1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Sabun Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, en kötü amaçlar için yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Medyum olarak insanlara yardımcı olmak amacıyla sabun büyüsü dahil her türlü büyü işlemlerinizi yapıyoruz. Sabun büyüleri hakkında detaylı şekilde yazdığımız yazımız yayında.

Sabun Büyüsü
1

Sabun büyüsü kesinlikle uzmanlık gerektiren bir büyü türüdür. Bu işlemler için bir kalıp sabuna ve siyah bir ipe ihtiyaç vardır. Yaptığımız sabun büyüsünün etkisi hemen ortaya çıkmayacak, etkisi ağır ağır kendini gösterecektir. Sabun büyüsü kimin üzerine yapılacaksa, o kişiyi simgeleyen bir sabun kullanılır. Çeşitli araştırma çalışmaları yaparak sunduğumuz medyum hizmetlerimizde sabun büyüsü için sabun kalıbı bir su içerisine konulur. Sabun suyun içerisinde bulunduğu süre boyuncu, büyü yapılacak olan kişinin adı anne adıyla birlikte 14 defa söylenir. Sudan çıkartılan sabun soğuk suda durulanarak sertleşmeye bırakılır. Sabun kısa sürede tamamen sertleşirse büyü gerçekleşmeyecek demektir.

Sabun büyüsü nasıl yapılır?

Sabun büyüsü hedef kişinin üzerinden fiziksel hasar oluşturmak için yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsü için gerekli olan tek şey aslında büyü ehli olarak doğmuş bir medyumdur. Medyum Saliha hocanın bu zamana kadar yaptığı sabun büyülerinin tuması onun büyü ehli birisi olduğunu göstermektedir. Sabun büyüsü nasıl yapılır diyenler bizi arayabilirler. Öncelikle sabun büyüsü için hedef kişiyi temsil eden bir sabun kullanılır ve bu sabuna iğne batırılır. Sabun büyüsü kullanılarak kişinin kalbinde bir hasar olsun istiyorsanız sabun kalbe batırılır. Hedef kişinin beyninde bir hasar olsun istiyorsanız kafa bölgesine batırılır.

Sabun büyüsünün etkisi ne kadar sürer?

Sabun büyüsü etkisini hemen göstermez. Çünkü zaten zahmetli bir büyü olduğundan dolayı kara büyüler içerisinde bir hayli tesirlidir. Sabun büyüsü için mutlaka en az 2 hafta gibi çok uzun sürenin geçmiş olması önemlidir. Bu süre geçirildikten hemen sonra ağır ağır etkisini hissettirerek büyünün tesiri altında kalan kişide birtakım değişimler yaşatır. Sabun büyüsü bilindiği üzere genellikle ayrılık yaşaması istenen kişiler için ya da kendine aşık etmek istenen kişiler için yaygın olarak tercih edilmektedir.

Fakat bu büyünün gerçekleşmesi biraz da danışanın büyüye inançlı olmasına bağlıdır. Çünkü ortaya pozitif enerjinin atılması gerekir. Bu sayede etkisini gitgide göstererek arttırması sağlanmış olacaktır. Bu kriterler bağlamında değerlendirildiği zaman sabun büyüsünün her halükarda etkisinin son derece yüksek tutulan büyüler arasında geldiğini dile getirmemiz mümkün. Bu kriterleri açısından yer verilirse tüm bu büyü türlerinin gerçekten de etki alanının haylice fazla olarak etkisi altında tuttuğu kişinin adeta körü körüne itaat edercesine size aşık olacağı, eski eşini tamamen unutacağı sonucu çıkar.

Kara büyüdeki sabun büyüsü, birine zarar veren bir sihir türüdür. Sabun büyülerinin etkisinin çok güçlü olduğu ve hatta bir insanı öldürebileceği bilinmektedir. Bu iki büyü arasındaki farka baktığımızda, bu fark sadece okuma ritüelleri ve ritüelleri açısından değişir. Bu iki tür büyünün en popüler büyülerinden biridir. Bunun nedeni, malzemelere erişmenin çok kolay olması ve büyünün yapılması oldukça kolaydır.

Sabun büyüsü bozma duaları

Medyum Saliha Hoca, en eski ve en tehlikeli büyülerden birisinin sabun büyüsü olduğunu söylemekte. Bu büyü insanları çok kötü durumlara sokabilecek ve sonu ölüm olabilecek büyüler arasındadır. Medyum Saliha, insanların birçoğunun bu büyü işleminin etkisinde oldukları zaman tıpkı bir kanser hastalığı gibi eriyip gittiklerini belirtiyor. Birçok kimse de hem hocamıza ulaşarak hem de internette sabun büyüsü bozma duaları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Sabun büyüsü bozma duaları bildiğimiz klasik dualar gibi değildir ve yalnızca sabun büyüsü bozma işlemi sırasında kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hanım, çok uzun zamandan beri büyü bozma teknikleri konusunda kendini kanıtlamış olan medyumlar arasında yerini almaktadır.

Sabun büyüsü bozma duaları denildiği zaman gözümüzün önüne gelmesi gereken şey kadim dillerde yazılmış çok eski yazıtlardan okunan ve gerek duyulduğu takdirde de yazılarak belirli işlemlere tabi tutulan dualardır. Dua demek illaki Arapça olmak zorunda değildir. Dua istemek, arzu etmek gibi anlamlara da gelmektedir. Medyum Saliha Hoca, sayısız kişiye kara büyüler konusunda yardımcı olduğu gibi sabun büyüsü konusun da da bir otorite olarak görülmektir. Birçok ailenin ve birçok insanın hayatını sabun büyüsü bozma duaları ile sabun büyüsü işleminin pençesinden kurtarmıştır. Sabun büyüsü bozma işlemleri esnasında Medyum Saliha sizden de okumanızı istediği bazı sabun büyüsü bozma duaları da vererek ritüele katılmanızı isteyebilir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap