1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Wicca Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü sizi farklı kılar. Doğanın içinde var olan bir güç olduğuna inanıyorsanız, doğru yoldasınız. Çünkü doğa sizden aldıklarının yanı sıra sizlere verdikleri ile de gücünü belli eder. Doğadan gelen gücü kullanarak yaptığımız Wicca büyüsü en çok da kendisini, kötülük yapan insanlar üzerinde gösterir.

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü tarihin önemli tılsımlarından biridir. Böylesine etkisi yüksek olan Wicca büyüsü sizlere eşsiz bir güç sunmakla kalmıyor, gücünüzü başkalarının üstünde de kullanma hakkını sizlere tanıyor. Karar verme aşaması oldukça zor olan Wicca büyüsü kendisini, büyü yaptırdığınız kişinin hayatında direk göstermeye başlar. Öyle ki; o kişi her ne yaparsa yapsın yaptığı şeyin karşılığını üç katı ona geri döner. Wicca büyüsü inanışına göre; büyü yaptırdığınız kişinin karakterine göre şekil alıyor. Büyü yaptıracağınız kişi eğer iyi birisiyse, iyilikleri ona üç katı geri dönüyor. Yok, eğer büyü yaptırmak için düşündüğünüz kişinin fıtratı kötü ise; yine yanı büyü o kişinin hayatına üç katı olarak tekrar yansıyor. Yani Wicca büyüsü kişinin fıtratı ile yakından alakalı olan bir büyüdür.

Wicca Büyüleri Nelerdir?

Bu öyle bir büyü ki; teshiri altına aldığı insanın bu hayatta yaptığı bütün iyilik ve de kötülüklerin cezasını da mükafatını da kat kat ona geri iade ediyor. Yapılan en adaletli büyülerden olması ile birlikte insanlara kesin sonuçlar sunan bu büyünün inceliklerini öğrenmek için hemen aşağıdaki telefon numarası ile benimle iletişim kurabilirsiniz.

Wicca büyüsü gücünü doğadan alır ve size doğadan verdiği bu gücüyle kötülükle savaşmanızı sağlar. Bu büyü ile doğadan gelen gücü kullanabiliriz. Büyü yapılan kişilerin fıtratına göre şekil alan bir büyüdür.

Wicca Büyüsü Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü doğadan aldığımız güçle yapıldığı için oldukça adaletli bir büyüdür.  Bu büyü bize doğadan gelen güzü sunarak bu gücü başkalarının üzerinde de kullanmamızı sağlar.

Wicca Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Wicca büyüsü yaptırılmadan önce iyi düşünülmesi gereken bir büyüdür çünkü yaptırılan kişinin fıtratına göre şekil alır ve hayatını tamamen etkiler. Büyü yapılan kişi ne yaparsa karşılığı ona üç katı olarak geri döner. Kötü fıtratlı birisine yapıldığında sonuçları bu kişi için çok kötü olabilir. Uzman bir medyum yardımıyla yapılması gereken bu büyüyle ilgili bilgi almak isterseniz medyum Saliha Hanım’ı arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Wicca Büyüsü Tarifi

Wicca büyülerinin kökeni Pagan inanışına dayanmaktadır. Bu büyü çeşidin de doğadan güç alınır ve büyü yaparken hayal gücü kullanılır. Wiccea büyüleri  türleri  Venüs büyüsü, zararı önleme büyüsü, rahatlatan büyü, arınma büyüsü, aşk büyüsü ve sakinleştirme büyüsü  olmak üzere 6 adetten oluşmaktadır. Wicca büyüleri; uzman medyumlar ve hocalar belirlenmiş malzemeler ile oluşturulan ritüele ek olarak az önce de belirttiğimiz gibi temelde hayal gücünü kullanır.

Wicca büyüsü yaptırılırken büyüyü yaptıran kimse ritüel esnasın da sadece ve sadece elde etmek istediği sonuca odaklanmalıdır.. Olumsuz durumları zihninde mavi bir altı köşeli bir yıldız hayal etmelidir. Olumsuz düşüncelerin üzerine çizgi çekmeli olumlu düşüncelerin kapılarına kadar açmalıdır.  Medyum Saliha wicca büyülerin de uzmandır. Medyum Saliha büyü tılsım ve ruhani işlemler ve tüm uygulamalar da isminden çokça bahsettirmiştir.  Medyum Saliha garantili  işlemleri ile istediğiniz kişiler üzerinde olumlu sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Yapmış olduğu işlemler ile birçok müşterisine yüzde yüz memnuniyet sağlamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap