1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yay Burcu

Yay Burcu

Yay burcu özellikleri nelerdir? Yay burcu haftalık yorumu nedir? Medyum Saliha'nın yay burcu yorumlarını nasıl yayınlamaktadır? Yay burcu erkeği ve kadını yorumları ile diğer tüm burç yorumları bu sayfamızda.

yay burcu

Yay burcu geniş çaplı açıklaması yayında! Yay burcuna sahip olan kişiler 24 Kasım ile 22 Aralık arasında doğan kişilerdir. Yay burcu dışarıdan göründüğünde kimseyi beğenmeyen egolu tavırlarıyla tanınırlar. Her ne kadar dışarıdan kendini beğenmiş bir tavırları olduğu bilinse de aslında onları tanıdıkça bu durumun kendilerine olan aşırı öz güvenden dolayı olduğunu bilirsiniz. Araştırmayı severler. Macerayı yeni yerler keşfedip gezmeyi severler. Yaylar bulundukları ortamda kendilerinden başka üstün olan kimseyi sevmezler. Bu sebeptendir ki bulundukları ortamda yönetip yön verebilecekleri arkadaşlıkları olur. Tıpkı ikizler burcu gibi yay burcuna sahip insanlar da değişken karakterlidirler. Bu sebeptendir ki bazen kafaları karışık olduğunda bir dediği bir dediğini tutmaz. Oldukça şanslı bir çekimleri vardır. Dostluk arkadaşlık onlar için son derece önem taşır. Yay adı üzerindedir, yerlerinde duramazlar. Burçlar arasında en özgür olanı yay burcudur. Yay burcuyla geçinmek kolay değildir. Bununla beraber yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Fakat buna rağmen yay burcu erken olgunlaşan bir yapıya sahiptir. Kendilerini her konuda geliştirmeye çalışan yay burçları boşluktan hoşlanmazlar.

Yay Burcu Özellikleri

Güçlü yapısı itibariyle kendi ayakları üzerinde durmayı seven gururlu bir burçtur. Patavatsız olan yay burçları sözünü hiç çekmeyen bir özelliktedir. Heyecanlıdır, heyecanlandığında deyim yerindeyse eli ayağına dolaşır. Her zaman hatalarından ders çıkarırlar. Kendilerinin sıkışmasından, sıkıştırılmasından hoşlanmazlar. Çok yönlü olan kişilikleri sayesinde aynı anda birden çok işle uğraşabilirler.

Yay Burcu ateş grubu burçlarındandır. Ateş grubu burçlarından biri olan yay burcu tıpkı diğer ateş grubu burçları gibi önsezileri kuvvetlidir. Ateş grubu her zaman enerji verir, cana yakındır. Hem sizi ısıtırlar hem de bir anda adı üzerinde ateş grubu olduğu için bir anda her şeyi yakıp külde edebilirler. Kimseden kolay kolay yardım istemezler. Kendilerini disiplin altında tutmayacakları gibi başkalarının onları hapsetmesini disiplin altında tutmasından hoşlanmazlar. Yay burcunun gezegeni, Jüpiterdir. Peki yükseleni yay burcu olan kişiler ne tür özelliklere sahiptir.?Jüpiter’in etkisini en çok hissettiren burçlardan dır. Güçlü karakterlidirler, aşırı iyimserdirler.

Ancak karşı taraftaki kişi sert bir hareket yaptığında bu iyimserlikten eser kalmaz enerjileri oldukça yüksektir. Jüpiter seyahat ve bir şeyler öğrenmeye meraklı olan burçları içinde barındırır. Nitekim yay burcu da yeni insanlarla tanışma, yeni yerler gezme, hepsi mevcuttur. Son derece adil bakış açıları olduğu için herkesten adil davranılmayı ve bu yönde davranış sergilemesini beklerler. Aşırı heyecanlı yapısı olan yay burcunda olan Jüpiter panik atağa davetiye çıkarmaktadır.

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay burcuna sahip kişiler uzun boylu, pembe ile beyaz tenli kahverengi saçlı çekici bir yüz hattına sahip kişilerdir. Yüksek öz güvenli olmaları itibariyle bu durum gözlerine yansımış gözlerinin içi parlayan özelliktedirler. Çocuk gibi yapıları vardır. Kolay kolay yaşlanmaya niyetleri yoktur. Yay burcu erkeği, göz hatları oldukça güçlü deyim yerindeyse gözlerinin içi Güler, alın yapısı geniş, dolgun dudaklıdır. yay Burcu erkeği kirli sakal sever, kimse kolay kolay sakallarını kestiremez. Modayı takip etmezler fakat atletik bir yapıya sahip olduklarından spor giyinmek onlar için vazgeçilmezdir. Yay burcu kadını, gözleri iridir. Genellikle saçları dalgalı olan yay kadınının ağzı devamlı gülümser gibidir. Genellikle orta boyludurlar. Tıpkı yay erkekleri gibi modayı çok fazla takip etmezler. Rahat kıyafetler giymeyi severler.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay Burcu erkeği yaramaz bir çocuk gibidir. Ciddi ilişkilerin adamı değildir. Aşk hayatları kıpır kıpırdır ve hareketlidir. Doğru kişiyi bulmakta zorlanan yay burcu erkeğinin, ciddi bir ilişkiye yanaşması için karşı taraftaki kadının düşüncelerini değiştirmesi onu ikna etmesi gerekir. Özgürlüğüne düşkünlükleriyle bilinen yay burcu erkeği partnerinden  çok arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanırlar. Partnerinin enerji dolu birisi olmasını isterler. ilişkilerinde Kıskanılmaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmazlar.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yay Burcu kadını erkeklerin ilgisini kendine çekmeyi başaran dişi burçlardan dır. Gerçek aşkı aramazlar. Fakat doğru erkeği bulunca da üstüne titrerler. Kibar, iyimser erkeklerden hoşlanırlar. Maço ve kaba erkekler yay burcu kadınının sevmediği kişilerdir. Peki, yay Burcuna sahip olan kişilerin iş hayatı nasıldır?

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burcu kadını iş hayatı, yanında çalışan kişiler kolay kolay hoşlanmazlar çünkü yay burcu kadınıyla çalışmak gerçekten zordur. Fakat bu demek değildir ki disiplinsizlik asla! Yay burcu kadını normal hayatta olduğu gibi iş hayatında da disiplinlidirler. Estetik ve sanat alanında olan işlerde son derece başarılıdırlar.

Yay burcu erkeği iş hayatı ise yay burcu erkeği son derece zeki olduğu için genellikle başarılı bir iş hayatına sahiptirler. Zekâlarını ve baskın karakter özelliklerini işle beraber harmanladıklarında ortaya mükemmel bir yönetici ruhu çıkıyor. Kendi işine kendi hakim olmayı severler. Başkalarının yanında çalışmaktan hoşlanmazlar, deyim yerindeyse kendi işinin patronu olmak onlar için keyif vericidir.

Yay burcu erkeği ciddi bir karakterde olduğu için iş hayatında da tıpkı yay kadınları gibi son derece disiplinlidirler. Çalıştığı ortamda mutlu olmazsa o ortamı terk eder. Politika ticaret siyaset gibi alanlarda başarılı olurlar çünkü yöneticilik onların  deyim yerindeyse genlerinde var.

Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar

Yay burcu en şanslı burçlardandır. Özgürlüklerine son derece düşkün olan yay burçları yeni arkadaşlıkların yeni dostlukların adamıdır. Ateş grubundan olan yay burcu daha çok kendi gibi ateş grubundaki burçlarla ve hava burçlarıyla anlaşır. Yay burçları hava burçlarından olan ikizler, kova ve terazi burçları ile kolay anlaşırlar. Yay burcu erkeğinin anlaştığı burçlar kova kadınları ve ikizlerdir. Çünkü en az kendisi kadar çalışkan disiplinli azimli kadınlardan hoşlanırlar. Duygusal olan balık ve yengeç burçlarıyla kolay kolay anlaşmaları pek mümkün değildir.

Yay Burcu Aşk

Yay burcu çok önemli özellikleri içinde barındıran bir burçtur. Medyum Saliha Hoca, yay burcu aşk ve akademik konularda çok sırlar barındıran bir kişiliktir der. Yay burcu büyük bir filozof gibi bilgiye aç ve mahir bir din adamı gibi vaizdir. Yay burcu aşk hayatında ise oldukça çekici ve elde tutması zor bir karakterdir. Yay burcu kadını çok alımlı ve vücudu sayesinde baş döndürmeyi seven ancak etkili bir şekilde mesafesini koyarak kendini daha da çekici kılan bir yapıya sahiptir. Yay burcu erkeği ise çekici bir ışıltı yaymakta ve gizli ilişkileri çok sevmektedir. Yay burcu aşk konusunda oldukça şanslı ama bir o kadar da kırılgandır.

Yay burcu aşk serüvenlerinde birçok kere kırılmaya müsait durumlara düşebilmekte fakat bu kırılganlıklarını asla belli etmeden çok iyi rol yapabilmektedirler. Yay burcu aşk konusunda ne kadar zor zamanlar yaşasa da kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyenlerdendir. Medyum Saliha Hoca, bu kadar yüksek libidosu olan bir burcun aynı zamanda sanatsal olarak da yüksek bir bakış açısına sahip olduğunu atlamamız gerektiğini de söylemekte. Yay burcu aşk konusunda yine de şanslıdır. Birçok burç ile çok iyi anlaşmakta ve özellikle de kova burcu gibi burçlar ile mükemmel bir uyum sergileyebilmektedirler. Yay burcu aşk konusunda bir kova ile birleşirse bu mükemmelliğin resmi olarak ifade edilebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap