Yay Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu 22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelmiş insanların burcudur. Yay burcu diğer burçlara göre daha nadir görülen bir burç olma özelliği taşımaktadır. Yay burcu erkeği oldukça hareketlidir. Belli bir yerde kalıp hareket etmemek onlar için oldukça zordur. Yani çevrenizde yay erkeği varsa hareketli bir yaşam sizi bekliyor demektir.

Yay burcu erkeği detaycıdır. Normal insanların takmadığı, üzerinde durmadıkları konulara yay erkeği düşünür. Bu özelliklerinden dolayı da sorgulayıcı bir yapıya sahiptirler. Yay erkeğiyle birlikte olduğunuz zaman kendinizin bile fark etmediğiniz özellikleri yay erkeği sizin adınıza fark edebilir. Yay burcu erkeği ayrıca zevklerine oldukça düşkündürler. Bu yüzden maddi olarak herhangi bir masraftan kaçmazlar. Lüks kıyafetler, lüks yerlerde yemek yemek onları rahatlatır. Ayrıca gece hayatı onlar için oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Ayrıca spora büyük ilgi duyarlar. Kendilerini iyi hissetmek için sporla uğraşırlar ve spor disiplininden asla vazgeçmezler.

Eğer karamsar bir dönem geçiyorsanız yay erkeğiyle vakit geçirmek size çok iyi gelecektir. Bardağın her zaman dolu tarafına bakan yay erkeği hem kendisi için hem de çevresi için kötü anlarda moral verici bir yapıya sahiptir. Onlara göre bu geçici dünyada karamsarlığa yer olmamalıdır. Tüm bunların yanı sıra yay erkeği duygusal olarak sürekli bir değişim içerisindedir. Dün çok mutlu, etrafa pozitif enerji saçan bir yapıdayken bugün çok karamsar yapıda olabilir. Yani biraz dengesizlik söz konusudur.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay erkekleri genel olarak romantik ve duygusal erkekler değillerdir. Yay burcu erkeği aşk hayatı oldukça karışıktır. Genel olarak ciddi ilişki düşünmezler ve partnerlerini güzel zaman geçirebileceği bir arkadaş olarak görürler. Fakat kendinizi ona aşık ederseniz farklı biri olur ve size düşkünlüğü gözle görülür bir şekilde artar. Yay erkekleri genel olarak özgürlüklerine düşkündürler. Erkek arkadaşlarıyla zaman geçirmekten büyük zevk alırlar bundan dolayı eğer yay erkeğiyle bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda var demektir. Kıskanılmaktan pek hoşlanmazlar ve onların davranışlarını eleştirip saygı duymazsanız da sizden oldukça soğurlar.

Tüm bunların yanı sıra yay erkeğiyle evlilik konularını konuşmaya başlamışsanız bu çok önemli bir adımdır. Çünkü yay erkeği bu konuları konuşuyorsa size cidden değer verdiği için konuşur ve evlilik aşamasına gelirseniz gözü sizden başkasını görmez. Yay erkeğini etkilemek istiyorsanız onun kararlarına saygı duyan, onu baskılamayan bir yapıda olmalısınız. Sürekli ciddi meseleler konuşmanız onu bunaltabilir.

Zaten yay erkeği size değer verip, romantiklikler yapıyorsa bu ilişki sağlıklı bir şekilde devam ediyor diyebiliriz. Fakat size uzun süre geçtiği halde değer vermediğini hissediyorsanız bu ilişki çok uzun sürmeyecek demektir. Yani yay burcu erkeği aşk hayatı oldukça karışıktır. Eğer onun cidden sizi seveceğini düşünüyorsanız bu ilişkiye başlanabilir fakat onun bazı özellikleri sizi bu ilişkilde oldukça yıpratacaktır.

Yay Burcu Erkeği İş Hayatı

Yay burcu erkeği iş hayatı bakılacak olursa en başarılı olduğu iş dalı ticarettir diyebiliriz. Yay erkeğinin aklı ticarete oldukça yatkındır. Okul hayatları oldukça başarılı olan yay erkekleri iş hayatlarında da bu başarıyı sürdürürler. Başarı yay erkekleri için birinci plandadır ve bu yüzden iş hayatlarında hedefledikleri şeyler için hiç durmadan çalışırlar. Daha öncesinde de belirtmiş olduğumuz gibi yay erkekleri lükse oldukça değer verirler. Bundan dolayı da işlerinde iyi miktarda paralar kazanmak öncelikli hedeflerindendir.

Eğer iyi bir birikimi olursa kendi işinin patronu olma düşüncesi yay erkeklerinde sıklıkla görülmektedir. Ayrıca asla çalışmak için çalışmazlar. Çalıştıkları yere kendini ait hissetmeleri oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden huzursuz, rahat bir çalışma ortamının olmadığı yerlerde yay erkekleri çalışmayı tercih etmezler ve rütbeleri ne olursa olsun o iş yerinden ayrılırlar. Ticaretin yanı sıra yay erkeklerinin politika, siyaset konularında da oldukça başarılı olduğu gözlemlenmiştir. Yani özetlemek gerekirse yay burcu erkeği iş hayatı başarı demektir. Başarının ve huzurun olduğu yerde yay burcu erkekleri olur. Huzursuz ortam ve düşük miktarda para kazanılacak işler yay burcu erkeğine hitap etmez. Yay erkeğinin gözü yükseklerdedir.

Yay Burcu Erkeği Hobileri

Yay burcu erkeği hobileri denilince akla gelen ilk hobi seyahattır. Yay erkekleri uzun seyahatlara bayılırlar. Bu seyahatlar kültür turları olabilir. Seyahatta ayırt etme özellikleri yoktur. Yabancı ülkelere seyahat etmeyi sevdikleri gibi ülkelerindeki tarihi ve görülmesi gereken yerleri gezmeyi de severler. Ayrıca spor yay erkekleri için büyük bir tutkudur. Bunu bazen hobiden ziyade yapılması zorunlu bir aktivite olarak görürler ve büyük bir disiplinle sporlarına devam ederler. Yay erkeklerine hediye almak istiyorsanız pahalı bir parfüm tercih edebilirsiniz. Ayrıca spor salonunda kullanması için şık ve gösterişli bir spor ayakkabı da yay erkeğinin favori hediyelerindendir. Seyahatlarında kullanacak güzel bir sırt çantası, valiz de yay erkeğini oldukça tatmin eder. Gelişimine de önem veren yay erkeklerine kişisel gelişim kitapları alarak güzel bir hediye almış olursunuz.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

Yay burcu erkeği oldukça farklı bir karaktere sahiptir. Çünkü onunla birlikte olan kişi daha önce hiçbir şey bilmediğini zanneder. Asla insanlara tepeden bakmaz. Yay burcu erkeği özellikleri içinde en dikkat çeken yanı entelektüel kişiliğidir. Herkes ile iyi anlaşmaya çalışan yardımsever bir karakterdir. Yay burcu erkeği özellikleri bakımından en ideal arkadaş ve sevgili olarak da karşımıza çıkmaktadır. Medyum Saliha Hanım Yay erkeği hakkında çok olumlu ifadeler kurmaktadır. Yay erkeği yardıma ihtiyacı olan kişilere karşı çok duyarlıdır. Yay burcu hoşgörü ve anlayışın vücut bulmuş halidir demek yanlış olmaz. Medyum Saliha Hoca, yay burcu erkeği özellikleri arasında estetiğe dikkat ve güzelliğe önem vermek de vardır demektedir.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri
Yay burcu olan insanların özellikleri nasıldır?

Yay burcu erkeği kolay lokma değildir. Onu elde etmeniz için kültürlü ve çok güzel birisi olmanız gerekebilir. Kadınları çok kolay etkileyen ve çok sevilen yay burcu erkeği ne kadar çapkı yaftası yese de sevdiği kadın için pervane olmaktadır. Kolay bağlanmayan bağlandığı zamanda sevdiğinin etrafında dört dönen yay burcu erkeği aşk konusunda baş döndürebilmektedir. Yay burcu erkeği özellikleri arasında doğallık da bulunmaktadır. Burç yorumları incelendiğinde tüm astroloji sonuçları yay burcu erkeğinin yapay insanlardan uzak durduğuna ve orijinal güzelliklere ve farklı kişiliklere çok önem verdiğine dikkat çekmektedir. Medyum Saliha bu bakımdan bir yay burcu erkeği ile birlikte olmanın sırrının akıllı, güzel ve farklı olmaktan geçtiğini söylemektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap