1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Su Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Su Büyüsü

Büyü konusunda karşınıza çıkan ya da duymuş olabileceğiniz en yaygın büyüler türü kesinlikle Su İle yapılan büyüler ve su büyüsü grubunda yer alıyor olmalı. Su ile yapılan büyüler hem daha teshir gücü yüksek büyülerdir, hem de su gibi akıp geçen zamanda kendisinin varlığı hissettirmeden etkisini gösteren büyü çeşitleridir.

Su Büyüsü
1

Su büyüsü kimlere yapılır, bu büyünün içerikleri nedir, kimler üzerinde etkisini çabuk gösterir gibi soruların yanıtını benden hemen alabilirisiniz. Büyü deyince ilk akla gelen büyülerden birisi de su büyüsüdür. Suyun enerjisi nasıl olursa etki ettiği kişi de o derece etkilenir. Su büyüsü genellikle aşk için yapılan büyüler arasındadır. Büyüyü yapanın enerjisi su büyüsü yapımında çok önemlidir çünkü o kişinin enerjisi direk suya geçer. Öncelikle ihtiyacımız olanlar bir kase, su ve pusula. Örtüyü bir masaya seriyoruz ve ortasına içi su dolu kaseyi yerleştiriyoruz. Parmağımızı suya sokup alnımıza değdiriyoruz ve o noktaya odaklanıyoruz. Daha sonra pusulaya bakıyoruz ve ne tarafı gösteriyorsa o tarafa çiçek serpiyoruz ve o sırada sevdiğimiz kişiyi düşünüyoruz.

Su ile yapılan büyüler

Su büyüsü yaptırmak istediğiniz kişiden beklentileriniz nelerdir, kaç zamanda bu büyünün etki etmesini istediğinizi bana bildirdiğiniz andan itibaren; su ile yapılan büyüler çeşitleri arasından istediğiniz etkiye sahip olan büyüyü sizler için hemen devreye sokabilirim. Bu konuda yapmış olduğum çalışmalar sayesinde diğer medyumlardan farklı yöntemler denediğimi ve de kesin sonuç almadığım yöntemi tekrar denemediğimi bilmenizi isterim.

Su büyüsü hemen olur mu?

Su ile yapılan büyüler bu kadar yaygın ve sonuç odaklı bir büyü olma özelliğiniz tamamen suyun zaman içerisinde hızla akıp yok olmasına ve de varlığa karışmasına borçludur. Dolayısı ile bu tarz büyüler etkisini çok çabuk gösteriyor. Su büyüsü gibi hızlı etki eden bir büyüye başvurmak isteyenlerin benimle iletişime geçebileceği numara burada mevcuttur.

Su büyüsü tarifi

Su büyüsü aşk konularında sıklıkla tercih edilen oldukça etkili bir büyüdür. Aşk konusunda karşınızdaki kişinin enerjisine etki ederek size olan duygularında artış ve bağlılık sağlayan bu büyüyü her türden insan tercih edebilir. Yani su büyüsü için ilişki durumunuz önemli değildir. Platonik bir sevgili de olabilirsiniz, nişanlı ya da evli de. Bu büyünün uygulama alanının genişliği de onu oldukça popülerleştirmiştir. Medyum Saliha ile iletişim kuran kişilerin büyük bir kısmı aşk ve ilişkiler konusunda destek büyüler talep etmektedir.

Sizin de böyle talep ve beklentileriniz varsa su büyüsü belki de sizin için doğru seçenektir. Bu konuda en doğru bilgiyi edinmek için yapmanız gereken ise Medyum Saliha ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi ona sormak olacaktır. Medyum Saliha sizinle kurduğu güvenli iletişim sonucunda tüm dertlerinizi detaylıca ve uzun uzun dinleyecektir. Size önerilerde tavsiyelerde bulunurken elinden gelen en etkili çalışmayı da sizin için gerçekleştirecektir. Su büyüsü ya da hangi aşk ve ilişki düzeltici büyü olursa olsun profesyonellik önemli olduğu için etkili sonuçlar bekliyorsanız Medyum Saliha’yı tercih etmelisiniz.

Su ile büyü yapmanın incelikleri

Su hem manevi hem de maddi yaşamda önemlidir. Bildiğiniz gibi su, insanlarda yoğun bir enerjiye sahiptir. Bir süre bile temiz su gözlemleyerek insanlar ruhsal olarak dinlenirler. Ancak, su sadece rahatlatıcı bir işlev değildir. Aynı zamanda etkili bir büyülü malzeme olabilir. Bu Su Büyüsü, özellikle aşk büyülerinde en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Sevdiğiniz kişiyi etkilemenin birçok yolu vardır. Ancak, her zamanki gibi etkileyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, su büyüsü olarak bilinen bağlayıcı bir büyü de yapabilirsiniz. Bu büyü, sevdiğiniz kişinin sizi etkilemesini ve sadece 48 saat içinde size aşık olmasını sağlar. Ancak, dikkatli olmalısınız, çünkü bir su büyüsü kara büyü için yapılabilecek bir büyüdür.

Aniden, hiç hissetmediğiniz ya da daha önce kötü hissetmediğiniz birine aşık olduysanız, muhtemelen bir Su Büyüsü almanız istenir. Bu büyünün etkisi genellikle bir kişiyi rüyasında gördüğünüz gerçeğiyle başlar. Sürekli onunla birlikte olmak istiyorsan, bu hayali görmüş olmak, onu arama arzusu uyanır ve güçlü bir sevginiz varsa, o zaman sihir terk edilir. Bir su büyüsü aniden büyünün duygularını değiştirir ve büyüye aşık olurlar. Bu büyüyü almadan önce, hızlı ve çok etkili, duygularınıza güvenmelisiniz ve oluşturduğunuzda deneyimli bir psişikten yardım almalısınız. Yardım için Saliha hocamız size her zaman yardım edecektir.

Su büyüsü belirtileri

Su büyüsü aşk büyüleri arasında en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Bu yöntemi yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle kendi duygularından emin olması gerekir. Eğer kişi büyüyü yaptıracağı kişiye ciddi anlamda sevgi duyuyorsa büyü tutacak ve büyünün etkisi daha kuvvetli olacaktır. Bu büyüyü yaptırmak için iyi bir medyum bularak su büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyüyü anlamak bir hayli zordur. Fakat bazı su büyüsü belirtileri vardır.

Su büyüsü belirtileri incelemek gerekirse daha önce hayatınız herhangi bir evresinde ilgi duymadığınız bir kişiye ilgi duyuyorsanız ya da daha öncesinde nefret edip yüzünü dahi görmek istemediğiniz bir kişiye karşı birdenbire bir aşk beslemeye başlamışsanız siz su büyüsünün etkisinde kalmış olabilirsiniz. Ayrıca bu su büyüsünün etkisi genellikle rüyalarda başlar. Büyüye maruz kalan kişi büyüyü yaptıran kişiyi ilk başlarda sürekli rüyasında görür. Bu rüyalar genellikle büyüye maruz kalan kişiyi büyü sahibine karşı ısınmaya başlar ve bu ısınma yerini zamanla büyük bir aşka bırakır. Etkisi kuvvetli bir büyüdür ve maruz kalan kişiyi baya bir etkiler.

Suya atılan büyüler

Büyüler tarihi incelendiğinde su büyüleri her yerde karşımıza çıkmaktadır. Birçok farklı uygulama şekli olduğu için bunları sınıflandırmak da çok zordur. Falan bu yazımızda size suya atılan büyüler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Medyum Saliha Hanım, tüm medyumlar bir şekilde diğer boyutlar ile iletişim haline geçebilir demektedir. Bunun yolları da evrenin kusursuz oluşumundaki bilginin sırlarına hâkim olmaktan geçmektedir. Medyum Saliha Hoca, halk arasında suya atılan büyüler diye bilinen büyü türlerinde cinler ve başka varlıkların rolünün de çok fazla olduğunu belirtmektedir. Bir medyum bazen bir tas suyun içinden dünyanın diğer bir yerini sanki kendi gözleriyle görüyormuşçasına görebilir.

Suya atılan büyüler medyum tarafından hazırlanarak bu suyun içinde tılsım işlemine tabi tutulmaktadır. Aynı zamanda Medyum Saliha Hoca, bir takım suya atılan büyüler de bazı durumlarda akar suya bırakılması bazı durumlarda da durgun suya bırakılmasa gereken büyülerdir demektedir. Özellikle suya atılan büyüler çok farklı amaçlara uygun yapılabilir. Aşk büyüsü maksadıyla yapıldığı gibi, bağlama büyüsü işlemlerinde ve ayırma büyüsü işlemlerinde de kullanılabilir. Suya atılan büyüler işinin ehli olan en iyi medyumlar tarafından itinayla uygulanmalıdır. Evde su büyüsü yapmak başınızı ifrit cinler ile belaya sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Medyum Saliha Hoca, kendisiyle iletişime gene insanlara özel büyü bakımı yaparak duruma göre suya atılan büyüler konusunda tavsiyeler vermekte ve yardımcı olmaktadır. Bazı büyü bozma işlemlerinde de suya atılan büyüler kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap