1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Tırnak Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü nedir? İnsanları kendine bağlamanın birçok yolu vardır. Doğal yollarla kendine bağlayamayan insanlar büyü yolunu denerler. İşte bu yolla istedikleri insanı kendilerine kör kütük aşık ve çaresiz bırakırlar. Ben de size insanların bu yolla nasıl bu işlemleri yaptığını açıklayacağım.

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü yapabilmek için mutlaka işin uzmanı ile irtibata geçmelisiniz. Kara büyülerden olan bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü insanlar üzerinde çok etkili sonuçlar yaratırlar. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız kesinlikle işinin ehli ve bilgisi kuvvetli olan medyumlardan yardım almalısınız. Çünkü tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü yanlış ellerde çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir.

Tırnak büyüsü nedir?

Tırnak büyüleri genellikle soğutmak ve ayırmak için yapılan büyülerdir. Bu büyüler ile istediğiniz ayrılıkları çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü tırnağın yakılarak veya yedirilmesi ile yapılması mümkündür. Bağlama büyüleri kapsamına da girebilen tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıran kişi yapılana yakın ise yedirme yöntemi uygulanabilir. Eski çağlarda yapılan tırnak büyülerinde toz haline getirilen tırnak büyü yapılanın tırnağıydı. Ancak Şimdiki tırnak büyüleri ve cin tırnağı büyüsü büyü yaptıranın tırnağının yedirilmesi yoluyla yapılır.

Tırnak büyüsü etkileri nelerdir?

Bu büyü ile eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Ya da soğutma yöntemi olarak da kullanılabilir. Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size karşı yakınlık duyarak size karşı ilgili davranabilir. Etkisi zaman içinde yavaş yavaş ortaya çıkabilir. Sağlam bir bağlama büyüsü için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

Tırnak büyüsü kara büyü mü?

Birçok kişi hemen üst paragrafta sevgi ve şefkat büyüsü olduğunu görseler de, kara büyünün anlamını anlayamazlar. Tırnak büyüsü cinsel büyüdür ve kara büyü sınıfına dahil edilmiştir, çünkü aşık evlilerin ayrılmasını sağlar. Örneğin; Evli bir erkeğe aşık olan başka bir kadın, tırnak büyüsünü kullanarak, adamı karısından ayırır ve sonra adamı ona aşık eder.

Tırnak büyüsünün etkileri

Bir tırnak büyüsü gerekli olsa da, bir cin tırnak büyüsü bir ayırma büyüsüdür. Tırnak Büyüsü, tırnak unu haline getirerek ve dolaylı yollarla dökülecek birine beslenerek yapılır. Tırnak yiyen kişi sizinle temasa geçecek ve sizi dinleyecektir. Bir cin büyüsü, en tehlikeli büyülerden biri olan kaynaklarda bulabileceğiniz bir cin tırnak yakılarak yaratılır. Büyüyü yapan kişi, olduğu kişiyi serinletir ve size geri döner. Psişik Saliha gibi insanlar tarafından yapılmadığı takdirde tırnak büyüleri tehlikeli olabilir. Bu tür bir büyüye sahip olmak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Tırnak büyüsü bozma

Tırnak büyüsü kara büyülerden bir tanesidir. Bu büyüyü yaptıran kişi çift olmasını istemediği kişileri rahatlıkla ayırabilir ve isterse istediği kişiyi kendine aşık edebilir. Bu büyü kara büyü olduğu için etkisi çok fazladır ve anlaşılması bir hayli zordur. Büyüye maruz kalan çiftler aralarında tartışma sebebi bile olmayacak sebepler için kavga edebilir ilişkide sürekli bir kavga ortamı oluşturabilirler.

Böylece çiftler kısa bir süre içinde ayrılma noktasına gelerek ayrılırlar ve büyüyü yaptıran kişinin istediği olmuş olur. Bu büyüyü çiftlerin anlaması bir hayli zordur. Fakat onların yakın çevresindeki kişiler arkadaşlarının, çocuklarının, kardeşlerinin bu garip davranışlarından şüphelenip bir uzmana başvurabilirler. Fakat bu konuda da herkese güvenmemek gerekir. Kişilerin uzmanları araştırırken güvenilir olduğunu anlamaları ve iyi bir araştırma yapmaları gerekir.

Tırnak büyüsü bozma mümkündür. İşinin ehli kişiler bu büyüyü kimin yaptırdığını anlarlar. Tırnak büyüsünün kendine göre çeşitleri vardır ve alanında uzman kişiler çiftlerin nasıl bir tırnak büyüsüne maruz kaldıklarını anlayacaktır. Buna göre de bir yol bulacak ve büyüyü bozacaktır.

Tırnak büyüsü evde nasıl yapılır?

Büyüler birçok insanın hayatında bir şekilde yer almış gizemli ilimlerdir. Bunlardan birisi de soğutma büyüsü olarak kullanılan tırnak büyüsü işlemleridir. Medyum Saliha Hoca, insanların soğutma işlemleriyle alakalı en sık sordukları sorunun tırnak büyüsü evde nasıl yapılır olduğunu söylemekte. Öncelikle evde büyü yapmak ile alakalı ilk bilmeniz gereken kural kesinlikle bir medyum ile iletişime geçmektir. Medyum Saliha Hanım bu konuda insanları bilinçlendirerek yardımcı olmaktadır. Çünkü evde büyü yapmaya kalkmak kesinlikle başınıza bir iş açacaktır. Evde tırnak büyüsü nasıl yapılır diye merek eden birçok kişinin sonu maalesef ki cinler ile acı bir tecrübe yaşamak olmaktadır. Medyum Saliha Hoca, cin gibi doğa üstü varlıkların bizim boyutumuza geçtiklerinde yapabileceklerinin sınırı olmadığını ifade ediyor.

Fakat en iyi medyumlar arasından birçoğu cinler konusunda tecrübeli oldukları için onları durdurmayı ve kullanmayı başarabilmektedir. Medyum Saliha Hoca’da bunlardan birisidir. Büyü yapma konusunda olduğu kadar büyü bozma konusunda da doğa üstü güçlerden faydalanılmaktadır. Tırnak büyüsü evde nasıl yapılır sorusu, daha çok merak içeren bir sorudur. Tırnak büyüsü genellikle soğutma işlemlerinde kullanılsa da farklı amaçlar içinde kullanılması mümkündür. Medyum Saliha Hoca, insanlardan gelen tırnak büyüsü evde nasıl yapılır sorusuna ancak bir medyum yardımıyla yapılabilir şeklinde cevap vermektedir. Evde tırnak büyüsü yapmak asla basit değildir. Bu sebeple hem dikkatli olunmalı hem de büyüler konusunda Medyum Saliha gibi birisinden yardım almalıyız.

Yorum Yap

Yorum Yap