İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Sarımsak Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü çeşitlerini açıklamak istiyoruz. En etkili büyülerinden biride sarımsak büyüsü olarak bağlama büyüsüdür. Aşık olduğunuz kişiden olumlu güzel davranışlar göremiyorsanız sarımsak büyüsü yaptırabilirsiniz. Doğru yöntemler ile yapıldığı zaman büyünün tutması çok yüksektir.

Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü hakkında internette çok bilgi var ama bir çoğu kirli bilgidir. Bu büyü çeşidinin uygun zamanda yapılması gerekir. Zaman önemli olduğu için tutmama riski olabilir. Bu büyü için saman kağıdı ve sarımsak kullanılır. Kullanılan saman kağıdı su emici özelliğe sahip olmalıdır.

Medyum hocamız tarafından yapılan sarımsak büyüsü ile bir çok kişinin ilişkisinin düzeldiği görülmüştür. Usta medyum hocamız büyünün ne zaman yapılacağını ve hangi dualar okunacağını bilen biridir. Bu büyü çoğu medyum tarafından bilinmez. O yüzden usta bir hoca seçilmesi önemlidir.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü olduğu için okunacak dualar önemlidir. Önce bir diş sarımsağın ucu sivriltilir. Saman kağıtları ayrı bir kaba alınır. Gereken dualar okunarak sarımsak saman kağıtlarının üstüne konur. Her sabah güneş doğmadan kişi sarımsağı sıkarak suyunu emdirir. Bu 7 gün aynı şekilde uygulanır. Saman kağıdı sarımsağın suyunu emdikçe size aşık olmasını ve bağlanmasını istediğiniz kişilerin duygusu da kabarır.

Sarımsak büyüsü medyum hoca tarafından yapılır. İşinin ehli olması ve doğru zamanı kollaması büyünün tutması için önemlidir. Eşiniz veya sevgiliniz ile aranız düzelsin, sizi çok sevsin istiyorsanız sarımsak büyüsü yaptırmak için medyum hocanın telefon numarasını arayabilirsiniz. Bu sayede daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü Nedir?

Etkili bir bağlama büyüsü olarak bilinen sarımsak büyüsü zamanı olan bir büyüdür. Bu büyünün tutması için uygun görülen zamanı ise medyum Saliha hoca bilmektedir. Bu zaman diliminde saman kağıdı üzerine yapılan bir sarımsak büyüsü kısa sürede tesirini gösterecektir ve kişi sevdiğinden ilgi görmeye başlayacaktır.

Sarımsak Büyüsünün Ritüelleri Nelerdir?

Öncelikle bir sarımsak saman kağıdı üzerine konur. Ardından 7 gün boyunca güneş doğmadan sarımsağı suyu sıkılır ve saman kağıdına sürülür. Sarımsak büyüsü için yapılan bu ritüel aksatılmadığı takdirde etki etmesi istenen kişinin kalbine sıcaklık ve sevgi akmaya başlar. Kişi 7 gün içerisinde büyüyü isteyen kişiyi düşünür ve sevmeye başlar.

Sarımsak Büyüsü Tarifi

Her yolu denedikten sonra başarısız olununca, son çare olarak büyü ile etkilemek kalıyor. Birçok insan tarih boyunca büyüyü kullanmış, büyü ile amacına ulaşmaya çalışmış ve ulaşmışlardır. İnsanların tarih boyunca en çaresiz kaldığı konulardan biriside, şüphesiz aşktır. Karşılıksız aşk, biten sevgi, sadakatsiz sevgili ve gibi birçok konuda eli kolu bağlanan âşıklar, büyü ile sevdiklerini etkilemeye ve onları tekrar kendine âşık etmeye çalışmıştır. İşte bunların en etkililerinden birisi de sarımsak büyüsüdür.

Sarımsak büyüsü, kendine âşık etme, giden sevgiliyi ya da eşi geri getirme, âşık olunan kişiyi kendine bağlama amacıyla yapılır. Son derece etkili bir yöntem olan sarımsak büyüsünü uygulamak için büyü yapma uzmanı olmak gerekir. Bu konuda yeterince bilgi ve manevi güce sahip olmayanlar, büyü tariflerine ulaşsalar bile başarılı bir şekilde uygulayamazlar. Diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi sarımsak büyüsünü de en etkili bir şekilde uygulayan kişilerin başında Medyum Saliha gelmektedir. Medyum Saliha çok kez bu büyüyü uygulamış ve âşıkları, sevdiğine kavuşturmuş, birçok yuvayı yıkılmaktan kurtarmıştır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Sarımsak büyüsünü bizim altın günlerinde falan çok duyuyordum ama içeriği nedir, ne işe yarar bilmiyordum. Sayenizde detaylı bir şekilde öğrenmiş oldum. Bu büyüyü herkes yaptırabiliyor mu hocam?