Taş Büyüsü
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Taş Büyüsü

Taş Büyüsü

Taş büyüsü nedir? Taş büyüsü yapılırken hangi taşlar kullanılmaktadır? Taş büyüsü ne gibi etkileri olan büyülerdendir? Taş büyüsünü hangi amaçla yapabilmekteyiz? Medyum Saliha Hoca sizlerden gelen tüm bu sorulara cevap verdi. Taş büyüsü hakkında tüm merak ettiklerinizi ve önemli tüyoları Medyum Saliha Hanım sizler için verdi.

Taş büyüsü nasıl yapılıyor, işte bunu açıkladık. Büyü aleminde binlerce büyü ile karşılaşabilirsiniz. Her biri birden fazlı amaç için tasarlanabilen bu büyülerin bir çoğu kara büyü olarak anlatılan büyüler arasında yer almaktadır. Medyum Saliha Hoca bu yazımızda sizler tarafından çokça merak edilen ve hakkında bir çok sorular sorulan taş büyüsü nedir sorusunu cevaplatacak. Taş büyüleri bir çok amaca hizmet edebilen büyülerdendir. Taş büyüsü yaptırmak isteyen kimseler en iyi medyumlar ile çalıştıklarında başarı sağlayabilirler.

Çünkü taş büyüsü yapmak için kullanılan taşlar çok özel taşlardandır. Bu değerli taşları temin etmek de oldukça zahmetlidir. Taş büyüsü de diğer büyüler gibi evrenin gücünden faydalanılarak yapılan büyüler arasında yer alır. Taş büyüleri ile ilgili bir çok yazı yazılıp büyü tarifleri verilse de bunlar tamamen uydurmadır. Medyum Saliha Hoca ve bir çok medyum büyü yapmak için kullanılan materyalleri zor koşullarda temin ederek sizlere yardımcı olmaktadırlar. Taş büyüsü yapımı için kişinin ne istediğini bilmesi ve hocamıza bildirmesi gerekmektedir. Zira taş büyüsü ile hasta etme, eşleri ayırma, yuva yıkma gibi tehlikeli işlemlerin yanında aşk büyüleri de yapılabilmektedir.

Siyah taş büyüsü

Taş büyüleri oldukça farklı isteklere hizmet ettiği gibi yüzlerce çeşidi de bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca, insanların bazı konularda kulaktan duyma ya da faydasını görenlerin tavsiyeleri ile taş büyüsü işlemi istediğini belirtiyor. Çok kullanılan taş büyülerinden birisi de siyah taş büyüsü olarak bilinen büyüdür. Siyah taş büyüsü bir kara büyüdür. Çok özel bir maden çeşidinden elde edilen siyah taşlar ile bu büyü yapılmaktadır. Siyah taş büyüsü yapma yalnızca başarılı medyumlar tarafından bilinmektedir. Çünkü siyah taş büyüsü çok bilinen bir büyü değildir. Medyum Saliha hoca siyah taş büyüleri ile insanları mezara sokacak hastalıklar üretilebileceğini anlatmaktadır. Bu yüzde her yıl bir çok kimse siyah taş büyüsü bozma için hocamıza danışmaktadır.

Siyah taş büyüsü kara büyü olduğundan dolayı da bozması en tehlikeli büyüler arasında yer alır. Bir çok büyülerde kullanıldığı gibi siyah taş büyüsü için de cinler ve doğaüstü canlılardan faydalanılmaktadır. Büyü yapımı için kullanılan bir çok tılsım da kişinin istediği şeye göre bu taşlara uygulanmaktadır. Siyah taş büyüsü genellikle eşleri ayırma, kişileri ağır hastalığa yakalatma, mezara sokma, maddi manevi zararlar verme amacıyla yapılan en tehlikeli büyüler arasında yer alıyor. Medyum Saliha hocamız bir çok kimsenin isteği doğrultusunda yaptığı büyü bakımları ve hesaplamaları sayesinde büyüler hazırlamaktadır.

Taş büyüsü etkileri

Taş büyüleri hakkında sizlere bilgiler sunduğumuz bu makalemizde sıra taş büyüsü etkileri hakkında konuşmaya geldi. Medyum Saliha hoca, bir büyü yapıldığı zaman eğer doğru uygulanırsa büyü yapılan kişide bir takım emareler görülmeye başlanır. Taş büyüsü etkileri oldukça bariz görülebilen etkilerdir. Ancak bunda medyumun mahareti, büyü yaptıran kişinin talimatlara uyup uymadığı gibi durumlar da söz konusudur. Medyum Saliha Hanım ile taş büyüsü etkileri konunda konuştuğumuzda bu konunun çok özel bir konu olduğunun farkına vardık. Çünkü taş büyüleri yapılırken hangi amaçla yapıldığı da çok önemlidir. Zarar verme amacıyla yapılan taş büyüleri ile aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü amacıyla yapılan taş büyüleri aynı etkileri göstermemektedir. Taş büyüsü etkileri içinde klasik uyku hali vardır. Taş büyüsü etkilerinin en bariz özelliği ise kişi tam etkiye girene kadar midesinde, kafasında ya da sırtında taş varmış gibi hissetmektedir. Taş büyüsü etkileri kişi tam etki altına girince büyü yapılan kişi tarafından hissedilmek ve perişan görünse bile kendini hafiflemiş hisseder. Hatta aklını kaçırmak için taş büyüsü yapıldıysa kişi durmadan soyunmak isteyecektir. Çünkü sürekli sıcaklayacak ve buna dayanamayacaktır. Medyum Saliha, özellikle taş büyüsü etkileri ile ilgili olarak kendini arayan kişilerin bilmesi gereken ana konunun asla ama asla kendi başlarına müdahale etmemeleri olduğunu sıça dile getirmektedir.

Taşla büyü yapmak

İnsanların bir çoğu taş büyüsü konusunda şüpheleri olsa da yapılan büyülerin sonuçlarını görünce hayretlerini gizleyememektedirler. Medyum Saliha Hoca’ya bazen taşla büyü yapılır mı gibi sorular da soran bu kimseler özel bir taş çeşidinden yapılan taş büyülerini denediklerinde aslında nasıl da yanıldıklarına şahit olmaktadırlar. Medyum Saliha insanların taşla büyü yapılması konusunda bilgisiz olmalarından dolayı da kara büyüler içinde çok önemli bir yeri olan taş büyüsü işleminin pek bilinmediğine de değiniyor. Bir diğer kısmı ise taşla büyü yapabilmek için kullanılan özel taşların çıkarılıp işlenmesi ve getirilmesi çok zorlu süreçlere tabidir. Bunu getirtebilmek de Medyum Saliha Hanım gibi birkaç kişi tarafından anca yapılabilmektedir. Taşla büyü yapımı için hocamıza başvuran kimselerin daha önce de bahsettiğimiz üzere bir çok farklı istekleri bulunabilmektedir.

Bir çok kişi taşla aşk büyüsü işlemi yapılması istemektedir. Diğer yandan da sayıları hiç de azımsanmayacak kişiler taşla büyü konusunda en tehlikeli büyüler konusunda yardım istemektedirler. Medyum Saliha Hanım insanlara büyü bozma konusunda da gösterdiği yardımları esirgememektedir. Taş büyüleri en zor bozulan büyüler arasındadır. Bu sebeple taşla büyü yapıldığını öğrendiğinizde profesyonel yardım almanız ve Medyum Saliha Hoca ne derse uygulamanız gerekmektedir. Taşla büyü yapmak oldukça zor bir işlemdir ve onlarca tılsımların kullanılması ve yazılıp okunması gerekmektedir. Medyum Saliha Hoca sizlere taşla büyü işlemlerinde yıllardır hizmet veren bir medyumdur.

Çakıl taşı ile yapılan büyüler

Medyum Saliha Hoca insanları taşla yapılan büyüleri son zamanlarda daha çok merak ettiğini söylemekte. Bunların içinde de çakıl taşı ile yapılan büyüler bir çok insanın favorisi konumundadır. Çakıl taşı ile yapılan büyüler arasında bağlama büyüsü ve ölüm büyüleri de bulunmaktadır. Hocamız çakıl taşı ile yapılan büyülerde kullanılan çakıl taşları taş büyüsü için kullanılan özel taşlardan üretilmektedir bilgisini veriyor. Çakıl taşı ile büyü yapmak oldukça zor ve anca bir medyumun başaracağı işlemlerdir. Kaldı ki tılsım hazırlama ve büyü işleminin tutması için ancak bir medyumun eli değmesi şarttır. Çakıl taşı ile yapılan büyüler adet kanı gibi maddelerin kullanıldığı büyüler arasında yer alır. Kimi taş büyüsü hazırlanıp suya koyulur ve suyu içirilir kimisi de gömülür. Hatta türlü türlü uygulama yöntemleri de mevcuttur. Çakıl taşı ile yapılan büyüler kara büyüler arasında yer alır. Bu kara büyüler de hem yapması hem de bozulması en zor büyüler arasında yer alır. Medyum Saliha Hanım evde çakıl taşı ile yapıla büyüler hakkında araştırma yapan bir çok insanın uygulamaya kalktığında çok büyük zararlar gördüğünü de ifade etmektedir. Daha sonrasında bu tip belalar ile de uğraşmamak için en doğru kara esinlikle iyi bir medyum ile derdinize derman bulmanız olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap