Terazi Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği adından da anlaşılacağı gibi gayet adalet duygusuna önem veren ve bu özelliğini hayatının merkezine koyan bir burçtur. Çevrenizi düşündüğünüz zaman en adaletli, güvenilir kişilerin terazi burcu insanlardan çıktığını göreceksiniz. Çünkü bu özelliklerine sıkı sıkıya bağlıdırlar ve bu adaleti her kim olursa olsun uygulamak için çalışırlar.

Terazi burcu erkeği kimi zaman kendisiyle çelişen özelliklere sahiptir. Örneğin terazi burcu erkeği işlerinde gayet başarılı ve çalışkan kişilerdir. İşlerini hiçbir şekilde aksatmazlar ve işlerinde oldukça başarılı oldukları gözlemlenmiştir. Fakat iş hayatı dışında özellikle ev hayatlarında oldukça tembel yapıya sahiptirler. Mesela evde sürekli uzanıp televizyonda bir şeyler izlemeye, telefonda bir şeyler bakmaya bayılırlar. Bundan da garip bir şekilde sıkılmaz. Çevrelerindeki insanlar olmasa sosyal yaşantıdan ziyade ev yaşantısıyla mutlu olabilirler. Bir diğer çelişkileri dağınıklıktır. Sizler de dağınık insanların genellikle evlerinin pis olacağını düşünürsünüz.

Fakat terazi burcu erkeği dağınıklıkla temizliği çok iyi dengeleyerek bizleri şaşırtır. Diğer burçlardan ayrılan bir diğer özelliği de hafızalarıdır. Çoğu kişinin unutup aklına bile gelmeyeceği şeyleri dün gibi hatırlayarak çevresindeki insanları şaşırtırlar. Ayrıca dış görünüşlerine bağlıdırlar. Ev hayatında ne kadar rahatlarsa dış hayatlarında o kadar özenlidirler. Dışarıya çıktıkları zaman güzel giyinmedikleri zaman kendilerini kötü hissederler. Hangi ortamda nasıl giyineceğini çok iyi bilen terazi burcu erkeği bu özellikleriyle çevredeki kişiler tarafından övgüyle bahsedilirler.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği aşık olunacak erkek grubudur dersek abartmış olmayız. Özellikle çok kolay aşık olmayan terazi burcu erkeği aşık olduğu zaman da kolay vazgeçmez ve aşık olduğu kişiye sıkı sıkı bağlanır. Kendi haklarından ziyade karşı tarafın haklarına çok daha duyarlıdır. Romantik bir sevgili, eş istiyorsanız terazi burcu erkeği sizin bu isteğinize beklediğinizden çok daha fazla karşılık verecektir. Partnerine sürpriz yapmaktan hoşlanan terazi burcu erkeği partneriyle birlikte sosyal aktiviteler yapmaya bayılır. Kendi planladığı bir etkinlik olsun ya da partnerinin planladığı bir etkinlik olsun katılmaktan büyük keyif alır ve anın tadını çıkarma konusunda oldukça iyidir.

Terazi burcu erkeği genelde eğer birisinden hoşlanırsa ondan adım beklemeyip adımı kendisi atar. Genellikle akıllı, uyumlu ve yanında eğlenebileceği kadınlardan hoşlanır. İstisnalar olsa da agresif yapıda ve tartışma potansiyeli yüksek kadınlarla ilişki kurmaktan kaçınırlar. Daha öncesinde belirttiğimiz gibi terazi burcu erkeği sosyal hayatında iyi gözükmeye çalışan ve bununla mutlu olan bir gruptur. Bu yüzden yanındaki partnerinin de en az kendi gibi kendisine bakan, alımlı bir kadın olmasını ister. Yani terazi burcu erkeği etkilenmek için hem güzel hem akıllı bir kadın ister. Kıskançlık konusuna gelecek olursak bu konuda da oldukça akılcı bir gruptur. Güvenmediği kişilerle ilişki yaşamayacağı için karşısındaki partnerine büyük güven duyar ve partnerinin onun istemeyeceği şeyleri yapmayacağını bildiği için kıskançlıkta da gayet olması gerektiği gibidir.

Terazi Burcu Erkeği İş Hayatı

Terazi burcu erkeği iş hayatında oldukça başarılı ve çalışkandır. İşlerini oldukça titiz bir şekilde yapan terazi burcu erkeği işinizde güvenebileceğiniz bir potansiyele sahiptir. Ayrıca masa başı bir işte çalışıyorsa masası gayet derli, toplu ve düzenlidir. İş yerine gelen insanlara ikram etmek için her zaman bir şeyleri hazırdır. Eğer iş yerinizde patron terazi burcu erkeği ise çok şanslısınız demektir. Çünkü size bir patrondan ziyade bir arkadaş gibi yaklaşır. Size işiniz için yardım eder ve burcunun en belirgin özelliği olan adalet duygusunu iyice hissedersiniz.

İş yerindeki dedikodulardan asla etkilenmez ve bu dedikodulara kulak asmaz. Bu yüzden terazi burcu erkeğinin yoğun olduğu bir iş yerinde arkadan iş çevirmek oldukça zordur. İşlerine büyük önem verseler bazı şeylerden sıkılıp işi bırakma noktasına gelebilirler. Bu bazı şeylerden kastımız huzursuz ve kaba ortamlardır. Aşk hayatında da dediğimiz gibi tartışma çıkarma potansiyeli yüksek olan kişilerle ilişki yaşamadığı gibi tartışma ortamının yüksek seviyede olduğu,adaletsiz bir iş yerinde çok fazla durmasını bekleyemeyiz.Tüm bunları düşündüğümüz vakit terazi burcu erkeği iş yerinde her zaman olmasını istediğimiz bir profilde çalışan veya yöneticilerden oluşur.

Terazi Burcu Erkeği Hobileri

Terazi burcu erkeği evde vakit geçirmekten büyük keyif almasına rağmen eğer ki dışarıda vakit geçirmek istiyorsa kalabalık partilerden zevk alır. Bu partilere yanında partneriyle gitmeyi seven terazi burcu erkeği genellikle partideki herkesi tanır ve oldukça sıcakkanlıdır. Birçok arkadaşı olan terazi burcu erkeği kıskanılmamalıdır. Çünkü terazi burcu erkeği kiminle nasıl mesafede duracağını çok iyi bilmektedir.

Hediye olarak düşünecek olursak terazi burcu erkeği müzik dinlemeye bayılır. Bu müzik türlerinden en çok sevdikleri klasik müzik ve cazdır. Buna uygun hediyeler almanız durumunda terazi burcu erkeği çok mutlu olacaktır. Şehir dışı partneriyle yapacağı basit bir piknik de terazi burcu erkeği için güzel bir hediye olacaktır. Ona güzel bir piknik sepeti hazırlayarak davet edebilirsiniz. Bu piknik sepeti içerisinde kaliteli peynir, lezzetli meyveler ve şarap terazi burcu erkeği tarafından mutlulukla karşılanacaktır.

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Medyum Saliha Hanım, birçok burcun kendine has özellikleri olduğunu vurgulamaktadır. Terazi burcu da kendine has özellikler ile karşımıza çıkmaktadır. Medyum Saliha Hoca, yıllardır sorula gelen terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir sorusuna da cevap vermektedir. Terazi erkeği meraklı bir tiptir. Bu sebepten dolayı ilişkiyi yavaştan almanız hepinizin yararına olacaktır. Terazi burcu erkeği aceleye getirilen ilişkilere ciddiyet nazarıyla bakmayacaktır. Diğer yandan terazi burcu erkeği hakkında yapılan burç yorumları incelendiğinde de karşımıza özgürlüğüne çok önem veren bir karakter çıkmaktadır. Medyum Saliha bu konuda kesinlikle dikkatli olunmasını ve kendisini esir gibi görmemesini sağlamanızı önermektedir.

Terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir sorusunun cevaplarından birisi de romantizm olarak ele alınabilir. Onun için kendi elleriniz ile hazırladığınız bir akşam yemeği ilişkinizin bağlamasına vesile olabilir. Medyum Saliha Hoca, burçlar incelendiğinde terazi burcuna has bazı özellikler olduğuna da değiniyor. Mesela Terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir diye merak eden birisi onun ne kadar sorumluluk almaktan uzak birisi olduğunu bilmelidir. Terazi burcu erkeği çoğunlukla sevdiği kişiden manevi bir destek görürse bu yalnız psikolojisini atlatarak yeni başlangıçlara ve sorumluluk alacağı işlere göz kırpabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, en merak edilenler arasındaki terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir sorusuna da kısaca bu verilere dikkat edilerek gerekli şans yakalanabilir demektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap