1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını hakkında detay yorumlar şöyle... Hayatında hep eşitlik ilkesine inanan terazi kadını oldukça adil alçak gönüllü ve eşittir. Hayatlarında lüks ön plandadır. Her zaman başka kadınlardan üstün olmayı isterler, konforundan asla vazgeçmezler.


Terazi burcu kadını zekalarıyla ünlüdür. Terazi kolay kolay dediğinden vazgeçmez, bir terazi kadınıyla asla inatlaşma malısınız. Kendini her zaman eninde sonunda haklı çıkarmak için elinden geleni yapar. Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğan kişilerdir.

Bu makalemizde Terazi burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, terazi burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, terazi burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız. Terazi kadını tam da denildiği gibi denge insanıdır.

Terazi Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Pahalı olan kıyafetler, marka ayakkabılar, parfümler, her şeyin lüksünü sever. Gezmeyi, eğlenmeyi, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok seven terazi kadını diğer burçlara göre gülüşü ve ışıltısıyla fark yaratır. Haksızlığa karşı asla boyun eğmezler. Terazi burcu kadını hassas ve bir o kadarda kırılgandır. İnanılmaz derecede meraklı olan terazi kadını aslında dışarıdan bakınca sakin meraksız gibi görünse de bir şeyi merak ettiği zaman onun cevabını alana kadar uğraşır ve merakla aramaya devam eder. Kendilerini devamlı geliştirirler, okumaya eğitime, öğretime, akademik kariyere önem verirler.

Terazi burcu kadını merakla her şeyi araştırdığı için, insanların hayatı, neler yaptığı, başarısı, kariyeri, aile hayatı, kişisel özellikleri, kısacası insanları merak eden bir kişiliğe sahiptir. Bundan dolayı bazen başına türlü türlü işler açılabilir. Fazla merakı bit zaman sonra başına çorap örer ve şimşekleri üstüne Çeker. Dış görünüşüne son derece dikkat eden terazi kadını daima titizdir, her ne kadar lükse düşkün olsalar da cömert bir yapıya sahiptirler. Bunun yanında ona lüks bir hayat vermez ve dedikleri şeyleri yapmazsanız son derece huysuz olurlar.

Terazi burcu kadını aşksız, sevgisiz yapamaz. Bundan dolayı yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Aradığı erkeği bulduğu zaman adeta ayakları yerden kesilir ve kalbinin kapılarını o erkek için sonuna kadar açar, hayata son derece mutlu bakıp yaşamın tadını çıkarmaya çalışır. Hava grubu olarak adlandırdığımız burçlardandır. Peki, nedir bu hava grubu burçları, hava grubu burçlarının özellikleri nelerdir gelin beraber bakalım. Sezgileri son derece kuvvetli olan terazi burcu kadını olayları hep bir adım öteden görürler.

Hava Grubu Burçlarının Özellikleri

Hava grubu burçları ikizler, kova ve terazi burcudur. Hava grubu adı üzerinde nefestir, yaşam enerjisini sembolize eder. Hava burçları hayalperest olarak tanınırlar, fakat hayallerinin sonu olduğunu bilirler. Yani herhangi bir şeyin olacağına inanırlarsa o şey gerçekten olur. Günlük yaşamdan ara sıra kendilerini soyutlarlar, olayları süzme yetenekleriyle ileri görüşlüdür. İnsanlarla gereksiz samimiyet kurmazlar fakat ona rağmen her yönüyle sosyal ve arkadaşlık ilişkileri son derece kuvvetli olan terazi burcu kadını tıpkı diğer hava grubu burçları gibi üstün zekasıyla tanınır.

Nitekim terazi de kıvrak zekasıyla sorunlu olayların üstesinden gelirler. Hava burçları kadınlarından olan terazi kadını yoğun duyguların insanı değildir. Hava burçları düşüncelerinin eleştirilmesinden nefret ederler. Su ve toprak grupları hava burcunun düşüncelerini, fikirlerini çok dikkate almadıkları için pekiyi geçinemezler. Yalnızlıktan korkan terazi burçları, diğer burçlara oranla evliliklerini daha ileri yıllara kadar taşımaktadırlar. Aile bağları oldukça kuvvetlidir. Yaşamı hayata tutunmayı eğlenmeyi çok seven terazi kadını evliliklerini uzun sürdüren burçlardandır. Son derece dominant(baskın) karakterlidirler.

Hep bir adım önde olmak onların ruhunu okşar. Oldukça baskın karakterde olmalarına rağmen bir şeye kolay kolay karar veremez bir o kadarda inatçı olup kendi dediklerinden asla öteye çıkamazlar. Bunun yanı sora kararsız bir özellikleri bir vardır. Kolay kolay bir şeye hızlı bir sürede karar veremezler. Egoları diğer burçlara göre daha yüksektir. Peki, terazi burcu kadının yönetici gezegeni kimdir? Terazi burcunun yönetici yıldızı Venüs’tür. Venüs güzelliği, sevgiliyi ve güzel sanatları temsil eder. Venüs değerli eşyalarla, parayla, lüks yaşam ile ilişkilendirilir. Venüs gezegenine sahip olan burçlar cinselliğe düşkündürler.

Venüs Burcu özelliklerine sahip olan terazi burçları bu özelliklerini romantik eğlenceli keyifli kişilikleri sayesinde alırlar. Kısacası aşk, güzellik, lüks Venüs grubundaki terazi kadınının belirgin özellikleri arasındadır. Peki, yükseleni terazi olan kişiler ne tür özelliklere sahiptir? Eğer yükselen burcunuz terazi ise son derece enerjik arkadaşlığa önem veren bir kişiliğiniz vardır demektir. Bunun yanı sıra, sanatçı özellikleri son derece güçlüdür. Resim, müzik, heykel kısacası güzel sanat alanlarda son derece başarılıdırlar.

Terazi Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kadını gözleriyle ön plana çıkarlar. Oldukça çekici bakışlarıyla son derece hoş görünürler. Burunları küçüktür, saçları dalgalıdır, ten rengi canlıdır, vücut yapıları orantılıdır, boyları çok uzun değildir. Yüz şekli itibariyle ise çok yuvarlak hatta sahip değillerdir. Terazi burcu kadınlarının yüzleri oldukça narin ve güzeldir.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcu kadını tam bir aşk kadınıdır. Son derece dişi tavırlarıyla karşıdaki erkeğin dikkatini çekmeyi başarırlar. Bir terazi Burcu kadınıyla aşk yaşıyorsanız cebinizden bir takım şeyleri feda etmeniz gerekir. Terazi burcu kadını partnerini son derece titizlikle seçer, sevmekten de ilgiden de çok hoşlanan terazi kadınları ilgisizliğe gelemezler. Eğer onları ihmal ederseniz son derece üzülür ve içe kapanırlar. Cinsel hayatları ise oldukça hareketli olan terazi burcu kadını erkekler için vazgeçilmeyen burçlar arasında gelir.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi burcu kadını iş hayatlarında deyim yerindeyse en zor olanı severler. Zor, onlar için daha vazgeçilmezdir. İletişim yetenekleri güçlü olan terazi burcu kadını, iş hayatında oldukça başarılıdır, son derece idealist olan terazi burcu kendileri gibi zeki insanlarla çalışmak ister.

Yorum Yap

Yorum Yap