Terazi Burcu
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Terazi Burcu

Terazi Burcu

Terazi burcu özellikleri nelerdir? Terazi burcu yükseleni nedir? Terazi burcu haftalık yorumu nedir? Medyum Saliha Hoca'nın uzun süreden beri açıkladığı ve yorum yaptığı Terazi Burcu hakkında detayları yazdık. Tüm bu soruların yanıtları makalemizde.

Terazi Burcu özellikleri nelerdir? Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğan kişilerdir. Adı üzerinde bu burca terazi denmesinin sebebi diğer burçlara göre daha dengeli olmalarıdır. Teraziler haksızlık karşısında boyun eğmezler haksızlığa gelemezler. Terazi Burcu son derece hassas ve bir o kadarda naziktir. Eğitime çok önem verirler. Kendilerini devamlı geliştirmekte olan terazi burcu aynı zamanda meraklıdır. Meraklı olmaları terazi burcunun en önemli özelliklerindendir.

Bu sebeple terazi burcu merakla her şeyi araştırdığı için insanların hayatı, neler yaptığı, başarısı, kariyeri, aile hayatı, kişisel özellikleri kısacası insanları merak eden bir kişiliğe sahiptir. Bu sebeptendir ki terazi burcu insanlarının başı dertten kurtulmaz. Bazen burunlarını her işe soktukları için direkt göze batarlar. Meraklı olmalarının yanı sıra herkesin sahip olduğu şeylere kendisi de sahip olmayı ister. Gezmeyi, dolaşmayı, eğlenmeyi, yemeyi, içmeyi çok severler. Gerek kıyafet gerek çeki düzen konusunda titizdirler. Cimrilik yapılarında yoktur deyim yerindeyse eli son derece açık cömert kişilerdir. Terazi burcu hava grubu olarak adlandırdığımız burçlardandır. Peki nedir bu hava grubu? Hava grubu burçlarının özellikleri nelerdir?

Terazi Burcu Nedir?

Hava grubu burçları ikizler, kova ve terazi burcudur. Hava grubunda olan terazi burcu da tıpkı diğer hava grubu burçları gibi doğuştan gelen yüksek zekaya sahiptirler. İnsani ilişkileri son derece yüksek olan terazi burçları gerek iletişimleri gerek üstün zekalarıyla her ortamda kendini sevdirir ve üstünlük sağlar. Aynı zamanda terazi burcu yalnızlıktan hiç hoşlanmaz. Daima kalabalık severler.

Yalnızlıktan korkan terazi burçları diğer burçlara oranla evliliklerini daha ileri yıllara kadar taşımaktadır. Aile bağları oldukça kuvvetlidir. Hayatı ve yaşamayı severler. Asla istemediği bir şeyi terazi burcuna yaptıramazsınız. Yanlarında eğlenceli kişileri isterler nitekim kimse yanında enerjisini emen insanları istemez. Dürüsttürler. Yanlarında ikili oynayan insanlara tahammülleri yoktur ki bu sebeple bu tür insanlarla arkadaşlık yapmak istemezler.

Terazi Burcu Özellikleri

Baskın karakterlidirler. Oldukça dominant olan terazi burçları bulundukları ortamda hep bir adım önde olmayı isterler. Son derece uyumludurlar. Bulundukları ortam negatif olsa bile  hayata son derece pozitif bakan terazi burcu, ortama aldırış etmeden hareket edebilir. Bunun yanı sora kararsız bir özellikleri vardır. Kolay kolay bir şeye hızlı bir sürede karar veremezler. Kendi fikirlerinden başka bir fikri kolay kolay benimseyemezler. Sadece kendi fikirlerini önemserler. Egoları diğer burçlara göre yüksektir. Terazi burcunun yönetici gezegeni Venüstür. Peki bu gezegen burçta ne anlama geliyor? Venüs Burcu özelliklerine sahip olan terazi burçları bu özelliklerini romantik eğlenceli keyifli kişilikleri sayesinde alırlar. Kısacası aşk, güzellik, lüks Venüs grubundaki terazi burcunun en belirgin  özellikleridir. Peki yükseleni terazi olan kişiler ne tür özelliklere sahiptir?

Terazi Burcu Yükseleni

Yükselen burcu terazi olan kişiler, her zaman pozitif, enerji dolu girdiği ortamda son derece etki bırakan, sevilen dost canlısı kişilerdir. Yemekle araları son derece iyidir. Sanatçı kişilikleri önemli rol oynar. Resim, müzik, heykel gibi sanatsal  alanlarda son derece başarılıdırlar. Yükselen burcu terazi olan kişilerin tek eksi yönü aynı anda çok farklı şeyler düşünebilirler. Bu durumda bir işe tam anlamıyla odaklanamazlar. Şimdi terazi burcunu daha derinden inceleyelim.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Terazi burcu kişilerinin  fiziki yapıları kuvvetlidir. Uzun boylu, zayıf, yüz hatları yuvarlak, açık tenlidirler. Peki ya terazi burcu erkeği; terazi Burcu erkeği iddialı görünüşünün yanı sıra, uzun boylu, fit vücutlarıyla dikkat çekerler. Bunun yanı sıra yemek yedikçe kilo alan bir bünyeye sahiptirler. Terazi burcu erkeği yüz hattı olarak ince yüz hatlarına sahiptir. Kıyafet seçimleri aşırıya kaçmayacak şekilde çeşitli ve özeldir. Terazi burcu kadınının fiziksel özellikleri nedir? Terazi burcu kadını son derece çekici, iddialı vücut hatlarına sahiptir. Terazi Burcu kadınlarının yüz hattı genellikle incedir. Burunları küçüktür. Genellikle orta boylu olurlar. Tam anlamıyla modayı yakından takip edip, kıyafetlerini ona göre seçer diyebiliriz. Terazi burcu kadın ve terazi burcu erkeği fiziksel özelliklerini inceledik. Şimdi ise terazi burcu aşk hayatında nasıldır onu inceleyelim. Terazi burcuna sahipseniz, karşıdaki partnerinize son derece uyum sağlayan, romantik ve her koşulda mutlu olmayı seven bir yapıya sahipsiniz.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi burcu erkeği aşk hayatı, yalandan nefret eder. Sevgisini her daim belli eder. Karşısındaki partnerine son derece değer verir, partneri onun için önemlidir. İyi niyetlidir. Oldukça sakin bir yapıya sahiptirler. Terazi burcu erkeği 7.hisleri ön plandadır.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi Burcu kadını aşk hayatı, son derece çılgındır. oldukça çekici olması itibariyle, tam bir dişidir diyebiliriz. Siz ona sevginizi gösterirseniz o size daha çok sevgi gösterir.

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi Burcu insanları dengeli olduğu için iş yaşamında başarılı olabilmektedirler. Açık sözlü sözünü esirgemeyen sözünün eri olduğu içinde terazi burcu insanı iş ortamında herkes tarafından sevilir. Fakat zaman zaman duygusuzlaşabiliyor ve çok meraklı olmaları itibari ile de iş hayatında zor durumlar yaşayabilirler. Güçlü sezileri sayesinde hep bir adım öteyi görebilirler. Bu da terazi burcu insanını son derece başarılı yapar. İletişim güçleri bir hayli fazla olan teraziler inanılmaz bir çekim gücüne sahiptirler.

Terazi Burcunun Anlaştığı Burçlar

Terazi burcu kişisel özellikleri itibariyle pozitif olması ve kolay kolay yanlış yapıldığında kimseye sert bir üslupla yaklaşmazlar. Gayet orta yolcudurlar. Peki, terazi burcu en çok hangi burçla anlaşır? Terazi burcu kendisi pozitif olduğu için yanında pozitif insanların olmasını daha çok ister. Beraber alışveriş yapıp birlikte hoş sohbet edebileceği kişilerle mutludurlar. Fakat tembelliğe ve uyuşukluğa alıştığında durum vahimdir. Bu durumda teraziler, ikizler burcuyla son derece uyumludur.

Terazi Burcu Aşk

Medyum Saliha Hoca, dengenin burcu olan terazi burcu ile ilgili en önemli hususun aşk olduğunun altını çizmektedir. Terazi burcu aşk konusunda en mükemmel partnerdir. Terazi burcu aşk için yaratıldığını adeta size hissettirir. Bu sebeple de mükemmel ilişkilerin anahtarını elinde tutar. Terazi burcu aşk için hangi koşullarda olursa olsun tüm fedakarlıkları yapabilecek bir konumdadır. Terazi burcu aşk için tüm riskleri hiçe sayarak sevdiğine büyük sürprizler yapmayı sever. Bu burcun en mükemmel özellikleri ise denge mefhumuna en sahip burç olmalarıdır.

Terazi burcu aşk için yaratıldığından dolayı aşka aşıktır. Bu sebeple de bir sürü yanlış ve yaşamaması gereken ilişkiler yaşar. Böyle durumlar yaşaması onları çok fazla üzülebilir. Medyum Saliha Hoca, eğer terazi burcu dikkatli olur ve aşk duygularını dizginlerse dengeleri sağlayacak ve taşları yerine oturtarak doğru ilişkiyi bulacaktır der. Terazi burcu kadını ne kadar dengeli ve aşk kadını olarak biliniyorsa, terazi burcu erkeği de o kadar dengeli ve o kadar aşk erkeği olarak bilinir. Terazi burcu aşk sayesinde varlığını tamamladığını hisseder. Bu mükemmel özelliklere sahip burcu tabi ki de yükseleni ve bazı değişik faktörleri de karakterini etkilemektedir. Bu sebeple bazı büyük küçük değişikliklerin de olduğu görülür. Terazi burcu aşk konularında Medyum Saliha Hocanın da dediği gibi en yüksek isteğe sahip ola burçlardan biridir.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını çok özeldir. Venüs gezegeninin etkisinde olan terazi burcu kadını kesinlikle bir dişilik abidesidir. Medyum Saliha Hoca, dengenin ve kusursuzluğun aşığı olan terazi burcu kadını hakkında çok olumlu ifadeler kullanmaktadır. Ancak bazı durumlarda alınan yanlış kararlar sebebi ile ki bunlar kendisinin bizzat aldığı karalar değildir, dengesi bozulabilir. Her ne yaparsanız yapıl terazi burcu kadını ile iletişimdeyseniz dengesini bozmayın der Medyum Saliha. İlişkilerinde yapıcı ve inşa edici rolünü en iyi yapanlardan birisi terazi burcu kadınıdır. Bu sebeple de ilişkilerine aynı zamanda iyi bir anlaşma gözüyle bakmaktadır. Doğru karalara ve güzel olan her şeye aşıktır.

Zarafet ve uyum onun için en az denge kadar önemlidir. Terazi burcu kadını orantılı bir vücuda sahip olsa da bazıları hormonsal sıkıntılar yüzünden kilo alma sorunları yaşayabilirken bazıları da çok zayıf olabilmektedir. Bunların dışında balık eti kıvamını en güzel taşına burçlardan birisi kesinlikle terazi burcu kadını olarak biliniyor. Medyum Saliha aşk ve cilve yönünden de Venüs kadını olması hasebiyle terazi burcu kadını baştan çıkarıcıdır diye sözlerine ekliyor. Bunun yanında çok iyi bir ebeveyn ve çok iyi bir komşu da olabilmektedir. Terazi burcu kadını ile evli olan bir erkek onan baskı kurmaktan vazgeçip anlaşma yoluna giderse bundan zamanla çok keyif alacak ve bu akıllı kadın ile evli olduğu için kendisini çok şanslı sayacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap