1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Wicca Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü sizi farklı kılar. Doğanın içinde var olan bir güç olduğuna inanıyorsanız, doğru yoldasınız. Çünkü doğa sizden aldıklarının yanı sıra sizlere verdikleri ile de gücünü belli eder. Doğadan gelen gücü kullanarak yaptığımız Wicca büyüsü en çok da kendisini, kötülük yapan insanlar üzerinde gösterir.

wicca büyüsü

Wicca büyüsü tarihin önemli tılsımlarından biridir. Böylesine etkisi yüksek olan Wicca büyüsü sizlere eşsiz bir güç sunmakla kalmıyor, gücünüzü başkalarının üstünde de kullanma hakkını sizlere tanıyor.

Karar verme aşaması oldukça zor olan Wicca büyüsü kendisini, büyü yaptırdığınız kişinin hayatında direk göstermeye başlar. Öyle ki; o kişi her ne yaparsa yapsın yaptığı şeyin karşılığını üç katı ona geri döner.

Wicca büyüsü inanışına göre; büyü yaptırdığınız kişinin karakterine göre şekil alıyor. Büyü yaptıracağınız kişi eğer iyi birisiyse, iyilikleri ona üç katı geri dönüyor. Yok, eğer büyü yaptırmak için düşündüğünüz kişinin fıtratı kötü ise; yine yanı büyü o kişinin hayatına üç katı olarak tekrar yansıyor. Yani Wicca büyüsü kişinin fıtratı ile yakından alakalı olan bir büyüdür.

Wicca Büyüleri Nelerdir?

Bu öyle bir büyü ki; teshiri altına aldığı insanın bu hayatta yaptığı bütün iyilik ve de kötülüklerin cezasını da mükafatını da kat kat ona geri iade ediyor. Yapılan en adaletli büyülerden olması ile birlikte insanlara kesin sonuçlar sunan bu büyünün inceliklerini öğrenmek için hemen aşağıdaki telefon numarası ile benimle iletişim kurabilirsiniz.

Wicca büyüsü gücünü doğadan alır ve size doğadan verdiği bu gücüyle kötülükle savaşmanızı sağlar. Bu büyü ile doğadan gelen gücü kullanabiliriz. Büyü yapılan kişilerin fıtratına göre şekil alan bir büyüdür.

Wicca Büyüsü Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü doğadan aldığımız güçle yapıldığı için oldukça adaletli bir büyüdür.  Bu büyü bize doğadan gelen güzü sunarak bu gücü başkalarının üzerinde de kullanmamızı sağlar.

Wicca büyüsü yaptırılmadan önce iyi düşünülmesi gereken bir büyüdür çünkü yaptırılan kişinin fıtratına göre şekil alır ve hayatını tamamen etkiler. Büyü yapılan kişi ne yaparsa karşılığı ona üç katı olarak geri döner. Kötü fıtratlı birisine yapıldığında sonuçları bu kişi için çok kötü olabilir. Uzman bir medyum yardımıyla yapılması gereken bu büyüyle ilgili bilgi almak isterseniz medyum Saliha Hanım’ı arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Wicca Büyüsü Tarifi

Wicca büyülerinin kökeni Pagan inanışına dayanmaktadır. Bu büyü çeşidin de doğadan güç alınır ve büyü yaparken hayal gücü kullanılır. Wiccea büyüleri  türleri  Venüs büyüsü, zararı önleme büyüsü, rahatlatan büyü, arınma büyüsü, aşk büyüsü ve sakinleştirme büyüsü  olmak üzere 6 adetten oluşmaktadır. Wicca büyüleri; uzman medyumlar ve hocalar belirlenmiş malzemeler ile oluşturulan ritüele ek olarak az önce de belirttiğimiz gibi temelde hayal gücünü kullanır.

Wicca büyüsü yaptırılırken büyüyü yaptıran kimse ritüel esnasın da sadece ve sadece elde etmek istediği sonuca odaklanmalıdır.. Olumsuz durumları zihninde mavi bir altı köşeli bir yıldız hayal etmelidir. Olumsuz düşüncelerin üzerine çizgi çekmeli olumlu düşüncelerin kapılarına kadar açmalıdır.  Medyum Saliha wicca büyülerin de uzmandır.

Medyum Saliha büyü tılsım ve ruhani işlemler ve tüm uygulamalar da isminden çokça bahsettirmiştir.  Medyum Saliha garantili  işlemleri ile istediğiniz kişiler üzerinde olumlu sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Yapmış olduğu işlemler ile birçok müşterisine yüzde yüz memnuniyet sağlamaktadır.

Korunma Büyüsü

Wicca büyüleri korunma büyüleridir ve bu byü kadim bir büyü olduğu için ve şama öğretilerinden geldiği için genellikle ismi ile pek bilinmez. Ülkemizde korunma büyüsü olarak bilinirler ve öyle kullanılırlar. Medyum Saliha hoca hüddam vasıflarına sahip bir hoca olduğu için kendisine her türlü büyü öğretilmiştir.

Bu yüzden wicca büyülerine de hakimdir ve birçok danışanı için uygulamaktadır. Bu büyüler özellikle kara büyülerden korunmak için gelen danışanlara yapılan büyülerdir. Bu yüzden medyum Saliha hoca daha önce kara büyü etkisi altında olan birçok danışanının önce başındaki kara büyüyü bozmuş sonrasında da tekrar etkilenmesinler diye onlara wicca büyüleri yapmıştır. Böylece medyum Saliha hocadan yardım alan kişiler çaresi olmayan hastalıklardan, sebepsiz fakirlik ve mutsuzluklardan emin olmaktadırlar.

Kara büyülere karşı etkili olan korunma büyüleri Türkiye’de sadece Medyum Saliha hoca tarafından yapılmaktadır. Çünkü bu büyü gerçekten de vefk ilmine sahip olmayı gerektirir. Birçok kişi kendisinden korunma büyüsü olduğunu söyler ancak medyum Saliha hoca onları incelediğinde aslında bir korunma büyüsü olmadığı bu kişilerin sadece dolandırıldıklarını fark eder ve fark ettirir. Bu yüzden en kesin korunma büyüsü için medyum Saliha hocadan yardım alınmalıdır.

Wicca Ritüelleri

Wicca büyüsü şaman geleneğinden gelen bir cadılık büyüsü olduğu için içerisinde birçok tılsımı ve ritüeli bulunduran bir büyüdür. Paganizmden almış olduğunu bu ritüeller ile evrendeki enerjiyi harekete geçiren büyü aynı zamanda da doğadaki diğer canlılar ile iş birliği ile harekete edilmesini sağlamaktadır. Wicca büyüsü ve büyüleri için birçok farklı ritüele uygulanmaktadır. Bunların her birisine ayrı ayrı hakim olan medyum Saliha bu ritüellerin aslında bir iletişim dili olduğunu söylemektedir. Canlıyı her bir enerjiyi harekete geçirmek ve onları emir altına almak için gerekli olan bu ritüeller doğru yapılmadığı takdirde ise etkisiz olacaktır.

Athame, chalice, pentacle, yanan mum gibi ritüeller aslında wicca büyülerinde dört elementi temsil etmektedirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca bu ilmin doğru yapılması için uzun yıllar deneyimlenmesi gerektiğini belirtmektedir ve aynı zamanda da kişinin seçilmişlerden olması gerektiğini belirtmektedir. Bu ritüelleri ile korumak için yeterli ve gerekli olan enerji rahatlıkla toplanabilir.

Sonrasında ise büyünün kime yönelmesi isteniyor ise yani toplanan enerji kimin üzerinde kalkan görevi görsün isteniyor ise o kişi için yönel ritüeli gerçekleştirilir. Bu ritüeller tamamlandıktan sonra ise wicca büyüsü yapılan kişi bütün kara büyülere karşı önlemini almış olur. Üstelik medyum Saliha hocanın yapmış olduğunu koruma büyüsünü hiç bir hoca ve hiç bir büyü çeşidi bozamaz.

Wicca Olmak İstiyorum

Bu cümle eğer wicca büyüsü yapan kişi olmak istiyorum olarak kullanılmış ise malesef ki bu sonradan olunabilecek bir vasıf değildir. Çünkü wicca büyüleri yani cadılık büyüleri için önceden seçilmiş olmak gerekir ve bu seçilmişliğin bedeli ödenmiş olmalıdır. Medyum Saliha hoca gaybi mühre sahip olan nadir hocalardandır ve seçiilmiş kişiler arasında yer almaktadır. Kendisi hüddamlık olarak adlandırılan ilim makamında yer almaktadır ve enerjilere hükmetme, tılsım ilmine sahip olma, ritüel gerçekleştirme gibi özelliklere sahiptir. Bunlar ise ancak ve ancak verilerek elde edilirler.

Ancak wicca olmak istiyorum cümleri wicca büyüsü ile korunmak istiyorum anlamında kullanılmış ise bu kişiler medyum Saliha hocadan yardım alabilirler. Üstelik wicca büyüsü aslında birçok tedavisi olmayan rahatsızlarında iyileşmesini sağlar. Çünkü tedavisi olmayan birçok hastalık aslında kara büyülerin tesir etmesi ile ortaya çıkmaktadır. Böyle bi durumda medyum Saliha hoca önce danışanın üzerindeki kara büyüyü kaldırmaktadır. Sonrasında ise bu büyünün bir daha danışana uğramaması için ona wicca koruma büyüsü yaparak koruma kalkanı içerisine almaktadır.

Tüm bunlar içi yarıntılı bilgi almak isteyen kendisinin üzeriden kara büyü olup olmadığını bilmek isteyenler dünyanın neresinde olursa olsunlar medyum Saliha hocadan yardım alabilirler. Böylece kısa süre içerisinde kendilerini ve sevdiklerini görünmeyen tehlikelerden korumayı başarırlar ve hem sağlıklarını hem de varlıklarını güvende tutarlar.

Wicca Büyüsü Uzmanları

Wicca büyüsü kuvvetli bir enerji büyüsüdür. Evrende var olan iyi ve kötü enerjiyi büyü tesiri altında oaln kişiye bağlar. Bu enerjiler ise kişinin kendi öz enerjisini ne taraf yönelttiğine bağlı olarak kişiye etkilerinin daha büyük olmasını sağlar. Örneğin size kötülük yapan birisine wicca büyüsü yaptırırsanız size yaptığının en az üç dört misli ile karşılaşacaktır. Kendisine wicca büyüsü yaptırırsanız yapmış olduğunuz iyiliklerin en az üç dört katını hayatınızda bulacaksınız.

Wicca Büyüsü Neden Yapılır?

Wicca büyüsünün temel amacı büyünün tesiri altında olacak kişinin kendi yaptıklarının etkisini daha fazla görmesidir. Böylece kişi iyilik yaparsa karşılığını daha büyük alır, kötlük yaparsa da daha büyük bedeller öder. Kuvvetli bir enerji ve neden sonuç büyüsü olan wicca büyüsü büyünün tesiri altında olacak olan kişinin davranışlarını etkiler. Bu büyü ile kişi kötlük yapmayı bırakabilir ya da karşılaştığı bela ve musibetlere karşı daha da hırçın ve saldırgan olabilir. Kişinin kendi karakterinin kuvvetli bir karşılığı olan wicca büyüsü oldukça zor ve tesirli bir büyü olduğu için her medyum tarafından yapılamaz.

Wicca Büyüsü Yapmak

Wicca büyüsü kadim dönemlerden gelme eski bir büyüdür. Bu yüzden büyüyü yapacak ola medyumun hüddamlık makamı çok önemlidir. Makamı düşük olan medyumların wiccca büyüsü yapma yetkisi yoktur. Tılsımın kapıları onlar açılmaz. Makamı düşük medyumların olmadığı gibi sıradan insanların wicca büyüsü yapması söz konusu bile değildir.

Çünkü wicca büyüsü çalışmasının kapıları ancak ve ancak kendi ustadlarına açılır. Wicca büyüsü yapılırken medyum eski ritüelleri ve tılsımlara bire bir olarak bağlı kalır. Bu büyü diğer büyüler gibi uyarlanamaz ya da değiştirilemez. Bu yüzden büyüyü yaptıracak olan kişi kadim büyü bilgisi kuvvetli olan birisinden yardım almalıdır. Ayrıca daha önce başkalarına wicca büyüsü yapmış deneyimli bir medyumdan yardım almalıdır.

Aksi takdirde büyü yanlış bağlanabilir ve başkası için istediği büyü kendisine dönebilir. Wicca büyüsü yapılırken ritüellere bire bir bağlı olmak zorunda olan medyum süreç bittiğinde ise büyünün tutup tutmadığını anlar. Bu aşamada büyüsü tuttuğunda bir hafta içerisinde etkilerinin ortaya çıkacağını belirtir.

Wicca Büyü Çeşitleri

Wicca büyüleri Pagan inanışlara kadar uzanan bir meditasyon yöntemidir. Bu yöntemler çok tanrılı inanışın egemen olduğu ilkel topluluklarda kadınların kendilerini korumak adına yaptıkları koruyucu ritüellerden birisi olarak kabul edilmektedir. Kendilerine de Wiccan adı vermektedir.

Bu büyü sonucunda cadıya dönüşen kadın aslında kendisini bütün tehlikelere karşı her anlamda korumuş olacak ve böylelikle kendini tanıması ve çevresindeki tehlikelere karşı sezgileriyle müdahale edebilme yetisi kazanması mümkün olacaktır. Etkili Wicca büyüleri arasında Venüs büyüsü en çok bilinenidir. Bunu takip eden bir diğer büyüsü ise Aşk büyüsü olarak karşımıza çıkıyor.

Yine pagan dönemde kadınların evi temizlemek için başvurdukları Evi Temizleme Büyüsü de Wicca büyüsü çeşitlerinden bir diğeridir. Görüldüğü gibi tüm bu büyü çeşitleri tamamen kadının kendini tanıması ve kendi kendini koruması bağlamında yer alan geleneksel ritüeller arasında yer alır. Bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman çok tanrılı inanışın hakim olduğu zamanlarda kadınların kendilerini korumak adına böyle bir yöntem geliştirdiklerine tanıklık ediyoruz. Bu da büyünün önemli olmaya devam ettiğini ortaya koyuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap