1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Sarımsak Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü çeşitlerini açıklamak istiyoruz. En etkili büyülerinden biride sarımsak büyüsü olarak bağlama büyüsüdür. Aşık olduğunuz kişiden olumlu güzel davranışlar göremiyorsanız sarımsak büyüsü yaptırabilirsiniz. Doğru yöntemler ile yapıldığı zaman büyünün tutması çok yüksektir.

sarımsak büyüsü

Sarımsak büyüsü hakkında internette çok bilgi var ama bir çoğu kirli bilgidir. Bu büyü çeşidinin uygun zamanda yapılması gerekir. Zaman önemli olduğu için tutmama riski olabilir. Bu büyü için saman kağıdı ve sarımsak kullanılır. Kullanılan saman kağıdı su emici özelliğe sahip olmalıdır.

Medyum hocamız tarafından yapılan sarımsak büyüsü ile bir çok kişinin ilişkisinin düzeldiği görülmüştür. Usta medyum hocamız büyünün ne zaman yapılacağını ve hangi dualar okunacağını bilen biridir. Bu büyü çoğu medyum tarafından bilinmez. O yüzden usta bir hoca seçilmesi önemlidir.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü olduğu için okunacak dualar önemlidir. Önce bir diş sarımsağın ucu sivriltilir. Saman kağıtları ayrı bir kaba alınır. Gereken dualar okunarak sarımsak saman kağıtlarının üstüne konur.

Her sabah güneş doğmadan kişi sarımsağı sıkarak suyunu emdirir. Bu 7 gün aynı şekilde uygulanır. Saman kağıdı sarımsağın suyunu emdikçe size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişilerin duygusu da kabarır.

Sarımsak büyüsü medyum hoca tarafından yapılır. İşinin ehli olması ve doğru zamanı kollaması büyünün tutması için önemlidir. Eşiniz veya sevgiliniz ile aranız düzelsin, sizi çok sevsin istiyorsanız sarımsak büyüsü yaptırmak için medyum hocanın telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sarımsak Büyüleri Nelerdir?

Etkili bir bağlama büyüsü olarak bilinen sarımsak büyüsü zamanı olan bir büyüdür. Bu büyünün tutması için uygun görülen zamanı ise medyum Saliha hoca bilmektedir. Bu zaman diliminde saman kağıdı üzerine yapılan bir sarımsak büyüsü kısa sürede tesirini gösterecektir ve kişi sevdiğinden ilgi görmeye başlayacaktır.

Sarımsak Büyüsünün Ritüelleri

Öncelikle bir sarımsak saman kağıdı üzerine konur. Ardından 7 gün boyunca güneş doğmadan sarımsağı suyu sıkılır ve saman kağıdına sürülür. Sarımsak büyüsü için yapılan bu ritüel aksatılmadığı takdirde etki etmesi istenen kişinin kalbine sıcaklık ve sevgi akmaya başlar. Kişi 7 gün içerisinde büyüyü isteyen kişiyi düşünür ve sevmeye başlar.

Sarımsak Büyüsü Tarifi

Her yolu denedikten sonra başarısız olununca, son çare olarak büyü ile etkilemek kalıyor. Birçok insan tarih boyunca büyüyü kullanmış, büyü ile amacına ulaşmaya çalışmış ve ulaşmışlardır. İnsanların tarih boyunca en çaresiz kaldığı konulardan biriside, şüphesiz aşktır. Karşılıksız aşk, biten sevgi, sadakatsiz sevgili ve gibi birçok konuda eli kolu bağlanan âşıklar, büyü ile sevdiklerini etkilemeye ve onları tekrar kendine âşık etmeye çalışmıştır. İşte bunların en etkililerinden birisi de sarımsak büyüsüdür. Sarımsak büyüsü, kendine âşık etme, giden sevgiliyi ya da eşi geri getirme, âşık olunan kişiyi kendine bağlama amacıyla yapılır. Son derece etkili bir yöntem olan sarımsak büyüsünü uygulamak için büyü yapma uzmanı olmak gerekir.

Bu konuda yeterince bilgi ve manevi güce sahip olmayanlar, büyü tariflerine ulaşsalar bile başarılı bir şekilde uygulayamazlar. Diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi sarımsak büyüsünü de en etkili bir şekilde uygulayan kişilerin başında Medyum Saliha gelmektedir. Medyum Saliha çok kez bu büyüyü uygulamış ve âşıkları, sevdiğine kavuşturmuş, birçok yuvayı yıkılmaktan kurtarmıştır. Etkili bir aşık etme ve bağlama büyüsü olarak bilinen sarımsak büyüsü bu yönü ve etkileri ile pozitif bir büyü olarak bilinir. Bu yüzden büyü için niyet her ne olursa olusun büyüyü yapacak olan kişinin de enerjisi pozitif olmalıdır.

Sarımsak Büyüsü Yaptıranlar

Sarımsak büyüsü için medyum Saliha hocadan yardım alanlar öncelikle amaçlarının aşık etmek ve bağlamak olduğunu belirtmektedirler. Ancak direk olarak sarımsak büyüsü yaptırmak istediklerini söyleyenler için medyum Saliha hoca büyü yapmamaktadır. Çünkü bu büyü büyüyü talep eden kişi ya da hedef kişi için uygun olmayabilir. Kimilerine ağır gelebilir kimilerine ise hafif gelerek etki etmeyebilir. Bu yüzden medyum Saliha hoca sarımsak büyüsü için öncelikle danışanlarının ve hedef kişinin yıldıznamesini okumaktadır. Bununla birlikte kişilerin isimlerinin ebcet hesabını yaparak sarımsak büyüsü onlar için uygun ise büyüyü yapmaktadır.

Medyum Saliha hoca sarımsak büyüsü yaptıranların öncelikle kendisine aşık etmek istedikleri erkekler için gelen bekar kadınlar olduğunu belirtmektedir ki sarımsak büyüsü bu talep ile gelen kişilerde kısa sürede etki etmektedir. Ayrıca evli bir erkeği kendisine aşık etmek isteyen kadınlarında dileği için oldukça etkili olduğunu belirtmektedir. Ancak kimi zaman gelenlerin zaten evli olduğunu söyleyen medyum Saliha böyle bir durumda kadın kocasının kendisine yeniden aşık etmek istemektedir ve kocasının kendisine bağlı olmasını istemektedir diye belirtmektedir.

Sarımsak Büyüsü Yaptım

Medyum Saliha hoca kendisine gelen birçok kişinin bü büyüyü öncesinde evde kendisinin denediğini ancak sonuç alamayınca kendisine başvurduklarını söylemektedir. Bu noktada medyum Saliha hoca danışanlarını uyarmaktadır ve evde yapılan büyülerin tutmayacağını belirtmektedir. Çünkü verilen tarifiler yanlıştır ve aslında sarımsak büyüsü de dahil olmakla birlikte hiçbir büyünün tarifi gerçek büyü uzmanlarının dışında kimsede olamaz diye belirtmektedir. Çünkü bu ilim gizli bir ilimdir ve ancak bu ilme belli bir beden ödeyerek seçilmiş kişiler vakıf olmaktadırlar.

Evde sarımsak büyüsü yaptığını iddia edenler için yardım eden medyum Saliha hoca öncelikle onların bu büyü ile neyi amaçladıklarını öğrenmektedir. Kişini bu noktada amacını tam olarak ortaya sermelidir ki tılsım kısa süre de etki edebilsin. Aslında bu bir sonuç odaklı çalışma olduğu için tam olan sorun ve istenilen sonuç paylaşılmalıdır. Sonrasında medyum Saliha hoca bu niyeti tılsımı hazırlarken, ritüelleri yaparken ve büyüyü oluştururken kullanır ve her aşamada bir kez daha amacın altı çizilmiş olur. Böylece evde kendisinin yaptığını ancak sonuç alamadığını iddia edenler medyum Saliha hocanın yaptığı sarımsak büyüsünün sonuçlarını bir hafta gibi bir süre içerisinde almaya başlarlar.

Evde Sarımsak Bulmak

Evde sarımsak bulmak çoğu zaman kişilerin akıllarında büyünün tesiri altında olup olmadıklarına dair soru işareti oluşturur. Bulunan büyü alakasız bir yerde bulunmuş ise ve üzerinde bazı tılsımlar işaretler var ise medyum Saliha hocadan yardım alınmalıdır. Çünkü bu bir başka hocanın yapmış olduğu büyü olabilir. Ancak kişi zamanda büyü yaptığını iddia eden şarlatanların para almak için yaptıkları uyduruk bir çalışmada olabilir. Böyle bir durumda da medyum Saliha hoca kısa sürede evde bulunan sarımsağın mahiyetini çözebilir. Gerçek bir büyü ise kimin yaptırdığını, ne zaman yaptırdığını, kimin için yaptırdığını bilir ve danışanına iletir. Ayrıca büyüyü bozarak kısa sürede etkilerinin ortadan kalkmasını da sağlayabilir.

Son olarak medyum Saliha evde sarımsak bulunduğu takdirde bunun klasik yöntemlerle yok edilmemesi gerektiğini belirtir. Çünkü her bozma yöntemi her büyü için uygulanmaz ve aksine büyünün bozulma ihtimalinin ortadan kalkmasına bile neden olabilir. Bu yüzden evde bulunan sarımsak akan suya atılmamalıdır, yakılmamalıdır ya da her hangi bir işleme maruz bırakılmamalıdır. Medyum Saliha hocadan yardım alınarak doğru bir şekilde ritüellere uyularak büyünü bozulması sağlanmalıdır.

Evde sarımsak bulmak her zaman büyünün olduğuna da işaret etmez. Ayrıca kimi zaman evde sarımsak bulundurmak yapılacak olan büyülerin tesirsiz olmasını sağlamaktadır gibi bir inanç bulunmaktadır. Ancak bu inancın gerçek bir dayanağının olup olmadığı bilgisi için medyum Saliha hocadan yardım alınmalıdır. Olabilecek büyülerden korunmak için onun vermiş olduğunu ritüelleri gerçekleştirmek en doğru büyüden korunma yöntemi olacaktır ve hem kişi hem de hane halkı büyüden korunmuş olacaktır.

Sarımsak Büyüsü Uzmanları

Sarımsak büyüsü etkili bir bağlama büyüsü olarak bilinir. Sarımsağım faydalı bir bitki olmasından dolayı sarımsak büyüsü ile yapılan bağlama büyüleri de ak büyüler arasında yer alır. Sarımsak büyüsü ile kişiler eşlerini ve sevdiklerini kendilerine bağlayabilir. Çocuklarının kendilerine bağlı olmasını sağlayabilirler. Sarımsak büyüsü ile kötü niyetli kara büyü içeren bağlamalar yapılmaz.

Sarımsak Büyüsü ile Neler Yapılır?

Sarımsak büyüsü ile öncelikle evinde ve hanesinde huzursuzluk olanlar, geçimsizlik olanlar sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirler. Yaşanılan sorunlara karşılık eşlerin ve çocukların birbirine bağlanması sağlanır. Bu da arada muhabbet ve sevgi doğmasını sağlar.Böylece haneyi huzursuzluk terk eder. Mutluluk ve huzur gelir. Sarımsak büyüsü ile aynı zamanda iş yerinde ki olumsuz ortamda ortadan kaldırılır. Özellikle ekip halinde çalışam gerektiren yerlerde sarımsak büyüsü çok etkilidir. İş yeri sahibi sarımsak büyüsü ile çalışanlarının kendisine sadık olmasını sağlar. Bununla birlikte çalışanlarının da birbirlerinin kuyusunu kazmak yerine birbirlerine destek olmasını sağlar. Böylece çok daha verimli bir çalışma ortamına sahip olur.

Sarımsak Büyüsü Eşleri Birbirine Nasıl Bağlar?

Sarımsak büyüsünün en etkili olduğu alan eşlerdir. Eşlerin birbirlerine olan muhabbetleri, sevgileri zaman içerisinde azalır. Aynı zamanda başka kişilerin çiftin arasındaki ilişkiye müdahale etmesi de eşlerin birbirlerine karşı soğumalarına neden olur. Sarımsak büyüsü hem uzun yıllar evli kalmış çiftler için hem de yeni evli çiftler için etkilidir. Sarımsak büyüsü etki etmeye başladığında öncelikle çiftler birbirlerine sevdikleri dönemleri hatırlamaya başlarlar. Sonrasında ise eşlerinin güzel yanlarını güzel anılarını hatırlamaya başlarlar.

Bu hatırlamalar gün içerisinde devam eder. Büyü kişilerin zihinlerini ve bakış açılarını değiştirmeye başladığında ev içerisindeki değişimde başlar. Çiftler kavga etmek yerine muhabbet eder. Sorunları görmeden gelmezler ama sorun ve problemde görmemeye başlarlar. Sarımsak büyüsü ile çiftler daha çok vakit geçirmeye başlarlar. Romantik anları daha fazla olmaya başlar. Sarımsak büyüsü etki etmeye devam ettikçe çiftler arasındaki bu muhabbette devam eder. Etkileri kısa süreli değildir. Sarımsak büyüsü ile çift yıllar boyunca dillere destan güzel bir aşk yaşarlar.

Sarımsak Büyüsü Neden Yapılır?

Sarımsak büyüsü oldukça sık karşılaşılan bir tür büyüdür. Sarımsak büyüsü neden yapılır, ne amaçlarla yapılır merak ediyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Bağlama büyüsünün bir diğer çeşidi olarak görülmektedir. Sarımsak büyüsü genellikle ayrılan eşleri birleştirmek, uzun süredir ilişki yaşayan sevgililerin arası bozulmuşsa düzeltmek ve aile arasında husumetleri olan kişileri barıştırmak amaçları ile yapılabilmektedir. Buradaki temel amaç; bu söz konusu kişiler arasındaki mevcut bağı sonsuza kadar sağlamlaştırmak ve mutlu kılmaktır.

Sarımsak büyüsü elbette sadece bu kadar iyi niyetli bir büyü olarak görülemez. Her büyüde olduğu gibi bu büyü de kötü amaçlara alet edilebilir. Bu kötü amaçlardan birisi de bir kimsenin hastalığa düşmesini istemek, eşinden ayrılmasını istemek ya da bir şekilde intikam alma isteğidir. Genelde bir kişi, bir başka kişiye ilgi duyuyor ancak karşılık bulamıyor ise sarımsak büyüsüne başvurmaktadır. Ancak dediğimiz gibi amaç sadece bununla sınırlı kalmıyor işin içine kötü emeller de dahil oluyor. Etkili bir sonuç için güvenilir birinden yardım almanız yeterli.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 3 ay önce

    s.a saliha hanım bana yardımcı olabilirmisiniz eşim ailesinin yanına gitti dönmüyor boşancam diyor sürekli ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı oalblirmisiniz

  2. 10 ay önce

    Sarımsak büyüsünü bizim altın günlerinde falan çok duyuyordum ama içeriği nedir, ne işe yarar bilmiyordum. Sayenizde detaylı bir şekilde öğrenmiş oldum. Bu büyüyü herkes yaptırabiliyor mu hocam?