İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Soğutma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü konusunda detaylı bilgiler sunmak için bu içeriğimizi sizlere sundum. Soğutma Büyüsü nasıl yapılır? Birbirini çok seven sevgilileri, mutlu bir ailesi olan kişileri, samimi dostları ve anne-baba ile evlatları ayırmak istiyorsanız bana danışın.

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü nasıl bir büyü türüdür? İşte bunu yanıtlıyoruz. Kara büyü ailesinden olan soğutma büyüsü, yıllardır edindiğim tecrübeler ile kısa sürede neticeleniyor. Pis malzemeler ile de yapılabilen soğutma büyüsü tarafımdan vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılardır. Kağıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığım yazı ve semboller yardımıyla soğutma büyüsü yapıyorum. Bu yazılar düz yazılmaktan ziyade geometrik şekiller ile yazılır. Büyüde yazıların içerisine sadece ayrılacak olan kişinin ismini yazmıyorum. Ayırma işini hızlandıracak kim varsa onlarında isimlerini ekliyorum. Kısacası anne, baba, arkadaş, eş dost kim varsa yazıyorum.

Amacım soğutma büyüsünü en kısa zamanda sonuçlandırmak oluyor. Kişileri etkilemeye başlayan soğutma büyüsü, adı geçen diğer kişilerin bu ayrılığın doğru olduğunu düşünmelerini sağlıyor. Bu düşünce ile soğuyacak olan kişiyi de etkilemiş oluyorlar. Büyü vasıtasıyla hem kişi hem de etrafındaki insanlar etkileniyor. Kuşatıcı özelliği olan soğutma büyüsü böylelikle hızlıca ilerliyor.

Soğutma Büyüsü Yapma

Soğutma büyüsü yapılan kişi için yazdığım vefk, kişinin gözünün önünde olan bir eşyanın içerisine saklanır. Bilmeden gördüğü vefki, ne kadar sık görürse o kadar çabuk soğuma olur. 11 gün sonra vefk çıkarılır ve başka yere saklanır. Amaç vefkin o kişi tarafından bir daha görülmemesidir. Vefk kaldırıldıktan sonra ilk 3 gün önemlidir. Bu 3 gün mayalanma süresi yani büyünün tutma sürecidir. Sizde birilerini ayırmak isterseniz bana iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi iki kişinin arasını açma, araya soğukluk sokmak işin yapılan büyülerdendir. Kara büyülerden olan soğutma büyüsü istenilen iki kişinin arasını açmak için birebirdir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşinin uzmanı olan medyum Saliha Hanım soğutma büyüsünü vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılara denmektedir. Kâğıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığı yazılar ile soğutma büyüsü yapılıyor. Daha çok geometrik şekiller kullanılarak yazılan bu yazılarda ayrılacak olan kişilerin isimleri yazılır.

Soğutma Büyüsünün Etkisi

Soğutma büyüsü yapılan kişiler birbirlerinden ayrılmanın veya görüşmemenin daha iyi olacağını düşünüyorlar. Aralarındaki ilişki kopuyor. Sizin de arasını soğutmak istediğiniz birileri varsa iletişim numaramızdan arayarak medyum Saliha hanımdan yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Uzmanı

Soğutma büyüsü gelen konuya göre farklılık içermektedir. Ayrıca medyum Saliha hoca soğutma büyüsünün sadece çiftler için değil aynı zamanda da akrabalık ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri ve iş yeri ilişkileri için talep edilebileceğini belirtmektedir. Bu yüzden her bir büyü için farklı ritüel kullanıldığını belirten medyum Saliha hoca gelen danışanlarının yıldıznamesine ve yaşan koşullarına bakarak da soğutma büyüsünü şekillendirdiğini belirtmektedir.

Soğutma büyüleri farklı isimlerle anılsa da temelinde büyünün kişi odaklı olarak hazırlanması gerekmektedir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca büyüyü talep eden kişiye bağlı olarak soğutma büyüsünün gerçekleştirildiğini belirtmektedir.

Soğutma büyüsü türleri olarak kimi zaman nesneler üzerinden büyü yapılmaktadır kimi zaman ise yıldızname üzerinden büyü yapılmaktadır. Ancak türü ne olursa olsun medyum Saliha hocanın yaptığı büyü kısa sürede çiftlerin ya da bireylerin aralarının açılmasını sağlamaktadır. Bu yüzden türlerin aslında ilişkilere bağlı olarak değiştiğini belirten medyum saliha hoca en kuvvetli bağları bile çözen ( anne ve evladı arasındaki bağ gibi ) büyülere vakıf olduğunu belirtmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap