Rüyada Yılan Görmek
  1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek tabiri nedir? İşte bu soruya detaylı yanıt verebilmek için hazırladığımız Rüyada yılan görmek detayları işte bu yazımızda. Rüyada yılan görmek kişi için olumsuz bir anlama sahiptir. Batıl bir rüya olarak tabir edilir. Yılan düşmana yorulur. Bu tür kötü rüyaları herkese anlatmamak lazımdır. Kötünün şerrinden Allah’a sığınmak lazımdır.

Rüyada yılan görmek hakkında detayları açıklıyoruz. Rüyadaki yılan kötülüğünüzü isteyen, sizi kıskanan bir kimse olarak yorumlanır. Bu görülen rüya gizli rakibe de işarettir. Rüyada görülen yılanın sivri dişleri rakibin gücünün göstergesidir. Rüyada görülen yılan ahlaksız bir kimseye ve hain komşuya da tabir edilir.

Bazı tabircilere göre yakın birinden gelecek ihanete, hayırsız bir kimseye tabir edilir. Rüya gören kişinin düşmanlarının kendine karşı birleşerek büyük bir sorun oluşturacaklarına tabir edilir. Dikkatli olmanızda fayda vardır. Rüyada görülen mavi renkteki yılan erkek bir düşmana delalettir. Bu düşmanınıza galip geleceğinize de yorulur.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüya sahibini bir yılan öldürdüğünü görmek kişinin düşmanlarına karşı zafer kazanacağını gösterir. Eğer kişi kavga etmeden bir zafer kazanmışsa bu herhangi bir sorunla karşılaşmadan düşmanlarını yeneceğini gösterir.

Eğer sokaklarda bir yılan öldürdüğünü görürse bu büyük bir savaş veya kavga olacağına tabir edilir. Yılanın ölümünden galibiyet kazandığını gören kişinin hayatı hep başarılarla geçecektir. Rüya sahibi yılanı öldürdükten sonra elleriyle havaya da kaldırmışsa bu düşmanı yenmekle birlikte malını da alacağına yorulur.

Rüyada Yılanın Etini Çiğ Yemek

Rüya sahibinin düşmanı yeneceğine ve düşmanın mallarından kazanç elde edeceğine delalet eder. Düşmana karşı büyük zaferler kazanılacağına sonunda çok mutlu olunacağına işaret eder. Rüyada yılanın çiğ etini yemek galibiyet demektir. Ancak yılanın eti pişmişse bu hakkınız olan malın elinizden zorla alındığını ama bu malları tekrar alabileceğinize yorulur.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek; güçsüz, kudretsiz ve beceriksiz bir düşmana işarettir. Rüyasında beyaz bir yılan gören kişi; bir düşmanından bir zarar görebilir. Ancak bu zararın etkisi büyük olmayacaktır. Rüyasında beyaz yılan gören kişinin çevresinde bir düşman olabilir ve bu düşman rüya sahibine zarar vermek için an kolluyor olabilir. Rüyada beyaz bir yılan görmek ve bu yılandan korkmak; düşmanının kötülüğünden emin olmak anlamına gelir.

Rüya sahibine düşmanlık besleyen kişinin bariz şekilde ortada olması demektir. Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılandan korkmamak; rüya sahibinin yüksek mevkilere ulaşabileceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında yükselişe geçebilir, maddi durumunda iyileşmeler yaşanabilir. Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılanın iri yarı bir yılan olması; çok yakınınızda bir düşmanın olduğuna delalettir. Bu düşman ev halkından biri olabileceği gibi iş hayatında ya da komşuda olabilmesi de muhtemeldir. Rüyada beyaz yılan görmek ve bu yılanın eve girmesi; evinize kuvvetsiz bir düşmanın girebileceğine delalettir.

Rüyada Yılan Saldırması

Medyum Saliha Hoca, insanların bazen korkutucu rüyalar sebebiyle kendisinden rüya tabiri istediklerini söylemekte. Bunlardan birisi de rüyada yılan saldırması olarak ifade edilmektedir. Rüyada yılan görmek çok farklı şeylere delalet edebilir. Bunlar kişiye özel olarak yorumlanması gereken rüyalar olmaktadır. Medyum Saliha Hanım, sizler için hem iyi manada olan hem de kötü manada olan rüya yorumları hakkında genel bilgi vermekte. İyi olan rüya tabiri şöyledir. Rüyada yılan saldırması sizin işlerinizin çok iyiye gideceğine bu sebeple de size saldıranların olacağına delalet eder. Fakat siz haktan ayrılmadığınız sürece o yılanlar kendilerini ısıracaktır.

Rüyada yılan saldırması ne kadar çok yılan tarafından yapılırsa o kadar büyü işlere imza atacağınız anlamında da rüya yorumu yapılmaktadır. Medyum Saliha, bir diğer genel rüya tabiri hakkında ise kötü manada şöyle demiştir. Rüyada yılan saldırması size büyük bir iftira atılacağına işaret eder. Bu iftiradan kurtulmanız ise sabır ile olabilir. Fakat medyum Saliha Hoca, en tehlikeli olanının ise büyüler ile alakalı olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada yılan saldırması size ya da eşinize ya da ailenize büyü yapılmasına yorumlanır. Rüyada yılan görmek bazen cinler ile alakalıdır. Rüyada yılan saldırması size bir cin musallat olduğu şeklinde de yorumlanır. Medyum Saliha Hoca, insanların bu tarz rüyalar gördüklerinde hemen kendisine başvurmaları gerektiğini ve bu sorunun en doğru yöntem ile büyü bozma teknikleri kullanarak çözülmesi gerektiğini söylemektedir. Rüyada yılan saldırması bazı durumlarda papaz büyüsü gibi büyülere de delalet etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap