1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Soğan Büyüsü

Soğan büyüsü en merak edilen büyüler arasında yer alıyor. Birkaç farklı amaç için hazırlanan soğan büyüleri hakkında aklınızdaki sorulara cevap olabilecek bu makaleyi sizler için hazırladık. Medyum Saliha Hoca sizlerin sorduğu soğan büyüsü nedir ve soğan büyüleri hangi amaçla yapılır sorularına cevap verdi. Medyum Saliha’nın soğan büyüsü ile ilgili cevaplarına yazıyı aşağı kaydırarak ulaşabilirsiniz.


Soğan büyüsü herkesin kolayca yapıp uygulayacağı bir büyü değildir. Bir çok büyü ve her birisinin de farklı şekillerde uygulama yöntemleri vardır. Medyum Saliha Hoca genellikle büyüler konusunda insanları uyarmakta ve kişiye özel yapılmaları gerektiği yönünde bilgiler sunmaktadır. Soğan büyüsü de birkaç farklı amaca uygun olarak hazırlanabilen ve değişik uygulama yöntemleri bulunan büyüler arasındadır. Soğan büyüsü genel itibari ile ayırma büyüsü olarak kullanılsa da aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak da kullanılabilir. Burada şartların ne olduğu ve kişilerin yıldız uyumlarına göre bu kararın verilmesi gerekir.

Medyum Saliha Hoca, özellikle en iyi medyumlar tarafından başarılı bir şekilde uygulanabilen soğan büyüsü hakkında en çok tecrübesi olan medyumlar ararsındadır. Soğan büyüsü yapma konusunda büyük yeteneği olan hocamız aynı zanda da soğan büyüsü bozma konusunda becerisi olan az sayıda medyumdan biridir. Soğan büyüleri büyücülük tarihinin en eski büyüleri arasında yer alır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ise kara büyü maksatlı yapılan soğan büyülerinin özel soğan köklü bir bitkinin soğan kısmından yapıldığıdır. Ancak Medyum Saliha normal soğan büyüleri bildiğimiz soğan ve taze soğan ile de yapılabilmektedir diye eklemektedir.

Taze soğan büyüsü

Soğan büyüleri oldukça çeşitli ve değişik amaçlara hizmet eden büyüler arasında yer alırlar. Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi kara büyü maksatlı yapılan soğan büyüleri başka tür bir soğan ile yapılırken, aşk büyüsü ve ayırma büyüsü maksatlı yapılan soğan büyüsü ise bildiğimiz soğan ile de yapılabilmektedir. Taze soğan büyüsü denilen büyü Medyum Saliha Hoca’nın da deyimiyle bir aşk büyüsü olarak tasarlanabilmektedir. Genellikle ilişkisi olan ancak bağları zayıf olan birisinin o bağları da koparıp size aşık olması için yapılan bir büyüdür. Taze soğan büyüsü başarılı medyumlar ile uygulandığında sizi başarıya götürecek büyüler arasında yer alır.

Taze soğan büyüsü ile aşk büyüleri ve en güçlü bağlama büyüleri tasarlayabilinmektedir. Medyum Saliha Hanım taze soğan büyüsü yapımının adı kadar da kolay olmadığını dile getirmektedir. Bir takım taze soğan büyüsü tarifleri internette gezmekte ve bu işlemleri evde büyüyü yapmak gibi bir tabir ile kullanmaya çalışan insanlar da bulunmaktadır. Sonuçta taze soğan büyüsü hazırlarken soğanın taze olmasının da hazırlanan işlemler için bir manası bir özelliği vardır. Bu sebeple evde taze soğan büyüsü yapmak asla sizlere sonuç vermez. Büyü yapımı kesinlikle başarılı medyumlar tarafından uygulanması gereken işlemlerdir.

Soğan büyüsü belirtileri

Büyüler yapılmalarının ardından bir takım belirtiler göstermeye başlarlar. Bu belirtiler bazı büyüler için yedi gün bazıları için de kırk bir gün sürebilir. Burada ele alacağımız konu ise soğan büyüsü belirtileri hakkındadır. Medyum Saliha Hoca özellikle büyü yapımı esnasında bir takım sırlı dualar okunduğunu ve bir takım yazma işlemleri yapıldığını ifade ediyor. Soğan büyüsü yapımında da soğan kabuklarına bir takım özel mürekkepler ile yazımlar hazırlanmaktadır. Bu özel tılsımlar soğan büyüsü belirtileri hakkında da bir takım bilgiler verme konusunda bizlere yardımcı olabilir. Medyum Saliha Hanım en iyi medyumlar tarafından hazırlanan bir soğan büyüsü ancak aynı seviyede ya da daha yüksek seviyede bir medyum tarafından anlaşılabilir demektedir.

Yani soğan büyüsü belirtileri olmayan durumlarda kesinlikle ve kesinlikle Medyum Saliha Hoca gibi işinin ehli bir medyum bunu anlayabilmektedir. Soğan büyüsü belirtileri özellikle cinlerin rüyalarınıza girmesi ve size sıklıkla bir kişi şeklinde görünerek kendilerine çekmeye çalışması olarak ortaya çıkabilir. Ya da soğan büyüsü belirtileri çok ilerlediğinde kişinin yakınları ondaki vurdumduymaz tavır değişimlerinden etkilenerek medyumlara danışabilmektedir.

Medyum Saliha Hoca’da bir şekilde kendisine başvuran bir çok kişinin soğan büyüsü belirtileri taşıyıp taşımadığını inceleyerek özel büyü bakımı yapmakta ve gereken konuları paylaşarak sorunu büyü bozma yöntemleri ile çözebilmektedir. Medyum Saliha Hoca uzun yıllardır soğan büyüsü belirtileri konusunda insanları inceleyen ve onların büyüler hakkındaki yardım isteklerine cevap veren medyumlardan birisidir.

Soğan yakılarak yapılan büyü

Büyü yapımı konusunda bir çok farklı bilgiye ulaşabilen insanlar bunların doğruluğunu teyit etmeden ve sorgulamadan kendi başlarına bir çok hataya düşmektedirler. Medyum Saliha Hoca ve bu konuda uzman medyumlar özellikle kara büyüler konusunda insanları bilinçlendirmenin de önemine dikkat çekmektedirler. Soğan büyüleri de oldukça güçlü ve tehlikeli büyüler arasında yer alır. Özellikle soğan yakılarak yapılan büyü işlemlerinde çok dikkatli olunması gerekir.

Büyü yapımı esnasında henüz toy olan bir çok medyum adayı bile unutamayacağı sıkıntılar yaşadığı için normal insanların evde soğan büyüsü yapmak gibi bir maceraya girişmemesi de en akıllıca olandır. Bu yazımızda değerli Medyum Saliha Hoca, soğan yakılarak yapılan büyü hakkında bilgilendirme yapacaktır. Soğan özellikle cinler tarafından tercih edilen bir besindir. Evet yanlış okumadınız. Özellikle soğan kabukları cin ve ifritler tarafından çok çekici bulunuz.

Bu sebeple de soğan yakılarak yapılan büyü işlemlerinde cinlerden faydalanılmaktadır. Medyum Saliha, soğan yakılarak yapılan büyü bazı medyumlar tarafından kullanılan yöntemlerdendir diye de belirtmektedir. Öncelikle soğanın kabuklarına gereken büyü özel mürekkepler ile işlenir ve bu soğana sırlı dualar ile büyü tılsımları yapılır. Ardından da büyünün işleme alınması için belirlenen gece sayısında büyü işlemi ve duaları okunur. Son gece de soğan yakılarak yapılan büyü işlemi harekete geçer. Soğan son gece yakılır ve dileklerin gerçek olmaya başlaması beklenir.

Soğan büyüsü kaç günde tutar?

Medyum Saliha Hoca, kara büyüler ve diğer bir çok aşk büyüsü konusundaki uzmanlığını kanıtlamış medyumlar arasında yer alır. Bağlama büyüleri ve ayırma büyüleri konularında da hocamıza danışan yüzlerce insan bulunuyor. Hocamız soğan büyüsü hakkında da kendisine danışan bir çok insan olduğunu ifade etmektedir.  Bu kimseler özellikle hocamıza soğan büyüsü kaç günde tutar sorusunu yöneltmektedirler.

Soğan büyü kaç günde tutar sorusu elbette çok önemli ve olayın kilidi olan sorudur. Soğan büyüsü sayesinde birçok aşk büyüsü yapılmaktadır. Birçok ayırma büyüsü tasarlanabilmektedir. Soğan büyüsü kaç günde tutar sorusu da hangi işlem için yapıldığına göre ve kim için kime yapılmış olduğuna göre değişir. Büyü yapılırken yıldız haritanız çıkarılır ve özel burç hesaplamalarının da dahil olduğu büyü yazımı yapılır.

Bunun sonucunda da soğan büyü kaç günde tutar sorusunun cevabı aşağı yukarı verilir. En etkili ve kesin sonuç veren soğan büyüleri en az üç hafta sonunda etkilerini göstermeye ve sizleri şaşırtmaya başlar. Soğan büyü kaç günde tutar sorusunun net bir cevabı olmasa da bu şekilde bilgi vermek akıllarda aşağı yukarı bir fikir oluşturacaktır. Medyum Saliha Hanım gibi başarılı medyumlar tarafından yapılan soğan büyüleri talimatlar çiğnenmediği sürece kesin olarak tutmaktadır.

Yorum Yap