Terazi Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını hakkında detay yorumlar şöyle... Hayatında hep eşitlik ilkesine inanan terazi kadını oldukça adil alçak gönüllü ve eşittir. Hayatlarında lüks ön plandadır. Her zaman başka kadınlardan üstün olmayı isterler, konforundan asla vazgeçmezler.

Terazi burcu kadını zekalarıyla ünlüdür. Terazi kolay kolay dediğinden vazgeçmez, bir terazi kadınıyla asla inatlaşma malısınız. Kendini her zaman eninde sonunda haklı çıkarmak için elinden geleni yapar. Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğan kişilerdir.

Bu makalemizde Terazi burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, terazi burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, terazi burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız. Terazi kadını tam da denildiği gibi denge insanıdır.

Terazi Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Pahalı olan kıyafetler, marka ayakkabılar, parfümler, her şeyin lüksünü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven terazi kadını diğer burçlara göre gülüşü ve ışıltısıyla fark yaratır. Haksızlığa karşı asla boyun eğmezler. Terazi burcu kadını hassas ve bir o kadarda kırılgandır. İnanılmaz derecede meraklı olan terazi kadını aslında dışarıdan bakınca sakin meraksız gibi görünse de bir şeyi merak ettiği zaman onun cevabını alana kadar uğraşır ve merakla aramaya devam eder. Kendilerini devamlı geliştirirler, okumaya eğitime, öğretime, akademik kariyere önem verirler. Terazi burcu kadını merakla her şeyi araştırdığı için, insanların hayatı, neler yaptığı, başarısı, kariyeri, aile hayatı, kişisel özellikleri, kısacası insanları merak eden bir kişiliğe sahiptir. Bundan dolayı bazen başına türlü türlü işler açılabilir.

Fazla merakı bit zaman sonra başına çorap örer ve şimşekleri üstüne Çeker. Dış görünüşüne son derece dikkat eden terazi kadını daima titizdir, her ne kadar lükse düşkün olsalar da cömert bir yapıya sahiptirler. Bunun yanında ona lüks bir hayat vermez ve dedikleri şeyleri yapmazsanız son derece huysuz olurlar. Terazi burcu kadını aşksız, sevgisiz yapamaz. Bundan dolayı yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Aradığı erkeği bulduğu zaman adeta ayakları yerden kesilir ve kalbinin kapılarını o erkek için sonuna kadar açar, hayata son derece mutlu bakıp yaşamın tadını çıkarmaya çalışır. Hava grubu olarak adlandırdığımız burçlardandır. Peki, nedir bu hava grubu burçları, hava grubu burçlarının özellikleri nelerdir gelin beraber bakalım. Sezgileri son derece kuvvetli olan terazi burcu kadını olayları hep bir adım öteden görürler.

Terazi Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını gözleriyle ön plana çıkarlar. Oldukça çekici bakışlarıyla son derece hoş görünürler. Burunları küçüktür, saçları dalgalıdır, ten rengi canlıdır, vücut yapıları orantılıdır, boyları çok uzun değildir. Yüz şekli itibariyle ise çok yuvarlak hatta sahip değillerdir. Terazi burcu kadınlarının yüzleri oldukça narin ve güzeldir.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını tam bir aşk kadınıdır. Son derece dişi tavırlarıyla karşıdaki erkeğin dikkatini çekmeyi başarırlar. Bir terazi Burcu kadınıyla aşk yaşıyorsanız cebinizden bir takım şeyleri feda etmeniz gerekir. Terazi burcu kadını partnerini son derece titizlikle seçer, sevmekten de ilgiden de çok hoşlanan terazi kadınları ilgisizliğe gelemezler. Eğer onları ihmal ederseniz son derece üzülür ve içe kapanırlar. Cinsel hayatları ise oldukça hareketli olan terazi burcu kadını erkekler için vazgeçilmeyen burçlar arasında gelir.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi burcu kadını iş hayatlarında deyim yerindeyse en zor olanı severler. Zor, onlar için daha vazgeçilmezdir. İletişim yetenekleri güçlü olan terazi burcu kadını, iş hayatında oldukça başarılıdır, son derece idealist olan terazi burcu kendileri gibi zeki insanlarla çalışmak ister.

Terazi Burcu Kadını Aşk Uyumu

Burçlar arası uyum çok ama çok önemlidir. Medyum Saliha hoca bu sebepten dolayı ilişkilerin bile etkilendiğini ifade etmektedir. Terazi burcu kadını aşk uyumu incelendiğinde karşımıza oldukça zevkli birisi çıkmaktadır. Terazi burcu özellikleri içinde olan denge unsurunu oldukça gözeten terazi burcu kadını, diğer burçlar arasından kendini fark ettirmeyi bir şekilde başarır. Paraya ve şöhrete çok önem verir. Terazi burcu kadını aşk uyumu bakımızdan çok fazla konuyu irdeleyebilir. Terazi burcu kadını zevklerine de çok düşkündür. Bu bakımdan çok renkli ve klas bir duruş sergilemekten çok hoşlanır. Terazi burcu kadını kusursuzluğa önem verir. Bu sayede terazi burcu kadını aşk uyumu en olması gereken şekillerde gerçekleşebilmektedir.

Burçlar alemi içinde terazi burcu kadını ayrı bir yerdedir. Özellikle de bir işi baştan yapmak yerine hazırına konmak onun için çok iyi bir durumdur. Gereksiz uğraşı fazla sevmez. Terazi burcu kadını aşk uyumu incelendiğinde her zaman öne çıkmayı seven bir yapıda olduğu görülmektedir. Hava elementi burçları içinde olan terazi burcu adeta tüm özelliklerini de terazi burcu kadınına aktarmıştır. Burç yorumları incelendiğinde terazi burcu kadını aşk uyumu, kalite ve parasal konulardan yöne tercih kullanmaktadır. Medyum Saliha Hanım, astroloji konusunda yıllar boyunca yaptığı çalışmalarda on iki burç için ayrı ayrı çalışmalar yapmıştır. Terazi burcu kadını aşk uyumu konusu da net bir şekilde terazi burcu kadını tarafından karşı tarafa yansıtılan şekilde yapılmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap