İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Sakız Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü uzmanlığı ile tanınan Medyum Saliha anlatıyor. İnsanlar, hayatlarında aşka ve sevgiye büyük yer verdiklerinden bazen ayrılıklarında giden sevgilinin geri gelmesi için ya da sevdiği kişinin de kendisini sevmesi için farklı farklı yollar ve metotlar dener. Bu metotlardan bir tanesi de sakız büyüsü dediğimiz bağlama büyüsüdür.

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü zannedildiği şekilde değildir. Sizin için bu yazıda açıklıyoruz. Söz konusu sakız büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilir, aşık edebilir ya da geri getirebilirsiniz. Ancak bu büyünün birkaç tehlikesini de belirtmek isterim Bahsettiğimiz sakız büyüsü ruhani varlıkların yardımıyla yapıldığından dikkatli olunması gerektiğini ve iyi bir medyum ile yapılacağını söylemek isterim. İyi medyumlarla çalışılmalıdır.

Öncelikle bu büyüyü yaparken yapılması gerekenler bu büyünün ne kadar tehlikeli ve sakıncalı olabileceğini gösterir mahiyettedir. Bu sakız büyüsü yapılacak insanlar hakkında genel bilgiler edinilir. Doğru ayları, yılları ve burçları öğrenildikten sonra da yıldız haritasındaki yerleri saptanır. Daha sonra da önceden okunan toprak ateşe atılır. Devamında yapılacak birkaç işlem ile büyü tamamlanır ve etkileri gözlemlenebilir. Tekrar belirtmek isterim ki bu sakız büyüsü iyi yapılmadığında tehlikeli olabilir.

Sakız büyüsü etkileri ve etki süresi

Alanında uzman medyumların yaptığı bu büyü ile kişi 40 günün sonunda yakınlaşacak ve ilgi duyacaktır. Yapılan büyü ile olumlu sonuç alındıktan sonra büyü ile kişinin ev eşiğine yapıştırılmış muşamba tekrar medyuma teslim edilir. Tüm bu işlemleri yapmak için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve güvenli sakız büyüsünü gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Sakız büyüsü, 7 günde yapılır ve yapıldıktan 40 gün sonra tam etki eder. Büyü yapılan kişi yapan kişiye gönül bağı ile bağlanır. Daha çok sevgililer arası yapılan bir bağlama büyüsüdür.

Sakız büyüsü nedir?

Bağlama büyüleri en çok kullanılan büyüler arasındadır. Bağlama büyülerinden birisi de sakız büyüsüdür. Sakız büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir, bağlayabilir yada geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Sakız büyüsü yapılmadan önce büyü yapılacak kişinin doğum tarihi doğru tarih olarak saptanır ve bir yıldız haritası çıkartılır ve yıldız haritasındaki yeri tam saptanır.

Daha sonra okunmuş olan toprak sakızla karıştırılır ateşe atılır ve yakılır. Yakılan bu karışım kişinin evine bir yere yapıştırılır. Bu büyü yapılması zor bir büyüdür. Bu sebepten işi iyi bilen birisi tarafından yapılmalıdır. Medyum Saliha Hanım bu konuda size yardımcı olacaktır. Sakız büyüsü ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakız büyüsü tarifi

Sakız büyüsü, aşk ve bağlama için kullanılan büyülerin en başında gelmektedir. Sakız büyüsü neredeyse çok uzun zamandır aşk hayatını düzene sokmak ya da birini kendine aşık etmek isteyen kişiler tarafından uygulanmaktadır. Her ne kadar internet üzerinde bu büyünün yapılışı var olsa da internet üzerinde olan büyüler enerjilerini ve geçerliliklerini yitirmiş büyülerdir bu nedenle de sonuç alma ihtimalleri yoktur. Sakız büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda uzman olan medyumumuz Medyum Saliha ile görüşebilir.

Sakız büyüsü yapan kişilerin işlemlerinin tutmamasının nedeni büyü hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip olmamasıdır. Kişilerin enerjileri yetersiz olursa büyüler tutmaz hatta bazı durumlarda yanlış tek bir adımda kişi musallat gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Bundan dolayı konu hakkında uzman olan medyumlardan, özellikle de Medyum Saliha hanımdan yardım alınabilir.

Medyum Saliha bu konuda en iyi medyumlardan bir tanesidir. Hem işini takip eden, hem başarılı sonuçlar alan bu medyum kısa zaman içerisinde son derece etkili sonuçlar alabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce nişanlımdan ayrıldım. Aramızda sorun yoktu ama aileler parmak atınca olanlar oldu. Kendisini çok seviyorum ve onsuz yapamıyorum. Bu yüzden sakız büyüsü yaptırmak istiyorum.