1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Sıcaklık Duası

Sıcaklık Duası

Sıcaklık duası son zamanlarda insanların hem çok araştırdıkları hem de uygulamak istedikleri dualar arasında yer alıyor. Medyum Saliha Hoca, sizler için sıcaklık duaları hakkında çok önemli bilgiler verdi. Bu yazımızda Medyum Saliha Hanım’ın sıcaklık duası ile ilgili verdiği tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Sıcaklık Duası
1

Sıcaklık duası nasıl yapılır? Aile arasında ya da çiftler arasında huzursuzluk yeni bir mesele değildir. Binlerce yıldır var olan bu sorunun altında binlerce sebep yatabilmektedir. Medyum Saliha Hanım kendisine eşleri ya da sevgilileri aile aralarındaki soğukluk ve sıkıntılar için başvuran kişilere özel olarak sıcaklık duası hazırlamaktadır. Sıcaklık duası hazırlamanın bir çok yöntemi vardır. Eşler arasında sıcaklık duası hazırlamak için Kuran’dan da faydalanılmaktadır. Bazı ayet ve surelerin havas ve ebcet ile hazırlanması sonucunda o kişilere özel olarak sıcaklık duası hazırlamak mümkün olabiliyor. Bunun yanında sevgililer ya da eşler fark etmeksizin birbirin, seven iki insanın arasına soğukluk girdiyse bu mutlaka iyi bir medyum tarafından çözülebilmektedir. Arada sevgi bağı herhangi bir zamanda olduysa bu işlemler için Medyum Saliha Hoca her zaman umut olmalıdır der. Büyüler ne kadar etkiliyse sıcaklık duaları ve sıcaklık tılsımları da doğru yapıldığında etkili olabilir. Ancak en etkili sıcaklık duaları yine kadim yöntemler uygulanarak hazırlanan sıcaklık dualarıdır. Bazen eşler arasına soğutma büyüsü ya da ayırma büyüsü girebilir. Böyle durumlarda önce bu büyüler büyü bozma yöntemleri ile bozulmalı ve medyum Saliha Hoca’nın hazırladığı sıcaklık duası uygulanmalıdır.

Sevgiliye Sıcaklık Duası

Sıcaklık duaları birçok amaçla hazırlanabilir. Bazen aile bireylerini bazen eşleri bazen de sevgilileri tekrar birbirine ısındırmak için kullanılır. Medyum Saliha Hoca, özellikle sevgiliye sıcaklık duası hakkında bir çok soru ve başvurular aldığını da bizlerle paylaşıyor. Medyumlar büyü ilimleri konusunda doğal yeteneklerini ancak çok iyi ilim sahibi olabilirlerse kullanabilirler. Bu ilimler ise gizli ilimler dediğimiz medyumların kullandığı ve gelecek nesillerine aktardığı ilimlerdir. Sevgiliye sıcaklık duası dediğimiz dua kişinin sevgilisi ile arası açıldığı zamanlarda yapılan bir tılsımdır. Sevgiliye sıcaklık duası yapıldığı zaman aradaki buzlar erimeye ve sevgiliniz tekrar sizinle olmak istemeye başlayacaktır.

Medyum Saliha Hanım bu işlemlerin hem medyumluk hem de ilim yönünden işin ehli kişilerin yapması gereken işlemler olduğunu her zaman yinelemektedir. İnsanoğlu ömrü boyunca koşuşturmaca içinde olduğu için ilişkilerinde de her dönem aynı etkileri göremeyebilir. Bazen sevgilinizi ya da eşinizi yanınızda istemeyebilirsiniz. Bazen ilişki sizi çok boğabilir. Fakat bir gün sevgiliniz çıkıp gittiği zaman dünyanız da başınıza yıkılabilir. Büyüler ve sıcaklık duaları olmasaydı geri düzelme imkanı olmayan nice ilişkiler mezarlığına dönerdi dünya. Medyum Saliha hanım bu sebeple kendisine başvurarak kişilerin isteklerine göre bazen bağlama büyüsü bazen aşk büyüleri yaptığı gibi sevgiliye sıcaklık duası gibi işlemler de uygulamaktadır.

Eşe Sıcaklık Duası

Medyum Saliha Hoca, sıcaklık dualarının genellikle eşler arasında tercih edildiğini ve bu sebeple de kendisine bazen birbirlerinden haberli bazen de habersiz olarak başvurduklarını söylüyor. Eşe sıcaklık duası yapmak için başvurulduğunda herkesin istekleri ve arzuları farklılıklar göstermektedir. Bazı insanlar İslami diye insanlara pazarladıkları suya sabuna üflemeli dualar tavsiye etmekte bazıları da büyülerden medet ummaktadır. Medyum Saliha Hoca burada araya giren soğukluğun sebebini kimsenin merak etmemesinin en büyük hata olduğuna değiniyor. Bir çok eşler arası soğukluk büyüler sebebiyle ya da eşlerden birisine erkek ya da dişi bir cin musallat olduğu için oluşabilir.

Bazen de sosyal sebeplerden ötürü oluşan soğukluklar da mevcuttur. Eğer eşe sıcaklık duası yapılacaksa önce bu problemlere inmek gerekir. Eşe sıcaklık duası için ayırma büyüsü varsa ya da soğukluk büyüsü gibi bir büyü yapılmışsa önce bunları büyü bozma yöntemleri ile bozmak gerekir. Daha sonra ise gerek İslami yöntemler ile gerekse de diğer yöntemlerden hangisi kişiler için uygunsa kullanılarak eşe sıcaklık duası yapılabilir. Medyum Saliha Hanım özellikle en iyi medyumlar tarafından yapılacak olan tılsımların en etkili yöntemler olduğunu bildiriyor. İslami bazı kaynaklar suya 786 kere bir hafta boyunca besmele okunmasının ve içilmesinin de eşe sıcaklık duası olarak kullanıldığını haber veriyor. Ancak bu duanın da herkes için fayda sağlamadığı yönünde hocamıza başvuran kişiler de bulunmaktadır. Eşe sıcaklık duası için hocamızla irtibata geçerek sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Eşler Arasında Sıcaklık Duası

İnsan ilişkilerinde her zaman iniş ve çıkışlar olmuştur. Bu iniş ve çıkışların olması eşler arasında soğukluk olarak tabir ettiğimiz durumun yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu sebeple de insanlar hocamızdan sıklıkla eşler arasında soğukluğu gideren dua ve tılsımlar istemektedirler. Bazen eşler birlikte karar alıp aile terapileri ve diğer yöntemleri denedikleri halde aralarındaki soğukluğu giderememektedir. Eşler arasındaki soğukluklar hem aile hayatında hem de cinsel performans ve ilişki yönünden olumsuz etkiler doğurmaktadır. Bu sebeple de soğukluk büyüyerek kavgalara varan sonuçlar doğurabilmektedir. Medyum Saliha Hanım, eşler arasında soğukluğu gideren dua konusunda kendisine başvuran insanlara yardımcı olmakta ve eğer ki kendilerine yapılan bir ayırma büyüsü gibi işlemler de bulunuyorsa onları çözerek gereken uygulamaları yapmaktadır. İnsanlar çoğunlukla ailelerine yapılan papaz büyüsü veya soğutma büyüleri gibi onlarca sebepten dolayı birbirleri ile soğuyabilirler. Eşler arasında soğukluğu gideren dua da bu konuda insanlara yardımcı olan duaların hepsine verilen isimdir. Bu işlemler kimileri için İslami addedilen usuller ile kimi zaman da kadim büyü yöntemleri ya da sırlı dualar ile çözülebilmektedir. Size bir büyü yapıldıysa bu dua okuyarak bozulmayacaktır. Büyü bozma yöntemleri ile bozulmalı ve daha sonra da eşler arasında soğukluğu gideren dua işlemleri uygulanmalıdır.

En Etkili Sıcaklık Duaları

Etkili sıcaklık duaları hakkında yapılan araştırmalar sizleri bir bilgi kirliliğinin içine itecektir. Kimisi peygamber söyle dedi şu kadar oku şu kadar üfle sonra iç, kimisi de bilmem kaç gece bilmem ne diye söyle gibi değişik yöntemler ile sizlerin duygularını sömürebilmektedir. Değerli okurlarımız, Medyum Saliha Hoca sizler için yıllardır en etkili sıcaklık duaları hakkında araştırmalar yapmakta ve bunlarda her seferinde başarılar sağlamaktadır. Bilinen dur ki her işin bir sırrı vardır. Herkes yemek yapabilir ama bazı kişiler aynı malzemeler ile enfes lezzetler ortaya koyabilir. Medyum Saliha Hoca ve dolayısıyla da en iyi medyumlar da böyledir. İnsanlar ellerinde tüm büyü malzemeleri olsa da bir aşk büyüsü yapamayacaklardır. Fakat en etkili sıcaklık duaları ya da en etkili büyüler medyum Saliha’nın ellerinde hayat bulacaktır.

İnsanlar bazen yapılan ya da kendi denedikleri sıcaklık duaları az etkili olunca ya da hiç etki alamadıklarında en etkili sıcaklık duaları hakkında yardımlar almak istemektedirler. Bu gibi sebepler doğmaması ve en iyi sıcaklık duası için mutlaka kaliteli birisiyle çalışmanız gerekmektedir. Büyü işlemleri ya da bu şekildeki etkili dualar nasılsa aynı yola çıkıyor mantığını kaldırmamaktadır. Kaş yaparken göz çıkarmanın büyük ihtimal olduğu bu özel yöntemleri ancak medyum Saliha gibi işinin ehli medyumlar uygulamalıdır. Sizler de en etkili sıcaklık duaları hakkında yardım almak isterseniz hocamızı hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap