İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Voodoo Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü açıklamalarını yapıyoruz. İnsanlar yaşamlarında bazen birbirlerine karşı sinirlenebilir ve bu öfkeleri ile birbirlerine zarar verebiliyorlar. Bu zarar illa kendi eliyle fiziksel şiddet uygulayarak değil farklı metotlarla da verilebilir.

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü yapma uzmanı denince akla kim gelir? Bu sorunun cevabını bildiğiniz için sitemdesiniz. Ben size bu zararın büyüyle nasıl verilebileceğini anlatacağım. Bu zararlı büyülerden başta geleni voodo büyüsü zarar vermek istediğiniz insana yapılan bir büyüdür. Voodoo büyüsü hiçbir şekilde iyi niyetle yapılmayan bir büyüdür. İnsanlar zarara vermek istedikleri insana bu büyü ile zarar verebilirler. Söz konusu voodoo büyüsü bizdeki sabun büyüsüne benzer. Sabun büyüsünde sabuna bir iğne batırılırken bu büyüde ise bir eşyaya veya oyuncağa batırılır. Bu nedenle en tehlikeli büyüler listesinde başları çeken bir büyüdür.

Voodoo Büyüleri Nelerdir?

İnsanlar bazen birisine çok kızabilir ve ondan intikam almak isteyebilir. Öfkesine hakim olamaz ve ona zarar vermek isteyebilir. Karşısındaki insana fiziksel acı ve şiddet uygulamak isteyen insanların başvurduğu büyü voodoo büyüsüdür. Bu büyü ilk Haiti’deki insanlar tarafından yapılmıştır ve hala yapılmaktadır. İsmi de buradan gelmektedir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü tesirini yavaş yavaş gösteren ve oldukça etkili bir büyüdür. Her medyumun yapamadığı bir büyü olan voodoo büyüsü çok tehlikelidir. Öncelikle bu büyüyü yapan kişi dışında iğne batırılmış oyuncağa hiç kimse dokunamaz. Bu büyüyü ilk Haiti’de yaşayan insanlar yapmış ve hala da yapılmaktadır. İğne batırılan oyuncak ile kişi yavaş ve sıkıntılı bir süre içine girer.

Voodoo büyüsünde bir oyuncak seçilir ve bu oyuncak yapılan büyü ile her iğne batırıldığında büyü yapışan kimse fiziksel acı görür. Bu oyuncağa büyü yaptıran kimse harici hiç kimse dokunmamalıdır. Voodoo büyüsü yapılması zor ve kesinlikle işin ehli birisi tarafından yapılması gereken çok tehlikeli bir kara büyüdür.

Voodoo Büyüsü Tesiri

Voodoo büyüsü yapılan kişi zamanla kötü kabuslar görmeye başlar ve başkalarıyla olan iletişimlerinde çok agresif tutumlar sergilerler. Zamanla artan davranış bozukluğuyla beraber büyü yapılan kişi sizi kesinlikle anlamayacaktır. Bu büyü için bana iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz. Size sağlıklı ve güvenli bir büyü için gerekli donanım şarttır.

Voodoo büyüsü yapılan kişinin hayatı zamanla zindana döner. Fiziksel acıların yanı sıra ruhi bunalımlar da yaşamaya başlat. Etrafına karşı çok saldırgan tutumlar sergiler ve bambaşka bir insan olur. Yapılması ve uygulanması tehlikeli ve zor olan bu büyüyü medyum Saliha Hanım ile görüşerek yaptırabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Tarifi

Voodoo büyüsü genellikle gidenin geri gelmesi istenilen kişinin etki altına alınması, âşık etme ve şirin gösterme amaçlarıyla uygulanır. Bu büyü çeşitlinde kullanılan materyal büyü yapılan kişiye temsil eden uzman hocalar ve medyumlarca hazırlanmış bir bebektir.

Etki göstermesi istenen kişi bu bebek yardımıyla kontrol edilir. Uzmanlarca yapılan bu büyü doğru ve uzmanlıkla uygulandığında oldukça etkilidir. Voodoo büyüsünde dikkat edilmesi gereken şey etkisinin çok fazla ve uzun süreli olmasıdır. İşlemi yaptırmak için ciddi manada uzmanlaşmış medyumlardan yardım istenmelidir. Aksi takdirde işlem başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Voodoo büyüsü birçok dizi ve filme konu olmuştur. Gerçekte de bu işi sadece alanında uzman gerçek medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Bir derdiniz varsa ama bu derdinizi nasıl çözeceğiniz konusunda işin içinden çıkamıyorsanız Voodoo büyüsü tarifi sorununuzu çözecektir. Ancak bu büyüyü her medyum yapamaz. Alanında uzmanlaşmış deneyim sahibi medyumlar yapabilmektedir. Bu alanda da en doğru ve tek kişi olan Medyum Saliha sizler için Voodoo büyüsü tarifi ile dertlerinizi kısa sürede çözmektedir.

Voodoo Büyüsü Çeşitleri

Bazen insanlar birine çok kızar ve intikam almak ister. Öfkesini kontrol edemez ve ona zarar vermek isteyebilir. Bu büyü de başkalarına karşı fiziksel acı ve şiddet kullanmak isteyen insanlar tarafından kullanılan voodoo büyüsüdür. Bu büyü, aslında Haiti’deki insanlar tarafından yapılırdı ve hala devam etmektedir. İsim buradan gelir.

Voodoo Büyüleri Nasıl Kullanılır?

Bu büyü, etkisini yavaşça gösteren çok etkili bir büyüdür. Voodoo büyüsü, her medyumun yapamayacağı bir büyüdür, çünkü çok tehlikelidir. Öncelikle, bu büyüyü yapan kişi dışında, iğneye batırılmış bir oyuncağa kimse dokunmamalıdır. İğne batırılmış oyuncağı olan biri yavaş ve sıkıntılı bir ruh haline bürünür.

Voodoo Büyüsünün Etkileri

Voodoo büyüsüne maruz kalan bir kişide güçlü halüsinasyonlar görülür. Onların gerçeklik algısı değişir ve kendi iç dünyalarında korkunç hayaller görmeye başlarlar. Yoğun stres altında, dayanılmaz günler yaşamaya başlarlar. Amaç düşmana en şiddetli acıyı sokmaksa, voodoo büyüsü kaçınılmaz olarak ilk önce ortaya çıkan çaredir. Aslında, bu büyü siyah voodoo ve beyaz voodoo olarak ikiye bölünmektedir. Kara büyünün amacı bir insana zarar vermektir. Beyaz büyüyü kullanarak bir kadının bir erkeğe ya da erkeği bir kadına deli gibi aşık olması sağlanır.

Yorum Yap

Yorum Yap