İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Vefk
Trendlerdeki Yazı

Vefk

Vefk hallolunması istenen iş için doğru dua ve tıslımların hazırlanması ile o işin kısa sürede hallolmasını sağlamaya yarayan hizmeti adıdır. Vefk ise sadece ve sadece hüddamlar tarafından yapılır.

Vefk

Vefk yapmak için etkili çalışmalar yapan bir medyumdan bilgi almak gerekir. Bir kimse hüddam olmadan vefk yapamaz yani tıslımlı kelime ve cümlelere hakim olamaz bu tıslımların etkisini ortaya çıkartamaz. Örneğin sıradan birisi bir yerden gerçekten vefk için kullanılan bir tıslım söylese bu tıslım hiç bir etki yapmaz çünkü burada önemli olan tıslımın çıktığı ağızdır. Kısacası bir tabur askere komutanın ‘hazır ol’ demesi ile sıradan bir insanın ‘hazır ol’ demesi aynı etkiyi yapmayacaktır.

Vefk işleminin gerçek anlamda devreye girmesi için hüddamlar gerçek safranla yazılan tıslımlar ya da gerçek misk içeren yazılar kullanırlar. Ancak buradki ritüelde yine gerçek bir hocanın yapması gereken bir işlemdir. Sıradan bir insanın elinden çıkan safran yazılı tıslımlar hiç bir kapının kilidini açmaz. Hatta ehli olmadığı halde böyle bir iş yaptığı için uyarılır, bir kez daha yaptığında ise cezalandırılırlar. Bu noktada sahte hocaların nasıl var olduğu sorgulanmaktadır ancak onlar sahte oldukları için gerçek tılsımları bilememektedirler. Burada uyarı ve ceza alan tıslımlı kelimelere dokunmaya kalkanlardır.

Vefk Neden Yapılır?

Vefk pozitif ya da negatif her türlü isteyin yerine gerçekleştirilmesi için yapılır. Örneğin bir kişi hayatta kendisine çok çektiren birisi için kara büyü yapılsın isteyenbilir. Böyle bir durumda gerçek ilim ehli bir hocadan yardım alarak onun kendisi için bir vefk hazırlamasını talep eder. Hüddam hazırladığı vefk ile şeytani güçleri hareket emri verir ve büyü etkisini göstermeye başlar.

Pozitif bir vefk örneği verecek olursak hayatta sevdiği kişi ile mutlu bir beraberlik yaşamak isteyen birisi sevdiği adam için aşık etme büyüsü talep edebilir. Böyle bir durumda hüddam vefk ile cinleri harekete geçirir ve aşık olması süreci başlar. Bu süreçte adamın gözüne kadın hoş görülmeye başlar, güzel görülmeye başlar. Ayrıca cinlerden gelen haberler sayesinde hoca kadının nelerde olması gerektiğini söyleyerek adam ile sürekli aynı ortamda olmasını sağlar ve bir süre sonra büyü etkisini göstererek evlilik meydana gelir.

Vefk Özellikleri Nelerdir?

Bu sorunun cevabı hayırdır. Çünkü vefk sıradan insanların dileklerinin gerine gelmesi için sunulmuş bir hediyedir. Bu bağlamda bir kişi dileği her neyse hüddam dan yardım alarak vefk talep edebilir amacına ulaşabilir. Örneğin tanınmış bir oyuncu olmak isteyen ancak bunu için yeteri kadar güzel olmayan ve yeteneği olmayan birisi vefk talep ederek bu isteğine ulaşabilir. Bunun için hüddam emri altında olan güçleri tılsımı ile harekete geçirir ve onlarda emre uyulması istenen kişilerin kulaklarına fısıldarlar. Böylece kişinin oyuncu olma yolundaki keşfi başlar ve kısa sürede aradığı şöhrete kavuşabilir.

Vefk için hizmeti talep edenin değil hizmeti verenin belli başlı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu özellikler ile hüddam daveti alan kişi artık büyü ilmine hakim olmuş demektir ve farklı alemlerdeki canlıları kendi emri altına alabilir. Ancak bunu yaparken bunun kendisine verilmiş bir vazife olduğunu unutmamalıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap