1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Yüzük Takmak
Trendlerdeki Yazı

Rüyada Yüzük Takmak

Sıklıkla görülen ve merak edilen rüyada yüzük takmak konulu rüyalar genel manada çok olumlu olarak yorumlanır. Rüyanızda bu tarz bir tema varsa, yakında çok mutlu olacağınız gelişmeler yaşayacaksınız anlamına gelir.


Rüyada yüzük takmak takılan yüzüğün taşıdığı anlama bağlı olarak ve kişinin medeni durumu ile ilgili olarak farklı yorumlar içermektedir. Örneğin evli bir kişinin yeniden evlilik yüzüğü taktığını görmesi ile bekar birisinin evlilik yüzüğü taktığını görmesi arasında ciddi farklar bulunmaktadır. Üstelik takılan bu yüzükler birinde hayırlar getirirken diğerinde ise kötü olayların habercisi olabilir. Tüm bunlara bağlı olarak rüyada yüzük takmak ile ilgili görülen gelişmeler doğru bir yorumcu tarafından ele alınmalıdır ve kişiye özel olarak yorumlanmalıdır. Rüyada yüzük takmak takılan yüzüğün değerine bağlı olarak farklı anlamlar içermektedir. Örneğin altın yüzük ile gümüş yüzük arasındaki yorumlar birbirinden farklı içeriklere sahip olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak herhangi bi maddi değeri olmayan yüzüğün takılması da çok daha farklı anlamları taşımaktadır.

Rüyada Takılan Yüzük

Kişi rüyasında kendisine altın bir yüzük takıldığını görüyor ise bu ona kısa süre içerisinde bolluk ve bereket geleceği anlamı taşır. Ancak bu bolluk ve bereket her zaman maddi olmayabilir. Sağlık sorunları yaşayan birisi kıs süre içerisinde sağlığına kavuşabilir ve hiç olmadığı kadar sağlıklı bir yaşam sürmeye başlar. Aynı şekilde derslerinde başarısız olan birisi notlarını yükseltmeye başlayabilir. Tüm bunlara ek olarak rüyada yüzük takmak ve takılan yüzüğün altın olduğunu görmek tam anlamıyla gerçek bir maddi zenginliğe neden olabilir. Üstelik bu kişi takılan yüzüğün ölmüş atasından kaldığını görürse ondan yüklü miktarda miras alacağına yorumlayabilir. Rüyada yüzük takmak içerikli bir rüyada takılan yüzük gümüş yüzük ise kişi sağlım ve şifa demektir. Bu sağlık ve şifa kimi zaman kendisi ile ilgili olabilir kimi zaman ise kendi ailesi ile ilgili olabilir. Kısacası evladı hasta olan bir anne rüyasında parmağına gümüş yüzük takıldığını görürse evladının kısa süre içerisinde sağlığına kavuşacağını görür. Aynı şekilde eşi hasta olan birisi eşinin de kısa sürede sağlığına kavuşacağını görür. Üstelik bu yüzüğü kimin taktığını görürse o kişinin bu duruma vesile olacağını görür.

Rüyada Başkasının Yüzüğünü Takmak

Rüyada yüzük taktığını gören ancak taktığı bu yüzüğün kendisine ait olmadığını gören birisi hayal kırıklığına uğrayacak demektir. Bu kişi tanımadığı bir kişi ise hiç bilmediği bir isim tarafından hayal kırıklığına uğratılacak demektir. Ancak yüzüğün kime ait olduğunu biliyor ve buna rağmen parmağına takıyor ise kişi aslında kim tarafından hayal kırıklığına uğratılacağını rüyasında görür. Rüyada yüzük takmak içeriklik bir rüyada kişi eşinin yüzüğünü kendi parmağına taktığını gördüğünde evlilik hayatın eşi tarafından hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu kimi zaman aldatılmak olarak karşınıza çıkar kimi zaman ise sizden habersiz bir iş yapmak olarak ortaya çıkar ve yapılan habersiz iş aslında sizin istemediğiniz bir durumdur. Gerek iş, gerekse özel hayatınızda sürpriz ve büyük sevinç yaratan gelişmeler ortaya çıkacaktır. Elbette rüyanın içindeki tüm semboller ayrı ayrı ve birlikte yorumlanarak kesin bir kanıya varılabilir.

Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak ve takılan yüzüğün altın olması, son derece hayırlı haberler veren bir rüyadır. Rüya sahibi, yakın zamanda maddi olarak güzel kazançlar elde edecektir. Ummadığı yerden eline büyük paralar geçecek ve maddi refaha ulaşacaktır. Bu rüya, aynı zamanda bekarlar için hayırlı ve düzgün bir eşin de habercisi niteliği taşımaktadır.

Rüyada Gümüş Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak ve bu yüzüğün gümüş olması, sağlıkla alakalı beklentisi olanlar için şifa anlamını taşır. Bu rüya, aynı zamanda, altın yüzük rüyasında olduğu gibi maddi refahın habercisidir. Her halükârda, rüya sahibinin hayallerinin yakın gelecekte gerçekleşeceğini ve mutluluk verici olayları haber verir. Rüyayı gören kişi, evlat sahibi olmak istiyorsa, bu beklentisinin yakın gelecekte mutlu bir haberle karşılanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Taşlı Yüzük Takmak

Rüyada yüzük takmak ve bu yüzüğün taşlı bir yüzük olması, manevi ağırlıklı hayırların habercisidir. Rüya sahibi, çok yakın zamanda insanların sevgisini kazanacağı işler yapacaktır. Yakın çevresi tarafından sevgiyle takdir edileceği adımları olacaktır. Rüyayı gören kişi kendi alanında tanınmak istediği bir işle meşgul ise, bu rüya, yakında gelecek şöhretin ve takdirin habercisidir.

Rüyada Başkasının Yüzüğünü Takmak

Yüzük temalı rüyalar arasında, belki de olumsuz olarak yorumlanan nadir rüyalardan biri de budur. Kişi rüyasında bir başkasının yüzüğünü taktığını görmüşse, ilişkilerinde uğradığı hayal kırıklıklarının yaralarını hala taşıdığı manasına gelir. Diğer yandan kıskançlık duygusunun da su üstüne çıkışıdır bu rüya. Rüya sahibi yakın gelecekte, üstüne vazife olmayan bir konuya dahil olarak sonrasında üzülebilir. Ayrıca rüya sahibinin bir arkadaşlık ilişkisinin bozulacağının da habercisidir.

Rüyada Kendi Yüzüğünü Bir Başkasına Takmak

Rüyada yüzük takmak eğer kendi yüzüğünü bir başkasına takmak şeklinde görülmüşse, olumlu olarak yorumlanmaz. Rüya sahibi, bir konuda kendisinin kısmeti olan bir şeyi bir başkasına kaptıracaktır. İş hayatı ile alakalı olarak, kendisinin kısmeti olan bir kazancın bir rakip veya düşman tarafından kapılması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin canı kısa süre de olsa bu konuyla alakalı sıkılacaktır.

Elbette rüyalar uyarı anlamı da taşır. Bu rüyayı gören kişi kısmetleri konusunda gözünü açık tutarak zararın önüne geçebilir. Bu rüyayı gören kişi evliyse, evliliğinde bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bu tarz bir rüya, evlilikte sadakatsizlik ve 3. kişinin varlığını haber veriyor olabilir. Bu nedenle özellikle titizlikle yorumlanmalıdır. Rüyalardaki mesajlar, tekrarlayan rüyalar ve diğer uzmanlık alanlarım için bana her zaman cep telefonu numaramdan ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızla alakalı çekinmeden 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.

Rüyada Antika Yüzük Takmak

Rüyada antika yüzük takmak; yeni çıkılacak yollar, alınacak yeni kararlar olarak rivayet edilir. Rüya sahibi hayatında maddi ya da manevi kayba uğradı ise bunları yeniden elde edebileceğine işarettir. Rüyada antika yüzük takmak; iş ve sosyal yaşamda işlerin yoluna girmesi anlamına gelebilir. Ayrıca rüya sahibinin hayatında belirli bir aşamadan sonra şansının döneceğine ve yüzünün güleceğine işarettir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise en kısa zamanda hayırlı bir kısmet ile tanışabilir. Eğer rüya sahibinin hayatında devam eden bir mahkemesi var ise bu mahkemeden yüksek ihtimalle galip ayrılacaktır. Rüya sahibi bir kimse tarafından haksızlığa uğratılmış ise en yakın zamanda haklılığının ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada antika yüzük takmak; rüya sahibin zarara uğramış olduğu konularda iyileşmeye gidebileceğine delalettir. Rüya sahibi maddi ya da manevi bir zarara uğramış ise; bunları kolaylıkla tazmin edebilecek seviyeye gelecektir. Kişi; yakın bir zamanda soylu bir aileye mensup birisi ile tanışabilir. Bu tanışma zamanla yerini aşka bırakacak ve rüya sahibinin bu kişi ile mutlu bir evlilik hayatı olabileceğine delalettir. Rüya sahibinin iş hayatında çok olumlu adımlar atılabileceğine ve bu adımlar neticesinde de kariyer basamaklarında ani bir yükselişe geçeceğine işarettir. Eğer rüya sahibi ticaret ile uğraşıyor ise; bu kariyer yükselişi ona büyük bir maddi getiri sağlayabilir. 

Rüyada Yüzük Bulup Takmak

Rüyada yüzüp bulup takmak kişinin medeni durumuna göre değişik yorumlanır. Eğer kişi evli ise ve bebek haberi bekliyor ise; almak istediği haberleri kısa vadede alacaktır. Ancak rüya sahibi evli değil bekar ise; rüya sahibi evlilik kararı alabilecek ve mutlu bir evlilik hayatı yaşayacaktır. Eğer ki bulunan yüzük altın bir yüzük ise; rüya sahibinin iş hayatında bazı değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi iş hayatında engeller ile karşılaşabilir.

Bu engellerin temel sebebi kendi ile alakalı olmasa da kendisini yakından ilgilendirecektir. Ancak bu zorluklar kişinin emin ve kararlı adımları ile geri püskürtülecektir. Kişi de bu sayede başarıyı yakalayacaktır. Kişi de bu başarı sayesinde; işinde yükselecek, olumlu değişikler yaşayacak ve çevresi tarafından taktir edilecek biri konumuna gelecektir.

Rüyada kişinin bulduğu yüzük taşlı bir yüzük ise; kişinin hayatında bazı radikal değişiklikler olacaktır. Bu radikal değişikler rüya sahibinin isteği doğrultusunda olmasa bile; rüya sahibinin hoşnut kalacağı değişiklikler olacaktır. Rüya sahibi bu rüyayı ne zaman ve nasıl olarak gördüğüne göre; yorumlar bundan dolayı farklılık gösterebilir.

Rüyada Nişanlanıp Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada nişanlanıp yüzük taktığını görmek hayırlı olarak nitelendirilebilecek rüyalar arasındadır. Rüya sahibinin herhangi bir konuda radikal kararlar alacağına ve bu kararlar sonucunda da yüksek ihtimalle pişman olmayacağına rivayet edilir. Ancak; rüya sahibinin yakın çevresi tarafından bu radikal kararlara çok da olumlu bakmayacaklarına işaret edilir. Rüya sahibi bu bakış açılarından her ne kadar hoşnut kalmasa da; yoluna kararlıklıkla devam edeceğine işarettir.

Bu farklı kararlar sonucunda rüya sahibi; aldığı kararlardan pişman da olabilir. Bu sebeple bu rüya; rüya sahibine ilahi bir mesaj olarak nitelendirilebilir. Eğer rüya sahibi sessiz bir nişan sonucunda yüzük takar ise; çevresi tarafından hiç beklemeyeceği tepkiler görüp zor günler geçirebilir. Fakat rüya sahibi görkemli bir nişan sonucunda yüzük takar ise; rüya sahibi çevresi tarafından büyük saygı duyulan biri konumuna ulaşabilir. Kişi geniş kitlelere ulaşacak ve bu kitleler tarafından sözü dinlenen bir insan konumunda olacaktır.

Rüyada Çok Sayıda Yüzük Takmak

Rüyada çok sayıda yüzük takmak; hayırlı sayılabilecek rüyalar arasına girer. Rüya sahibinin; belli konularda bazı haberler alacağına ve bu haberlerin rüya sahibinin hayatına olumlu değişiklikler katacağına işarettir. Rüya sahibinin; birden çok çocuk sahibi olabileceğine ve bu çocukların ileriki yaşamlarında hayırlı bireyler olabileceğine işarettir.

Eğer ki rüya sahibi yatırımlar ile uğraşan bir kimse ise; bu yatırımların meyvesini alacak ve maddi anlamda refaha ulaşacaktır. Rüya sahibi kişisel bakımına, dış görünüşüne çok önem veren bir insan ise; çevresi tarafından imrenildiğine ve birçok kişi için rol model olduğuna işarettir. Bu kişi büyük kitleleri etkileyebilecek donanımlara sahiptir. Bu kişi eğer bir yönetici ise; çalışanları tarafından sürekli örnek alınan bir kimsedir.

Rüyada Değersiz Bir Yüzük Takmak

Rüyada değersiz bir yüzük takmak; pek de ciddiye alınmaması gereken, etkisi kalıcı olmayan olaylara delalettir. Eğer rüyanızda maddi değeri olmayan, eski, kalitesiz bir yüzük taktığınızı gördüyseniz birileri ile sebepsiz bir şekilde tartışabilirsiniz. Bu tartışmalar neticesinde insanların ağız tadı kaçacak ve kısa süreliğine de olsa insanlar küs kalacaktır.

Rüyasında değersiz bir yüzük taktığını gören kişinin hayatında birçok insan vardır. Ancak kişi bu insanları çoğu zaman sevmiyordur ve varlıklarından da rahatsızdır. Rüya sahibinin çevresi ahmak insanlarla doludur fakat rüya sahibi bu insanlardan kurtulmanın yolunu bulamıyordur. Rüya sahibi eğer bu insanlardan kurtulursa; hayatında olumlu anlamda pek çok değişiklikler olacaktır.

Bir diğer tabire göre ise rüyada değersiz bir yüzük takmak demek; eline geçen bir fırsatı iyi değerlendiremeyerek kayba uğrayacaktır. Rüya sahibinin eline fırsatlar geçecek ancak netice rüya sahibi açısından pek de tatmin edici şekilde olmayacaktır. Bu sebeple rüya sahibi vereceği kararlardan önce iyi düşünmeli ve fırsatları değerlendirip hayatına mutluluk katmalıdır.

Rüyada İki Yüzük Takmak

Birçok insan rüyada iki yüzük takmak ile ilgili rüyalar görmekte ve bu konu ile ilgili Medyum Saliha Hoca ile irtibata geçmektedir. Hocamız, rüyada iki yüzük takmak ile ilgili yorumlamanın kişiye göre değişeceğine fakat genel bir yorumlamada bulunulursa da hayırlı bir rüya olduğunu ifade etmektedir.

Medyum Saliha Hanım, rüyada iki yüzük takmak için kısmetlerin bolluğuna işaret etmektedir. Eğer kişi bekarsa hem hayırlı bir kısmete hem de hayırlı işe işaret eder. Eğer rüyada iki yüzük takmak ile ilgili görülen yüzük altınsa rüya sahibi evlendiği eşinden büyük hayır görecek ve çok hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir. Birçok kişi rüyada iki yüzük görmek şeklinde rüyalar ile gelmektedir. Burada yüzüğün hangi madenden olduğu da çok önemlidir.

Rüyada iki yüzük takmak ile ilgili bir takım kötü ve can sıkıcı tabirler de bulunmaktadır. Medyum Saliha Hanım, rüyada iki yüzük takmak her ne kadar hayırlıysa da şer yönü de vardır demektedir. Rüyada iki yüzük takmak eğer ki yüzükler kara renkteyse veya yüzükler ateş gibi kızıl ve canınızı yakıyorsa tehlikelidir.

Bu yakın zamanda iki üzücü olay ya da iki ölüm ya da iki maddi kayıp olarak yorumlanabilir. Fakat kıymetli hocamız Medyum Saliha Hoca, her rüyayı hayra yormayı ve rüyada iki yüzük takmak konusunda da kendisine danışılmasını tavsiye etmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Rüyamda hiç sevmediğim bir adamla evlendirildiğimi gördüm. Tam nikah kıyılırken soluk soluğa uyandım. Ailem bu konuda oldukça tutucu olduğu için gerçek olabilme ihtimali beni çok korkutuyor. Rüyam gerçek olur mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir