1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Wicca Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü sizi farklı kılar. Doğanın içinde var olan bir güç olduğuna inanıyorsanız, doğru yoldasınız. Çünkü doğa sizden aldıklarının yanı sıra sizlere verdikleri ile de gücünü belli eder. Doğadan gelen gücü kullanarak yaptığımız Wicca büyüsü en çok da kendisini, kötülük yapan insanlar üzerinde gösterir.

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü tarihin önemli tılsımlarından biridir. Böylesine etkisi yüksek olan Wicca büyüsü sizlere eşsiz bir güç sunmakla kalmıyor, gücünüzü başkalarının üstünde de kullanma hakkını sizlere tanıyor. Karar verme aşaması oldukça zor olan Wicca büyüsü kendisini, büyü yaptırdığınız kişinin hayatında direk göstermeye başlar. Öyle ki; o kişi her ne yaparsa yapsın yaptığı şeyin karşılığını üç katı ona geri döner. Wicca büyüsü inanışına göre; büyü yaptırdığınız kişinin karakterine göre şekil alıyor. Büyü yaptıracağınız kişi eğer iyi birisiyse, iyilikleri ona üç katı geri dönüyor. Yok, eğer büyü yaptırmak için düşündüğünüz kişinin fıtratı kötü ise; yine yanı büyü o kişinin hayatına üç katı olarak tekrar yansıyor.

Wicca büyüsü kişinin fıtratı ile yakından alakalı olan bir büyüdür. Bu öyle bir büyü ki; teshiri altına aldığı insanın bu hayatta yaptığı bütün iyilik ve de kötülüklerin cezasını da mükafatını da kat kat ona geri iade ediyor. Yapılan en adaletli büyülerden olması ile birlikte insanlara kesin sonuçlar sunan bu büyünün inceliklerini öğrenmek için hemen aşağıdaki telefon numarası ile benimle iletişim kurabilirsiniz. Wicca büyüsü gücünü doğadan alır ve size doğadan verdiği bu gücüyle kötülükle savaşmanızı sağlar. Bu büyü ile doğadan gelen gücü kullanabiliriz. Büyü yapılan kişilerin fıtratına göre şekil alan bir büyüdür.

Wicca büyüsü nasıl yapılır?

Wicca büyüsü doğadan aldığımız güçle yapıldığı için oldukça adaletli bir büyüdür.  Bu büyü bize doğadan gelen güzü sunarak bu gücü başkalarının üzerinde de kullanmamızı sağlar. Wicca büyüsü yaptırılmadan önce iyi düşünülmesi gereken bir büyüdür çünkü yaptırılan kişinin fıtratına göre şekil alır ve hayatını tamamen etkiler. Büyü yapılan kişi ne yaparsa karşılığı ona üç katı olarak geri döner. Kötü fıtratlı birisine yapıldığında sonuçları bu kişi için çok kötü olabilir. Uzman bir medyum yardımıyla yapılması gereken bu büyüyle ilgili bilgi almak isterseniz medyum Saliha Hanım’ı arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Wicca büyüsü tarifi

Wicca büyülerinin kökeni Pagan inanışına dayanmaktadır. Bu büyü çeşidin de doğadan güç alınır ve büyü yaparken hayal gücü kullanılır. Wiccea büyüleri  türleri  Venüs büyüsü, zararı önleme büyüsü, rahatlatan büyü, arınma büyüsü, aşk büyüsü ve sakinleştirme büyüsü  olmak üzere 6 adetten oluşmaktadır. Wicca büyüleri; uzman medyumlar ve hocalar belirlenmiş malzemeler ile oluşturulan ritüele ek olarak az önce de belirttiğimiz gibi temelde hayal gücünü kullanır. Wicca büyüsü yaptırılırken büyüyü yaptıran kimse ritüel esnasın da sadece ve sadece elde etmek istediği sonuca odaklanmalıdır. Olumsuz durumları zihninde mavi bir altı köşeli bir yıldız hayal etmelidir. Olumsuz düşüncelerin üzerine çizgi çekmeli olumlu düşüncelerin kapılarına kadar açmalıdır.  Medyum Saliha wicca büyülerin de uzmandır. Medyum Saliha büyü tılsım ve ruhani işlemler ve tüm uygulamalar da isminden çokça bahsettirmiştir. Medyum Saliha garantili  işlemleri ile istediğiniz kişiler üzerinde olumlu sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Yapmış olduğu işlemler ile birçok müşterisine yüzde yüz memnuniyet sağlamaktadır.

Korunma büyüsü nedir?

Wicca büyüleri korunma büyüleridir ve bu byü kadim bir büyü olduğu için ve şama öğretilerinden geldiği için genellikle ismi ile pek bilinmez. Ülkemizde korunma büyüsü olarak bilinirler ve öyle kullanılırlar. Medyum Saliha hoca hüddam vasıflarına sahip bir hoca olduğu için kendisine her türlü büyü öğretilmiştir. Bu yüzden wicca büyülerine de hakimdir ve birçok danışanı için uygulamaktadır. Bu büyüler özellikle kara büyülerden korunmak için gelen danışanlara yapılan büyülerdir. Bu yüzden medyum Saliha hoca daha önce kara büyü etkisi altında olan birçok danışanının önce başındaki kara büyüyü bozmuş sonrasında da tekrar etkilenmesinler diye onlara wicca büyüleri yapmıştır.

Böylece medyum Saliha hocadan yardım alan kişiler çaresi olmayan hastalıklardan, sebepsiz fakirlik ve mutsuzluklardan emin olmaktadırlar. Kara büyülere karşı etkili olan korunma büyüleri Türkiye’de sadece Medyum Saliha hoca tarafından yapılmaktadır. Çünkü bu büyü gerçekten de vefk ilmine sahip olmayı gerektirir. Birçok kişi kendisinden korunma büyüsü olduğunu söyler ancak medyum Saliha hoca onları incelediğinde aslında bir korunma büyüsü olmadığı bu kişilerin sadece dolandırıldıklarını fark eder ve fark ettirir. Bu yüzden en kesin korunma büyüsü için medyum Saliha hocadan yardım alınmalıdır.

Wicca ritüelleri nelerdir?

Wicca büyüsü şaman geleneğinden gelen bir cadılık büyüsü olduğu için içerisinde birçok tılsımı ve ritüeli bulunduran bir büyüdür. Paganizmden almış olduğunu bu ritüeller ile evrendeki enerjiyi harekete geçiren büyü aynı zamanda da doğadaki diğer canlılar ile iş birliği ile harekete edilmesini sağlamaktadır. Wicca büyüsü ve büyüleri için birçok farklı ritüele uygulanmaktadır. Bunların her birisine ayrı ayrı hakim olan medyum Saliha bu ritüellerin aslında bir iletişim dili olduğunu söylemektedir. Canlıyı her bir enerjiyi harekete geçirmek ve onları emir altına almak için gerekli olan bu ritüeller doğru yapılmadığı takdirde ise etkisiz olacaktır.

Athame, chalice, pentacle, yanan mum gibi ritüeller aslında wicca büyülerinde dört elementi temsil etmektedirler. Bu yüzden medyum Saliha hoca bu ilmin doğru yapılması için uzun yıllar deneyimlenmesi gerektiğini belirtmektedir ve aynı zamanda da kişinin seçilmişlerden olması gerektiğini belirtmektedir. Bu ritüelleri ile korumak için yeterli ve gerekli olan enerji rahatlıkla toplanabilir. Sonrasında ise büyünün kime yönelmesi isteniyor ise yani toplanan enerji kimin üzerinde kalkan görevi görsün isteniyor ise o kişi için yönel ritüeli gerçekleştirilir. Bu ritüeller tamamlandıktan sonra ise wicca büyüsü yapılan kişi bütün kara büyülere karşı önlemini almış olur. Üstelik medyum Saliha hocanın yapmış olduğunu koruma büyüsünü hiç bir hoca ve hiç bir büyü çeşidi bozamaz.

Wicca büyü çeşitleri

Wicca büyüleri Pagan inanışlara kadar uzanan bir meditasyon yöntemidir. Bu yöntemler çok tanrılı inanışın egemen olduğu ilkel topluluklarda kadınların kendilerini korumak adına yaptıkları koruyucu ritüellerden birisi olarak kabul edilmektedir. Kendilerine de Wiccan adı vermektedir. Bu büyü sonucunda cadıya dönüşen kadın aslında kendisini bütün tehlikelere karşı her anlamda korumuş olacak ve böylelikle kendini tanıması ve çevresindeki tehlikelere karşı sezgileriyle müdahale edebilme yetisi kazanması mümkün olacaktır.

Etkili Wicca büyüleri arasında Venüs büyüsü en çok bilinenidir. Bunu takip eden bir diğer büyüsü ise Aşk büyüsü olarak karşımıza çıkıyor. Yine pagan dönemde kadınların evi temizlemek için başvurdukları Evi Temizleme Büyüsü de Wicca büyüsü çeşitlerinden bir diğeridir. Görüldüğü gibi tüm bu büyü çeşitleri tamamen kadının kendini tanıması ve kendi kendini koruması bağlamında yer alan geleneksel ritüeller arasında yer alır. Bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman çok tanrılı inanışın hakim olduğu zamanlarda kadınların kendilerini korumak adına böyle bir yöntem geliştirdiklerine tanıklık ediyoruz. Bu da büyünün önemli olmaya devam ettiğini ortaya koyuyor.

Wicca nedir?

Yeryüzünde sayısız inanç sitemi mevcuttur. Bunların azımsanmayacak kadar çoğu da evren ve doğanın kendi gücü olduğuna inanan dinlerdir. Wicca nedir sorusunun cevabı tam da burada saklı bulunuyor. Wicca büyüsü olarak da bilinen büyüler bir doğa inancı ya da dini olarak bilinen paganizm inancından gelmektedir. Ancak günümüzde wicca nedir sorusu sorulduğunda özellikle Avrupa’da cadılık akla geliyor. Wicca büyüleri oldukça tehlikeli büyülerdir. Wicca inancı gücünü doğanın spritüel güçlerinden almaktadır. Wiccalar için büyü evrenin bizlere birer armağanıdır. Medyum Saliha Hoca, insanların en merak ettiği konulardan olan wicca nedir ve wicca büyüleri nelerdir sorusunun çok iyi irdelenmesi gerektiğine bizleri ikna etmektedir.  Çünkü wicca nedir sorusu üstün körü bir inancı araştırmak ya da haklarında yorum yapmak olmaz.

Wicca cadısı denilen kişiler alanlarından çok iyi birer medyumdur. Fakat özellikle kilisenin baskısından ve onları toplu yok ettikleri bir dönem yaşadıkları için kendilerini korumak adına büyüler ve cinlerden faydalanmışlardır. Medyum Saliha Hanım, birçok Wicca cadısı ile tanışmış ve onların inanç ritüellerine şahitlik yapmıştır. Wicca büyüleri çok sert ve kesinlik oranı yüksek kara büyü çeşitlerindendir. Wiccalar tarafından yapılan papaz büyüleri de onlara skolastik dönemden kalma birer emanet gibidir. Wicca nedir sorusunu sormak aynı zamanda wicca büyüleri hakkında da bilgi almak manasına gelmektedir. Medyum Saliha Hoca’nın, bilinen tüm büyüler konusunda size yardımcı olması için kendisine ulaşmanız yeterlidir.

Wicca büyüleri yorumu

Wicca büyüsü denildiği zaman aklımıza skolastik dönemde yaşayan pagan büyücüler gelmektedir. Birçok kadın büyücü o dönemlerde kilisenin dehşet verici propagandası yüzünden yakılarak öldürülmüştür. Cadılık suçlamaları henüz yüz yıl öncesine kadar Avrupa’da bile devam etmekteydi. Medyumlar açısından acı hatıralara dolu olan bu zamanlar asla unutulmamaktadır. Halen günümüzde birçok gelişmemiş dini baskı olan toplumlarda cadılık suçlamasıyla katledilen medyum soyundan gelen kişiler bulunmaktadır. Medyum Saliha Hoca wicca kelimesinin o dönemin cadıları yani kadın medyumları için kullanıldığını ifade etmektedir. Wicca büyüleri ismini alan gotik büyüler o dönemin karanlıkları içinde yükselmiş ve hedeflerini hiç şaşmadan vurmuşlardır. Wicca büyüsü denilen büyüler birçok amaçla yapılmaktadır.

Wicca Büyüleri
Wicca Büyüleri Nelerdir?

Medyum Saliha özellikle kişilerin iradeleri için de yapılan bu büyülerin istendiği takdirde insanı yataklara bile düşürebildiğinin bilgisini veriyor. Wicca büyüleri birçok büyüden oluşmaktadır. Bu büyüler mezar büyüleri ya da iradeyi ele geçirme büyüleri de olabilmektedir. Medyum Saliha Hoca, wicca büyüleri yapıldığı kimsede öyle bir tesir bırakır ki o kişi birisine zarar verdiyse yüz katı zarar görür demektedir. Wicca büyüleri yapımı da oldukça karmaşık ve zorlu işlemlerdir. Hem değişik karışımlar hem de belirli şartların sağlanmasının gerektirildiği büyüler arasında wicca büyüleri ilk sıralardadır. Günümüzde en iyi medyumlar tarafından yapılan wicca büyülerini ancak yine en mahir medyumlardan olan Medyum Saliha gibi birkaç medyum başarabilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap