İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Büyü Açıklamaları
 3. Şirinlik Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır sorunuza yanıtlar veriyoruz. Bir insanın gözünüze kötü görünmesini değiştirmek ciddi bir emek gerektirir. Bunu normal şekilde yapabilmek bazı zamanlarda imkansız hal alabilir. Çünkü insanları tanımak ve onların istediklerini yapmak, güzel görünmek için yeterli olmayabilir.

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü sevdiğiniz insanların sizlere olan bakış açısındaki değişiklikleri ortadan kaldırmak için kullanılacak en iyi büyüdür. Sevgiliniz, kocanız, karınız veya arkadaşlarınız için bile geçerli olacak oldukça büyük bir etkiye sahip olan bu büyüyle birlikte, normal olarak şirin görünmek ve eskisinden daha fazla sevmesini istediğiniz insanların sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, kesin olarak sizin karşı tarafı çok fazla sevmeniz ve onları mutlu etmeniz gerekmektedir. Eğer bu konuda eminseniz ve sorun yaşamayacağınızı çok iyi biliyorsanız, büyü etkilerine kısa zamanda ulaşmak ve doğru bir deneyim yaşamak mümkün olacaktır.

Şirinlik büyüsü nedir?

Şirinlik Büyüsü yapılarak birçok insanın bozulmak üzere olan yuvasının kurtarıldığı, yaşanılan problemlerin direkt olarak ortadan kalktığı bilinmektedir. Çünkü temelde insanların zaten birbirlerini sevdiği ve belli bir deformasyon sonucunda bu seviyeye gelindiği bilindiğinden, bu büyüyle beraber, yaşanılan olumsuzlukların ortadan kaldırılması sağlanırken, güzel anıların biriktirilmesi ve mutlu olma isteklerinizin de karşılanması mümkün olmaktadır. Doğru bir seçimle birlikte, en iyi medyumlarla yaptıracağınız büyünün karşılığını kısa zamanda alabilir, eşsiz bir deneyim fırsatına erişebilirsiniz.

Alanının en iyisi olmasıyla bilinen ve eğitimine durmadan devam etmekte olan, yüzlerce referansa ve eşsiz bir deneyime sahip olan Saliha Hoca sayesinde, bütün büyü işlerinizi sorunsuz ve güvenilir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız en farklı büyüleri yaptırmak ve özellikle Şirinlik Büyüsü yaptırabilmek için güvenebileceğiniz en iyi medyum olan Medyum Feraya Hoca ile irtibata geçmeniz, sizlere olağanüstü bir zaman kazancı ve kesin sonuçlu büyü deneyimi sunacaktır. Dilediğiniz zamanlarda bir telefon kadar yakınınızda olan medyum ihtiyaçlarınızın doğru sonuçlanması için, farklı bir alternatif aramanıza gerek kalmayacaktır.

Şirinlik büyüsü hocası

Şirinlik Büyüsü

Her şey normal seyrinde giderken, ilişkide yer alan taraflardan birinin sıkılması veya farklı bir sorundan dolayı partnerine kötü davranması sonucunda, her zaman problemler boy gösterecektir. Dilediğiniz zamanlarda, sizlerden soğuduğunu hissettiğiniz ve artık eskisi kadar fazla yüzünüze bakmamakta olan eşiniz için Şirinlik Büyüsü yaptırmanızın ilişkinizi kurtarmanız açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. İhtiyaç duyduğunuz en iyi yapıya erişmek ve dilediğiniz zamanlarda sorunsuz olarak sizlere eskisinden daha iyi bakmasını sağlamak için başvurabileceğiniz bu büyü, genelde ilişki bitmeden önce yapılmalıdır. İlk kötü hissettiğiniz anda yaptıracağınız büyü sonucunda, problem yaşamadan eski haline dönecek olan ilişkinizin daha uzun süreler devam etmesini de rahatlıkla sağlamanız mümkün olacaktır. Dilediğiniz en iyi deneyimleri yaşamak ve hayatınızdaki her türlü sorunun ortadan kalkmasını sağlamak için, eşinize güzel görünmeniz gerekir. Bu gibi durumlarda problem yaşamanızın temel sebeplerinin yok edilmesiyle başlanan büyü, kesin etki sunacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her anınızda sizlere büyü desteğini sağlayacak ve hayatınızdaki her anınızı daha kaliteli geçirmeniz için imkanlar tanıyacak olan Medyum Saliha Hoca sayesinde, dilediğiniz gibi mükemmele erişmenin farkını yaşayabilir, ihtiyaçlarınızın cevabını bulabilirsiniz. Şirinlik Büyüsü konusunda gerekli olan bilgiye sahip olmak, olası sonuçlarını öğrenmek ve deneyim sahibi medyumdan mükemmel tecrübelere erişmek isteseniz bile iletişime geçmeniz yerinde bir karar olacaktır. Çünkü hangi büyüyü yaptıracak olursa olsun, kesin olarak bilmeniz gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Özellikle hayatınızı derinden etkileyen unsurlar için yaptırılacak büyülerde bunun değeri de artacaktır. En doğru sonuçlarla birlikte problem yaşamadan olumlu bir sonuca erişmek isterseniz, geç kalmadan iletişime geçmeniz gerekebilir.

Şirinlik büyüsü kalıcı mı?

Şirinlik Büyüleri

Yaptırdığınız ilk andan itibaren, ortalama 1 hafta içerisinde kesin etkisini göstermekte olan Şirinlik Büyüsü, kısa sürede tesirini kaybeden büyülerden değildir. Yapıldıktan sonra yıllarda müdahale edilmediği zamanlarda etkisini gösteren ve doğru bir etkiye sahip olabileceğiniz büyü doğru kişiler tarafından yapıldığı zamanlarda, hem etkisi artacak; hem de daha uzun süre etkisini kaybetmeden hayatınızda olacaktır. Bu konuda güvenebileceğiniz medyumlardan olan En İyi Medyum Saliha Hoca sayesinde, güvenli ve kesin etkiye sahip büyüleri yaptırma şansınız da artacaktır. Eşsiz bir fırsata erişmek ve mutlu olarak hayatınızı sürdürebilmek için sadece bilgi almak veya büyü yaptırmak istediğiniz zamanlarda iletişim numarasından kendisine ulaşabilirsiniz.

Şirinlik büyüleri nasıl yapılır?

Şirinlik Büyüsü Uzmanı

Göze hoş gelmeyenin gönlede hoş gelmediği ilişkiler dünyasında evlilik çoğu zaman bu sebeple sona ermektedir. Özellikle evliliğin ilk yıllarında var olan gençlik ve güzellik zaman içerisinde kaybolabilmektedir ve çiftler birbirlerinden soğumaktadır. Bu durum karşısında şirinlik büyüsünün etkisi kullanılarak yuvaların yıkılmasının önüne geçilmektedir. Şirinlik büyüleri nasıl yapılır noktasında medyum Salih hanım etkili olan yöntemlerin kişiden kişiye göre değiştiğini belirtimektedir. Ayrıca kişilere uygun şirinlik büyüsü yapmanın karakterleri ve karakterlere tesir eden farklı büyü ilimlerini iyi bilmek gerektiğini de belirtmektedir. Kendisinin ise uzman olduğu bu alanda hazırlamış olduğu şirinlik büyüsü birçok evliliği kurtarmış, çocukların boşanmış aile sendromu ile uğraşmalarının önüne geçmiştir.

Şirinlik büyüleri neden yapılır?

Özellikle doğum sonrası eşini çirkin gören erkeklerde, evlatlarının gözüne çirkin görünen anne babalarda, iş yerinde sevilmeyen ve dışlanan kişiler üzerinde etkili olabilecek bir büyüdür. Şirinlik büyüleri neden yapılır sorusunun farklı farklı durumlar içermesi ve her birisinin konusunun farklı olması tıpkı hastaya özel merhem hazırlayan hekim titizliği gerektirmektedir. Bu nokta da medyum Saliha hoca kişiye özel çalışarak hazırlamış olduğu şirinlik büyüleri neden yapılır örnekleri ile kendisine danışanları aradıkları görünüme ulaştırmaktadır. Kime ne şekilde tesir etmek istiyorsa o özellikte bir imajinasyon oluşturan şirinlik büyüsü ile Saliha hoca danışanının herkesin gözünde farklı bir sevmliliğe bürünmesine yardımcı olmakta ve sağlamaktadır.

Şirinlik Büyüsü Tarifi

Şirinlik büyüsü adından da anlaşılacağı gibi şirinlik amacıyla yapılır. Yani bu büyüyü isteyen kişi, şirinlik büyüsü ile birlikte karşısındaki insanlara şirin görünür. Şirin, sevimli, tatlı dilli, vakit geçirmenin keyifli olduğu yani kısacası her an yanında olmak istenen ve yanında mutlu olunan kişi olmak isteyenler için şirinlik büyüsü yapılır. Bu büyü tabi ki sadece bu amaçlarla da yapılabilir ama bir amacı da kısmet açma ve âşık olan kişiye şirin görünmedir. Kısmet açma gibi bir faydası da bulunan bu büyü çok kez talep edilmiştir.

Kötü bir amacı olmasa da bu büyü kolayca uygulanabilecek bir büyü değildir. Şirinlik büyüsünü uygulamak için öncelikle büyü yapma konusunda uzman olan birilerine başvurmak gerekir. Büyü yapma uzmanı olarak da ilk sırada Medyum Saliha gelmektedir. Medyum Saliha, birçok büyü, büyü bozma ve dua işleminde olduğu gibi şirinlik büyüsü uygulamasında da oldukça başarılıdır. Şirinlik büyüsünü talep etmiş herkese, başarılı bir şekilde büyüyü uygulamış ve isteklerine ulaşmalarını sağlamıştır.

Şirinlik Büyüsü Uzmanı

Şirinlik büyüsü pozitif etkili bir büyüdür ve büyüyü yapacak olan hoca da arınmış bir ruhun hakim olmasını gerektirir. Ayrıca bu büyü niyete bağlı olarak yapılabilen bir büyü olduğu için birçok farklı tılsım ve ritüel ile harekete geçirilmektedir.

Şirinlik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Şirinlik büyüsünün etkileri niyetine göre ortaya çıkmaya başlar. Bu büyü aşık etmek amaçlı yapılmış ise hedef kişide aşk duygularının ortaya çıkmasına neden olur. Ancak dostluk ve arkadaşlık için ayrılmış bir büyü ise o zaman hedef kişide kardeşlik ve güven duyguları ortaya çıkmaya başlar. Medyum Saliha hoca şirinlik büyüsünün sadece tek bir hedef için yapılmayacağı aynı zaman da belli bir kitle ya da kitleler için de yapılacağını belirtmektedir.

Şirinlik büyüsü belli bir kitle ya da kitleler için yapıldığında başkanlık için seçilmek isteyenler, iş yerinde çalışanlar tarafında sevilmek isteyenler, okulda herkesin gözdesi olmak isteyenler ve buna benzer birçok niyetle gelenler medyum Saliha hocadan yardım alarak istedikleri hedefe ulaşmaktadırlar. Ancak kitleler için değil bireysel odaklı bir hizmet almak isteyenler aşık etmek için, arkadaşlık kurmak için ya da kendisinden üstün birisinin gözüne hoş görünmek için şirinlik büyüsü talep edebilirler. Şirinlik büyüsü medyum Saliha hoca tarafından yapıldığında niyet her ne olursa olsun, hedef birey ya da kitle olsun fark etmez kısa sürede etkisini gösterir.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Şirinlik büyüsü medyum Saliha hoca tarafından yapıldığında on gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Ancak başka bir hoca tarafından yapılan büyü on gün içerisinde etkisini göstermezse büyünü tutmama ihtimali bulunmaktadır. Bu yüzden başka bir hocaya yaptırılan büyüler tutmadığında kişiler büyünün tutması için medyum Saliha hocaya başvurabilirler. Medyum Saliha hoca öncelike büyünün neden tutmadığı araştırır. Büyünün tutmama sebebi büyüyü yapan hocanın sahte olması ya da gerçek bir ilim ehli olmaması olabilir. Gerçek bir ilim ehli değil ise hedef kişinin ya da kitlenin enerjisini kontrol altına alamayabilir. Başka bir sebep ise hedef kişinin zaten bir büyü altında olmasıdır ve bir önceki hoca bu büyüyü görememiştir.

Böyle olduğunda medyum Saliha hoca önce yapılan diğer büyüyü bozar ve negatif büyünün etkileri kalktıktan sonra hedef kişiye şirinlik büyüsü yapar. Böylece hedef kişi kısa süre içerisinde büyüyü talep eden kişiyi sevmeye başlar ve onun çok güzel çok şirin ahlakı güzel bir insan olarak görmeye başlar. Medyum Saliha hoca şirinlik büyüsünün kısa sürede etki gösterebilmesi için hocanın hedef kişiyi ya da hedef kitleyi doğru okumalıdır diye belirtmektedir. Örneğin bir kişi için komik birisi şirin olabilir ama bir başkası için itici olabilir. Doğru etkiyi oluşturmak için hedef kişinin yıldıznamesi ve karakteri iyi okunmalıdır.

Şirinlik Muskası Büyü Müdür?

Şirinlik muskası için gelenlerin akıllarındaki en önemli sorulardan birisi de yapıaln muskanın büyü mü yoksa dua mı olduğudur. Bu büyüyü yapan hocaya göre değişiklik göstermektedir. Ancak medyum Saliha hoca muska olarak hazırladıklarının dua olduğunu belirtmektedir. Böyle bir durumda danışmak için gelen kişiler herkese şirin görünmek, herkes için sevilmek isteyebilir. Bu tıpkı herkesten gelen nazar enerjisine karşı kişinin nazar muskası yazdırması gibidir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca kişiye özel bir dua muskası hazırlar ve kişinin herkes tarafından sevilmesini sağlar.

Ancak şirinilik büyüsü için kullanılan tılsımlar ve ritüeller medyum Saliha hoca da biraz daha farklıdır. Kişi üzerinden muska taşımak istemiyor ise muskanın ya da herhangi bir nesnenin kullanılmadığı şirinlik büyülerini yapan Medyum Saliha bu konu da birçok hocanın yanılgıya düştüğünü belirtmektedir. Birçok hoca yazılan şirinlik muskasını büyü sanmaktadır ve aslında yaptıkları işi gerçek anlamı ile tanımamaktadırlar.

Son olarak medyum Saliha hoca ister muskası yazılarak duası talep edilsin isterse de şirinlik büyüsü talep edilsin fark etmez şirinlik büyüsünün pozitif bir büyü olduğunu belirtmektedir. Bu yüzden büyüyü yapan hocanın pozitif enerjisinin yüksek olması gerektiğinden bahsetmektedir. Buna ek olarak aynı zamanda sürekli arınmış bir ruh halinde olması gerektiğini aksi takdirde negatif enerjinin karışarak büyünün tesirini bozacağını belirtmektedir.

 

Şirinlik Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Şirinlik büyüsü kendisinin dış görüşünün ve huyunun bir başkasına güzel görünmesini isteyen kişilerin yaptırmış olduğu bir büyüdür. Şirinlik büyüsü ile kişi isterse bir kişiyi, isterse birden fazla kişiyi isterse de kitleleri etkisi altına alabilir. Büyüyü ise ancak yapan kişi bozar o da büyüyü talep eden kişi istediği takdirde bozar.

İş yerinde patronunun gözüne girmek isteyenler, evlilik hayatında eşine daima güzel görünmek isteyenler, kayınvalidesine karşı huyunun güzel görünmesini isteyenler şirinlik büyüsü talep eden kişilerin başında gelmektedir. Bununla birlikte ekranların yeni yüzü olmak isteyenler, girmiş olduğu yarışma programlarında birinciliik elde etmek isteyenler, kitlelere hitap ederek onları etkilemek isteyenler de yine şirinlik büyüsünü talep edebilirler. Şirinlik büyüsünü talep edecek kişiler okul hayatlarında iş hayatlarında ve özel hayatlarında öne çıkmak isteyen kişilerdir.Tüm bu senaryolara sahip olan kişiler şirinlik büyüsünü talep ederek istedikleri popülariteyi yakalayabilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (35)

 1. Nişanlım ile evlenme arifesindeyiz ama kendisinde bir soğukluk hissediyorum. Acaba evlenme zamanımız yaklaştığı için mi böyle oldu bilmiyorum. Açıkcası bu durumdan çok korkuyorum. Ne yapmam gerekiyor?

 2. Yorumları tek tek okudum ve gerçekten moralim biraz olsun düzeldi. Eşimin ilgisizliğini kafaya takıyordum ve bu dünyada sadece bir tek benim durumum böyle diye üzülüyordum. Saliha hanım, şirinlik büyüsü hakkında ben de bilgi almak istiyorum.

 3. 2 senedir evliyim ama daha şimdiden eşimle sıkıntılarımız başladı. Evden işe, işten eve gidip geliyor ama eve geldikten sonra da yüzüme bile bakmıyor. Afedersiniz ama yatakta bile sırtını dönüp yatmaya başladı. Yalvarırım Saliha hocam, bana yardım et. Tek umudum sizsiniz

 4. Karım ile uzun yıllardır evliyiz. Fakat cinsel anlamda çok büyük eksikliği var. Yıllardır bu duruma bir çare bulamadım. Sizin methinizi çok duyunca, bana yardım edebilirsiniz diye düşündüm. Artık tek umudum sizsiniz Saliha hocam

  • Merhabalar Mahmut kardeşim. Şirinlik büyüsü yaptırmak gibi bir amacın varsa sitemdeki içerikleri inceledikten sonra bana telefonla ulaşabilirsiniz değerli kardeşim.

 5. Hocam Allah razı olsun sizden… Yaptığınız şirinlik büyüsü hemen etkisini gösterdi. Eşimin gözü artık benden başkasını görmüyor. Eve geldiği gibi bir iltifat bir iltifat anlatamam size 🙂 Tekrardan şükranlarımı sunuyorum.

  • İyi günler diliyorum Sena kardelim. Mutlu olmana çok sevindim. Bu büyüler işinin ehli kimseler tarafından yapılması ve uygulanması gereken işlemlerdir. Ben elimden gelenin en iyisini yaptım ve iyi sonuç aldık. Tekrar hayırlı günler dilerim.

 6. Kız arkadaşımla ile son zamanlarda aramız bozuk. Aşırı kıskançlık yaptığımı düşünüyor ve maalesef haklı. Bu yüzden kendisine daha çok şirin gözükmek için şirinlik büyüsünden yaptırmayı düşünüyorum.

  • Merhaba Ercan kardeşim. Şirinlik büyüsü ve göze güzel görünmek için yapılan diğer tılsımlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan bana telefonla ulaşabilirsin. İyi günler dilerim.

 7. Arkadaşım sizi günlerdir anlata anlata bitiremiyor. Bende onun vasıtasıyla size ulaşıyorum. Şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorum ama bu konu hakkında detaylı görüşmek isterim. Çünkü benim iş biraz karışık olduğundan dolayı belki başka büyü de yaptırmam gerekebilir.

 8. Şirinlik büyüsünü yaptırsak etkisi tam olarak ne zaman son bulur? Bir de bazı büyülerin ters teptiğini duymuştum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum tabi ki eğer doğru ise bu büyüde de böyle bir risk var mı hocam?

 9. Yazınızı tek bir solukta okudum. Tam da benim sıkıntılarımdan bahsediyor. Bende ara ara eşime karşı bir soğukluk hissediyorum. Bunun sebebi de yok. Bana karşı çok iyi davranıyor ama neden böyle oluyor anlamıyorum. Büyü yapılmış olabilir mi?

 10. Şirinlik büyüsünün çok etkili bir büyü olduğunu kuzenimden öğrendim. Kendisi kocasıyla olan sorunları için Saliha hanıma şirinlik büyüsü yaptırmış. Şimdi eskisinden çok daha mutlu ve mesut yaşıyorlar.

 11. Annem ile babam boşandı. Acaba şirinlik büyüsü yaptırsam, tekrardan birlikte olma durumları olabilir mi? Ya da tekrar evlenmeleri için başka bir büyü mü yaptırmak gerekir?

 12. Şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorum. Fakat bir soru sormak istiyorum. Şirinlik büyüsü geçici midir yoksa ömür boyu kalıcı mı? Eğer geçici ise ne kadar süre de bir tekrardan yapmak lazım. Bilgi verirseniz sevinirim.

 13. 4 yıllık evliyim. Kocamın gözünde artık eskisi gibi gözükmediğimi hissediyorum. Akşam işten geldikten sonra bana neredeyse bakmıyor bile… Bu sebepten dolayı şirinlik büyüsü yapmalı mıyım?

 14. Yazdığınız yazıyı bir solukta okudum. Gerçekten de her şey normal gidiyordu ve bir anda tepetaklak olduk. Bunun mantıklı tek bir açıklaması var ve birisi kesin bize büyü yaptırdı. Bu yüzden yapılan büyüyü terse çevirmek istiyorum.

 15. Merhaba hocam ben şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorum. Ilişki ve iş sörunleri yaşiyorum

 16. Ben kendimi bildim bileli annem ve babam sürekli kavga ediyor. Fiziki bir şey yok ama sözlerle birbirlerini yıpratıyorlar. Onların bu durumuna son vermek için şirinlik büyüsü yaptırsam etkili olur mu?

 17. Saliha hanım, sizi yıllardır gerek tv programları olsun gerekse internet olsun sürekli takip ediyorum. Şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorum ama bazı sorularım olacaktı. Adresinizi alabilir miyim?

 18. Hocam, şirinlik büyüsü ile ilgili bir şey sormak istiyordum. Bu büyüyü sevgili ya da evli insanlar dışında kişilerde yaptırabilir mi? Yani arkadaş ortamında daha sempatik gözükmek için yaptırmayı düşünüyorum.

 19. Nişanlımla aramızda çeşitli sorunlar vardır. Bunlar önemli şeyler değildi ama gözünde her yaptığım ona batıyordu. Saliha ablam bana öyle bir tılsım hazırladı ki şu an nişanlım bana tapıyor resmen

 20. Merhaba Saliha hanım,
  Eşimle 5 yıllık evliyiz. Gayet güzel anlaşıyoruz. Hiçbir sorunumuz yok fakat cinsel açıdan kendisi çok yetersiz ve isteksiz. Onun bu durumunu bir türlü değiştiremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 21. Saliha hanım, yaklaşık 17 senelik evliyim ve 3 tane çocuğum var. Eşimle severek evlendik ama şu an yaptığı her şey gözüme batıyor. Eskisi gibi ondan hoşlanmak istiyorum. Şirinlik büyüsü yaptırsam işe yarar mı?

 22. Anadolunun ücra bir şehrinde öğretmenlik yapıyorum. Burada sevdiğim bir kız var ama malum gelenek ve göreneklerden dolayı konuşmamız çok zor. Niyetim ciddi ve evlenmek istiyorum. Fakat memurlara karşı bir önyargıları var. Nasıl bir büyü ile ikna edebiliriz hocam?

 23. Saliha hocama geçen sene eşim için şirinlik büyüsü yaptırmaya gitmiştim. İster inanın ister inanmayın ama yaptırdığım büyü aynı hafta etkisini gösterdi. Kocam her seferinde sende bir güzellik var deyip durdu.

 24. Saliha hocam bu işin duayenlerinden biridir. Kendisi ile sıkça görüşüyorum ve ne derdim olsa Allah razı olsun, hemen ilgileniyor. Kendini bilmez, şuursuz insanlarla vakit harcamayın. İşin uzmanı olan Saliha hocama her konuda gidebilirsiniz.

 25. Anneannem ve dedem arasında sürekli bir küs hali mevcut. Yaşlarının ilerlemesinden kaynaklı bir durum ama ömürlerinin artık son raddesinde mutlu olmalarını istiyorum. Şirinlik büyüsü yaptırsam etkili olur mu?

 26. Hocam şirinlik büyüsü ile ilgili sormak istediklerim mevcut. Bu büyünün etkisi tam olarak ne kadar sürer? Evlenmek istediğim kız için yaptırmak istiyorum ama daha sonrasında problem yaşamaktan korkuyorum.

 27. Medyum hocama bir arkadaş vasıtası ile ulaştım. Kendisine eşim ile aramdaki sıkıntılardan bahsettim. Bana şirinlik tılsımı ile bu sorunu çözeceğimizi söyledi ve gerekli işlemleri yaptı. Yaklaşık 10-12 gün sonra etkisini gösterdi. 7 aydır hiçbir sorunum yok. Tekrardan teşekkür ediyorum hocam size…

 28. Kocamla yaklaşık 7-8 senedir evliyiz. Fakat bana eskisi gibi sempatik gelmiyor. Hayatımız epey bir monotonlaştı. Ondan soğumaktan korkuyorum. Şirinlik büyüsünü kendim için yaptırmam mümkün müdür?

 29. Hocam yazınızı okuyunca tam da benlik diye haykırdım. İletişim bilgilerinizi alabilir miyim hocam çünkü benim sorunum buraya yazamayacak kadar uzun. Bu yüzden telefonla hatta mümkünse yanınıza gelmek istiyorum.

 30. Saliha hanım saygılarımı sunuyorum. Sevgilimle yaklaşık 2 senedir birlikteyiz. Herhangi bir sorunumuz yok ama biraz fazla vurdum duymaz bir karaktere sahip… Bazen çok rahatsız oluyorum. Bu yüzden şirinlik büyüsü yaptırmak istiyorum. Bu büyü için istenen herhangi bir materyal var mı?

 31. Kolay gelsin. Hocam 17 yıllık evliyim ama bir süredir kocam hiç ilgilenmemeye başladı. Aldatmadığına eminim çünkü ev – iş yeri arası mekik dokuyor. Fakat aramızdaki soğukluğu hissedebiliyorum. Bu yüzden şirinlik büyüsünden yaptırmak istiyorum.

  • Cavide kardeşim ben bu duruma üzüldüm. Eşinle arandali bu soğukluğu gidermek ve şirinlik için iletişim sayfam üzerinden telefonla beni arayarak bilgi alabilirsin.