1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Sabun Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü, en kötü amaçlar için yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Medyum olarak insanlara yardımcı olmak amacıyla sabun büyüsü dahil her türlü büyü işlemlerinizi yapıyoruz.

sabun büyüsü

Sabun büyüsü kesinlikle uzmanlık gerektiren bir büyü türüdür. Bu işlemler için bir kalıp sabuna ve siyah bir ipe ihtiyaç vardır. Yaptığımız sabun büyüsünün etkisi hemen ortaya çıkmayacak, etkisi ağır ağır kendini gösterecektir.

Sabun büyüsü kimin üzerine yapılacaksa, o kişiyi simgeleyen bir sabun kullanılır. Çeşitli araştırma çalışmaları yaparak sunduğumuz medyum hizmetlerimizde sabun büyüsü için sabun kalıbı bir su içerisine konulur.

Sabun suyun içerisinde bulunduğu süre boyuncu, büyü yapılacak olan kişinin adı anne adıyla birlikte 14 defa söylenir. Sudan çıkartılan sabun soğuk suda durulanarak sertleşmeye bırakılır. Sabun kısa sürede tamamen sertleşirse büyü gerçekleşmeyecek demektir.

Sabun Büyüleri Nelerdir?

Etkili bir büyü yaptırmak istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Etkili büyü çalışmalarımızda, sabun büyüsü uygulamasında karşı kişinin vücudunda nereye etki etmek istiyorsanız, sabunun o bölümüne iğneler batırılır. Kişinin sol kolu için büyü yaptırıyorsanız, sabunun sol tarafına iğneler batırılır. Kişinin baş ve kalp bölgesini hedef alarak iğne batırma yapılırsa büyünün etkisi kendisini cinayet olarak gösterebilecektir.

Bu nedenle sabun büyüsü çok dikkat edilmesi gereken ve temkinli davranılması gereken bir büyüdür. Sabun büyüsü ve diğer büyü çeşitlerini yaptırmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü hedef kişinin üzerinden fiziksel hasar oluşturmak için yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsü için gerekli olan tek şey aslında büyü ehli olarak doğmuş bir medyumdur. Medyum Saliha hocanın bu zamana kadar yaptığı sabun büyülerinin tuması onun büyü ehli birisi olduğunu göstermektedir. Sabun büyüsü nasıl yapılır diyenler bizi arayabilirler.

Öncelikle sabun büyüsü için hedef kişiyi temsil eden bir sabun kullanılır ve bu sabuna iğne batırılır. Sabun büyüsü kullanılarak kişinin kalbinde bir hasar olsun istiyorsanız sabun kalbe batırılır. Hedef kişinin beyninde bir hasar olsun istiyorsanız kafa bölgesine batırılır.

Sabun Büyüsü Uzmanı

Sabun büyüsü aslında bir kara büyü olarak bilinir ve burada kullanılan sabun hedef kişiyi ya da zarar verilmek istenen durumu temsil eder. Sabun ile büyü hedef kişi ya da duruma kilitlendikten sonra sabun üzerinde yapılan her türlü işlem büyünün tesir ettiği kişi ya da duruma zarar verecektir. Medyum Saliha hoca sabun büyüsü için şeytani güçleri yönetebilme becerisinin olması gerektiğini belirtmektedir. Aksi takdirde yapılan büyü hocayı ya da danışanı etkisi altına alabilir. Sabun büyüleri yapılrken öncelikle niyet, kişi, riteül  ve tılsımların sırası ile tespit edilmesi gerekir.

Bu yüzden medyum Saliha sabun büyüsü talep eden danışanlarının vermek istedikleri zararı net olarak belirtmeleri gerektiğini söylemektedir. Sonrasında ise bu niyeti br kişiye mi yoksa duruma mı yöneltmek istediklerini bilmeliler. Örneğin danışan patronuna zarar vermek istiyor olabilir. Ancak bu zarar özel hayata dair mi, iş hayatına dair mi yoksa bedenine dair mi bunu belirtmesi gerekmektedir. Aksi takdirde meydana gelecek olan zararın bir hedefi olmaz ve büyü inşaa edilemez.

Sabun Büyüsü Etkileri

Kara büyüdeki sabun büyüsü, birine zarar veren bir sihir türüdür. Sabun büyülerinin etkisinin çok güçlü olduğu ve hatta bir insanı öldürebileceği bilinmektedir. Bu iki büyü arasındaki farka baktığımızda, bu fark sadece okuma ritüelleri ve ritüelleri açısından değişir. Bu iki tür büyünün en popüler büyülerinden biridir. Bunun nedeni, malzemelere erişmenin çok kolay olması ve büyünün yapılması oldukça kolaydır.

Sabun Büyüsü Nasıl Çalışır?

Her şeyden önce, hedef kişiyi temsil eden sabun, sabun büyüsü için kullanılır ve iğne bu sabunun içine indirilir. Sabun büyüsünü kullanarak kalbe zarar vermek istiyorsanız, kalbe sabun daldırılır. Hedef kişinin beynine zarar vermek istiyorsanız, kafa bölgesine batırır.

Sabun Büyüsü Ritüelleri

Büyü hedef kişiye veya duruma sabitlendiğinde, sabunla yapılan herhangi bir işlem etkiden etkilenen kişiye veya duruma zarar verir. Psişik Salih, sabun büyüsü için kötülüğün güçlerini kontrol etme yeteneğine sahip olması gerektiğini söyler. Aksi halde, büyü medyum veya müşteriyi etkileyebilir. Sabun büyülerini yaparken niyetleri, insanları, ritüelleri ve muskaları sırayla belirlemek gerekir.

Bu nedenle, psişik Salih, sabun büyüsü isteyen müşterilerin ne yapmak istediklerini açıkça belirtmeleri gerektiğini söylüyor. O zaman bu niyetini bir kişiye veya duruma yönlendirmek isteyip istemediklerini bilmeleri gerekir. Bununla birlikte, eğer bu zarar kişisel yaşam, iş yaşamı veya vücutla ilgiliyse, bunu belirtmelidir. Aksi takdirde, hasar hedef olmayacaktır ve büyü inşa edilemez.

Sabun Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Sabun büyüsü etkisini hemen göstermez. Çünkü zaten zahmetli bir büyü olduğundan dolayı kara büyüler içerisinde bir hayli tesirlidir. Sabun büyüsü için mutlaka en az 2 hafta gibi çok uzun sürenin geçmiş olması önemlidir. Bu süre geçirildikten hemen sonra ağır ağır etkisini hissettirerek büyünün tesiri altında kalan kişide birtakım değişimler yaşatır. Sabun büyüsü bilindiği üzere genellikle ayrılık yaşaması istenen kişiler için ya da kendine aşık etmek istenen kişiler için yaygın olarak tercih edilmektedir.

Fakat bu büyünün gerçekleşmesi biraz da danışanın büyüye inançlı olmasına bağlıdır. Çünkü ortaya pozitif enerjinin atılması gerekir. Bu sayede etkisini gitgide göstererek arttırması sağlanmış olacaktır. Bu kriterler bağlamında değerlendirildiği zaman sabun büyüsünün her halükarda etkisinin son derece yüksek tutulan büyüler arasında geldiğini dile getirmemiz mümkün. Bu kriterleri açısından yer verilirse tüm bu büyü türlerinin gerçekten de etki alanının haylice fazla olarak etkisi altında tuttuğu kişinin adeta körü körüne itaat edercesine size aşık olacağı, eski eşini tamamen unutacağı sonucu çıkar.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yazılarınızı çok beğeniyorum. Konunun uzmanı olduğunuz direkt belli oluyor zaten… Sabun büyüsünü bana her konuda sıkıntı çıkartan birisi için yaptırmak istiyorum. Bunun için benim yapmam gerekenler nelerdir?