Telepati
  1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Telepati

Telepati

Telepati nedir? Telepati ile neler yapılabilir? Herkes telepati yapabilir mi? Telepati yapmak için kriterler nelerdir? Telepati sonrası neler yaşanmaktadır? Tüm bu sorularınızın cevaplarını Medyum Saliha Hoca tek tek verdi. Bu makalenin hazırlanmasında büyük emeği olan değerli büyüğümüz Medyum Saliha’nın bakış açısı ve verdiği bilgiler ile telepati konusunu işlediğimiz yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Telepati kavramı farklı isimler ile anılmakla birlikte aslında aynı şeyleri ifade ermeye çalışan kavramların bütünüdür. Telepati denildiği zaman mesafeler ve iletişim araçları önemsizleşerek beyin dalgaları ile kurulan bağ akla gelmektedir. Medyum Saliha Hanım, özellikle son birkaç yüz yıldır gerek metafizik çalışmalarında gerekse de bilimsel diğer çalışmaların yürütüldüğü laboratuarlarda telepati üzerine çalışmalar yapıldığını ifade etmektedir. Telepati insan ilgisini çok çeken bir konudur. Çünkü hiçbir cihazın boyunduruğundan olmadan bir başka birinin beynine sinyaller gönderebilmek demek aynı zamanda ışınlanma gibi olayların da önünü açacaktır.

Hali hazırda bu konuyu en doğal haliyle cinler konusunda görmekteyiz. Modern bilimin de bir enerji olarak kabul ettiği cinler telepati ile anlaşmakta ya da telepati ile insanların beyinlerini kontrol edebilmektedirler. Hatta insan sinirlerinin bile telepati ile kontrol edilebilmesi cin çarpması olarak tabir edilen olaylarda sıklıkla rastladığımız bir olaydır. Telepati yöntemi Medyum Saliha Hoca gibi en iyi medyumlar tarafından bazı durumlarda kullanılan bir yöntemdir. Ancak karşı tarafın bunu kaldırıp kaldıramayacağı iyi anlaşıldıktan sonra büyüler ya da rüya yorumlama konusunda telepati kullanılabilmektedir.

Telepati aşamaları

Medyum Saliha Hoca telepati konusunun çok derin olduğunu ve bu konuda yapılan araştırmaların bizlere bir takım sonuçlar sunduğunu söylemektedir. Eldeki veriler incelendiğinde telepatinin aşama şeklinde kurulabileceği ifade ediliyor. Telepati aşamaları Da farklı araştırmacılar tarafımdan farklı şekillerde tarif ediliyor. Medyum Saliha Hanım telepati aşamalarından ilkinin kadim kitaplarda maddenin varlığından arınmak olarak geçtiğini ifade etti. Madde bizleri sınırlamaktadır. Fizik ve matematiksel kurallar insan beynini belirli bir kalıp düzenine sokmaktadır. Fakat telepati aşamaları yerine getirildikten sonra maddenin bir yansımadan ibaret olduğu görülecektir. İnsan sınırlarını aşabilmek için telepati kullanabilir. Fakat bunu yapabilen çok azdır.

Bazı medyumlar ve bu özellikle doğan kimseler telepati aşamalarını aşarak bu yeteneklerini kullanabilmektedir. Hocamız özellikle büyü yapımında da kullanılan telepati yeteneğinin daha çok cinler kullanılarak da gerçekleştirildiğini bildiriyor. İnsanların bir şekilde bilgiye ulaşma ya da istenilen kişiyi yönlendirebilme, onun beynine hükmedebilme için kullanmak istedikleri telepati maalesef ki herkes için gerçekleşme imkânı olmayan bir özelliktir. Telepati aşamaları yerine getirilmesi en zor basamaklardan oluşur. Bu sebeple de Medyum Saliha Hoca insanlar ne kadar denerse denesinler telepati konusunda da büyüler konusunda da başarılı olamamaktadırlar diyor. Çünkü hem telepati kurmak hem de büyü yapmak tamamen arınma ve adanmışlık ile olabilmektedir.

Telepati sonrası

Telepati kurmak kadar telepati sonrası da insanların merak ettikleri arasındadır. Büyü yaparken telepati kurmak ya da birisinin beynine mesaj gönderilmesi ne gibi durumları doğurmaktadır. Medyum Saliha Hanım sizlerin sorularına binaen telepati sonrası durumları değerlendirdi. Bilim insanları her ne kadar inceleseler de telepati hakkında çok net bilgileri elde edememektedirler. Çünkü başlı başına sınırların kaldırıldığı telepati gerçeğini sınırlı beyinler ile incelemeye kalkmaktadırlar. Medyum Saliha Bu konuda birçok metafizik merkezine katkıda bulunmakta ve bilgi paylaşımı yapmaktadır. Telepati sonrası duruma göre değişik semptomlar görülebilir. Çünkü odaklanma ve başkasının beynine girebilmek hem ruhen hem bedenen çok zordur. Diyelim ki birisine büyü taptırdınız. Telepati kurarak o kişinin beynine girdiniz. O kişinin duygularını kendinizle süslediniz. Bunun sonucunda harcadığınız efor ve bu telepati esnasında doğan enerji sizi öldürebilir. Her ne kadar insan telepati yapabilecek bir canlıysa da binlerce yıldır uykuda olan beynimiz bu şiddetli şoku kaldıramayarak iflas edebilir. Medyum Saliha Hanım gerek büyüler konusunda gerekse de telepati sonrası yaşanan durumlar konusunda insanları sıklıkla uyarmaktadır. Bazen telepati kurmaya çalışan insanların değişik tariflerde değişik karışımları içtiğini duyan medyum Saliha kesin şekilde o insanlarımızı uyarmaktadır. Telepati doğrudan mide ile alakalı değil beyin ile alakalıdır. Ruh ile alakalıdır. Günümüzde medyumların çoğu telepati sonrası sıkıntılar yaşamamak adına cinler ile bu işlemi yerine getirmektedir. Büyü bozma konusu ya da diğer birçok alanda telepatiden faydalanıldığı durumlar bulunmaktadır.

Telepati ile aşk

Telepati yöntemi sayesinde insanların bir başkasının beynini yönlendirebildiğini ya da başka birisine zihinsel olarak mesaj yollayabildiğini söylemiştik. Burada hemen insanların aklına telepati ile aşk meseleleri gelmeye başlamaktadır. Eğer ki birisinin beynine hükmedilebiliyorsa telepati ile aşk da mümkündür. Ancak bu çok tehlikelidir. Bir medyum çok gelişmiş bir beyne sahip olabilir. Bu sayede telepati yapmak konusunda da ustalaşmış olabilir. Ancak karşı taraftaki kimsenin beyni henüz telepatiye hazır değilse ölüm tehlikesi bile vardır. Telepati ile aşk sanıldığı kadar kolay olmamakla birlikte çok zor da değildir. En azından fikir aşamasında doğru olan bu durumun pratiğe döküldüğünde vereceği sonuçlar çok iyi araştırılmalıdır.

Telepati ile Aşk
Telepati yoluyla Aşık Etmek nasıl yapılabilir?

Telepati ile aşk konusunu merak eden birçok kişinin dermanı olan medyum Saliha Hoca, bu konuda cinleri kullanmalarının en büyük sebebinin de karşı tarafa hasar vermemek olduğunu belirtmektedir. Çünkü cinler ve şeytanlar insanların damarlarının içinde bile gezinebilecek kabiliyetteler. Bu sebeple de gelişmiş bir telepati yeteneği ile haberleşerek seyahat edebilmektedirler. Medyum Saliha Hanım bu özellikleri sebebiyle birçok büyücü telepati ile aşk işlemlerinde onlardan faydalanır diye eklemektedir. Aşk çok özel bir duygudur. Telepati ile aşk duygusunun yerleştirilmesi için de ya çok yetenekli bir medyum ya da kişinin kendisinin çok iyi telepati yeteneği olması gerekmektedir.

Telepati gerçek mi?

İnsanlar gerek değişik sitelerdeki videolarda ya da birçok makalelerde telepati hakkında bilgilere rastlamaktadır. Okudukları ve izledikleri birçok şey doğal olarak onların telepati geçek mi sorusunu sormalarını tetiklemektedir. Medyum Saliha Hoca’da birçok kişinin kendisine telepati gerçek mi sorusuyla yaklaştığına değinmektedir. Telepati başka bir insanla mesafeleri gözetmeksizin kurulan beyinsel iletişim olarak da adlandırılmaktadır. Telepati kurmak aslında insan için zor ya da herhangi bir mutasyona gerek kalmayacak iletişim türü olsa da zamanla bu özelliğini kaybetmektedir. İnsan beyni gelişim aşaması olan çocukluk çağlarında kurallar ile baskılandığı için birçok özelliğini yitirir.

Telepati gerçek mi sorusuna da bu yönden ele almak lazımdır. Çünkü insanlara bazı şeylerin olamayacağı öğretilir. Medyum Saliha Hoca büyü yaparken ve büyü bozma tekniklerini uygularken de telepati biliminden faydalanmaktadır. Telepati eğer ki bu konuda uzman olan iki kişi tarafından kullanılıyorsa hiçbir sıkıntı doğmayacaktır. Ancak büyü yapımı gibi durumlarda kullanılırken kesinlikle ayarında kullanılmalıdır. Medyum Saliha Hanım telepati gerçek mi sorusunun cevabını kendisine danışan inanlara her zaman aktarmaktadır. Telepati vardır ve bu konuda birçok uzman medyum ya da medyum olmayan kişilere rastlamak mümkündür. Her medyum telepati yapamamaktadır. Yalnızca en iyi medyumlar telepati konusunda insanlara yardımcı olabilmektedir. Sizler de bu gibi konularda medyum Saliha Hanım’a danışabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap