1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Tuvalet Büyüsü

Tuvalet Büyüsü

Büyüler içinde akla hayale gelmeyecek ve birçok medyumun bile cesaret etmekte zorlanacağı büyüler vardır. Medyum Saliha Hoca bizlere bu büyülerden tuvalet büyüsü hakkında bilgiler verdi. Tuvalet büyüleri ne maksatla yapılır ve ne gibi sonuçları olur sorularının tüm cevaplarına Medyum Saliha Hanım’ın katkılarını sunduğu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Tuvalet Büyüsü

Tuvalet büyüsü aslında tüm büyüler içerisinde en ilginç olanların neredeyse başında gelen bir büyüdür. İnsan dünyaya geldiğinde büyü zaten buradaydı. Bazı kaynaklarda iki melek tarafından çok sonraları öğretildi dese de bu sadece bir efsanedir. Büyüler kendi içinde birçok çeşitlere ayrılır ve bunların en tehlikelilerine kara büyüler denilir. Medyum Saliha Hoca özellikle kara büyüler içinde olduğu bilinen tuvalet büyüsü hakkında bizlere bir takım uyarılarda bulunmaktadır. Büyü yapma teknikleri çok çeşitlilik gösterebilir. Bunlardan biri de tuvalet büyüsü dediğimiz kara büyü işlemidir.

Bu büyünün bir kısmı tuvalette yapılmaktadır. Medyum Saliha Hoca bu büyünün yapım aşamasında okunan bazı tılsımlı dualar ve sırlı dualar tuvalette okunmalıdır diye bildirmektedir. Tuvalet büyüsü adını da buradan almaktadır. Papaz büyüsü ya da kara büyü benzeri olarak kullanılan tuvalet büyüsünde daha çok ifrit cinler ile çalışılmaktadır. Tuvalet büyüsü yapılış amacı olarak bir çeşit bağlama büyüsü de denebilecek türdedir. Ancak özelliği ve medyumun mahareti sayesinde istenilen işlemlerde kullanılabilir. Medyum Saliha Hoca, tuvalet büyüsü ile ayırma büyüleri yapıldığı gibi birçok kişi için de bağlama büyüleri yapılabilmektedir diye bildiriyor.

Tuvalet büyüsü yapımı

Büyü yapımı kesinlikle ve kesinlikle medyumlar tarafından kontrol edilen bir olaydır. Evde tek başına büyü yapmaya kalkışmak bir nevi intihardır. Bu sebeple hem kendisine hem de ailesine zarar eren birçok kimse bulunuyor. Medyum Saliha Hanım, bu yazımızın ana konusu olan tuvalet büyüsü hakkında bir takım bilgiler vermeye devem ediyor. Tuvalet büyüsü yapımı hakkında da insanlara hem uyarıcı hem de bilgilendirici bilgiler vermektedir.

Bilindiği üzere en iyi medyumlar tarafından yapılabilen tuvalet büyüsü yapımı çok zordur. En tehlikeli yanı ise yapılacak büyü işlemine özel olarak hazırlanan tılsımların tuvalette okunması ve yazılmasıdır. Burada en önemli maksat ise ifrit cinler yani en şerli cinler ile irtibata geçmek ve onlara bazı konuları emretmektir. Tuvalet büyüsü yapımı işin özü bakımından çok zordur. Hatta duvarlara çizilmesi gereken bazı semboller ve karışık yazılar olduğu için daha da dikkat istemektedir.

Büyü bozma işlemlerinin büyük kısımları ise yine hocamızın omuzlarında yük olabilmektedir. Tuvalet büyüsü işlemleri aşk büyüsü yerine kullanıldığı gibi bağlama büyüsü olarak da ifade edilmektedir. İnsanlar tuvalet büyüsü yapımı hakkında meraklıdırlar ve bunun mutlaka bir tekniği olmalıdır. Ancak diğer büyüleri evde kendiniz yapmadığınız gibi bunları da yapmamanız konusunda sizleri uyarmamız gerekmektedir. Medyum Saliha Hanım tuvalet büyüsü yapımı konusunda en çok destek alınan medyumlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tuvalet büyüsü etkileri

Her büyü yapılış amacına uygun etkiler ile karşımıza çıkmaktadır. Tuvalet büyüsü etkileri de kendine has bazı özellikler gösterebileceği gibi klasik baş dönmesi, mide bulantısı, halsizlik, uyuyamama ve unutkanlık gibi sorunlara da yol açabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, özellikle tuvalet büyüsü hakkında çok farklı uygulamaları yapabilen ve bunlardan da alnının akıyla çıkan büyücülerdendir. En iyi medyumlar bile bazı konularda -ki ifrit cinler laf söz dinlemez azgın varlıklardır- seçici davranmayı tercih ediyorlar. Çünkü tuvalet büyüsü hem zahmetli, hem çok zor hem de en küçük hatayı kabul etmeyen işlemler arasında yer almaktadır. Tuvalet büyüsü etkileri hakkında yazılacak yazıların bir sonu yoktur.

En tehlikeli tuvalet büyüsü aileleri parçalamak ve sevgilileri ayırmak için yapılan büyüdür. Medyum Saliha Hanım büyüler konusundaki tecrübeleri ve tuvalet büyüsü hakkındaki etkileriyle medyumlar içinde de çok bilinen ve saygı gören medyumlardan biridir. Tuvalet büyüsü etkileri ile ilgili yapılan araştırmalar onların bazen çok şiddetli tesirleri olduğunu göstermektedir. Tuvalet büyüsü etkileri her zaman da gözle görülmeyebilir. Tıpta çare bulunmayan bazı hastalıkların da büyüden kaynaklı olduğunu daha önce anlatmıştık. Tuvalet büyüsü de böyle ortaya çıkabilir. En sağlam yöntem iyi bir medyum tarafından yapılacak büyü bakımı işlemleridir. Medyum Saliha Hoca bu sayede tuvalet büyüsü etkileri ve zararlarını ortadan kaldırmak için gereken büyü bozma ritüelini yerine getirebilecektir. Tuvalet büyüleri hem zor hem de sıkıntılı büyülerdendir.

Tuvalet büyüsü nasıl anlaşılır?

Bu yazı serimizde sizlere tuvalet büyüleri hakkında bir takım bilgiler verirken bu büyünün bazı püf noktalarını da belirtmek istedik. Medyum Saliha Hoca özellikle tuvalet büyüsü nasıl anlaşılır şeklinde gelen sorulara da bazı cevaplar sunmak istedi. Büyüler mizaçlarına göre hareket eden işlemlerdir. Tuvalet büyüsü de yapılışı gereği çok tehlikeli cinler ulanılan bir büyüdür. Yapılışının bir kısmı da tuvalette olduğu için o şekilde özel bir tılsımla mühürlenmiş işlemlerdir.

Tuvalet büyüsü bozma işlemleri de en zor büyü bozma işlemleri arasında yer alır. Fakat asıl sorunumun olan tuvalet büyüsü nasıl anlaşılır konusu ise ancak uzman medyumlar ve bu büyüyü daha önce yaşayan kişilerin tecrübeleri ile anlaşılabilir. Medyum Saliha Hanım, özel bazı yöntemler ile tuvalet büyülerinin anlaşılabildiğini fakat büyü yapılan insandaki ani tepkilerin yakınları tarafından görülmesinin de ilerde kalıcı sıkıntılara yer açacağını ifade etmektedir. Sonuç olarak da kimse sevdiği birini değişik şeklerde görmekte hoşlanmamaktadır.

Tuvalet büyüsü nasıl anlaşılır ve ne yapmalıdır sorusunu soran kimseler kesinlikle ve kesinlikle kendi başlarına her duydukları yöntemleri denememeli, direk olarak Medyum Saliha’ya başvurmalıdırlar. Hocamız papaz büyüsü ve diğer tüm kara büyü yöntemlerindeki başarılarını tuvalet büyüsü bozma konusunda da gösterebilmektedir. Büyü yapma ya da büyü bozma konularındaki tüm merak ettiğiniz işlemler ve sorular için de hocamıza başvurabilirsiniz.

Tuvalette büyü bulmak

Başımıza türlü belalar, türlü şerler gelebilir. Bunların içinde en yaygın olanları ise büyüler olarak karşımıza çıkıyor. Bazı yakın gördüğümüz, bizimle kolay iletişime geçebilen ve evimize girip çıkabilen kimseler bazen sırtımızdan bıçaklayabilir. Bazen de hiç tanımadığımız birileri bilmediğimiz sebeplerden ötürü bize büyü yaptırabilir. Medyum Saliha Hoca bu yazımızda bizlere tuvalette büyü bulmak konusunu açıklamak istedi. Büyüler her şekilde yapılabilir. Bazen ceylan derilerine yazılır, bazen basit saman kağıtlara özel mürekkeplerle yazılır bazen de basit kalem ve kağıtlarla yazılarak değişik tütsü ve yağlarla tılsımlanır.

Tuvalette büyü bulmak konusu da çok yönlü incelenmesi gereken bir konudur. Bazen kıyı köşeye sıkıştırılmış bir kıl yumağı, bazen idrarla sizin göremeyeceğiniz şekilde duvarlara yazılan büyüler ya da banyo ve tuvaletinizde kullandığınız kokuların arasına sıkıştırılmış bir takım yazılar karşınıza çıkabilir. Bu işlemler papaz büyüsü için de yapılabilir, aşk büyüsü için de yapılabilir ya da bağlama büyüsü içinde yapılabilir. Hangi büyü olursa olsun bu şekillerde evinizin tuvaletinde bulunabilir.

Medyum Saliha tuvalette büyü bulmak konusunun çok önemli olduğunu, bu tarz evlerde yaşayan insanların ağırlık, halsizlik ve uyku problemleri çektiğini ifade etmektedir. Hatta genellikle cinler tarafından rahatsız edilmek ve korkutulmak da cabasıdır. Hocamız bu durumlarda hangi tuvalet büyüsü yapıldıysa büyü bozma yöntemleri ile bozulması gerektiği ifade etmektedir. Büyüler ne pahasına olursa olsun en iyi medyumlar haricinde kimseni müdahale etmemesi gereken durumlardır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap