Yay Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını özellikleri tam olarak nelerdir? Yay burcuna sahip kadınlar hakkında burç yorumları nasıldır? İşte yay burcuna sahip olan kadınlar hakkında yazdığımız detaylı makalemiz! Medyum Saliha yazdı...

Yay burcu kadını konusunu açıklıyoruz. Yay burcuna sahip olan kişiler 24 Kasım ile 22 Aralık arasında doğan kişilerdir. Bu makalemizde yay burcu kadını kişisel özellikleri, fiziksel özellikleri, gezegeni, yay burcu kadını olumsuz ve olumlu özellikleri, yay burcu kadını cinsellik hayatı, konuları üzerinde duracağız.

Yay burcu kadını tam anlamıyla kendini geliştiren kültürlü ve  bilinçli bir yapıya sahiptir. Gayet şen şaklar kişilikleri vardır. Her ortamda kendilerinin ışığı olmayı bilir adeta girdikleri her ortamda kendilerini belli ederler. Zeki bir yapıya sahiptir. Yay burcu kadını zeki yapıda olduğu için aynı anda birçok işi yapabilirler. Enerjisini kötü oranda etkileyen ortamdan ve insanlardan uzak dururlar.

Yay Burcu Kadını Kişisel Özellikleri

Arkadaşlığa son derece önem veren  oldukça hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Dışarıdan kendini beğenmiş bir tavırları olduğu bilinse de bilinenin aksine, aslında onları içlerinden bakıldığından bunun nedeninin kendilerine olan aşırı özgüvenden dolayı olduğunu bilirsiniz. Maceracıdırlar, yeni yerler keşfedip gezmeyi severler. Girdiği her ortamda daima üstün olmak isterler. Tıpkı ikizler Burcu gibi yay Burcu’da değişken karakterlidirler. Yay Burcu kadınının hayatı sürprizlerle doludur. Onu kısıtlarsanız ters teper. Yay burcu kadını emir altona girmekten hoşlanmaz. İltifat duyunca ayakları yerden kesilir. Yay Burcu ateş grubu burçlarındandır. Ateş grubu burçlarından biri olan yay Burcu tıpkı diğer ateş grubu Burçları gibi yedinci hisleri kuvvetlidir. Ateş adı üzerinde hem ısıtır hem yakar. Birinden yardım istemek onların yapısında yoktur. Kimseden kolay kolay yardım yardım istemezler.

Yay burcu kadınının gezegeni ise Jüpiter’de. Jüpiter’in etkisinin en çok hissettiren burçlardandır. Enerjisi çok yüksek olduğu için bazen çok huzursuz hissedebilirler. Neşeli, güçlü karakterlidirler, aşırı iyimserdirler. Jüpiter iyiyi de kötüyü de doruk seviyesinde yaşattığı için karşı taraftaki kişi sert bir hareket yaptığında bundan eser kalmaz adeta kaplan kesilirler. Yay Burcu kadınına etkili bir hediye seçimi yapmak istiyorsanız parayı gözden çıkarmalısınız. Sporu son derece seven yay Burcu kadını spor şık kıyafetlerden hoşlanır. Yay Burcu kadını şiirden, Sanattan anlar bu yönleri gelişmiştir. İlgi görmekten son derece keyif alan yay Burcu kadını âşık olmak Kolay olsa da kalbini kolay kolay kimselere kaptırmaz. Bakış açıları son derece Farklı olduğu için yay Burcu kadını Zeki erkeklerden hoşlanır. İletişim yetenekleri oldukça kuvvetlidir. Sıcakkanlı ve cana yakındırlar.

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay burcu kadını gözleri geniş ve birbirinden uzaktır. Çekim güçleri sayesinde bulundukları ortamda bir yıldız gibi parlarlar. Dolgun dudakları ve geniş alınları vardır. Modayı çok yakından takip etmeseler bile her zaman kendilerine yakışanı tercih ederler. Beyaz tenli, kahverengi saçlı ve çekici bir yüz hattına sahip kişilerdir. Saçları dalgalı olan yay burcu kadını, genellikle ne çok uzun boylu ne de çok kısa boyludurlar.

Yay Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Yay Burcu kadınının olumsuz olduğu Yanları aşırı derece de kıskanç olmaları, aşırı özgüvenli olmalarıdır. Kaprisli ve patavatsız olmaları maalesef yay burcu kadınının yapısında var. Bunun dışında dikkatlerini toplayamazlar. Yay burcu kadınının en çok anlaştığı burçlar Hangileridir? Yay burcu kadını ateş grubundandır kendi gibi olan ateş grubundaki burçlarla anlaşır bunun dışında ve hava burçlarıyla da anlaşır. Yay burçları hava burçlarından olan İkizler, kova ve terazi burçları kolay anlaşabilirler hoşlanırlar.

Yay burcu kadını duygusal olan balık ve yengeç burçlarıyla tam anlamıyla uyum sağlayamaz. Yay burcu kadını iseniz uzak durması gereken erkekler, başak burcu erkekleri ve akrep burcu erkekleridir. Başak burcunun erkeği özgür ruhlu değildir, sakin bir yapıya sahip olduğu için hayatında enerjik ve gezmeyi seven yay burcu kadınının anlaşabileceği burçlardan değildir. Yay ile akrep burcu erkeği kolay kolay anlaşamaz akrep burcu erkeği kıskanç yapıya sahip olduğu için yay burcu kadının özgürlüğünü kısıtlar ve bir zaman sonra yay burcu kadını bu durumdan son derece rahatsızlık duyar.

Yay Burcu Kadını İş Hayatı

Yay burcu kadını iş hayatı, yay burcu kadınıyla çalışmak gerçekten zordur.  Yay burcu kadını normal hayatındaki gibi iş hayatında da disiplinlidirler. Güzel sanatlar alanında son derece başarılıdırlar.  Zekalarını kendi işlerinin patroniçeleri olmak bakımında kullanırlarsa gayet başarılı olurlar. Başkalar kişilerin yanında çalışmak istemezler. Yay burcu kadını çalıştığı ortamda mutlu oluşa o ortamı terk eder. Ticaret, siyaset gibi alanlarda başarılı olurlar. Çünkü yüksek ve kıvrak zekaları onların  deyim yerindeyse genlerinde var.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı 

Yay Burcu kadını aşk hayatında risk almayı sever. Herkesle kolaylıkla aşk yaşayabilirler. Kendini kısıtlamayacak  erkeklerden hoşlanırlar onun ilkelerinde dürüstlük vardır. Son derece romantik olan yay kadını cinsel hayatında da romantik ve tutkuludur.

Yay Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Medyum Saliha, bilgi konusunda en meraklı kişilik özelliklerinin yay burcu kadını üzerinde toplandığını bildirmektedir. Adeta bir bilgi deposu olan yay burcu kadını olumlu özellikleri ile de çevresindekileri adeta büyülemektedir. Yay burcu kadını olumlu özellikleri kısacası saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bunların başında ise entelektüel yapısı gelmektedir. Yay burcu kadını hemen hemen her konuda araştırma yapmayı seven bir yapıda olduğu için çevresindekilerin ilgisini kendisinde toplamayı başarır. Burçlar içerisinde özel bir yere sahip olan yay burcu tüm özelliklerini taşıyan yay burcu kadını için mükemmel ifadesini kullanmak hiç de aşırı olmaz.

Bildiğiniz gibi bazen burçlarımızın tüm özelliklerini taşımamız söz konusu olmaz. Çünkü gezegenlerin hareket halinde oluşu ve bizlerin yükselen burçlar ve buna benzer faktörler bakımından çeşitliliğimizin olması da bunu etkileyen faktörlerden bazılarıdır. Medyum Saliha Hoca, tüm yönlerden baktığımızda yay burcu kadını olumlu özellikleri bakımından çok fazla çeşitliliğe sahip olduğu için bu faktörlerden çok az etkilenmektedir der. Yay burcu kadını olumlu özellikleri arasında çok hareketli oluşu ve canlılığı sevişi de vardır. Bundan dolayı durağanlık ve aksiyon olmayışı onu çok sıkmaktadır. Yay burcu kadını olumlu özelliklerinden biri de onun yanında atraksiyonun ve heyecanın bol olmasıdır. Onun yanında can sıkılması diye bir durum söz konusu değildir. Yay burcu özellikleri bakımından tümünü içinde taşımak bir yana çevresine de bu iyi huylarını bulaştırma konusunda ustadır.

Yorum Yap

Yorum Yap