1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Soğutma Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü konusunda detaylı bilgiler sunmak için bu içeriğimizi sizlere sundum. Soğutma Büyüsü nasıl yapılır? Birbirini çok seven sevgilileri, mutlu bir ailesi olan kişileri, samimi dostları ve anne-baba ile evlatları ayırmak istiyorsanız bana danışın.

soğutma büyüsü

Soğutma büyüsü nasıl bir büyü türüdür? İşte bunu yanıtlıyoruz. Kara büyü ailesinden olan soğutma büyüsü, yıllardır edindiğim tecrübeler ile kısa sürede neticeleniyor. Pis malzemeler ile de yapılabilen soğutma büyüsü tarafımdan vefkler ile yapılıyor.

Vefk, büyüler için yazılan yazılardır. Kağıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığım yazı ve semboller yardımıyla soğutma büyüsü yapıyorum. Bu yazılar düz yazılmaktan ziyade geometrik şekiller ile yazılır. Büyüde yazıların içerisine sadece ayrılacak olan kişinin ismini yazmıyorum. Ayırma işini hızlandıracak kim varsa onlarında isimlerini ekliyorum. Kısacası anne, baba, arkadaş, eş dost kim varsa yazıyorum.

Amacım soğutma büyüsünü en kısa zamanda sonuçlandırmak oluyor. Kişileri etkilemeye başlayan soğutma büyüsü, adı geçen diğer kişilerin bu ayrılığın doğru olduğunu düşünmelerini sağlıyor. Bu düşünce ile soğuyacak olan kişiyi de etkilemiş oluyorlar. Büyü vasıtasıyla hem kişi hem de etrafındaki insanlar etkileniyor. Kuşatıcı özelliği olan soğutma büyüsü böylelikle hızlıca ilerliyor.

Soğutma Büyüleri Yapmak

Soğutma büyüsü yapılan kişi için yazdığım vefk, kişinin gözünün önünde olan bir eşyanın içerisine saklanır. Bilmeden gördüğü vefki, ne kadar sık görürse o kadar çabuk soğuma olur. 11 gün sonra vefk çıkarılır ve başka yere saklanır. Amaç vefkin o kişi tarafından bir daha görülmemesidir. Vefk kaldırıldıktan sonra ilk 3 gün önemlidir. Bu 3 gün mayalanma süresi yani büyünün tutma sürecidir. Sizde birilerini ayırmak isterseniz bana iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüleri Nelerdir?

Soğutma büyüsü adından da anlaşılabileceği gibi iki kişinin arasını açma, araya soğukluk sokmak işin yapılan büyülerdendir. Kara büyülerden olan soğutma büyüsü istenilen iki kişinin arasını açmak için birebirdir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İşinin uzmanı olan medyum Saliha Hanım soğutma büyüsünü vefkler ile yapılıyor. Vefk, büyüler için yazılan yazılara denmektedir. Kâğıt veya kumaşın üzerine Arapça ile Süryanice yazdığı yazılar ile soğutma büyüsü yapılıyor. Daha çok geometrik şekiller kullanılarak yazılan bu yazılarda ayrılacak olan kişilerin isimleri yazılır.

Soğutma Büyüsünün Etkisi

Soğutma büyüsü yapılan kişiler birbirlerinden ayrılmanın veya görüşmemenin daha iyi olacağını düşünüyorlar. Aralarındaki ilişki kopuyor. Sizin de arasını soğutmak istediğiniz birileri varsa iletişim numaramızdan arayarak medyum Saliha hanımdan yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Uzmanı

Soğutma büyüsü gelen konuya göre farklılık içermektedir. Ayrıca medyum Saliha hoca soğutma büyüsünün sadece çiftler için değil aynı zamanda da akrabalık ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri ve iş yeri ilişkileri için talep edilebileceğini belirtmektedir.

Bu yüzden her bir büyü için farklı ritüel kullanıldığını belirten medyum Saliha hoca gelen danışanlarının yıldıznamesine ve yaşan koşullarına bakarak da soğutma büyüsünü şekillendirdiğini belirtmektedir. Soğutma büyüleri farklı isimlerle anılsa da temelinde büyünün kişi odaklı olarak hazırlanması gerekmektedir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca büyüyü talep eden kişiye bağlı olarak soğutma büyüsünün gerçekleştirildiğini belirtmektedir.

Soğutma büyüsü türleri olarak kimi zaman nesneler üzerinden büyü yapılmaktadır kimi zaman ise yıldızname üzerinden büyü yapılmaktadır. Ancak türü ne olursa olsun medyum Saliha hocanın yaptığı büyü kısa sürede çiftlerin ya da bireylerin aralarının açılmasını sağlamaktadır. Bu yüzden türlerin aslında ilişkilere bağlı olarak değiştiğini belirten medyum saliha hoca en kuvvetli bağları bile çözen ( anne ve evladı arasındaki bağ gibi ) büyülere vakıf olduğunu belirtmektedir.

Soğutma Büyüsü Tarifi

Soğutma büyüleri ile kişiler kötü alışkanlıklardan kurtulurlar ya da çiftleri birbirlerinden soğutmak mümkündür. Soğutma büyüleri hem olumlu olarak hem de olumsuz olarak kullanılan büyülerdir. Bu yüzden ilk bakışta kocayı aileden soğutma büyüsü kara bir büyü gibi görünebilir. Ancak burada önemli olan yaşanılan durum ve büyüyü talep eden kişinin niyetidir.

Bu yüzden medyum Saliha hoca ayırma büyülerini hazırlarken kişilerin yaşadıkları durumları göz önüne alır ve buna bağlı olarak da niyet üzerine büyüyü inşa eder. Bu yüzden soğutma büyüleri kişiye özel olarak yapılmalıdır. Aksi takdirde büyünün tutmama ihtimali bulunmaktadır. Bu tıpkı her anahtarın her kapıya uymamasına benzetilebilir.

Kocayı Soğutma Büyüsü

Kocayı aileden soğutma büyüsü koca kötü karakterde birisi ise ve bununla birlikte aile içerisinde olması aileye zarar veriyor ise bu aynı zamanda boşanma büyüsü ile birlikte uygulanır. Böylece medyum Saliha boşanmak isteyen danışanının sürecini biraz daha hızlandırarak onun kurtulmasını sağlar.

Ancak soğutma büyüsü üçüncü bir kişi tarafında talep ediliyor ise bu sefer kişinin talebine bağlı olarak soğutma büyüsüne başka büyüler eşlik eder. Bu kişi adama aşık başka bir kadın tarafından isteniyor ise o zaman soğutma büyüsü ve büyüyü talep eden kişiye bağlama büyüsü aynı anda yapılır.

Soğutma Büyüsü Bozma Duası

Soğutma büyüsü yapmakta bozmakta gerçek bir ilim isteyen durumdur. Bu yüzden medyum Saliha hoca kendisine gelen her türlü soğutma büyülerini çözmektedir ve sonuçlarının da kıs sürede ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ancak kendisinin yapmış olduğu soğutma büyüleri diğer hocalar bozamaz. Çünkü medyum Saliha var olan büyü tılsımlarını kend tariflerine uyarlayarak hazırlamaktadır. Bu tıpkı başka hiç kimsenin bilmediği bir yemek tarifi gibidir. Bu yüzden onun büyülerini kimse bozamaz.

Kendisine ya da eşine soğutma büyüsü yapıldığına dair şüpheleri olanlar öncelikle üzerlerinde gerçek bir büyünün olup olmadığını konusunda medyum Saliha hocaya başvurmalıdırlar. Sonrasında ise büyünün olduğu fark edildiği takdirde büyü bozma çalışması yapılacaktır. Bozulan büyü ise hemen etkisini gösterecektir. Bu yüzden büyü bozulduktan sonra br hafta içerisinde çiftler tekrar bir araya gelmeye başlayacaktır.

Bir aya içerisinde ise evlilikleri tekrar eski güzel günlerine geri dönecektir. Soğutma büyüsü bozma çalışması sadece evli çiftler için yapılmaz. Aynı zamanda bu büyü yüzünden boşanmış olan çiftler içinde yapılabilir. Büyü bozulduktan sonra çiftler tekrar bir araya gelecek ve yeniden evlenme kararı alacaklardır.

Soğutma Büyüsü Yapanlar

Kendisine ya da kocasına soğutma büyüsü yapıldığından şüphelenenler bu konu hakkında medyum Saliha hocadan yardım alabilirler. Bu şüpheler kimi zaman gerçek olabilir ve çiftin her ikisine de ya da sadece birisine büyü yapılmış olabilir. Böyle bir durumda medyum Saliha hoca büyüyü kimin yaptığını, ne zaman yaptığını, nasıl yaptığını bulur ve hemen büyüyü bozarak büyünün etkilerini ortadan kaldırır. Medyum Saliha hocaya gelmeden önce kendisine ya da eşine büyü yapıldığından şüphelenenler üzerlerinde meydana gelen değişiklikleri gözlemlemelidirler.

Bu değişiklikler arasında kişiye ya da eşinin üzerine ağırlık çökmesi hissi oluşur. Bu kişiler eşleri ortama girdiğinde üzerlerine bir kasvet çöküyormuş gibi hissederler ve içleri sıkılır. Bu hissi yaşamamak için eşlerinin oldukları ortamdan uzaklaşmak isterler. Aynı şekilde aralarındaki muhabbet azalmaya başlar. Önceleri birbirleri ile konuşmaktan zevk alan çiftler artık birbirlerinin sesini duyamaz hale gelirler.

En önemli belirti sese tahammül edememektir. Eşlerinin sesleri onlara itici gelmeye başlar. Bu yüzden kişi ne kadar güzel söz söylese de karşı taraf bu sözleri algılamaz sesin iticiliğinden dolayı. Medyum Saliha büyü bozulduğu takdirde bu belirtilerin yavaş yavaş ortadan kalkacağını belirtmektedir.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Medyum Saliha soğutma büyüsünün belirtileri arasında ayrı ayrı uyumaya başlamak olduğunu da belirtmektedir. Çiftler bunu bilinçli olarak yapmazlar. Televizyon karşısında uyuya kalma, ev işlerine dalıp geç yatma şeklinde kendisini belli eder diye söylemektedir. Ancak bu zamanla büyü git gide tesir etmeye başladıkça bilerek ve isteyerek birlikte yatmamaya döner ve çiftler büyünün etkisi altına iyice girmiş olur.

Soğutma Büyüsü Çalışması

Soğutma büyüsü genel olarak kişiler arasında yapılan bir büyüdür. Bir kişinin diğer kişiden ya da ikisinin birbirinden soğuması için yapılır. Çiftlerin aralarını açmak için sıkça tercih edilen bir büyüdür. Ancak soğutma büyüsü konusunda uzman olan medyumlar kişinin kötü alışkanlıklarından soğumasını da sağlayabilirler. Soğutma büyüsü ile sigara, alkol, uyuşturucu gibib bağımlılığı olan kişiler bu dertlerinden kurtulurlar.

Soğutma Büyüsü Sonuçları

Soğutma büyüsü iki kişi arasında yapılırsa öncelikle birbirini seven ve birbirine muhabbet duyan iki kişinin kalbi soğur. Sürekli olarak görüşmek istediği kişi ile görüşmek istemez. Önce telefon görüşmeleri azalır sonra da yüz yüze görüşmeler azalır.

Soğutma büyüsü en sonun da her iki tarafında artık birbirlerinin kötü yanlarına odaklanması ile en zirve noktasına ulaşır. Büyü tesiri altında olan kişi hedef kişinin her sözüne takılır, her hareketi itici gelmeye başlar. Böylece büyü tesirini göstermiş olur. Soğutma büyüsünün en belirgin sonucu boşanmaların yaşanmasıdır. Bununla birlikre soğutma büyüsü ile nişan atılması sağlanabilir ya da ailelerin birbirlerine küs olması sağlanabilir.

Soğutma Büyüsü Bozulabilir mi?

Soğutma büyüsü alanında uzman bir medyum tarafından yapılırsa bozulması oldukça zordur. Ancak imkansız değildir. Soğutma büyüsü çözecek olan medyumun hüddamlık makamının yüksek olması gerekir. Bununla birlikte büyüyü talep eden kişi artık büyünün bozulmasını istiyorsa kendi medyumuna giderek büyüyü bozdurabilir. Bu aşamada büyüyü yapan medyum aynı zamanda da büyüyü bozabişme yeteneğine sahiptir. Kendi üzerinde ya da ailesinin üzerinden soğutma büyüsü olup olmadığını anlamak isteyenler yukarıda bahsedilen etkilere bakmalıdır.

Bu etkileri kendi üzerinde gördüğünü düşünen kişiler uzman bi medyuma danışarak üzerinde soğutma büyüü olup olmadığına baktırmalıdır. Soğutma büyüsü olduğunu tespit eden medyum danışan istediği takdirde bu büyüyü kimin hangi amaçla yaptırdığını söyleyebilir. Ayrıca büyünün ne zamandır etkili olduğunu da belirtebilir. Danışan istediği takdirde medyum büyüyü tersine çevirir ve soğutma büyüsü etkisini daha önce talep eden tarafa yöneltir. Bununla birlikte etkilerinin hızla ortadan kalkması için danışan medyumun tarif ettiği ritüelleri bire bir yerine getirmek zorundadır.

Soğutma Büyüsü Niçin Yapılır?

Soğutma büyüsü niçin yapılır, nasıl yapılır diye soruyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Soğutma büyüsü; birbirini çok seven iki insanı birbirinden soğutmak amacı ile yapılır. Bu kötü niyetli bir büyüdür. Bu büyünün yapıldığı kişiler; sebepsiz yere ya da boş sebeplerden dolayı aniden birbirinden ayrılabilir. Bu şekilde ayrılan insanların sayısı günümüzde az değildir. Böyle durumlar karşısında herkes oldukça şaşkına dönebilir. Ancak çok az kişinin aklına soğutma büyüsünün yapıldığı ihtimali gelir.

Bu büyü birbirini çok seven, birbirine sıkı sıkı bağlı, aralarından su sızmayan kişileri bile ayırabilecek etkiye sahiptir. Soğutma büyüsü eğer güvenilir, gerçek ve uzman bir medyum tarafından yapılırsa başarılı sonuçlar elde edilir. Maddi kaygıları birinci planda tutan kişilerden bu hizmeti alırsanız eğer; sonuç alamama ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Bu büyü çok eski zamanlara kadar dayanmakta ve günümüzdeki hali bu şeklini almaktadır. Bu büyünün etkisini gösterebilmesi için biraz sabır gereklidir. Bu büyüyü yapmak için büyü yapılacak kişiye ait eşyalara gereksinim duyulmakta ancak o şekilde etkili bir sonuç alınabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. hocam iyi akşamlar bende büyü olup olmadıgını ögrenmek isterim sıkıntım eşimle odaları ayırdım kendisini görmek dahi istemiyorum vede kabuslar her gece sabahları yorgun kalkıyorum