1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Uzaklaştırma Büyüsü

Medyum Saliha Hanım kendisine sıklıkla başvurulan konulardan birisinin de uzaklaştırma büyüleri ile ilgili olduğunu söylüyor. Peki uzaklaştırma büyüsü nedir? Uzaklaştırma büyüleri nasıl yapılır? Uzaklaştırma büyüsü nasıl etki eder? Tüm merak ettiğiniz bu ve benzeri soruların cevabını Medyum Saliha Hoca’dan aldığımız bilgiler ışığında sizlere aktardık.


WhatsApp Saliha

Uzaklaştırma büyüsü medyumlar tarafından yapılan büyüleri arasında, en dikkatli şekilde yapılması gereken büyülerin neredeyse başında gelmektedir. Büyüler hakkında uzun zamandan beri silere bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da sizler için uzaklaştırma büyüsü işlemlerini konu aldık. Medyum Saliha Hoca, özellikle bir çok nedenden dolayı insanların uzaklaştırma büyüsü işlemlerine başvurduğunu ifade etmektedir.

Uzaklaştırma büyüleri daha çok kara büyü yöntemleri ile yapılmaktadır. Uzaklaştırmak istediğiniz insanları korkutarak ya da içgüdüsel olarak etkileyip sizden ya da istediğiniz yerden uzaklaştırmaya yaramaktadır. Medyum Saliha Hanım bir çok yerde uzaklaştırma büyüsü yapıldığını ve bunların farklılıklar arz edebildiğini ifade ediyor. Konunun özünde ise insanların niyetlerinin iyi bilinmesi gerekmektedir.

Uzaklaştırma büyüsü nedir?

Ayırma büyüsü niyetiyle yapılan uzaklaştırma büyüsü işlemleri olduğu kadar korktuğunuz birisini uzaklaştırma büyüsü de yapılmaktadır. Medyumlar bu konuda insanlara oldukça farklı seçenekler sunabilmektedir. Medyum Saliha dünyanın bir çok yerinden danışanı için kara büyü yöntemleri ile uzaklaştırma büyüsü hazırlayıp hizmetlerine sunmaktadır. Uzaklaştırma büyüsü yapımında ifrit cinleri kullanılıyor.

Bu sebeple çok etkili olan bir büyü yöntemi olarak da bilinmektedir. Uzaklaştırma büyüsünü evde yapmak kesinlikle çok büyük sıkıntılara ve zararlara uğramanıza sebep olabilir. Zira medyum olmayanların büyü yapma yeteneği ve ilimleri yoktur. Bu konuyu en iyi medyumlar ile istişare etmek ve yardım almak sizler açısından daha iyi olabilir.

Çünkü yapmaya çalıştığınız işlemin ters tepmesi sizi hem hayal kırıklığına hem de çok büyük korkulara duçar bırakabilir. Uzaklaştırma büyüleri konusunda çok iyi çalışmaları olan Medyum Saliha danışanlarına büyüler konusunda kesintisiz hizmet veren medyumlardan biridir.

Düşmanı uzaklaştırma büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri farklı çeşitlerde yapılabilmektedir. Bu konuda Medyum Saliha hoca gereken bir çok açıklamayı konunun girişinde bizlere sunmuştur. Bu konumuzda ise düşmanı uzaklaştırma büyüsü hakkında sizlere bazı bilinmesi gerekenleri sunacağız. İnsanlar zaman zaman korkunç insanlar ile karşılaşabilirler. Bazen de suçsuz ya da çaresiz olduğunuz halde düşmanlarınız adil olmayan şekillerde size saldırabilir. Medyumlar ile iletişime geçerek bir çok büyü denediğiniz halde başarısız olabilme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Ancak Medyum Saliha Hanım düşmanı uzaklaştırma büyüleri ile sizlerin bir çok derdine derman olmakta ve düşmanlarınızı sizden uzak tutmayı başarmaktadır.

Düşmanı uzaklaştırma büyüsü özellikle İbranice ve eski Arapça dili ile hazırlanabilen büyülerin başında gelir. Özünde Yahudi büyülerinden birisidir. Eski dönemlerde azınlıklar halinde yaşayan Yahudileri bilginleri ve büyücüleri korumak adına bu düşmanı uzaklaştırma büyüsü geliştirilmiştir. Kabala kitabı da şifreli şekilde düşmanı uzaklaştırma büyüsü hakkında bilgiler verir. Kimi zaman ailemize kimi zaman da canımıza kast edecek düşmanlardan kurtulmak için bu büyüler kullanılmaktadır. Medyum Saliha Hanım özellikle de düşmanı uzaklaştırma büyülerinin iş adamları ve maddi zenginlik sahibi kişiler tarafından tercih edildiğine dikkat çekmektedir.

Bu büyünün yapımında çok özel maddeler ve simya karışımları kullanılır. Hocamız kişilerin tercihlerine göre sihir ve efsunlar hazırlayarak danışanları için düşmanı uzaklaştırma büyüsü yapmaktadır. Aile içinde düşmanlık eden kimseleri ya da sevdiğinizi elde etmek adına da düşmanı uzaklaştırma büyüleri kullanılmaktadır. Kara büyüler içinde yer alan düşmanı uzaklaştırma büyüleri kesinlikle başarılı medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyum Saliha Hoca’nın talimatları harfiyen uygulandığında düşmanı uzaklaştırma büyüsü ne kadar etkili görülecektir. Bunun için büyü yapma konusunda ve büyü bozma konusunda tanınmış birisi olan hocamızın da sevenleri çok fazladır.

Evden ayırma büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri farklı isimler ile de anılmaktadır. Bunlardan birisi de evden ayırma büyüsü olarak geçmektedir. Özünde evden ayırma büyüsü de uzaklaştırma büyüsü çeşitlerinden biridir. Medyum Saliha Hoca kendisine danışan bir çok insanın derdine dermen olan evden ayırma büyüsü konusunun bir çok sosyolojik ve psikolojik boyutları da olduğunu haber vermektedir. Bazı aileler evden ayrılıp çalışmayan çocukları için evden ayırma büyüsü işlemleri istemektedir. Bazı kimseler de sevdiklerini eşinden ayırıp ona kavuşmak için evden ayırma büyüsü yapmaktadırlar. Bazen de eşler kocasına ya da karısına evden ayırma büyüsü yaptırabilmektedir.

Bu büyüler özellikle kara büyü olarak tanınıyor. Dolayısıyla da evden ayırma büyüsü bozma için de medyum Saliha gibi tecrübeli bir medyum olmak şarttır. Çünkü büyü yapma konusundan daha zor ve meşakkatli olan büyü bozma konusunda yüz kat daha dikkatli ve doğru seçim yapılmalıdır. Uzaklaştırma büyüsü bildiğiniz üzere farklı şekillerde yapılsa da domuz derisine, eşek arısı mumuyla kaplı özel kumaşlara, ya da kedi sidiği ile tılsımlı kağıtlara yazılabilir. Her koşulda bunların ritüellerini iyi bilen birisinden yardım almak sizler ve sevdikleriniz açısından son derece uygun olacaktır. Medyum Saliha Hanım, büyücülük konusunda bir otorite kabul edildiği gibi insanların ne istediklerini bilmeleri konusunda da bilgilendirici yetenekleri vardır.

Evde ayırma büyüleri genel itibari ile insanların başka birisine kavuşmak adına yaptırdığı büyülerden biridir. Bu sebeple bu kara büyüler en kuvvetli tılsımlar ile işlenmekte ve en sağlıklı yöntemler ile uygulanmalıdır. Medyum Saliha dünyanın bir çok yerinde farklı örneklerine rastlayabileceğimiz evden ayırma büyüleri ya da uzaklaştırma büyüsü konusunda ilk danışabileceğiniz isimler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap