1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. Şirinlik Duası

Şirinlik Duası

Şirinlik duası ne amaçla yapılmaktadır? Şirinlik duası evde yapılabilir mi? Şirinlik duasını kimler yaptırmaktadır? Şirinlik duası gerçekten faydalı mı? Bu şekilde sayısız soru birçok medyuma sorulmakta. Medyum Saliha Hoca’da sizler için merak ettiğiniz bu konuya değindi. Medyum Saliha ve şirinlik duası ile ilgili yazımıza aşağıda ulaşabilirsiniz.

Şirinlik Duası

Şirinlik duası araştıranlar için hazırlanan makalemizi okumanıza sunduk. Genellikle bayanlar şirinlik duası konusunda medyumlar ile iletişime geçmektedirler. Medyum Saliha Hanım’da birçok kadın danışanına şirinlik duaları hakkında yardımcı olmuştur. Şirinlik duası olarak karşımıza çıkan bu dua genellikle eşine ve sevgilisine şirin görünmek isteyen kadınlar tarafından tercihe dilse de çevresine ve çalışma ortamına hatta okul ortamına da şirin görünmek isteyen kadın ve erkekler tarafından tercih edilebilmektedir. Şirinlik duası oldukça eski bir duadır. Binlerce yıldır sıklıkla uygulana bu ilsem Yahudi kaynaklarında, semavi birçok kaynakta ve Kuran ayetleri ile de yapılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, insanların sayısız istekleri içinde her birine cevap verecek büyüler ve tılsımların olduğunu de belirtiyor. Şirinlik duası Kuran ayetlerinin havas ilmi ile şifreli yazımıyla da yapıldığı gibi daha eski kaynaklar tarafından da tarif edilmektedir. Sümerlerden mısır uygarlığına kadar birçok yerde şirinlik duası yapma hakkında bilgilere ulaşmak mümkündür. Medyum Saliha Hanım da insanların şirinlik duası yaptırmak hakkındaki isteklerinde onların kim için ya da kimler için yaptırmak istediklerine göre kişiye özel şirinlik büyüsü ya da şirinlim duası işlemleri yapmaktadır.

Havas İlmi Şirinlik Duası

Havas ilmi özünde İslam dininden önce de var olan ve harfler ile bir takım bilgilerin hesaplanması sonucu değişik zamanlardan ve olaylardan haber veren ilimdir. Medyum Saliha Hoca havas ilmi şirinlik duası konusunda son derece bilgili ve donanımlıdır. Havas ilmi kullanılarak yapılan şirinlik duasına havas ilmi şirinlik duası denilmektedir. En başarılı medyumlar tarafından uygulana bu özel dua hem Kuran ayetleri hem de başka bir takım bilgiler ile de yapılabilmektedir. Medyum Saliha Hoca uzun yıllardan beri hem büyü bozma hem de büyü yapma konularında insanlara hizmet verirken aynı zamanda sırlı dualar konusunda da hizmetleri bulunmaktadır. Havas ilmi şirinlik duası da bunların başında gelir.

Bazı insanlar havas ilmi şirinlik duası ile istedikleri kişilere şirin görünmenin yollarını aramaktadırlar. Medyum Saliha Hanım da bu sebepten ötürü insanların istedikleri kişilere şirin gözükmelerini sağlayacak şirinlik büyüsü ya da şirinlik duaları yapmaktadır. Medyum Saliha Hoca özellikle insanların bu konularda hassas olduklarını belirtiyor. Kimi insanlar sevdikleri kişiye aşk büyüsü yaptırırken kimileri de havas ilmi şirinlik duası sayesinde onları elde etmeyi düşünüyor. Her halükarda iyi bir medyum ile çalışmak gerekmektedir. Medyum Saliha Hanım yıllardan beridir sizlere bu gibi birçok konuda hizmet veren medyumlar arasında yer almaktadır.

Şirinlik Duası Yapanlar

Medyum Saliha Hoca şirinlik duası adıyla insanlara sunulan birçok dualar olduğunu ifade etmektedir. Bu duaların kimisi kuranda geçen ayetler ile bir kısmı birilerinin uydurduğu bir kısmı da anlamsız sözlerden oluşmaktadır. Bu hataları genellikle evde şirinlik duası yapanlar sıklıkla yapmaktadır. Medyum Saliha Hanım uzun yıllardır insanların şirinlik duası konularında yardımcıları olan medyumlar arasında yer alır. Şirinlik duası yapanlar özellikle bu konuda ehil kimseler olmalıdır. Çünkü bu konuda bilgisi olmayan ve hiçbir şekilde medyumlar ile uzaktan yakından ilişkisi olmayan birisi asla şirinlik duası yapamayacaktır. Şirinlik duası yapanlar özellikle medyumlar olursa sizlerin sıkıntı yaşamaması daha içtendir. Medyum Saliha Hoca ile bu güne kadar şirinlik duası yapanlar her zaman memnun olmuşlar ve çevrelerine de hocamızı tavsiye etmişlerdir. Medyum Saliha Hoca şirinlik duası konusunda duayen olmasının yanında şirinlik büyüsü yapmakta da en başarılı medyumlar arasında yer almaktadır. Şirinlik duası ya da şirinlik büyüsü sizde bu durumların olduğunu bilen kimseler tarafından bozdurulabilir. Medyum Saliha şirinlik büyüsü bozma konusunda da insanlara yardımcı olabilmektedir. Bazı şirinlik duası yaptıranlar ise ömürlük sürecek şirinlik duaları isteyebilir. Bu durumda da hocamız gereken şekilde sırlı dualar hazırlayarak sizlerin yardımcısı olmaktadır. Şirinlik duaları da belirli bir zaman, belirli bir kişi için yapılabilen çok özel dualar arasında yerlerini almaktadır.

Suya Okunan Şirinlik Duası

Şirinlik dualarının birçok çeşidi vardır. Dolayısıyla da yüzlerce farklı çeşit uygulaması olan şirinlik duaları suya okunarak da kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hoca suya okunan şirinlik duası konusunda en başarılı medyumlar arasında yer alır. Çünkü suya okunan şirinlik duası doğru yapıldığı taktirde en etkililerinden biridir. Suya okunan şirinlik duası yaptırmak isteyen birçok kişi hocamıza başvurarak ona şirinlik duasını ne için ve hangi duruma özel yaptırmak istediğini ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca bazı büyülerin yapımında kullanılan tılsımlar da suya okunmaktadır diye de sözlerine eklemektedir. Suya okunan şirinlik duası yapımında özel bazı materyaller de kullanılabilmektedir. Medyum Saliha Hanım insanların şirinlik duası çeşitleri içinde istediklerini seçebileceklerini ancak bakım yapılarak hangisinin daha etkili olacağına da baktırabileceklerini ifade etmektedir.

Suya okunan şirinlik duası hakkında çeşitli uygulamalar mevcuttur. Kimileri havas ilmi kullanarak şirinlik duası yaptırmakta kimisi de kadim ve eski tılsımlar ile uygulanan şirinlik duası istemektedir. Suya okunan şirinlik duası ise bunların içinden danışan kişi tarafından seçilebileceği gibi medyumlar tarafından da seçilerek hazırlanabilmektedir. Suya okunan şirinlik duaları hem hazırlık aşamasında hem de uygulama aşamasında Medyum Saliha’nın talimatlarına tam tekmil uyulması gereken işlemlerdir. Birçok kimse hocamız ile uzun yıllardır çalışmakta ve hocamızın usulleri ile hareket ettiklerinde hem büyüler hem de gizemli dualar konularında sayısın işlemlerde başarılı olmaktadırlar.

Çeşitli Şirinlik Duası

Şirinlik duaları her kavimde ve her uygarlıkta yapılan dualardandır. Bu sebeple de çeşitli şirinlik duası işlemlerine rastlamak mümkündür. Medyum Saliha hanım büyük çalışmalar yaparak şirinlik duaları hakkında kapsamlı bir araştırma yapmıştır. Hocamız aslında hem büyücülük konusunda hem kara büyüler konusunda hem de tılsımlar konusunda bir çok araştırmalar yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Çeşitli şirinlik duası işlemleri her zaman karşımıza çıkabileceği gibi bunların yalnızca bazıları çoğunlukla uygulanması tercih edilenler arasında yer alır. Medyum Saliha yapılan çeşitli şirinlik duaları içinde bazılarını sizler için yazımızda açıklamaya çalıştır. Bunun yanda çeşitli şirinlik büyüleri olduğunu da sizlere anlattı.

Şirinlik duası yapımında birçok farklı maddelerin ve hesaplamaların ya kullanıldığından sizlere bahsettik. Medyum Saliha Hanım, en iyi medyumlar arasında gösterilmesinin sebebini insanlara her konuda güven vermesine ve işlemlerinin başarılı olmasını bağlamaktadır. Diğer yandan da sizlerin de bildiği gibi gerek büyü yapma işlemleri gerekse de büyü bozma işlemleri oldukça zor işlemlerdir. Bunların yanında sırlı dualar konularında da sizlere yardımcı olan medyum Saliha, hem cinler hem doğa üstü güçler ile de yıllardır canhıraş bir mücadele içindedir. Çeşitli şirinlik duası isteklerine de her zaman cevap veren hocamız bu sebeple danışanlarının çok saygı duyduğu medyumlar arasında yer alır. Çeşitli şirinlik duaları için sizler de hocamıza ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap