1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Sicim Büyüsü

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü hangi durumlarda yapılır? Sicim büyüleri kimler tarafından yapılmalıdır? Sicim büyüsü kara büyü müdür? Medyum Saliha Hoca sizlerin meraklarını gidermek için tüm soruları yanıtladı. Sicim büyüsü hakkında tüm merak ettiklerinize Medyum Saliha Hoca’nın yorumları ile yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.


Sicim büyüsü konusunda araştırma yapan insanların öncelikli olarak yapması gereken şey, bu konuda uzman birinden yardım almaktır. Bağlama büyüleri arasında olan sicim büyüsü iki farklı şekilde kullanılan büyüler arasında yer almaktadır. Medyum Saliha Hoca, sicim büyüsünün hem ilişkileri düzenleme amaçlı bağlama büyüsü, hem de sizlere kötülük yapan insanlar için dil bağlama büyüsü, sidik bağlama büyüsü gibi tasarlanabilmektedir. Bağlama büyüsü nasıl amaçlara hizmet ediyorsa sicim büyüsü de aynı amaçlara hizmet etmektedir. Sicim büyüsü sayesinde yıkılan yuvalar tekrar birleşmekte ya da sizlere eziyet eden kimselere haddi bildirilmektedir.

Sicim büyüsü nedir?

Sicim büyüleri özellikle çok dikkat isteyen kara büyüler içinde yer almaktadır. Bu büyünün yapılmasında özel maddeler ve yazım aşamasında da çok özel karışımlardan elde edilen mürekkepler kullanılıyor. Sicim büyüsü tarih olarak çok eski zamanlara dayandığı gibi yapımında sicim, ip ve at kuyruğu gibi maddeler kullanıldığından öteri adı da sicim büyüsü olarak anılmaktadır.

Bu sicimler kendilerine atılan düğümler ile tılsımlanır. Bunun için büyü yazılan kağıtlar özel tütsü ocaklarında yakılırken dumanında bu işlemlerin yapıldığı bilinmektedir. Cinler ve doğa üstü güçlerin kullanıldığı sicim büyüsü Medyum Saliha Hanım’ın da aralarında bulunduğu en başarılı medyumlar tarafından itina ile uygulanmaktadır.

Sicim büyüsü etkileri

Sırlı dualar ve gizemli tılsımlar ile hazırlanan sicim büyüleri daha önce de bahsettiğimiz üzere en etkili bağlama büyüleri içinde yer alır. Hazırlanması ve muhteviyatı açısından kara büyüler içinde yer alsa da iyi amaçlar için kullanılmaktadırlar. Sicim büyüsü etkileri konusunda Medyum Saliha Hoca çok önemli bilgiler paylaşmaktadır. Sicim büyüsü etkileri saymakla bitmeyecek kadar çok olmasının yanında belli başlıca olanları bizler için daha önemlidir.

Medyumlar hazırladıkları sicim büyüsü ile silerin evliliklerini kurtarmaya vesile olabilir. Kimisi ise sizlerin sevdiğiniz birisinin siz e bağlanması için yapıldığı gibi, evlatların da evlerine bağlı olması için de sicim büyüsü yapılabilir. Bir büyü yapılabilmesi için belli başlı kriterler taşımaktadır. Bunların yerine getirilmesi evvela büyü bakımı yapılmasına bağlıdır. Medyum Saliha Hanım, sicim büyüsü etkileri yaptığı bakıma göre dizayn edebilen sayılı medyumlar arasında yer alır.

Çünkü birçok medyum büyü yapabildiği ve bunu uygulayabildiği halde ezbere bir mantık üzerinden çalışmaktadır. Bu yanlış değildir. Fakat hocamız gibi sayılı birkaç medyum büyücülük ve büyüler konusunda derin bir ihtisas sahibi olarak ön plana çıkmaktadır. Hatta öyle ileri ki gerek sicim büyüsü gerekse de bağlama büyüleri konusunda profesyonel yaklaşım içinde olan hocamız, kişiye özel isteklere göre başarılı büyüler hazırlayabilmektedir. Sicim büyüsü etkileri de hazırlayan medyumun büy yeteneğine göre değişmektedir.

Sicim büyüsü ne için kullanılır?

Büyü yapımının her zaman için bir amacı bir gayesi bulunmaktadır. Belirli bir ölçü içinde kullanılan özel maddeler ve tılsımlar ile büyüler hazırlanmaktadır. Medyum Saliha Hoca ve işinin ehli bir çok medyum bu konulardaki maharetlerini danışanları için uygulamaktadırlar. Sicim büyüsü ne için kullanılır sorusu bağlama büyüsü için araştırma yapan insanlar tarafından sıklıkla sorulan bir sorudur. Medyum Saliha Hanım bu soruyu merak eden insanların merakını gidermek için bir çok platformda değişik söylemlerde bulunmuş açıklamalar yapmıştır.

Sicim büyüsü ne için kullanılır şeklinde gelen sorulara aydınlatıcı cevaplar verilmesi ve insanların bilgilendirilmesi gerekmektedir. Sicim büyüsü farklı durumlar için kullanılabilen özel bağlama büyüsü olarak anlaşılabilir. Sicim büyüsü sayesinde gözü dışarıda olan erkek evine bağlı hale getirilebilir. Diğer yandan aklı fikri daha çok maddiyat ve olmadığı bir hayatı yaşamak olan kadınlar da bu fikirlerinden sıyrılarak eşlerine bağlı bir duruma getirilebilirler.

Sicim büyüsü yine zararlı ve size karşı kötülük yapabilme amacı güden insanları da bundan vazgeçirmek ve ona dersini vermek amacıyla da kullanılabilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Sicim büyüsü ne için kullanılır sorusu muhakkak ki Medyum Saliha gibi başarılı medyumlar arasında anılan kimselere sorulmalıdır. Aksi halde yanıltılma ve sonunda üzülme ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Sicim büyüleri hakkında hocamızı takip edebilir, silere verdiği tavsiyelere uyabilirsiniz.

Sicim büyüsü nasıl yapılır?

Hangi büyü işlemi olursa olsun insanların ilgisini büyük şekilde celp etmektedir. İnsanoğlunda gizemli olan her şey merak uyandırmaktadır. Medyum Saliha Hoca buna mütevellit olarak sicim büyüsü yapmak konusunda da insanların büyük merakları olduğunu ifade ediyorlar. Evde büyü yapmak gibi konulara gişen bir çok kişi sicim büyüsü yapmak içinde internet gibi doğru ve yanlışın bir arada olduğu ortamlardan büyü tarifleri alıyorlar. Medyum Saliha Hanım, sicim büyüsü yapmak başlı başına zor ve uyulması gereken kuralların ilki de medyum olmak olan bir büyüdür diyor. Çünkü hiçbir cin medyum olmayan birisine boyun eğmeyecek ve büyük ihtimalle de zarar verecektir.

Şanslı olan kimseler aklını koruyabilse de büyük çoğunluğu delilik kıvamına gelene kadar cinlerin saldırısına uğrayacaktır. Medyum Saliha bu sebeplerden ötürü sicim büyüsü yapmak konusunda karar veren birisinin en iyi medyumlar ile çalışması gerektiğini belirtiyor. Çünkü sicim büyüsü ya da başka bir büyü iki üç karışımdan ve kargaşık burgaşık yazılardan ibaret değildir. Büyü yapmak için çok tesirli tılsımlar ve bin bir çeşit maddeler kullanılır. Bunların her birisinin evrende bir karşılığı vardır. Her birisi cinler ve boyutlar arası varlıklar ile doğrudan ilgilidir. Sicim büyüsü yapmak ya da başka türlü bir bağlama büyüsü yapmak için bu saydığımız kriterler asla değişmemektedir. Medyum Saliha ve en iyi medyumlar binlerce yıldır süregelen bu geleneğin temsilcileridirler.

Sicim büyüsü nasıl bozulur?

Büyü bozma konusunda daha önceki çoğu yazımızda örmekler ve bilgiler vermiştik. Sicim büyüsü konusunda da sıkça gelen sorulardan birisi olduğu için yeniden işleyeceğiz. Medyum Saliha Hoca, sicim büyüsü bozma konusunda en önemli ve adı duyulmuş medyumlar arasında yer alır. Muhteviyatı açısından da kara büyüler arasında yer almakta olan sicim büyüsü ancak işinin ehli medyumlar tarafından bozulabilmektedir. Sicim büyüsü bozma konusunda en dikkat etmeniz ve unutmamanız gereken konu ise bu büyülerin kara büyü olduğunu unutmamaktır.

Sicim büyüsü bozma konusunda kara büyü istisnaları dikkate alınmalı ve ona göre işlemler yapılmalıdır. Büyü bozmak için de büyü yapıldığı akıllardan çıkmamalıdır. Bunun yanında büyü bozma esnasında yanlış bir işlemin ya da bilinçsizce yapılan hareketlerin işleri daha da kötü edeceğine de dikkatleri çekmek gerekiyor. Medyum Saliha Hanım, kara büyüler konusunda ihtisas sahibidir. Sicim büyüsü bozma konusundaki başarıları da danışanları tarafından çok iyi bilinmektedir.

Tükürük, kan ve kıl benzeri insandan parça kullanılan sicim büyüsü gibi kara büyülerin büyü bozma yöntemleri ile bozulması ancak medyum Saliha gibi başarılı medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Türlü sırlı dualar ve tılsımlar ile hazırlanan büyü bozma işlemleri sizlere fayda sağlaması ve başınızdaki büyü belasından kurtulmanız için yapılmaktadır. Medyum Saliha Hanım’da sizlere sicim büyüsü bozma ve büyü bozma konularında yardımcı olmaya devam etmektedir.

Yorum Yap