Terazi Burcu Özellikleri
1
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcunun özellikleri, adil, uyumlu. Sakin, adaletli, akıllı, kibar,dominant ne istediğini bilen insanlardır. Huzur terazi burçları için çok önemlidir.  Sanata ve kültüre çok önem verirler. Keyifleri için para harcamayı da ayrıca çok severler.

Terazi burcunun özellikleri hakkında bilgiler vermeye başlıyoruz. İlişkilerinde dengeli ve eşitlikçi olduğu gibi berber oldukları kişiden de bunu beklerler. Zarafeti ve güzelliği ile ilgi odağı olurlar. Akıllı ve sabretmeyi bilen insanlardır fakat; çalışmaktan pek hoşlanmazlar. Politik yapılarının altında bir de açık sözlüdürler. Her şeyde mükemmellik arar. Radikal zevklere sahiptirler, pastel renkleri çok severler ve onlar için güzel giyinmek gerçekten sanattır. Marka giyinmeyi çok severler.

Akı ve tasarımlara da ayrıca çok düşkündürler. Akıllı, mantıklı, dengeli ve efendi ve kibar bir yapıları olduğundan çevresindeki herkesten de kendisine kibar ve nazik davranılmasını ister. Terazi burçları için uyum ve denge her zaman bir aradadır. Yaşadığı evde bile koltukların yerleri perdeler her şey simetrik durmalı ve denge üzerinde durmalıdır. Sevmediği insan haklı olsa bile o kişinin hakkını savunur ona adil davranır, çok sevdiği bir insan haksız olsun ona haksız olduğunu açık açık söyler ve bundan hiç çekinmezler.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Yalnızlıktan nefret ederler ve yalnızlığı sevmezler. Aşk ve sevgi onlar için her zaman ön plandadır. Stratejik ve plan ve program içerisinde hareket edeler ve düzensiz yaşamdan hiç hoşlanmazlar. Terazi burcu ile beraberseniz, ona ya da bir başka kimseye asla haksızlık yapmayın sonra adeta karşınızda bir hırçın aslan görebilirsiniz. Özgürlüğüne aynı zamanda çok düşkündür kısıtlanmasını hiç istemez.

Terazi burcunun özellikleri, ayrıca akılcı ve baskın bir yönlerinin olmasıdır. inatları yüzünden çoğu zaman pişmanlığa düştükleri de olmuştur. Çocuklarına son derece sabırlıdır. Çocuklarını hep sevgi, saygı ve düzen içinde yetiştirmeye çok itina eder. Çocukları arasında çok adil olur, ve çocuklarına bağırıp çağıran bir anne de değildir. Çok iyi bir anne olmasının yanı sıra çok da iyi bir eştir. Barışçıl yönleri çok baskındır. Kimse ile küs kalmayı sevmezler,kırılmaktan ve kırmaktan çok korkarlar.

Herkesin gözdeleridir terazi burçları, arkadaşlıkları çok güzeldir, onu tanıyan bir insan çok mutlu olur. Adaletli oldukları için vicdanlarını rahatsız edecek her şeyden uzak dururlar ve adil olmayı kendilerine bir görev bilirler. Sosyal yönleri çok güçlüdür, ayrıca eğlenmekten çok hoşlanırlar. Her daim iyiliği ve güzelliği ararlar. Girdikleri ortamlarda güzellikleri ve konuşmaları ile çok dikkat çekerler. Aşka çok önem verirler. Onların büyülü ve kendi içlerinde bir tarzları vardır.hareketlidir, dans etmekten ve hareketli olmaktan çok keyif duyarlar.

Bazen gereksiz şeyleri kafasına takmasında üstüne yoktur. Takmamaya çalışsa da bu duruma engel olmazlar belli bir süre sonra da unuturlar. Asla kin tutmazlar ve bu yüzden dargın oldukları insanlara bile neden kırıldığını bilmezler. Kafalarında müthiş bir denge vardır ne yapacağını nelerle uğraştığını tahmin bile edemezsiniz. Terazi burçlarının özelikleri, saymakla bitmez ama biz genel olarak bahsetmeye çalıştık. Terazi burcu kadının kolay kolay elde edemezsiniz kolay lokma değillerdir.

Terazi Burcunun Olumlu Yönleri

Terazi burcunun olumlu yönleri, akılcı, mantıklı, sabırlı, zarif, güzel, çekici, adil, adaletli ve sakin bir yapıya sahip olmalarıdır. Terazi burcu yalan söylemekten ve kalp kırmaktan çok korkar. En ufak bir yalandan bile nefret eder. Haksızlığa hiç gelemezler ve başkalarının bir de kendi haklarını çok gözetirler. Kurallara çok güzel uyarlar, yerine getirmeye özen gösterirler. Çalışmaktan pek hoşlanmasa da sorumluluklarını yerine getirmeye dikkat ederler. Terazi burcu el attığı herhangi bir işte kolay kolay başarısız olmaz. Hedeflerine adım adım ulaşır. Çok hırslı denemez ama çok azimli olmaları sayesin de başaramayacakları hiç bir şey yoktur. Aile bağlarına çok düşkündür ve ailesiyle çok güzel geçinir.

Terazi Burcunun Olumsuz Yönleri

Terazi burcunun olumsuz yönleri, dediğim dedik olmalarıdır ve alıngan olmalarıdır. Ayrıca bazen çok konuşmaları yüzünden karşısındaki insanları çoğu zaman bunaltmıştır. Bencil değillerdir ama çok fazla ilgi ve alaka beklerler. Tembellikleri yüzünden çoğu işi askıya alır ve ertelerler. Biraz şüpheci, kuşkulu ve kılı kırk yarma özellikleri de vardır. Sevdiklerini çok abartılı severler ve onlardan küçük bir ilgisizlik görmesi durumunda depresyona bile girebilirler.

Terazi Burcunun Fiziksel Özellikleri

Terazi burcunun fiziksel özellikleri, genelde buğday tenli ve esmerdirler. Gözleri çok güzeldir genelde ela ve koyu kahvedir. Uzun boylu oldukları pek söylenemez orta boyludurlar. Elleri çok güzel ve zariftir. Ayakları biraz büyüktür.burnu küçük ve biraz düşüktür. Dişleri ayrıca çok güzeldir.

Terazi Burcunun Aşk Hayatı

Terazi burcunun aşk hayatı, genelde denge içerisindedir. Sevdiğine çok bağlıdır. Beraber olduğu insandan, daima sadakat ve ilgi bekler. Aşka çok önem verirler ama aşktan çok yara alırlar. Aşık olmak onları çok mutlu etmesinin yanı sıra çok fazla da kaygı duymalarına da da yol açar. Aldatılmaktan çok korkarlar ve nefret ederler. Berber oldukları insanın madi yönden güçlü olmaları onların önem verdikleri bir konu değildir.

Terazi Burcu Özellikleri Kadın

Terazi kadınının çekiciliği çok meşhurdur. Medyum Saliha Özellikle bir terazi burcu kadınıyla sevgili olanların kesinlikle onla tartışmaya girmemelerini tavsiye etmektedir. Terazi burcu özellikleri kadın bakımından oldukça belirgindir. Terazi kadını tam bir denge insanıdır. Terazi burcu kadını tartışma çıktığında her zaman haklı olan taraftır. Hatta terazi kadını dengeleri sağlamak için kalp kırmaktan da asla çekinmez. Terazi burcu kadını hem güzel hem de çekici birisidir. Güzelliğe ve lükse de çok düşkündür. Pahalı eşyalar kullanmayı pahalı parfümler ve kremler sürmeyi çok sever. Terazi burcu özellikleri kadın bakımından net şekilde ortadadır. Bir terazi kadınını elde etmek isteyen kişi kesinlikle para harcamayı iyi bilmelidir.

Terazi Burcu Özellikleri Kadın
Terazi burcu kadınlarının tasvir edildiği bir görsel.

Elini cebine atmayan kimseler kesinlikle akrep burcu kadınını elde edemezler. Çok kaprisli ve çok eşitlikçi olan Terazi burcu kadını çevresindeki herkesin dikkatlerini toplamayı çok sevmektedir. Terazi burcu özellikleri kadın için neyse terazi erkeği de o şekildedir ancak bir terazi kadınındaki cesareti başka yerde görebilmek çok zordur. Terazi burcu kadını evlilik hayatında da eşitlikçi davranır. Evlilik çok iyi yapılmış bir anlaşma türü olarak görünür ona. Bu sayede hem ortak zevkleri olan birisiyle vakit geçirecek hem de yalnız kalmayacaktır. Terazi burcu kadını kesinlikle yalnızlıktan nefret etmektedir. Burç yorumları incelendiğinde Medyum Saliha Terazi burcu kadını için oldukça olumlu ve cüretkâr tanımlamaların da yapıldığını söylemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap