1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Yarasa Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü konusunda sorularınıza yanıt veriyoruz. Eski çağlardan beri farklı amaçlara ulaşmak için büyüler yapılmıştır. Her büyünün özelliği ve etki alanı farklıdır. Olayları ve insanları kontrol altında tutmak isteyen birçok insan büyüye başvurur.

Yarasa Büyüsü
1

Yarasa büyüsü için bu makalemiz bire bir. Bunun için akla gelmeyen değişik durumlarla karşılaşıldığı zaman birçok insanın aklına büyü yapılmış olabileceği gelir. Bu büyülerden biri de yarasa büyüsü olarak bilinen büyüdür. Aşk ve bağlılık büyüleri en çok yaptırılan büyü çeşitleridir. Bunlardan yarasa büyüsü en bilinen büyüdür. Bilindiği üzere yarasa büyüsü yapmak için yarasa ihtiyaç vardır. Bir yarasanın kesilip kanının akıtılması gerekir. Yarasanın kanını büyü yapılmak istenen kişinin kıyafetlerine ya da eşyasına sürülmesi ile yapılır. Yarasa büyüsü yaparak arzulanan kişinin gönlüne ve duygularına hükmedebiliriz. Büyü yapılan kişinin yıllar boyunca sadakat ve itaatle kendimize bağlayabiliriz. Sadece aşk değil bütün duyguları ile size bağlanır.

Yarasa büyüsü etkileri

Aşk büyüsü olan yarasa büyüsü bozulmadığı müddetçe ömür boyu sürer. Büyü yaptığımız kişinin gözü başkasını görmez. Büyünün amacı aşk ve muhabbet olsa da yarasa büyüsü yaptığımız kişinin tüm duygularını kontrol altına alabiliriz. Tamamen itaat eder, fakat aynı zamanda tehlikeli de bir büyüdür. Etkin bir şekilde yapılması için işin ehli kişiler tarafından yapılması gerekir. Yarasa büyüsü yaptırmak isteyenler tarafıma başvuruda bulunabilir, iletişim numaramdan bana ulaşabilir. Karşınızdaki kişiyi kendinize bağlamak ve kontrol etmek istiyorsanız en uygun büyülerden biridir.

Yarasa büyüsü nasıl yapılır?

Yarasa büyüsünü yarasanın kanının büyüyü yapmak istediğimiz kişinin kıyafeti yâda eşyasına sürerek yaparız. . Bozulmadığı sürece etkisi ömür boy u süren büyülerdendir Tüm duyguları kontrol altına alan bir büyü olduğu için işin ehli tarafından yapılmazsa tehlikeli olabilir. Medyum Saliha Hanım bu konuda uzmandır. İletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Yarasa büyüsü tarifi

Yarasa büyüsü uzman hoca ve medyumlar tarafından uygulandığı takdirde kesin sonuç garantisi vermektedir. Yarasa büyüsünden âşık etme, rızık açma ve daha birçok problemin çözülmesinde kullanılan ve oldukça eski bir geçmişi olan medyum ve hocalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Ancak yarasa büyüsünün etki alanı gönül işleridir. Sevdiğiniz kişinin kaderinin sizin kaderinizle kesin ve ayrılmaz bir biçimde bağlanmasını sağlar. Yarasa büyüsü alanında uzman ve deneyimli medyumlarca yapıldığında kesin ve garantili sonuçlar verir.

Bu yüzden uzman kişilerce uygulanmalıdır. Uzman kişilerce yapılmazsa; yarasa büyüsü ya başarısız olur ya da istenmeyen kötü sonuçlar vererek sonucun daha da kötüleşmesine neden olur. Yarasa büyüsü çok etkili olduğundan, bozmakta oldukça uzmanlık gerektiren bir büyü çeşididir. Yarasa Büyüsü tarifi her medyumun yapabileceği bir büyü değildir sadece ve sadece alanında uzmanlaşmış medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Siz de yarasa büyüsü ile dertlerinizden kurtulmak önünüzün açılmasını istiyorsanız Medyum Saliha ile bu sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Medyum Saliha ile tanışmak.

Yarasa büyüsü neden yapılır?

Sevginin ve bağlılığın büyüsü en yaygın sihir türleridir. Bunlardan en büyüğü yarasa büyüsü olarak bilinir. Bildiğiniz gibi, sihir yapmak için bir yarasa gereklidir. Yarasa kısaltılmalı ve kanaması gerekir. Yarasa kanı, atılması gereken bir kişinin kıyafetlerine veya eşyalarına uygulayarak üretilir. Yarasaların büyüsünü kullanarak, istenen kişinin kalbini ve duygularını kontrol edebiliriz. Kendimizi yıllarca terk edilmiş bir insana sadakat ve itaatle ilişkilendirebiliriz. Seni tüm duygularınla ​​birleştirir.

Yarasa büyüsü kaç günde etkisini gösterir?

Orta Çağ geleneği olarak geçmişten günümüze dek uzanan kara büyüdür. Yarasa yırtıcı hayvan türü olarak doğada geceleri ava çıkan memeliler arasında yer alır. Yarasa büyüsünün etkisi büyünün başlangıcından itibaren fiziksel belirtilerle kendini gösterir. Hatta yarasa sürüsünün büyünün etkisi altında kalan kişiye saldırması da büyünün tesirlerinden birisidir. Yarasa büyüsünde yarasanın öldürülerek kanının büyü yapılacak kişinin kıyafetine akıtılması veya yattığı yatağa damlatılması şeklinde olabilmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilen büyünün yapıldığı andan itibaren etkisini hızlı bir şekilde göstererek kişiyi rahatsız eden üç harfliler olacak ve başkaları tarafından işitilmeyecek seslere de maruz kalacaktır.

Bu gibi durumlar her açıdan yarasa büyüsünün etkisi altında kalındığına işaret olması bakımından mümkün mertebe yer verilen önemli bir büyü çeşidi olarak kabul ediliyor. Bu nitelikleri çerçevesinde yarasa büyüsü bozulmadığı sürece bir ömür boyu kişiye musallat olmaktadır. Bu yönüyle değerlendirildiği zaman büyünün etki etmesi açısından öne çıktığını dile getirmemiz gerekecek. Bu nitelikleri ışığında aktarıldığı zaman son derece etkili büyüler arasındaki yerini korur.

Yarasa kemiği duası

Medyumlar binerce yıldır büyü yapma tekniklerini bir yandan geliştirirken bir yandan da klasik yöntemleri çeşitlendirmişlerdir. Yarasa büyüsü işlemi de birçok farklı şekilde kullanılabilen büyüler arasında yer alır. Aşk büyüsü yapımında yarasa kanı kullanıldığı gibi, bağlama büyüsü için de aydı durum söz konusudur. Medyum Saliha Hoca, bazen de daha farklı aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi isteklerde bulunan kişiler için yarasa kemiği duası denilen işlemlerden uygulamaktadır. Yarasa kemiği duası farklı şekillerde uygulandığı gibi en yaygını Medyum Saliha Hanım tarafından da uygulanan yöntemdir.

Yarasa kemiği duası hazırlamak için yarasa kemiklerine mikron uçlu özel divit kalemler yardımıyla özel tılsımlar işlenir. Bu tılsımlar da doğal olarak yarasa kanı ile yazılmaktadır. Medyum Saliha Hoca, hazırlamış olduğu yarasa kemiği duasını daha sonra farklı şekillerde uygulamalara tabi tutmaktadır. Yapılan yarasa büyüsü bakımlarına göre hareket edilmektedir. Eğer ki yarasa kemiği duası üzerinde taşınması gerekiyorsa buna göre bir forma sokulmaktadır. Şayet yarasa kemiği duası yapıldığında medyum Saliha Hoca bunun gömülmesini istediyse de size işaret ettiği noktaya dediği şekilde gömülmelidir. Yarasa büyüsü duası yapıldığı zaman birçok şekilde tesir edebilir. Bir kişiyi hasta etmek için de yapılabildiği gibi, aşk büyüsü maksadıyla da yapılabilmektedir. Yarasa kemiği duası Asya kökenli olup kullanılan dil ise kadim ve unutulmuş bir dildir. Medyumlar arasında saygın bir yeri olan Medyum Saliha Hoca, yarasa kemiği duası konusunda da uzman medyumlar arasındadır.

Yorum Yap

Yorum Yap