1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek tabiri nedir? İşte bu soruya detaylı yanıt verebilmek için hazırladığımız Rüyada yılan görmek detayları işte bu yazımızda. Rüyada yılan görmek kişi için olumsuz bir anlama sahiptir. Batıl bir rüya olarak tabir edilir. Yılan düşmana yorulur. Bu tür kötü rüyaları herkese anlatmamak lazımdır. Kötünün şerrinden Allah’a sığınmak lazımdır.

rüyada yılan

Rüyada yılan görmek hakkında detayları açıklıyoruz. Rüyadaki yılan kötülüğünüzü isteyen, sizi kıskanan bir kimse olarak yorumlanır. Bu görülen rüya gizli rakibe de işarettir. Rüyada görülen yılanın sivri dişleri rakibin gücünün göstergesidir.

Rüyada görülen yılan ahlaksız bir kimseye ve hain komşuya da tabir edilir. Bazı tabircilere göre yakın birinden gelecek ihanete, hayırsız bir kimseye tabir edilir. Rüya gören kişinin düşmanlarının kendine karşı birleşerek büyük bir sorun oluşturacaklarına tabir edilir.

Dikkatli olmanızda fayda vardır. Rüyada görülen mavi renkteki yılan erkek bir düşmana delalettir. Bu düşmanınıza galip geleceğinize de yorulur.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüya sahibini bir yılan öldürdüğünü görmek kişinin düşmanlarına karşı zafer kazanacağını gösterir. Eğer kişi kavga etmeden bir zafer kazanmışsa bu herhangi bir sorunla karşılaşmadan düşmanlarını yeneceğini gösterir.

Eğer sokaklarda bir yılan öldürdüğünü görürse bu büyük bir savaş veya kavga olacağına tabir edilir. Yılanın ölümünden galibiyet kazandığını gören kişinin hayatı hep başarılarla geçecektir. Rüya sahibi yılanı öldürdükten sonra elleriyle havaya da kaldırmışsa bu düşmanı yenmekle birlikte malını da alacağına yorulur.

Rüyada Yılanla Kavga Etmek

Rüya sahibinin hasmıyla kavga edeceğini ve bu kavgadan zararlı çıkacağına işaret eder. Bu kuvvetli düşmanıyla kavga edip ondan korkup kavgayı sonlandıracağına işaret olur. Eğer kavga ettiği yılan onu sokarsa şifa bulamayacağı bir hastalığa düşeceğine delalettir. Eğer yılanı iki parça edip bir parçasını eline alırsa bu hasmı olan kişiden yardım alacağına işaret eder.

Rüyada Dev Yılan Görmek

Rüya sahibinin oldukça büyük ve önemli bir kavgaya gireceğinin göstergesidir. Bu mücadele olacağına yönelik bir ikazdır. Rüyada görülen yılanın iri olması güçlü düşmana yorulur. Küçük yılan bunun zıddıdır. Eğer rüya sahibi yılandan korkmamışsa bu yılanın gücünün kendinde olacağına işarettir.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin düşmandan zarar göreceğine delalet etmektedir. Bu zarardan dolayı zor günler geçireceğine yorulur. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibin haram mal kazanacağına yorulur. Başka tabircilerde yılan zehrinin panzehir olarak kullanıldığından dolayı şifa veren özelliğini belirterek hastaysa iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yılanın Etini Çiğ Yemek

Rüya sahibinin düşmanı yeneceğine ve düşmanın mallarından kazanç elde edeceğine delalet eder. Düşmana karşı büyük zaferler kazanılacağına sonunda çok mutlu olunacağına işaret eder. Rüyada yılanın çiğ etini yemek galibiyet demektir. Ancak yılanın eti pişmişse bu hakkınız olan malın elinizden zorla alındığını ama bu malları tekrar alabileceğinize yorulur.

Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüya sahibinin düşmanının ve kıskananlarının çok olduğuna işaret eder. Etrafınızdaki insanlara temkinli davranmanız gerektiğini gösterir. Çevrenizde iyi görünümlü kişiler olacağını aslında bunların iyi olmadıklarına işaret eder. Dostunuzun ve düşmanınızın kim olduğunu dikkatlice ayırmanız gerektiğine işarettir. Bu aynı zamanda gerçek dostlara daha fazla vakit ayıracağınızı gösterir.

Rüyada Yılan Saldırısı Görmek

Rüya sahibine bir ikazdır. Adımlarını temkinli atması gerektiğine delalettir. Aynı zamanda  ani ortaya çıkacak olan sorunlara işaret olur.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Yılanın rengi önemli değildir. Hangi renge sahip olursa olsun görülen yılan içten pazarlıklı kimseye işarettir. Bu kimseyle sorun yaşanacağına işaret olur. Rüya sahibinin dikkatli olmasında fayda vardır.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

Rüya sahinin hasımının vefatına işarettir. Size kötü planlar yapan kimselerin kötülüklerinin kendine döndüğüne delalettir. Bu aynı zamanda rüya sahibinin korkularından kurtulacağına da işaret eder.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüya sahibini sevmeyen bir kimseye delalettir. Rüya sahibinin çocuklara karşı yumuşak olması gerektiğinin göstergesidir. Bu aynı zamanda kendini gizleyen içten pazarlıklı bir düşmana işarettir. Rüyada yılan değil de onun yumurtasını görmek bu düşmanın zayıf olduğuna delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada görülen yılanın yeşil renkli olması çevresinde bir din düşmanının bulunacağına dair bir işarettir. Ya da bu hasmınızın dinine bağlı ve salih bir kişi olduğuna delildir.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Eğer rüya sahibi rüyasında yılanla konuştuğunu görüyorsa bu hasmıyla iyi olacağına ve aralarında bir sorun kalmayacağına işaret olur. Eğer rüyada yılan size karşı iğrenç sözler kullanıyorsa bu sizin düşmanlarınızdan zarar göreceğinize yorulur.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek; güçsüz, kudretsiz ve beceriksiz bir düşmana işarettir. Rüyasında beyaz bir yılan gören kişi; bir düşmanından bir zarar görebilir. Ancak bu zararın etkisi büyük olmayacaktır. Rüyasında beyaz yılan gören kişinin çevresinde bir düşman olabilir ve bu düşman rüya sahibine zarar vermek için an kolluyor olabilir. Rüyada beyaz bir yılan görmek ve bu yılandan korkmak; düşmanının kötülüğünden emin olmak anlamına gelir.

Rüya sahibine düşmanlık besleyen kişinin bariz şekilde ortada olması demektir. Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılandan korkmamak; rüya sahibinin yüksek mevkilere ulaşabileceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında yükselişe geçebilir, maddi durumunda iyileşmeler yaşanabilir.

Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılanın iri yarı bir yılan olması; çok yakınınızda bir düşmanın olduğuna delalettir. Bu düşman ev halkından biri olabileceği gibi iş hayatında ya da komşuda olabilmesi de muhtemeldir. Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılanın eve girmesi; evinize kuvvetsiz bir düşmanın girebileceğine delalettir.

Yorum Yap

Yorum Yap