Yengeç Burcu Erkeği
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkekleri çok nazik ve efendi olmaları dolayısıyla dikkat çeker. İnsanlara uyum sağlamak konusunda sınır tanımazlar. Diğer insanlarla nasıl doğru iletişim kuracağını çok iyi bilir. Onların çevreye uyumu kadar sözleri ve davranışları da uyumludur.

Yengeç burcu erkeği konusunda açıkladığımız yazımıza başlıyoruz. İnsanları kırmaktan oldukça uzak insanlardır. Onlar dürüst olmakla övünür. Yalanı hayatının hiçbir yerinde istemezler. Onlar hiçbir konuda aşırı olmazlar. Oldukça dengeli insanlardır. Her şeye olumlu yaklaşmaya çalışırlar.

Genellikle yaşlarından daha olgun olurlar. Yengeç erkekleri de duygusaldır. Ve gerçekten hassas insanlardır. Net insanlardır.Dengesiz davranan insanlardan uzak durmaya çalışırlar. Oldukça yapıcıdırlar. Çevresindeki insanları kırmamaya çalışırlar. Olumsuz bir durum yaşandığında hemen toparlama yoluna giderler. Huzurlu ortamlarda olmak isterler. Yengeç burcu erkekleri sahiplenicidir. Sevdikleri insan için fedakarlıkta bulunmaktan çekinmezler. Ancak yeni tanıştığı insanlara temkinli yaklaşır. Bu da ilk zamanlarda sevgisinden emin olmak istediği için gereklidir. Yengeç burcu erkekleri ilgiyi sever. Ayrı geçirdiğiniz zamanlarda kıskanç ve huysuz olabilir.

Ancak kırıcı davranışları yoktur. Gönlünüzü çabucak alırlar. Bunun yanında bu burcun erkekleri annelerine çok düşkündür. Annesine olan bağlılığı sorun oluşturabilir. Birlikte oldukları kişiden de anne şefkati beklerler. Eşlerinin güçlü olmasına önem verirler. Eğlenceli insanların yanlarında olmasını isterler. Eşlerinin dırdırcı olması sorun olabilir. Yengeç erkeği hayatı boyunca hep huzuru arar. Yengeç burcu erkeği uzun süreli ve ciddi bir ilişki ister. Evlendiğinde de oldukça sadık olur. Terbiyeli ve efendi olduğu için toplum kurallarına uymakta zorlanır.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Evlilik

Yengeç burcu erkekleri burçlar kuşağının en romantik erkekleridir. Aşık olduğu andan itibaren sevdiği kişiyi iltifata boğar. Huzurlu olması onu karşı cinsler arasında çok tercih edilen bir konuma getirmiştir. O heyecanlı bir macera isteyen biri değildir. Bu yüzden karşı tarafın hırçınlıklarını olumsuz algılar. Bundan hiç hoşlanmaz. Aradan kısa zaman geçtiğinde bile eğer aşıksa sadakatli olacaktır. Yengeç burcu aşkta süreklilik ister. Uzun süreli bir birliktelik arayışındadır. Aşık olduğu zaman karşı tarafı kıskanıp huysuzlanabilir. Böyle hissetmesi çok doğaldır.

Çünkü yengeç burcu erkeği sevdiği kişiyi merkeze koyar. Herhangi bir şekilde üzülmemesi için elinden geleni yapar. O bu konuda oldukça hassastır. Sizi sizden daha fazla düşünür. Onun yanında kendinizi kraliçe gibi hissetmenizi sağlar. Evlilik söz konusu olduğunda bundan kaçmayacaktır. Yengeç burcu erkekleri hep düzen ve huzur ihtiyacı hissederler. Bu yüzden aşklarının evlilikle sonuçlanmasını isterler. Onlar kusa süreli macera arayışında değildir. Tek düşündükleri birlikte yaşanacak uzun bir ömürdür.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Birini İster?

Bu burcun her şeyden önce aradığı şey huzurdur. Huzur veren kadını ister. Eşinin ona şefkatli bir şekilde yaklaşmasını bekler. İlgili olmasını ister. İlişki yaşayacağı kadında güveni arar. Annesine düşkün olduğu için annesine benzeyen bir kadın ile olma ihtimali yüksektir.

Onun istediği kadın sessiz ve pasif biri değildir. Kendi ayakları üzerinde duran kadınlar onun ilgisini çeker. Bunun yanında eğlenceli olmasını da beklerler. Yengeç burcu erkekleri akıllı ve olgundur. Ciddi bir ilişki yaşamayacağı kişiyle başlamak istemezler. Onlar için aile değerlidir. Oturmasını kalkmasını bilen kişilerdir. Karşılarındaki kişiden de aynı şeyi beklerler. Saygı gösterdikleri kadar da saygı görmek isterler. Sevdikleri kişinin topumsal ilişkilere dikkat etmesini de isterler. Eşlerinin sevilen biri olması onlar için mutluluk verici olur.

Yengeç Erkeği İlişkide Neyi Sever Neyi Sevmez?

Yengeç burcu erkeklerinin tabiatı sakin olduğu için saldırganlıktan hoşlanmazlar. Sürekli tartışma yaşayacağı partner onlar için sinir bozucudur. Kolay sevmez, ancak sevdiği kişilerde bu olumsuzluğu farkettiği an değiştirmeye çalışacaktır. Sevdiği kişilerin çevresinde saygı görmesini bekler. Huzuru yerinde mekanlara gitmek ister. Bakım ve giyim ürünleri sever. Hediyeleşmeyi de oldukça anlamlı bulur. Yaşadığı ilişkide sorunların büyütülmesini istemez. Büyütülmesinin yanında sürekli sorun çıkarmak onu bu ilişkiden oldukça uzaklaştıracaktır. Kuracağı ilişkide çok sabırlı olacaktır ancak huzurlu bir yaşamı olmayacağını hissederse gidebilir. İlişkide samimiyet beklentisi çok yüksektir. Karşı tarafın onu şüpheye düşürmesinden huzuru kaçar. Yengeç burcu erkeği ilişkide bunlara asla tahammül edemez.

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Bir İlişki Yaşar?

Sakin bir yapısı olması nedeniyle ilişkide de bu sakinliği korumaya çalışır. Onun için huzur her şeyden önemlidir. Karşı tarafın isteklerini elinden geldiğince yapmaya çalışır. İlişkinin güzel olması için elinden geleni yapar. Herhangi bir sorun ile karşılaştığında bunu görmezden gelmez. İlişkinin zarar görmemesi adına elinden geleni yapar. Sevdiği kişi için oldukça fedakar olur. Otorite kurmayı sevmez.

Her türlü sorunda eşinin yanında olmayı önemser. Oldukça hassas ve kibar oldukları için sevdiklerini kırmamaya çalışırlar. Yaşayacağınız bu ilişkide oldukça romantik dakikalara şahit olabilirsiniz. Duygusal yapısı çok fazla olan bir erkek olmakla birlikte sizi sarıp sarmalamayı çok yapacaktır. Onun için bir ilişki yaşamak karşılıklı anlayış ve saygıyla mümkün olur. Sürekli tartışmalı ve huzursuz bir ilişki ondan oldukça uzaktır. Maceralarla dolu bir ilişkiden ziyade her iki tarafın huzur verdiği kaliteli bir ilişkiyi tercih eder.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk

Yengeç burcu erkeği aşk hayatı konusu oldukça merak edilen konular arasında yer alır. Medyum Saliha Hanım, özellikle yengeç burcu erkeği aşk konusunda tutucudur demekte. Yengeç burcu erkeği sevgiye ve aşka çok değer verir. Bu sebepten ötürü de ilişkide kontrolü hep elinde tutmaya çalışmaktadır. Yengeç burcu erkeği aşk konusunda kendisiyle olan kadını dünyanın en mutlu kadını yapmak için çalışmaktadır. Bu sebepten ötürü de yengeç burcu erkeği aşk adamı olarak nam salmıştır. Yengeç burcu erkeği kadınlar tarafından sürekli mercek altında tutulsa da o sadece bir kadını tercih eder ve fazla kadına hayatında yer vermez. Yengeç burcu özelliklerinin tamamını üzerinde taşıyan yengeç burcu erkeği aşk hayatında romantik bir sevgili olmayı her zaman başarmaktadır. Yengeç burcu erkeği aşk için yaratılmıştır. Kadınının en hüzünlü anında bile onu mutlu etmeyi başarır ve ömrünün sonuna kadar ona sadık kalmayı başarır. Yengeç burcu erkeği maddi yönden de çok büyük başarılara imza atabilir. Bu sebepten dolayı da ayakları yere sağlam basmaktadır ve kadınlar tarafından aile babası olmaya aday bu burç çok tercih edilmektedir. Yengeç burcu erkeği aşk hayatında olduğu kadar aile hayatında da çok koruyup kollayıcıdır. Çocuklarını çok sever ve yıllar geçse de eşine ilk günkü duyguları yaşatmaya başarabilir. Medyum Saliha Hanım bu sebepten ötürü de yengeç burcu erkeği aşk konusunda bir numaraya adaydır yorumunu yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap