Şans Falı
  1. Ana Sayfa
  2. Fal
  3. Şans Falı

Şans Falı

Şans falı nedir sorusu fal ile alakalı olarak sıklıkla sorulan soruların içinde yer almaktadır. Bundan başka olarak şans falı nasıl bakılır ve kimler şans falı bakabilir soruları da sıklıkla gelen sorular arasında yer alıyor. Medyum Saliha Hoca her zaman olduğu gibi bu yazımızda da sizlerden gelen soruları yanıtladı.

Şans falı binlerce yıllık bir kültürün içinden doğmuş fal bakma yöntemidir. Falcılar ve medyumlar tarafından tercihlere uygun olarak kullanılan şans falı oldukça iyi sonuçları ile biliniyor. Medyum Saliha Hoca, fal bakma konusunda her zaman işinin ehli kimselere danışmanızı tavsiye etmektedir. Şans falı özellikle birtakım hesaplamamaların olduğu ve size birçok konuda bilgiler verebilecek bir fal olduğu için işinin ehli kimseler tarafından bakılmalıdır. Şans falı ya da başka bir fal bakmak için mutlaka icazetli yani el almış bir falcı ya da medyum ile irtibata geçmeniz gerekir. Şans falı sizin hayatınızın belirli dönemlerinde karşınıza çıkacak şanslardan ve olaylardan haber verir.

Bu sayede önlem ya da hazırlık yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Medyum Saliha Hanım, en iyi medyumlar ve en iyi falcılar tarafından bakılan şans fallarının büyük başarılar elde ettiğini ve insanların gerçekleri duydukça ve yaşadıkça bir kat daha şaşırdıklarını ifade etmektedir. Şans falı baktırmak sizlerin geleceğiniz ile ilgili tüm güzelliklere ve kötülüklere karşı zırh gibi korunabilmek için önlemlerinizi almanıza yardım eder. Bazen büyüler bazen de kötü kimseler ile karşılaşmak zorunda olduğumuz ve acı sınavlara tabi tutulduğumuz bu hayatta şans falı sayesinde büyük öngörüler elde ederek kendimizi bir kat daha koruyabiliriz. Şans falı baktırmak ve fallar ile hayata yön vermek her zaman olmasa da çoğu zaman işimize yaramaktadır.

Şans Falı Nasıl Bakılır?

Şans falı nasıl bakılır diye merak eden birçok kişi medyumlar ve falcılar ile irtibata geçerek fal baktırmak istemekteler. Medyum Saliha Hoca fal bakma yeteneğinin el alma ile geçtiğini yani icazete ihtiyaç duyduğunu fakat büyü yapmak gibi bir ilim olmadığı için de mağduriyetlerin daha çok yaşandığını ifade etmektedir. Çünkü şans falı nasıl bakılır diye danıştığınız falcı aslında el falı bakabilse de şans falı konusunda bilgisiz olabilmektedir.

Şans falı nasıl bakılır sorusu bu sebeple kesinlikle tecrübeli falcılar ya da başarılı medyumlar tarafından cevaplanmalıdır. Şans falı konusu ilim de gerektiren fallar içinde yer alır. Zira bu sebeple şans falı nasıl bakılır konusunda danışan kimselerin cevaplarını alabildikleri en doğru adresler medyumlar olarak bilinir. Medyum Saliha Hanım da bu minvalde şans falı bakan ve bu konuda çok başarılı olan medyumlar arasındadır.

Şans Falı Bakmak

Şans falı bakmak için kişinin bilgileri alınır ve şans falı nasıl bakılır sorusuna cevap olacak olan şemanın içine yerleştirilir. Bir takım hesaplamamalar, harf, rakam ve yıldız hesaplamamaları yapılarak şans falınız ile ilgili veriler elde edilmeye çalışılır. Medyum Saliha, özellikle şans falı nasıl bakılır diye merak eden insanların birçoğunun gelecekten haber almak konusunda merakları olduğunu da ifade etmektedir. Şans falı nasıl bakılır ya da şans falı bize neler anlatır diye başvuran insanların bilmesi gereken konulardan birisi de muhtemel gelecek konusudur.

Gelecek bizim zamanımız da henüz yaşanmadığı için şans fal konusunda ihtimaller söz konusu olmaktadır. Medyum Saliha gibi tecrübeli medyumlar ise insanların şans falı konusunda yardımcısı olarak onlara en doğru sonuçları vermeyi arzulamaktadırlar. Fal bakmak ve büyü yapmak birbirinden ayrı konular olsa da en iyi medyumlar icazetleri varsa en iyi falcı olarak da karşımıza çıkabilmektedirler.

Günlük Şans Falı

Günlük şans falı bildiğimiz fal bakma yöntemlerinden ayrı olarak bir takım hareketlerimizi nasıl yapmamız konusunda bize bilgiler verir. Günlük şans falı tarot kartları ya da yine rakamsal hesaplamalar içeren yıldız falı şeklinde de bakılabilir. Medyum Saliha Hoca özellikle de günlük şans falı konusunda kendisine günlük olarak başvuran danışanları olduğunu bildirmektedir. Birçok insan toplum içinde yanlış hareketlerinin sonucunda doğabilecek sonuçlardan çok korktuğu için fal bakma yöntemi ile kendine fikir edinmektedir.

Günlük şans falı da en çok talep edilen fallar arasında geldiğinden dolayı ilk tercihlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Medyumlar ve falcılar da fal bakma konusundaki maharetlerini sergileyerek insanlara günlük şans falı gibi konularda bilgiler vermekteler. Günlük şans falı sayesinde yeni tanıştığımız birisine nasıl davranmamız gerektiği, günlük olarak harcamalarımızdan tutun da gönül ilişkilerine kadar her konuda danışmak mümkündür. Ancak günlük şans falı değimiz oldu diğer şans falları gibi uzun bir aralığı değil kısa bir zaman aralığına hitap ettiği için olayların işleyişi konusunda değişimler yaşanması olağan bir durumdur.

Medyum Saliha’ ya başvurarak günlük şans falı baktıran kimseler yaşadıkları mutlulukları teşekkürler ile süsleyerek hocamıza geri dönüşler yapmaktalar. Her ne konuda olursa olsun, ister aşk konuları ister para konuları günlük şans falı ile fikir edinmek ve bunu uygulamak sizler için çok rahatlatıcı olacaktır. En iyi medyumlar tarafından ve işinin ehli falcılar tarafından bakılan fallarda ne kadar doğru sonuçlar alındığı aşikardır. Büyüler ve diğer bir çok işlemde olduğu gibi günlük şans falı ve diğer fal bakma yöntemlerinde de sırlı dualar ve cinler kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap