1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Süryani Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Süryani Büyüsü

Süryani büyüleri yazımız yayında. İnsanların değer verdiği en önemli şeylerden biri de aşk ve sevgidir. Aslında insanoğlunun geçmişten günümüze sürekli olarak ilgilendiği ve gündeminden düşmediği konulardır. Çünkü yaratılışımız gereği çiftler halinde yaratıldık.

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü nasıl yapılır? Bu da aileleri ve çiftleri meydana getirmektedir. Dolayısıyla da bu birliktelikler aşk ve sevgiyi ortaya çıkarmaktadır. İnsanlar aşık oldukları veya sevdikleri insanları yanlarında isterler. Bunun için de sürekli olarak çaba sarf ederler. Ellerinden geldiğince bu kişilere yakın olmaya çalışırlar ancak bazı durumlarda bunu başaramayabilirler. İşte bu tür durumlarda farklı yollar denerler. Bu yollardan biri de büyüdür. İnsanlar kendi çabaları ile başaramadıkları şeyleri büyü yardımıyla başarmaya ve gerçekleştirmeye çalışırlar. Sevdiklerini kendilerini bağlamak için yaptıkları büyüler arasında Süryani büyüsü de bulunmaktadır. Bu büyüyü sizlere açıklamaya çalışacağım.

Süryani büyüleri kimlere yapılır?

Bu büyü aralarında aşk gibi sevgi gibi duygu ve hislerin yeşerebileceği insanlara yapılır. Çünkü en büyük amaçlarından biri kişileri birbirine bağlamaktır. Bu sebeple Süryani büyüsü daha çok eşlere ve sevgililere yapılır. Eğer kocam beni sevsin başka kimsede gözü olmasın sadece benimle ilgilensin diyorsanız Süryani büyüsü tam olarak aradığınız çaredir. Ancak yukarıda da değindiğim gibi bu büyü medyumluk da dahil büyü yapmakta başarılı olan biri olmalıdır.

Süryani büyüsü uzmanı

Bir süryani büyüsünün birincil amacı, bir cilt büyüsünden beklendiği gibi aynı sonuçlara sahip olabilir. Süryani büyüsünün yapılma nedeni, bu mezheplerden insanların daha yüksek bir enerji yönetimi seviyesine sahip olmaları ve ikisini birleştirmede çok ciddi bir başarıya sahip olmalarıdır. Ancak bazı yanlış anlaşılan gerçekler var. Süryani büyüleri bu mezhebe dahil edilmek zorunda değildir. Her medyum bunu planlayabilir. Ancak, bu sürecin çevremizdeki son çare olması gerektiğini duymuş olabilirsiniz. Ancak bu bir yanlış bilgidir.

Süryani büyüsü günah mı?

Yukarıda belirttiğimiz gibi insanlar farklı güçler kullanarak başaramayacaklarını yapmaya çalışırlar. Bu yüzden büyü yaparlar. Bu büyüleri yapmanın amaçları farklı farklıdır. Bazıları sevdikleri birine büyü yapar, bazıları sevmediği birisine büyü yapar. Bunun neden yapıldığına dair en mantıklı ve doğru cevap, genel olarak hedeflerinize ulaşma isteğidir. Elbette bu isteklere göre denemeler yapılır. Süryani büyüsü, aslında bir tür zorunlu büyüdür. Söz konusu süryani büyüsü son zamanlarda oldukça sık denenmektedir.

Süryani büyüsü kaç günde tutar?

Süryaniler Hristiyanlık dinini benimsemiş olarak yaşamını sürdüren Mezopotamya ve Anadolu coğrafyasında yaygın olarak bulunan topluluktur. Süryaniler kara sevda düzeyindeki aşklarını sevgililerine ithaf ederken kendilerine has büyüsel güçler kullanmış ve gerçekten de muradına ermiştir. Günümüzde Süryani büyüsü olarak kabul edilen ve de genellikle kırmızı ve siyah mumların ağırlıklı olarak kullanıldığı mum büyüsü yaygın olarak aşk büyüleri arasında en etkili olanıdır. Süryani büyüsü tesiri çok kuvvetli bir büyüdür ve bunun için büyü yapılan kişiye ilk günden itibaren tutma ihtimali vardır

Fakat büyüyü yapan medyum kişinin gerçekliği ve de büyüyü yapma tecrübesi bu büyünün etki etmesi adına mutlaka önemlidir. Öte taraftan büyü yapılırken ciddi ortamın yaratılmış olması, büyüye katılım gösterenlerin inançlı kişiler olması da önemli bir konudur. Bu şartlar sağlandığı takdirde büyünün ilk günden itibaren aşık edilecek kişinin üzerinde tutma olasılığı yüksek tutulur. En hızlı büyü olduğundan dolayı günümüzde yaygın olarak tercih edilen bir büyü türüdür. Bu da her açıdan öne çıkmasını sağlamıştır.

Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanlar

Süryani büyüsü de bazı Süryani adı ile anılan büyüler gibi çok eski bir Süryani lisanında yazıldığından dolayı bu adı almıştır. Medyum Saliha Hoca, en etkili büyüler içinde olan Süryani büyüsünün etkilerini sizlere anlatmaya devem etmekte. Bunun yanında da hocamıza Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanların neler ile karşılaştıklarına da yer vermekteyiz. Aşk büyüsü bilindiği üzere iki kişiyi birbirine aşık etmek için yapılan ve yüzlerce çeşidi olan bir büyüdür. Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanlar da bu büyü sayesinde aşklarına kavuşan kimselerdir. Medyum Saliha Hoca, çok uzun bir süredir aşk büyüleri konusunda hizmet verdiğinden ötürü başarıları saymakla bitmemektedir.

Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanlar ve bunun gibi birçok aşk büyüsü gibi işlemlerde başarı sağlayanlar hocamızın talimatlarını can kulağıyla dinleyip tam teslimiyetle uyan kimselerdir. Çünkü büyü yapımı hiç de kolay değildir ve söylenen her harf bir değer taşır. Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanlar büyü yapımında ve yazımında bir harfin bile ne kadar önemli olduğunu tecrübe eden kimselerdir. Medyum Saliha Hanım, her ne kadar övgüler alsa da bu onun için manevi değerden öteye gitmemektedir. Çünkü bir medyum her zaman yapması gerekeni yapar ve gerisini zamana bırakır. Medyum Saliha Hoca, çok kuvvetli bir büyü olan Süryani büyüsü yaptırıp sonuç alanlar tarafından çok sevilmekte ve sayılmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap