İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Sakız Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü uzmanlığı ile tanınan Medyum Saliha anlatıyor. İnsanlar, hayatlarında aşka ve sevgiye büyük yer verdiklerinden bazen ayrılıklarında giden sevgilinin geri gelmesi için ya da sevdiği kişinin de kendisini sevmesi için farklı farklı yollar ve metotlar dener. Bu metotlardan bir tanesi de sakız büyüsü dediğimiz bağlama büyüsüdür.

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsü zannedildiği şekilde değildir. Sizin için bu yazıda açıklıyoruz. Söz konusu sakız büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilir, aşık edebilir ya da geri getirebilirsiniz. Ancak bu büyünün birkaç tehlikesini de belirtmek isterim Bahsettiğimiz sakız büyüsü ruhani varlıkların yardımıyla yapıldığından dikkatli olunması gerektiğini ve iyi bir medyum ile yapılacağını söylemek isterim. İyi medyumlarla çalışılmalıdır.

Öncelikle bu büyüyü yaparken yapılması gerekenler bu büyünün ne kadar tehlikeli ve sakıncalı olabileceğini gösterir mahiyettedir. Bu sakız büyüsü yapılacak insanlar hakkında genel bilgiler edinilir. Doğru ayları, yılları ve burçları öğrenildikten sonra da yıldız haritasındaki yerleri saptanır. Daha sonra da önceden okunan toprak ateşe atılır. Devamında yapılacak birkaç işlem ile büyü tamamlanır ve etkileri gözlemlenebilir. Tekrar belirtmek isterim ki bu sakız büyüsü iyi yapılmadığında tehlikeli olabilir.

Sakız Büyüsü Etkileri

Alanında uzman medyumların yaptığı bu büyü ile kişi 40 günün sonunda yakınlaşacak ve ilgi duyacaktır. Yapılan büyü ile olumlu sonuç alındıktan sonra büyü ile kişinin ev eşiğine yapıştırılmış muşamba tekrar medyuma teslim edilir. Tüm bu işlemleri yapmak için iletişim numaramdan bana ulaşabilir ve güvenli sakız büyüsünü gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Sakız büyüsü, 7 günde yapılır ve yapıldıktan 40 gün sonra tam etki eder. Büyü yapılan kişi yapan kişiye gönül bağı ile bağlanır. Daha çok sevgililer arası yapılan bir bağlama büyüsüdür.

Sakız Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüleri en çok kullanılan büyüler arasındadır. Bağlama büyülerinden birisi de sakız büyüsüdür. Sakız büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir, bağlayabilir yada geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Sakız büyüsü yapılmadan önce büyü yapılacak kişinin doğum tarihi doğru tarih olarak saptanır ve bir yıldız haritası çıkartılır ve yıldız haritasındaki yeri tam saptanır.

Daha sonra okunmuş olan toprak sakızla karıştırılır ateşe atılır ve yakılır. Yakılan bu karışım kişinin evine bir yere yapıştırılır. Bu büyü yapılması zor bir büyüdür. Bu sebepten işi iyi bilen birisi tarafından yapılmalıdır. Medyum Saliha Hanım bu konuda size yardımcı olacaktır. Sakız büyüsü ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakız Büyüsü Tarifi

Sakız büyüsü, aşk ve bağlama için kullanılan büyülerin en başında gelmektedir. Sakız büyüsü neredeyse çok uzun zamandır aşk hayatını düzene sokmak ya da birini kendine aşık etmek isteyen kişiler tarafından uygulanmaktadır. Her ne kadar internet üzerinde bu büyünün yapılışı var olsa da internet üzerinde olan büyüler enerjilerini ve geçerliliklerini yitirmiş büyülerdir bu nedenle de sonuç alma ihtimalleri yoktur. Sakız büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler bu konuda uzman olan medyumumuz Medyum Saliha ile görüşebilir.

Sakız büyüsü yapan kişilerin işlemlerinin tutmamasının nedeni büyü hakkında yeterli bilgi ve donanıma sahip olmamasıdır. Kişilerin enerjileri yetersiz olursa büyüler tutmaz hatta bazı durumlarda yanlış tek bir adımda kişi musallat gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Bundan dolayı konu hakkında uzman olan medyumlardan, özellikle de Medyum Saliha hanımdan yardım alınabilir.

Medyum Saliha bu konuda en iyi medyumlardan bir tanesidir. Hem işini takip eden, hem başarılı sonuçlar alan bu medyum kısa zaman içerisinde son derece etkili sonuçlar alabilmektedir.

Sakız Büyüsü İşlemi

Genel olarak, en sık evlere yerleştirilen büyülerden biri de sakız büyüsü olarak bilinir. Ancak, büyü yapan kişinin mutlaka uzman bir medyum olması gerektiğini hatırlatmak gerekir. Bağlanma büyüleri, en sık kullanılan büyülerden biridir. Gerekli büyülerden biri sakız büyüsüdür. Sakız büyüsünü kullanarak sevdiklerinizin size aşık olmalarını, bağlantı kurmalarını veya geri gelmelerini sağlayabilirsiniz. Sakız büyüsü yapmadan önce, oynanacak olan kişinin doğum tarihi doğru tarih olarak belirlenir ve yıldızlı gökyüzünün haritası çizilir ve yıldızlı gökyüzünün haritası üzerindeki yeri tam olarak belirlenir.

Sakız Büyüsünü Kim Yapar?

Bölgenizde sihir yapan birini tanımıyorsanız ve onu arıyorsanız, Medyum Saliha size destek olacaktır. Bu büyü o kadar basit ve kolay değildir. Medyumlar birçok büyü arasında bir de sakız büyüsü yapar ve medyumları bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü şeytanların yaptığı bir sihir türüdür.

Tecrübeli psişiklerin yarattığı bu büyüyle, bir insan yaklaşır ve 40 gün sonunda ilgilenir. Sihir olumlu bir sonuç verdikten sonra, bir kişinin evine sihir yardımıyla bağlanan linolyum tekrar medyaya iletilir. Tüm bunları yapmak için iletişim numaramdan benimle iletişime geçebilir ve sakız büyüsünü güvenle yaptırabilirsiniz. Sakız büyüsü 7 gün sonra üretilir ve 40 gün sonra tam bir etki verir.  Sakız tamamen sevgili odaklı bir sihirdir. Bu nedenle, sevenler için bir büyü olarak hareket eder. Başka bir deyişle, evli insanlar sakız büyüsü yapmamalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce nişanlımdan ayrıldım. Aramızda sorun yoktu ama aileler parmak atınca olanlar oldu. Kendisini çok seviyorum ve onsuz yapamıyorum. Bu yüzden sakız büyüsü yaptırmak istiyorum.