmak

Yangının bir bölgeyi yaktığı ve tüm halkın o bölge etrafında toplandığını görmek, bahsi geçen bölge halkı açısından bolluk ve bereket dolu bir zamanın geleceğine işaret etmektedir. İnsanların ateş etrafında toplanması aynı zamanda rüya sahibinin hayatının rayına oturacağı, önündeki engellerin kalkacağı anlamına gelir.

Bölge halkının bir ateş etrafında toplanıp o ateşi büyüttüklerini görmek, rüya sahibinin halk arasında birkaç kişinin arasını bozacağına, ilişkilerini koparacağının göstergesidir. Rüyada yangın görülmesi genel olarak olumsuz şekilde yorumlansa da Rüyada alev görmek hayırlı şekilde değerlendirilmektedir. Küçük alevler görmek, bolluk ve berekete işaret etmektedir. Rüyada görülen yangın rüya sahibine bir zarar vermemiş ise hayır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yangın Çıkarmak

Rüyada yangın çıkarmak; rüya sahibi açısından pek güzellikle yorumlanmaz. Rüyasında yangın çıkardığını gören kişi kötü işler ile uğraşabiliyor olabilir. Bu kişi yalana, iftiraya, fitneye ve fesatlığa bulaşarak insanların günahını alıyor olabilir. Bu rüya; rüya sahibi açısından pek olumlu yorumlanmamaktadır. Rüya sahibi bir olay ya da bir kişi neticesinde; insanları birbirine düşürebilir, insanlar arasına nifak sokabilir.

Ancak bu rüya elbette sadece böyle yorumlanamaz. Gördüğümüz rüyaların büyük bir çoğunluğu bilinçaltımızdır. Gün içinde yaşadığımız olaylar; gece gördüğümüz rüyalarımızı şekillendirebiliyor. Öncelikle bunun ayrımına varabilmek önemlidir. Bunların yanı sıra rüyada yangın çıkarmak; ilk tabirin tersi şekilde de yorumlanabilir.

Kişinin kıskançlıki fesatlık yapmasından ziyade rüya sahibine bu duyguları besleyen bir kişinin varlığı olabilir. Rüya sahibi bu bakımdan çevresine ve yaşantısına ekstra hassasiyet göstermelidir. Rüyada yangın çıkarmak bir diğer tabire göre ise; yalnızlık olarak tanımlanır. Kişinin zamanında yaptığı ya da gelecekte yapacağı olaylar neticesinde yalnız kalabilme durumu olabilir. Bu bakımdan rüya sahibi sonradan pişman olmamak için hareketlerini özenle seçmelidir.

Rüyada Yangın Dumanı Görmek

Rüyada yangın dumanı görmek kişisel bazda düşünülmesi ve insani olarak akıllıca yorumlamaya muhtaç rüyalar arasındadır. Rüyada yangın dumanı görmek tehlike ve sıkıntılı zamanların yakın olduğuna işaret etmektedir. Medyum Saliha Hanım ile birlikte rüya yorumlama konusuna baştan sona farklılıklar katan danışanları hocamızın tekniklerinden ve ileri görüşlülüğünden faydalanmaktadır. Rüyada yangın dumanı görmek muhakkak ki çok büyük önlemler almayı tavsiye etmektedir. Kişiye özel rüya bakımı sayesinde insanların alacakları önlemlere ve faydalı işlere devam etmek insanın doğasında bulunur.

Yoksa rüyada ateş görmek ve rüyada yağmur görmek nasıl bir anlam ihtiva etmekteyse bazı rüyaları çözmek de zorluklar ile dolu olabilir. Rüyada yangın dumanı görmek bunun sayesinde de içinde kalanların her birisini yemek gibi. Rüyada yangın dumanı görmek ile ilgili olarak çok yakın bir zaman aralığı işaret ediliyor olabilir. Zira rüyada yangın dumanı görmek hakkında birçok söz söylenip birçok yazı yazılmış olsalar bile insanların bilinçsizliği ve araştırma meraklarının olmaması derin sorunlara yol açabilmektedir.

Medyum Saliha Hanım ve onunla ilgili tüm sıkıntıların birden saldırabileceği unutulmamalı, en iyi medyumlar arasında adı geçen Medyum Saliha hanımın nasihatleri dinlenmelidir. Rüya tabiri ilmi çok büyük olayların önlenebilmesi ya da başımıza gelecek birçok şansın önceden bilinebilmesi adına çok faydalı ve güçlü ilimlerden biridir. Medyum Saliha Hanım da Rüyada yangın dumanı görmek gibi birçok rüya tabiri konusunda en tercih edilenlerden birisidir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap