1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Soğutma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü konusunda detaylı bilgiler sunmak için bu içeriğimizi sizlere sundum. Soğutma Büyüsü nasıl yapılır? Birbirini çok seven sevgilileri, mutlu bir ailesi olan kişileri, samimi dostları ve anne-baba ile evlatları ayırmak istiyorsanız bana danışın.

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nasıl bir büyü türüdür? İşte bunu yanıtlıyoruz. Kara büyü ailesinden olan soğutma büyüsü, yıllardır edindiğim tecrübeler ile kısa sürede neticeleniyor. Pis malzemeler ile de yapılabilen soğutma büyüsü tarafımdan vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılardır. Kağıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığım yazı ve semboller yardımıyla soğutma büyüsü yapıyorum. Bu yazılar düz yazılmaktan ziyade geometrik şekiller ile yazılır.

Büyüde yazıların içerisine sadece ayrılacak olan kişinin ismini yazmıyorum. Ayırma işini hızlandıracak kim varsa onlarında isimlerini ekliyorum. Kısacası anne, baba, arkadaş, eş dost kim varsa yazıyorum. Amacım soğutma büyüsünü en kısa zamanda sonuçlandırmak oluyor. Kişileri etkilemeye başlayan soğutma büyüsü, adı geçen diğer kişilerin bu ayrılığın doğru olduğunu düşünmelerini sağlıyor. Bu düşünce ile soğuyacak olan kişiyi de etkilemiş oluyorlar. Büyü vasıtasıyla hem kişi hem de etrafındaki insanlar etkileniyor. Kuşatıcı özelliği olan soğutma büyüsü böylelikle hızlıca ilerliyor.

Soğutma büyüsü nasıl yapılır?

İşinin uzmanı olan medyum Saliha Hanım soğutma büyüsünü vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılara denmektedir. Kâğıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığı yazılar ile soğutma büyüsü yapılıyor. Daha çok geometrik şekiller kullanılarak yazılan bu yazılarda ayrılacak olan kişilerin isimleri yazılır.

Kocayı soğutma büyüsü

Kocayı aileden soğutma büyüsü koca kötü karakterde birisi ise ve bununla birlikte aile içerisinde olması aileye zarar veriyor ise bu aynı zamanda boşanma büyüsü ile birlikte uygulanır. Böylece medyum Saliha boşanmak isteyen danışanının sürecini biraz daha hızlandırarak onun kurtulmasını sağlar. Ancak soğutma büyüsü üçüncü bir kişi tarafında talep ediliyor ise bu sefer kişinin talebine bağlı olarak soğutma büyüsüne başka büyüler eşlik eder. Bu kişi adama aşık başka bir kadın tarafından isteniyor ise o zaman soğutma büyüsü ve büyüyü talep eden kişiye bağlama büyüsü aynı anda yapılır.

Soğutma büyüsü bozma duası

Soğutma büyüsü yapmakta bozmakta gerçek bir ilim isteyen durumdur. Bu yüzden medyum Saliha hoca kendisine gelen her türlü soğutma büyülerini çözmektedir ve sonuçlarının da kıs sürede ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ancak kendisinin yapmış olduğu soğutma büyüleri diğer hocalar bozamaz. Çünkü medyum Saliha var olan büyü tılsımlarını kend tariflerine uyarlayarak hazırlamaktadır. Bu tıpkı başka hiç kimsenin bilmediği bir yemek tarifi gibidir. Bu yüzden onun büyülerini kimse bozamaz.

Kendisine ya da eşine soğutma büyüsü yapıldığına dair şüpheleri olanlar öncelikle üzerlerinde gerçek bir büyünün olup olmadığını konusunda medyum Saliha hocaya başvurmalıdırlar. Sonrasında ise büyünün olduğu fark edildiği takdirde büyü bozma çalışması yapılacaktır. Bozulan büyü ise hemen etkisini gösterecektir. Bu yüzden büyü bozulduktan sonra br hafta içerisinde çiftler tekrar bir araya gelmeye başlayacaktır. Bir aya içerisinde ise evlilikleri tekrar eski güzel günlerine geri dönecektir. Soğutma büyüsü bozma çalışması sadece evli çiftler için yapılmaz. Aynı zamanda bu büyü yüzünden boşanmış olan çiftler içinde yapılabilir. Büyü bozulduktan sonra çiftler tekrar bir araya gelecek ve yeniden evlenme kararı alacaklardır.

Soğutma büyüsü yapanlar

Kendisine ya da kocasına soğutma büyüsü yapıldığından şüphelenenler bu konu hakkında medyum Saliha hocadan yardım alabilirler. Bu şüpheler kimi zaman gerçek olabilir ve çiftin her ikisine de ya da sadece birisine büyü yapılmış olabilir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca büyüyü kimin yaptığını, ne zaman yaptığını, nasıl yaptığını bulur ve hemen büyüyü bozarak büyünün etkilerini ortadan kaldırır. Medyum Saliha hocaya gelmeden önce kendisine ya da eşine büyü yapıldığından şüphelenenler üzerlerinde meydana gelen değişiklikleri gözlemlemelidirler.

Bu değişiklikler arasında kişiye ya da eşinin üzerine ağırlık çökmesi hissi oluşur. Bu kişiler eşleri ortama girdiğinde üzerlerine bir kasvet çöküyormuş gibi hissederler ve içleri sıkılır. Bu hissi yaşamamak için eşlerinin oldukları ortamdan uzaklaşmak isterler. Aynı şekilde aralarındaki muhabbet azalmaya başlar. Önceleri birbirleri ile konuşmaktan zevk alan çiftler artık birbirlerinin sesini duyamaz hale gelirler. En önemli belirti sese tahammül edememektir. Eşlerinin sesleri onlara itici gelmeye başlar. Bu yüzden kişi ne kadar güzel söz söylese de karşı taraf bu sözleri algılamaz sesin iticiliğinden dolayı. Medyum Saliha büyü bozulduğu takdirde bu belirtilerin yavaş yavaş ortadan kalkacağını belirtmektedir.

Soğutma büyüsü bozulabilir mi?

Soğutma büyüsü alanında uzman bir medyum tarafından yapılırsa bozulması oldukça zordur. Ancak imkansız değildir. Soğutma büyüsü çözecek olan medyumun hüddamlık makamının yüksek olması gerekir. Bununla birlikte büyüyü talep eden kişi artık büyünün bozulmasını istiyorsa kendi medyumuna giderek büyüyü bozdurabilir. Bu aşamada büyüyü yapan medyum aynı zamanda da büyüyü bozabişme yeteneğine sahiptir. Kendi üzerinde ya da ailesinin üzerinden soğutma büyüsü olup olmadığını anlamak isteyenler yukarıda bahsedilen etkilere bakmalıdır.

Bu etkileri kendi üzerinde gördüğünü düşünen kişiler uzman bi medyuma danışarak üzerinde soğutma büyüü olup olmadığına baktırmalıdır. Soğutma büyüsü olduğunu tespit eden medyum danışan istediği takdirde bu büyüyü kimin hangi amaçla yaptırdığını söyleyebilir. Ayrıca büyünün ne zamandır etkili olduğunu da belirtebilir. Danışan istediği takdirde medyum büyüyü tersine çevirir ve soğutma büyüsü etkisini daha önce talep eden tarafa yöneltir. Bununla birlikte etkilerinin hızla ortadan kalkması için danışan medyumun tarif ettiği ritüelleri bire bir yerine getirmek zorundadır.

Soğutma büyüsü niçin yapılır?

Soğutma büyüsü niçin yapılır, nasıl yapılır diye soruyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Soğutma büyüsü; birbirini çok seven iki insanı birbirinden soğutmak amacı ile yapılır. Bu kötü niyetli bir büyüdür. Bu büyünün yapıldığı kişiler; sebepsiz yere ya da boş sebeplerden dolayı aniden birbirinden ayrılabilir. Bu şekilde ayrılan insanların sayısı günümüzde az değildir. Böyle durumlar karşısında herkes oldukça şaşkına dönebilir. Ancak çok az kişinin aklına soğutma büyüsünün yapıldığı ihtimali gelir.

Bu büyü birbirini çok seven, birbirine sıkı sıkı bağlı, aralarından su sızmayan kişileri bile ayırabilecek etkiye sahiptir. Soğutma büyüsü eğer güvenilir, gerçek ve uzman bir medyum tarafından yapılırsa başarılı sonuçlar elde edilir. Maddi kaygıları birinci planda tutan kişilerden bu hizmeti alırsanız eğer; sonuç alamama ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Bu büyü çok eski zamanlara kadar dayanmakta ve günümüzdeki hali bu şeklini almaktadır. Bu büyünün etkisini gösterebilmesi için biraz sabır gereklidir. Bu büyüyü yapmak için büyü yapılacak kişiye ait eşyalara gereksinim duyulmakta ancak o şekilde etkili bir sonuç alınabilmektedir.

Soğutma büyüsü yaptıranlar

Bazen hiç ummadığımız anlarda hayatımızın alt üst olduğu ve bu acıyı iliklerimize kadar yaşadığımız zamanlar gelir. Sevdiğimiz bizi terk edebilir, biricik evladımız hiç layık olmadığı birisine gönlünü kaptırabilir, eşimiz aklını ve kalbini başka birine kaptırabilir. Medyum Saliha, bu gibi durumlarda eğer ki yapıcı olmak isteniyorsa soğutma büyüsü işlemlerine başvurulduğunu ifade ediyor. Soğutma büyüsü yaptıranlar genellikle kadınlardan oluşmaktadır. Çünkü erkekler sadakatleri sınandığında nefislerine daha kolay yenilebilmektedirler. Bazı kadınlar boşanma yolunu tercih etmekte bazıları da karşı taraftan soğutma büyüsü ile intikam almaktadır. Soğutma büyüsü yaptıranlar bu işlemler sayesinde evlatlarını ya da eşlerini büyük hatalardan koruyabilmektedirler. Medyum Saliha Hoca, bazen de iş yerinde patronunu başka birisine karşı soğutma büyüsü yaptıranlar da olduğunu söylemektedir.

Soğutma büyüsü cinler ya da doğa üstü güçlerin de katkısıyla hazırlanmaktadır. Sırlı dualar okunarak gizli ilimler ile soğutma büyüsü işlemleri yazılmakta ve ritüelleri gerçekleştirilmektedir. Medyum Saliha Hanım, birçok kere soğutma büyüsü yaptıranlar tarafından takdir edilmekte ve tercih edilmektedir. Soğutma büyüleri çok farklı şekillerde uygulanabilir. Bunun için kim kime soğutma büyüsü yaptırıyorsa ona göre büyü bakımı yapılır. Medyum Saliha Hoca, en tehlikeli kara büyüler konusunda gösterdiği tüm maharetleri soğutma büyüsü yaptıranlar için de sergilemektedir. Soğutma büyüsü yaptıranlar verilen ger talimata uyduklarında hayatlarında oluşacak olumlu değişmeleri yaşadıkça Medyum Saliha Hoca ile farklı işlemlerde de çalışmaya devam etmekte ve her platformda da bunu dile getirmektedirler.

Yorum Yap

Yorum Yap