İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Tırnak Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü nedir? İnsanları kendine bağlamanın birçok yolu vardır. Doğal yollarla kendine bağlayamayan insanlar büyü yolunu denerler. İşte bu yolla istedikleri insanı kendilerine kör kütük aşık ve çaresiz bırakırlar. Ben de size insanların bu yolla nasıl bu işlemleri yaptığını açıklayacağım.

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü yapabilmek için mutlaka işin uzmanı ile irtibata geçmelisiniz. Kara büyülerden olan bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü insanlar üzerinde çok etkili sonuçlar yaratırlar. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle işinin ehli ve bilgisi kuvvetli olan medyumlardan yardım almalısınız. Çünkü tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü yanlış ellerde çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir.

Tırnak Büyüleri Nelerdir?

Tırnak büyüleri genellikle soğutmak ve ayırmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler ile istediğiniz ayrılıkları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü tırnağın yakılarak veya yedirilmesi ile yapılması mümkündür. Bağlama büyüleri kapsamına da girebilen tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıran kişi yapılana yakın ise yedirme yöntemi uygulanabilir. Eski çağlarda yapılan tırnak büyülerinde toz haline getirilen tırnak büyü yapılanın tırnağıydı. Ancak Şimdiki tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıranın tırnağının yedirilmesi yoluyla yapılır.

Tırnak Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bu büyü ile eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Ya da soğutma yöntemi olarak da kullanılabilir. Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size karşı yakınlık duyarak size karşı ilgili davranabilir. Etkisi zaman içinde yavaş yavaş ortaya çıkabilir. Sağlam bir bağlama büyüsü için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Cin Tırnağı Büyüsü

Bir insan kendinize bağlamanın yollarından biri de büyüdür.  Başkasına bağlı olan aşığınızı ondan soğutmak istediğiniz zaman da olabilir. İşte böyle zamanlarda başvurduğumuz büyülerden birisidir tırnak büyüleri.

Tırnak Büyüsü Çeşitleri

Tırnak büyüsü; tırnak büyüsü ve cin tırnağı büyüsü olarak ikiye ayrılır. Tırnak büyüsü bir bağlama büyüsü iken cin tırnağı büyüsü ayırma büyüsüdür. Tırnak büyüsü, tırnağınızın un haline getirilip büyü yapılacak kişiye dolaylı yolarla yedirmek ile yapılır. Tırnağı yiyen kişi size bağlanacak ve sözünüzü dinleyecektir. Cin büyüsü ise aktarlarda dahi bulabileceğiniz cin tırnağının yakılması ile yapılır ki çok tehlikeli büyüler arasındadır. Büyü yapılan kişi o sırada birlikte olduğu kişiden soğuyacak ve size dönecektir. Tırnak büyüleri medyum Saliha Hanım gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığında tehlikeli olabilir. Bu tip büyü yaptırmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Tırnakla Yapılan Büyüler

Aşk ve ilişkiler konusunda birçok insan büyü ve benzeri yollara başvurmaktadır. Belki buna mecbur hissedersiniz belki de ilişkinizi güvence altına almak istersiniz ilişki durumunuz ne olursa olsun sizin içinde etki edecek bir büyü mutlaka vardır. Sadece yapmanız gereken bu konuda gerçekten bilgili biri ile görüşmektir. Sizin için etkili bir sonuç doğurması işinin ehli bir insan ile çalışmanızdan geçer bu konuda da büyüler konusunda bir numaralı isim Medyum Saliha tercih etmeniz gereken isimdir.

Evli ve nişanlı insanlardan başlayarak platonik bir aşk yaşayan kişilere kadar karşısındaki kişi ile duygusal bağlarını güçlendirmek isteyen herkes için bir büyü mutlaka bulunmaktadır. Bu konuda en çok tercih edilen büyü türlerinden biri tırnak büyüsüdür ve kara büyülerdendir. Karşınızdaki kişiyi kendinize kör kütük aşık etmek gibi talepleriniz varsa tırnak büyüsünü tercih edebilirsiniz.  Fakat bu o kadar kolay bir iş değildir ve uzman biri ile çalışmanız gerekmektedir. Burada da sizin için doğru adres Medyum Saliha olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap