İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Dualar
 3. Soğutma Duası
Trendlerdeki Yazı

Soğutma Duası

Kendinizden birisini uzaklaştırmak, sevmediğiniz birini görmemek ya da birilerini ayırmak istiyorsanız tam da size göre olan soğutma duası tarafımdan engin tecrübelerim kullanılarak yapılır. Size musallat olan birilerinin varlığını fark ettiyseniz hiç vakit kaybetmeyin.

Soğutma Duası

Soğutma duası, eşleri birbirinden ayırmak, sevgililerin arasını bozmak, aile fertleri arasına nifak sokmak gibi durumlarda yapılabilir. Birisini seviyorsunuz fakat sevdiğiniz kişi sizi değil de başka birisini seviyorsa soğutma duası yapılır. Sevdiğiniz kişinin diğer kişiden soğuması için bu dua gereklidir. Amacınız birisini kendinizden soğutmak değil de âşık etmek ise bu durum için aşk duası da yapabilirim.

Soğutma Duası Yapmak

Hayatta her şey insanların istediği gibi yolunda gitmez. Karşılaşılan sorunlar karşısında bazen ne yapacağımızı bilemeyiz. Çözümünü bilemediğimiz bu sorunlar ise bizi karamsarlığa götürür. Sonucunda da kendimizi çok yorarız. Sevdiğiniz ve çok özel duygular hissettiğiniz biri var fakat sizinle ilgilenmiyor. Soğutma duası ile o kişinin size aynı duyguları beslemesini sağlarım.

Soğutma Duası’nın Şartları

Soğutma duası yapılabilmesi için yerine getirilmesi gereken görevler vardır. Bunlar;

 • Soğutma duası sadece gece 12 den sonra yapılır.
 • Soğutma duası 7 gece boyunca hep aynı saatte başlayıp bitirilir.
 • Soğutma duası her gece 3 defa üst üste okunur.
 • Soğutma duası okunmadan önce mutlaka abdest alınır.
 • Soğutma duası dinimizce günah değildir. Yaradan bizi isteklerimiz ile alakalı özgür kılmıştır.

Soğutma Duasının Amacı

Bir kişinin size ileri ki zamanda zarar vereceğini düşünüyorsanız vakit kaybetmeden soğutma duasını yaptırın. Düşmanınızı sizden uzak tutun.

Etrafımızda her zaman iyi insanlar olsun isteriz. Fakat kötü niyetli insanlarda oldukça fazladır. Bu insanlar hiç kimsenin mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı olmasını istemezler. Kötü niyetli insanları etrafımızdan uzaklaştırmak için tek çözüm soğutma duasıdır. Duanın yapıldığını, yapan ve yaptıran kişiden başkası bilmez ya da anlamaz.

 • Soğutma duasına inanan kişilerin hayatlarında, kendilerine zarar verebilecek olanlara karşı önlem almaları,
 • Ailesini ya da kendisini rahatsız eden kişilerin varlıkları,
 • İstemediği bir evliliğin önüne geçilebilmesi,
 • İş hayatında ya da akraba ilişkilerinde kendisine zarar verebilme potansiyeline sahip insanlara karşı,
 • Kişisel karakteri zayıf birinin yakın çevresinden uzaklaşması,
 • Yeni evli çiftlerin aralarında sorun çıkması gibi durumlarda soğutma duası yapılır.

Soğutma Duası Zararları Var Mıdır?

Soğutma duasını ya da diğer duaları yapmak hiçte kolay değildir. Dua yapılan kişinin aksine terste etki edebilir. Soğutma duası yapılan kişi yanlış yapılan işlem yüzünden soğutulacağı kişiye daha da çok bağlanabilir. Yıllardır yaptığım bu dua ve engin tecrübelerim sayesinde sizi amacınıza ulaştırmak tek hedefimdir. İki kişiyi birbirinden soğutmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size zarar gelmeden en kısa zamanda duayı neticelendiriyorum. İstemediğiniz durumlar ortadan kalkıyor ve daha rahat nefes alıyorsunuz.

Soğutma Duası İçin Doğru Adres

Dua yaptırmadan önce çok dikkatli düşünülmelidir. Dua sonrasında sevinen taraf siz olurken bir de üzülen taraf olacaktır. Bu yüzden her ayrıntı hesaplanmalıdır. Belki de ihtiyacınız soğutma duası değildir. Gelin beraber düşünelim.

Günün hangi saati olursa olsun, dua yaptırmaya karar verdiğinizde iletişim numaramdan bana ulaşın. En doğru ve en kısa yol nedir beraber karar verelim. Yaptığım işler yapacağım işlerin garantisidir.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Yanınızda olmasını istemediğiniz kişiler için kullanabileceğiniz soğutma duası medyum Saliha hocanın doğuştan gelen yeneteği ile daha da etkili olmaktadır. Böylece size rahatsızlık veren bir türlü kurtulamadığınız kişiler için yardım alarak soğutma duası etkisi ile kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Soğutma Duası Kimler için Kullanılır?

Soğutma duası size rahatsızlık veren uzak yakın fark etmez herkes için kullanılır. Örneğin boşandığı halde eski eşi tarafından rahatsız edilen birisi medyum Saliha hocadan yardım alarak soğutma duası ile kurtulabilir. Ayrıca medyum Saliha hocanın tesir etkisi çok büyük olduğu için bu kişi sizin yakınınızda olmasa bile dua kısa sürede tesir eder ve kişi sizden soğuyarak sizinle uğraşmayı bırakır.

Soğutma Duası Tarifi

Soğutma duası duayı talep eden kişiye, hedf kişiye ve yaşanılan duruma özel olarak yapılır. Aynı şekilde duanın talep edildiği mevsime, zamana ve aya göre de ritüelleri belirlenir. Örneğin sonbahar da gelen bir soğutma duası ile yaz ayına gelen bir soğutma duası için gerçekleştirilecek olan duanın ritüelleri, sayıları ve zamanları farklılık içerektir. Medyum Saliha hoca bu konu hakkında talep ettikleri duaların yanıtını bulamayan kişilerin bu özelliklere dikkat etmediği için dualarının kabul olmadıklarını belirtmektedir.

Soğutma duası nasıl yapılır sorusunun cevabı için duayı talep eden kişinin hocanın verdiği ritüelleri eksiksiz olarak yerine getirmesi gerektiğini belirtmektedir. Bu noktada medyum Saliha hoca ritüel eksik yapıldığı takdirde kalan yerden devam edilmeyeceğini aksine ritüelin sil baştan yeniden tekrar edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Ayrıca tekrar bir niyet ve arınma haline girilmesi gerektiğini belirtirken duayı yapacak olan hocanın ise dua öncesinde muhakkak arınmış olması gerektiği belirtmektedir. Enerji ve aura alanının pozitif yüklü olmasını gerektiğini de belirtmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap