1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Saç Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Saç Büyüsü

Saç büyüsü nedir ve bu büyüler nasıl yapılır sorularını yanıtlıyoruz. Büyü konusunda hiç deneyimi olmamış birisi bile olsanız; saç büyüsü hakkında mutlaka bir şeyler duymuşsunuzdur. Saç ile yapılan büyüler hakkında tüm detaylar işte bu makalemizde.

saç büyüsü

Saç büyüsü uzman bir medyum tarafından uygulanması gereken bir işlemdir. Büyü yaptıranların en çok yaptırdığı büyü çeşitlerinden olan saç büyüsü sayesinde istediğiniz kişiyi etkiniz altına alabiliyorsunuz.

Bu sayede ona istediğinizi yaptırabiliyor ya da kendinizden uzaklaştırabiliyorsunuz. Büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin saç telleri ile yapılan bu işlemler sırasında ne yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşabilirim. Önemli olan şey sizlerin kendiniz için ne istediğinize karar vererek bu büyüyü yaptırmak için adım atmanızdır.

Eğer saç büyüsü yaptıracağınız kişi sevgiliniz veya eşiniz ise; dilerseniz onu kendinize daha yakınlaştırabilirsiniz. Eşinizin gözü sizden başkasını görmez. Aynı büyünün bir diğer işlevi de şudur ki; en çok da bir kişiyi elde etme ve de kontrol etme amacı ile saç büyüsü yaptırılır.

Saç Büyüsü Etkili Mi?

Saç büyüsü tamamen bir kişiyi kontrol altına almaya yönelik yapabileceğiniz oldukça etki alanı yüksek bir büyüdür. Zaman içerisinde farklı amaçlarla da yapılan bu büyü ile alakalı en çok da kadınlar bazı girişimlerde bulunuyor.

Saç büyüsü hakkında, danışanlarımla yaptığım görüşmeler ve de işlemler sonucunda aldığım olumlu sonuçları sizlerle paylaşabilirim. İstediğiniz an, istediğiniz kişiyi adı geçen büyü yardımları ile etkiniz altına alarak, kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu kontrolü nasıl sağlayacağınızı öğrenmek için, verilen numara üzerinden görüşebiliriz.

Saç Büyüleri Nelerdir?

Saçına sahip olduğunuz kişiyi etki altına aldırmak için kullanılan saç büyüsü böylece kişiye istenileni yaptırmayı sağlamaktadır. Özellikle amirini sevmeyen birisinin amirinin istifa etmesi için ya da patronuna istediğini yaptırmak için tercih edilen büyü iş yaşamında oldukça aktif olarak kullanılmaktadır. Saç büyüsü için ise gerekli olan tek şey hedef kişinin saç kılıdır.

Saç Büyüsünün Tesiri

Saç büyüsünün tesir alanı çok geniştir. Özel hayatta kullanılmak istendiği takdirde eşin saç teli, iş hayatında kullanılmak istendiği takdirde hedef kişinin saç telinin elinizde olması yeterlidir. Saç büyüsü ile kısa sürede hedef kişi sözünüzden çıkma hale gelecektir ve iktidar sizin elinizde olacaktır.

Saç Büyüsü Tarifi

Saç büyüsü, sevdiğiniz ya da herhangi bir sebeple kendinize aşık etmek istediğiniz kişilere yaptırabileceğiniz son derece hızlı ve etkili olan büyülerden bir tanesidir. Saç büyüsü yapılan kişi yaptıran kişiye ömür boyu çok derin bir aşk ile bağlanır, ondan başkasını gözü görmez adeta aşkından kör olur. Bundan dolayı birini kendinize sırılsıklam aşık etmek istiyorsanız bu saç büyüsünü kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Saç büyüsü konusunda Medyum Saliha alanındaki en uzman medyumlardan biridir. Saç büyüleri daima olumlu sonuçlanır.

Saç büyüsünü evde kendiniz yapmaya çalıştığınızda sonuç alabilme ihtimaliniz oldukça düşüktür. Bu nedenle de hem elinizde bulunan saçı boşa kullanmamak adına hem de umutlarınızı kaybetmemek adına medyumlar arasında bu büyüyü en iyi şekilde yapıp en hızlı biçimde sonuçlandıran Medyum Saliha hanımı tercih etmeniz önerilir. Güvenilir, hızlı ve anlayışlı olan bu medyum ile çalışan herkes olumlu sonuçlar almakta ve çevresine de tavsiye etmektedir. Medyum Saliha saç büyüsü yaptırmak isteyen herkesin sorunlarını dinlemekte ve onlara memnun kalacakları işlemleri yapmaktadır.

Saç Büyüsü Uzmanları

Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için kullanılan saç büyüsü, kişinin istediği şeyi yapmasını sağlar. Patronu istifa ettiği ya da patronunu istediğini yapması için zorladığı zaman özellikle sevmeyenler için tercih edilen büyü, iş hayatında aktif olarak kullanılıyor. Saç büyümesi için gerekli olan tek şey hedef kişinin saçlarıdır.

Saç Büyülerinin Etkileri

Aniden, etkiler aniden bir mızrak yiyen bir geyik acısı gibi görünür. Etkileri içtenlikle insanı gülümsetir. Yaklaşık 7 geceden sonra, saç büyüsü etkileri ortaya çıkmaya başlar. Bu büyü, kişinin sizin için planladığı yedinci geceden sonra başlar. Yazının geldiğini söylerdik, ama şimdi bu antik aşk büyüsünü bir şekilde etkileyen insanlar sevdikleri insanlara daha teknolojik şekillerde ulaşabilirler.

Saç büyüsünün etki alanı çok geniştir. Kişisel yaşamınızda kullanılmak istiyorsanız, eşinizin saçı, iş yaşamınızda kullanılmak istiyorsanız, hedef kişinin saçına sahip olmak yeterlidir. Bir saç büyüsü yardımıyla hedef kişi yakında sizin sözünüzün dışında olacak ve güç ellerinizde olacaktır.

Saç Büyüsü ve Hüddam

Hüddam, bize göre dünyadaki tüm gizli bilimlerden sorumlu olan reistir, saç büyüsünde kullanılır. Ayin boyunca, görüşlerini ifade etmeyi, bir şekilde iletişim kurmayı amaçlamaktadır. Sesimizi seslendirdiğimizde, işlem saymamız gereken 7. gece başlar. İşlemden sonra kalan tüm etkileri kalıcı hale getirmek için Saliha Hoca, size destek olacaktır.

Saç Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Saç büyüsü büyü yapılacak kişinin saç telinden bir parça koparılarak yapılan büyü türüdür. Bu büyü kara büyü arasında etkisini gerçekten de hissettiren ve de yaygın olarak tercih edilen büyü türleri arasında önde gelmeye devam eder. Saç büyüsünün yapılmasındaki amaç araya nifak tohumları ekmek ve eşleri birbirinden ayırmak veya boşamak gibi amaçlara yönelik gerçekleştirilmesidir. Fakat söz konusu saç büyüsünün etki edebilmesinde medyum kişinin ne denli gerçek medyum olduğunun önemi büyüktür. Ücretsiz bakım yaptığını söyleyen veya hesabına para isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemek gerekir.

Saç büyüsüne musallat olan kişinin fiziksel özelliklerinde değişiklik görülür. Gözaltı şişerek morarma başlar, sürekli kusma ve mide bulantısı halleri gözlenir. İştahsızlık hali görülmektedir. Bunun yanı sıra yine maruz kalan kişinin farklı farklı sesler işiterek onların etkisi altında kaldığını da eklemek gerekir. Bu gibi durumlarda saç telinin gerçekten de etkisini gösterdiğini ve her açıdan bireyi etkisi altına aldığını dile getirmek gerekir. Bu da büyünün son derece etkili yöntemler arasında geldiğini gözler önüne sermesi bakımından öne çıkar.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Eşim için saç büyüsü yaptırmak istiyorum. Yalnız tek bir şey merak ediyorum. Saç büyüsünün etkisi ne kadar sürüyor? Sonsuza kadar mı yoksa belli bir süreye kadar mı sürüyor? Gerçi her iki durumda da kesinlikle yaptıracağım.