1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Tırnak Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü nedir? İnsanları kendine bağlamanın birçok yolu vardır. Doğal yollarla kendine bağlayamayan insanlar büyü yolunu denerler. İşte bu yolla istedikleri insanı kendilerine kör kütük aşık ve çaresiz bırakırlar. Ben de size insanların bu yolla nasıl bu işlemleri yaptığını açıklayacağım.

tırnak büyüsü

Tırnak büyüsü yapabilmek için mutlaka işin uzmanı ile irtibata geçmelisiniz. Kara büyülerden olan bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü insanlar üzerinde çok etkili sonuçlar yaratırlar.

Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle işinin ehli ve bilgisi kuvvetli olan medyumlardan yardım almalısınız. Çünkü tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü yanlış ellerde çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir.

Tırnak Büyüleri Nelerdir?

Tırnak büyüleri genellikle soğutmak ve ayırmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler ile istediğiniz ayrılıkları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü tırnağın yakılarak veya yedirilmesi ile yapılması mümkündür.

Bağlama büyüleri kapsamına da girebilen tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıran kişi yapılana yakın ise yedirme yöntemi uygulanabilir. Eski çağlarda yapılan tırnak büyülerinde toz haline getirilen tırnak büyü yapılanın tırnağıydı. Ancak Şimdiki tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıranın tırnağının yedirilmesi yoluyla yapılır.

Tırnak Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bu büyü ile eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Ya da soğutma yöntemi olarak da kullanılabilir. Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size karşı yakınlık duyarak size karşı ilgili davranabilir. Etkisi zaman içinde yavaş yavaş ortaya çıkabilir. Sağlam bir bağlama büyüsü için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Cin Tırnağı Büyüsü

Bir insan kendinize bağlamanın yollarından biri de büyüdür.  Başkasına bağlı olan aşığınızı ondan soğutmak istediğiniz zaman da olabilir. İşte böyle zamanlarda başvurduğumuz büyülerden birisidir tırnak büyüleri.

Tırnak Büyüsü Çeşitleri

Tırnak büyüsü; tırnak büyüsü ve cin tırnağı büyüsü olarak ikiye ayrılır. Tırnak büyüsü bir bağlama büyüsü iken cin tırnağı büyüsü ayırma büyüsüdür. Tırnak büyüsü, tırnağınızın un haline getirilip büyü yapılacak kişiye dolaylı yolarla yedirmek ile yapılır. Tırnağı yiyen kişi size bağlanacak ve sözünüzü dinleyecektir. Cin büyüsü ise aktarlarda dahi bulabileceğiniz cin tırnağının yakılması ile yapılır ki çok tehlikeli büyüler arasındadır. Büyü yapılan kişi o sırada birlikte olduğu kişiden soğuyacak ve size dönecektir. Tırnak büyüleri medyum Saliha Hanım gibi işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığında tehlikeli olabilir. Bu tip büyü yaptırmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Tırnakla Yapılan Büyüler

Aşk ve ilişkiler konusunda birçok insan büyü ve benzeri yollara başvurmaktadır. Belki buna mecbur hissedersiniz belki de ilişkinizi güvence altına almak istersiniz ilişki durumunuz ne olursa olsun sizin içinde etki edecek bir büyü mutlaka vardır. Sadece yapmanız gereken bu konuda gerçekten bilgili biri ile görüşmektir. Sizin için etkili bir sonuç doğurması işinin ehli bir insan ile çalışmanızdan geçer bu konuda da büyüler konusunda bir numaralı isim Medyum Saliha tercih etmeniz gereken isimdir.

Evli ve nişanlı insanlardan başlayarak platonik bir aşk yaşayan kişilere kadar karşısındaki kişi ile duygusal bağlarını güçlendirmek isteyen herkes için bir büyü mutlaka bulunmaktadır. Bu konuda en çok tercih edilen büyü türlerinden biri tırnak büyüsüdür ve kara büyülerdendir. Karşınızdaki kişiyi kendinize kör kütük aşık etmek gibi talepleriniz varsa tırnak büyüsünü tercih edebilirsiniz.  Fakat bu o kadar kolay bir iş değildir ve uzman biri ile çalışmanız gerekmektedir. Burada da sizin için doğru adres Medyum Saliha olacaktır.

Tırnak Büyüsü Uzmanı

Tırnak Büyüsü yapmak için bir uzmana danışmalısınız. Kara büyü olan bu tırnak büyüleri ve cin tırnak büyüleri insanlar için çok etkili sonuçlara sahiptir. Bu sihre hakim olmak istiyorsanız, kesinlikle yetenekli ve bilgili psişiklerden yardım almalısınız.

Tırnak Büyüsünün Amacı

Tırnak büyüsü yardımıyla soğutma, ayırma, ısıtma ve bağlama işlemlerine ulaşılabilir. Bu, çok etkili bir temizlik büyüsü ve bir Tırnak Büyüsü olarak gerçekleştirilir. Normal şekilde yapılırsa, sevgi ve bağlantının etkisini gösterir. Ancak, eğer büyü normal değilse, uçtan başlar ve ayrılma ve soğutma üzerindeki etkisini göstermeye başlar.

Tırnak Büyüsü Kara Büyü Mü?

Birçok kişi hemen üst paragrafta sevgi ve şefkat büyüsü olduğunu görseler de, kara büyünün anlamını anlayamazlar. Tırnak büyüsü cinsel büyüdür ve kara büyü sınıfına dahil edilmiştir, çünkü aşık evlilerin ayrılmasını sağlar. Örneğin; Evli bir erkeğe aşık olan başka bir kadın, tırnak büyüsünü kullanarak, adamı karısından ayırır ve sonra adamı ona aşık eder.

Tırnak Büyüsünün Etkileri

Bir tırnak büyüsü gerekli olsa da, bir cin tırnak büyüsü bir ayırma büyüsüdür. Tırnak Büyüsü, tırnak unu haline getirerek ve dolaylı yollarla dökülecek birine beslenerek yapılır. Tırnak yiyen kişi sizinle temasa geçecek ve sizi dinleyecektir.

Bir cin büyüsü, en tehlikeli büyülerden biri olan kaynaklarda bulabileceğiniz bir cin tırnak yakılarak yaratılır. Büyüyü yapan kişi, olduğu kişiyi serinletir ve size geri döner. Psişik Saliha gibi insanlar tarafından yapılmadığı takdirde tırnak büyüleri tehlikeli olabilir. Bu tür bir büyüye sahip olmak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Ne Zaman Çalışır?

Temelde sevgi ve ilişki biçimlerini ele alarak yapılır. Belki de bunu yapmak zorunda hissedersiniz, belki de ilişkinizin durumunu gözetmeksizin ilişkinizi korumak istersiniz, sizi etkileyecek büyüler vardır.

Evli ve platonik aşkı olanlarla nişanlı olanlardan, başkalarıyla olan duygusal bağlarını güçlendirmek isteyen herkes için büyü kullanılır. Örneğin, bir başkasının kör bir güdükle aşık olmasını istemek için tırnakların büyüsünü seçebilirsiniz. Ancak bu o kadar basit değil ve bir uzmanla çalışmanız gerekir. Psişik Saliha Tırnak Büyüsü yaptırmak için en doğru adrestir.

Tırnak Büyüsü Bozma

Tırnak büyüsü kara büyülerden bir tanesidir. Bu büyüyü yaptıran kişi çift olmasını istemediği kişileri rahatlıkla ayırabilir ve isterse istediği kişiyi kendine aşık edebilir. Bu büyü kara büyü olduğu için etkisi çok fazladır ve anlaşılması bir hayli zordur. Büyüye maruz kalan çiftler aralarında tartışma sebebi bile olmayacak sebepler için kavga edebilir ilişkide sürekli bir kavga ortamı oluşturabilirler.

Böylece çiftler kısa bir süre içinde ayrılma noktasına gelerek ayrılırlar ve büyüyü yaptıran kişinin istediği olmuş olur. Bu büyüyü çiftlerin anlaması bir hayli zordur. Fakat onların yakın çevresindeki kişiler arkadaşlarının, çocuklarının, kardeşlerinin bu garip davranışlarından şüphelenip bir uzmana başvurabilirler. Fakat bu konuda da herkese güvenmemek gerekir. Kişilerin uzmanları araştırırken güvenilir olduğunu anlamaları ve iyi bir araştırma yapmaları gerekir.

Tırnak büyüsü bozma mümkündür. İşinin ehli kişiler bu büyüyü kimin yaptırdığını anlarlar. Tırnak büyüsünün kendine göre çeşitleri vardır ve alanında uzman kişiler çiftlerin nasıl bir tırnak büyüsüne maruz kaldıklarını anlayacaktır. Buna göre de bir yol bulacak ve büyüyü bozacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap