1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Voodoo Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü açıklamalarını yapıyoruz. İnsanlar yaşamlarında bazen birbirlerine karşı sinirlenebilir ve bu öfkeleri ile birbirlerine zarar verebiliyorlar. Bu zarar illa kendi eliyle fiziksel şiddet uygulayarak değil farklı metotlarla da verilebilir.

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü yapma uzmanı denince akla kim gelir? Bu sorunun cevabını bildiğiniz için sitemdesiniz. Ben size bu zararın büyüyle nasıl verilebileceğini anlatacağım. Bu zararlı büyülerden başta geleni voodo büyüsü zarar vermek istediğiniz insana yapılan bir büyüdür. Voodoo büyüsü hiçbir şekilde iyi niyetle yapılmayan bir büyüdür. İnsanlar zarara vermek istedikleri insana bu büyü ile zarar verebilirler. Söz konusu voodoo büyüsü bizdeki sabun büyüsüne benzer. Sabun büyüsünde sabuna bir iğne batırılırken bu büyüde ise bir eşyaya veya oyuncağa batırılır. Bu nedenle en tehlikeli büyüler listesinde başları çeken bir büyüdür.

Voodoo büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü tesirini yavaş yavaş gösteren ve oldukça etkili bir büyüdür. Her medyumun yapamadığı bir büyü olan voodoo büyüsü çok tehlikelidir. Öncelikle bu büyüyü yapan kişi dışında iğne batırılmış oyuncağa hiç kimse dokunamaz. Bu büyüyü ilk Haiti’de yaşayan insanlar yapmış ve hala da yapılmaktadır. İğne batırılan oyuncak ile kişi yavaş ve sıkıntılı bir süre içine girer. Voodoo büyüsünde bir oyuncak seçilir ve bu oyuncak yapılan büyü ile her iğne batırıldığında büyü yapışan kimse fiziksel acı görür. Bu oyuncağa büyü yaptıran kimse harici hiç kimse dokunmamalıdır. Voodoo büyüsü yapılması zor ve kesinlikle işin ehli birisi tarafından yapılması gereken çok tehlikeli bir kara büyüdür.

Voodoo büyüsü tesiri

Voodoo büyüsü yapılan kişi zamanla kötü kabuslar görmeye başlar ve başkalarıyla olan iletişimlerinde çok agresif tutumlar sergilerler. Zamanla artan davranış bozukluğuyla beraber büyü yapılan kişi sizi kesinlikle anlamayacaktır. Bu büyü için bana iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz. Size sağlıklı ve güvenli bir büyü için gerekli donanım şarttır. Voodoo büyüsü yapılan kişinin hayatı zamanla zindana döner. Fiziksel acıların yanı sıra ruhi bunalımlar da yaşamaya başlat. Etrafına karşı çok saldırgan tutumlar sergiler ve bambaşka bir insan olur. Yapılması ve uygulanması tehlikeli ve zor olan bu büyüyü medyum Saliha Hanım ile görüşerek yaptırabilirsiniz.

Voodoo büyüsü tarifi

Voodoo büyüsü genellikle gidenin geri gelmesi istenilen kişinin etki altına alınması, âşık etme ve şirin gösterme amaçlarıyla uygulanır. Bu büyü çeşitlinde kullanılan materyal büyü yapılan kişiye temsil eden uzman hocalar ve medyumlarca hazırlanmış bir bebektir. Etki göstermesi istenen kişi bu bebek yardımıyla kontrol edilir. Uzmanlarca yapılan bu büyü doğru ve uzmanlıkla uygulandığında oldukça etkilidir. Voodoo büyüsünde dikkat edilmesi gereken şey etkisinin çok fazla ve uzun süreli olmasıdır. İşlemi yaptırmak için ciddi manada uzmanlaşmış medyumlardan yardım istenmelidir. Aksi takdirde işlem başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Voodoo büyüsü birçok dizi ve filme konu olmuştur. Gerçekte de bu işi sadece alanında uzman gerçek medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Bir derdiniz varsa ama bu derdinizi nasıl çözeceğiniz konusunda işin içinden çıkamıyorsanız Voodoo büyüsü tarifi sorununuzu çözecektir. Ancak bu büyüyü her medyum yapamaz. Alanında uzmanlaşmış deneyim sahibi medyumlar yapabilmektedir. Bu alanda da en doğru ve tek kişi olan Medyum Saliha sizler için Voodoo büyüsü tarifi ile dertlerinizi kısa sürede çözmektedir.

Voodoo büyüsünün etkileri

Voodoo büyüsüne maruz kalan bir kişide güçlü halüsinasyonlar görülür. Onların gerçeklik algısı değişir ve kendi iç dünyalarında korkunç hayaller görmeye başlarlar. Yoğun stres altında, dayanılmaz günler yaşamaya başlarlar. Amaç düşmana en şiddetli acıyı sokmaksa, voodoo büyüsü kaçınılmaz olarak ilk önce ortaya çıkan çaredir. Aslında, bu büyü siyah voodoo ve beyaz voodoo olarak ikiye bölünmektedir. Kara büyünün amacı bir insana zarar vermektir. Beyaz büyüyü kullanarak bir kadının bir erkeğe ya da erkeği bir kadına deli gibi aşık olması sağlanır.

Voodoo büyüsü kaç günde etki eder?

Kökeni Uzak Doğu ülkelerine ait kara büyüdür. Bu büyü neticesinde intikam alma duygusuyla hareket ederek öç alınmak istenen kişilere karşı kesin zafer elde etmek isteyen kişiler tarafından yapılan büyüdür. Voodoo büyüsü sanılanın aksine çok zor bir büyüdür. Bu büyüyü her medyumun gerçekleştirmesi pek de mümkün olmaz. Fakat büyünün tutması durumunda da tesirinden kolay kolay kurtulmak da pek mümkün olmaz. Bu nedenle karar verme aşamasında çok ama çok dikkatli olunması gerekmektedir.

Yer verilen tüm bu özellikleri ışığında değerlendirilirse Uzak Doğu kökenli büyü sayesinde birbiriyle sevgili iki kişiyi ayırmak, aralarını açmak ya da terk eden sevgilinizi yeniden getirmeniz mümkün olabilir. Büyünün etkisi ilk haftanın başından itibaren kendini kâbuslar görerek belli eder. Daha sonra aşamalı olarak cinler tarafından rahatsız edilmeye kadar uzanır. İşte bu durum dikkate alındığı zaman her halükarda gerçekten de büyünün son derece etki alanının son derece yüksek olmaya devam eden büyüler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini kesinlikle ele almak gerekir.

Voodoo büyüsü sözleri

En tehlikeli büyüler içinde yer alan voodoo büyüsü, insanların bedenlerini ve akıllarını kontrol etmeye yarayan büyüdür. Voodoo büyüsü sözleri de oldukça merak edilmektedir. Medyum Saliha Hoca, bu büyünün ülkemizde pek bilinmediğini ve kendisi de dahil çok az medyum tarafından uygulanabildiğini belirtmektedir. Voodoo büyüsü sözleri oldukça karmaşık ve tuhaf sözlerdir. Medyum Saliha, bunun sebebinin de Voodoo büyüsü işleminin Afrika kıtası kökenli olduğundan kaynaklandığını söylemekte. Voodoo büyüsü sözleri bu sebeple insanlığın doğduğu yer olarak bilinen Afrika’nın unutulmuş kadim dillerinden birisi ile okunmakta ve yazılmaktadır.

Büyülü sözler ya da tılsımlı dualar incelendiğinde genellikle çok az bilinen dillerde olduğu görülmektedir. Medyum Saliha Hanım, bu durumun özellikle bu şekilde olduğunu ve mümkün olduğunca normal insanları tehlikeden uzak tutmak için yararlı olduğunu da sözlerine eklemektedir.  Birçok kişi kendi başına evde voodoo büyüsü sözleri ile işlemler yapmaya kalkışmaktadır. Fakat medyum Saliha Hoca, bu durumun her zaman hüsran ile bittiğinin de altını çizmektedir. Özellikle voodoo büyüsü sözleri çok tehlikelidir. Ancak büyücüler tarafından söylenmelidir. Yoksa en basit zararı cin çarpması olarak tabir edilebilir. Medyum Saliha Hanım, insanların voodoo büyüsü sözleri gibi konuları araştırma sebeplerinin büyü yapmak olduğunu ifade etmektedir. Ancak sizlere tavsiyemiz bu gibi hassas konularda işinin ehli bir medyum ile çalışmanız faydanıza olacaktır. Medyum Saliha Hoca, yaptırmak istediğiniz tüm büyü yapma ya da büyü bozma işlemlerinde yol göstericiniz olmaktadır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap