Yengeç Burcu Kadını
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınını tarif etmek gerekirse; onun için fazla duygusal, sakin, ihtiraslı ve akıllı demek çok yerinde olacaktır. Yengeç burcu kadını, kalp kırmaktan ve kalbinin kırılmasından çok korkar. Mümkün olduğu olduğu kadar kimseyi üzmemeye ve kızmamaya özen gösterir.

Yengeç burcu kadını, bir insana kolay kolay kalbini açamaz. Geçmişinden kopamaz ve çoğu zaman geçmişten kalan anıları ile  çok fazla yaşar. Kimseyle tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmaz. Sakin ve dingin hayat tam da ona göredir. Ailesine çok fazla düşkündür. Kitap okumayı çok sever, yengeç burçları için tam da bir kitap kurdu desek yalan olmaz. Kimsenin geçmişini araştırmaz, merak etmezler ve kendi geçmişleri hakkında kimsenin kötü birşey demesine de izin vermezler. Adil ve adaletli bir burçtur. Fazlasıyla duygusal ve hassastır.

Üzerinde hakimiyet kuran bir erkek olmasını da hiç istemez öyle bir durumdan asla hoşlanmaz. Özgür bir burçtur, kısıtlanmayı sevmez  sorumluluklarının her zaman bilincindedir. Yaşından daima olgundur ama bir çocuksu yanları da vardır. Derin ve içli bir yapıya sahiptir. Başkalarının sıkıntısı onun sıkıntısı olur, keza sevinci de öyle. Yengeç burçları arasından çok sadık ve samimi arkadaşlıklar çıkar. Bencil hiç değillerdir. Sakin, uyumlu ve dinginlerdir. Yengeç burcu kadınını, ufak bir hediyeyle ya da tek dal bir çiçekle bile mutlu etmeniz mümkün.

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç burcu kadını; alıngandır ama kolay kolay kırıldıklarını da belli etmezler. Dertlerini sıkıntılarını genellikle  içlerine atarlar. Yengeç burcu kadınları, çok iyi ve fedakar annelerdir çocukları için yapamayacakları şey yoktur. Başı boş ve vurdumduymaz hiç değildir. Daima pozitif diyemeyiz belki ama daima sakin dememiz daha yerinde olacaktır. Yalan konuşmayı sevmezler kendilerine de söylenmelerini hiç istemezler. Evcimendir, evlerini çok severler. Macera onlara göre değildir. En güzel bir tatilde bile hemen evlerine dönmek isterler. Yengeç burcunun hisleri ve sezgileri çok güçlüdür. Yengeç burcu kadını, kendisine yapılan bir iyiliği de kötülüğü de asla unutmazlar. Kendilerini kıran insanları kolay kolay affetmezler ama küsmezler de.  Duygularını gizleme anlamında tam bir uzmanlardır. Dinsel yönlere ve müziğe karşı ilgilidir.

İş hayatında ise yapılan işi çok ciddiye alır ve işini dört dörtlük yapmaya gayret eder. Toplantılara ya da randevularına asla geç kalmaz. Çok planlı ve programlıdır. Evlerini dağınık ve pis göremezsiniz. Arkadaşlarına bir şeyler hazırlayıp evlerinde ağırlamaktan çok hoşnut olurlar. Elleri çok açıktır hatta o kadar açıktır ki bazen bu yönleri tarafından parasız da kalabilirler. Çevresinde daima sevilir ve sayılırlar yemek yemeyi de ayrıca çok severler. Evde olduklarında, yemek ve pasta yapmaktan oldukça hoşlanırlar. Evlerinde iken dışarı çıkmaya pek ihtiyaç duymazlar. Arkadaşlarına gitmekten çok onların kendilerine gelmelerini ister.

Yengeç Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Yengeç burcu kadınının olumlu yönleri, sıcakkanlı, sevecen, hoşgörülü, olgun ve duygusaldır. Başkalarının duygu ve fikirlerine son derece önem verirler. Her insana değer verirler, yardımlarına koşarlar ve  her anlamda destek olurlar. Bencil ve egoist değildirler. Küçükken bile kardeşlerine daima fedakar ve adil davranan bir insan olmuşlardır. Sakin ve huzur dolu bir hayat severler. Aile bağlarına çok önem verirler anne ve babalarına çok düşkünüdür.

Kendi mutluluklarından çok ailesinin mutlulukları yengeç burcu kadını için çok daha değerlidir. Hayattan pek de çok beklentileri yoktur aslında. Boş boş hayaller kurmazlar genellikle kendi hallerinde iyimser insanlardır. Karmaşıklık ve kargaşadan hoşlanmazlar, aradıklarını hemen yerinde görmek isteyecekleri için evleri daima derli topludur. Bazen hak etmediği muamele ile karşı karşıya geldiklerinde depresyona bile girebilirler. Depresyona girmek, onlar için kolaydır.

Yengeç Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Yengeç burcu kadınlarının olumsuz yönleri, çok fazla duygusal, alıngan ve kırılgan olmalarıdır. Bazen gereksiz ve durduk yere ağlarlar ve geçmişlerine çok fazla takılırlar. Bazen kaprisli, hayalci ve tembel olurlar. İstendikleri yapılmadıkları taktirde değişik rollere girer ve dedikleri yapılana kadar bunu sürdürürler. Uykuya çok düşkündürler evde pineklemek tam da onlara göredir. Bazen öyle bir yalnızlık isterler ki kimselerin onu arayıp sormalarını istemez ve kendi kabuklarına çekilmek isterler.

Yengeç Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadınının fiziksel özellikleri, genelde soluk tenli beyaz ve kumral kimselerdir.boyları orta ya da kısa ya yakındır. Dikkat etmedikleri taktirde kilo alabilirler ve kiloya ayrıca meyillidir. Gözleri, iri ve güzeldir. Elmacık yanakları çıkıktır. Çeneleri hafif sivridir. Yüzleri yuvarlak ya da ovaldir.

Yengeç Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadınının aşk hayatı, düzenli ve monotondur. Çünkü onlar pek heyecandan hoşlanmalar. Son derece sadık ve sevimlidirler. Onula birlikte olacak erkeğin , daima sabırlı, sakin ve kibar olmaları gerekir. Kaba ve maço erkeklerden pek hoşlanmaz. Birlikte olacağı erkekten sadakat ve sevgi isterler. Onlar paradan çok ahlaka önem verirler. Eşinin ya da partnerinin karakterli ve olgun olmasına çok dikkat ederler. Romantiklikten çok hoşlanırlar. Daima mutlu bir hayat sürmek için ellerinden geleni yaparlar.

Yengeç Burcu Kadını Aşk

Medyum Saliha Hanım yengeç burcu özellikle aşk konularında çok romantik bir bakış açısına sahiptir der. Doğal olarak da yengeç burcu kadını aşk konusunda tam da bu özelliklere sahiptir. Yengeç burcu kadını özellikle hatıralara büyük değer vermektedir. Yengeç burcu kadını aşk konusunda her zaman ömürlük ilişkiden yanadır. Yengeç kadını karşısındakini de kendisi gibi zannettiği için çoğu kez yara almak zorunda kalmıştır. Medyum Saliha Hoca bu sebepten dolayı yengeç burcu kadınının aşka aşık birisi olduğunu söylemektedir. Yengeç burcu kadını aşk konusunda çok titiz davranmakta ve sevdiğinin ona çok çabuk açılmasını istemektedir.

Yengeç burcu kadını için flört aşaması ne kadar uzarsa o kadar sabırsızlanır ve kendini aşkını itiraf etmek için öne atar. Ancak yengeç burcu kadını aşk konusunda erkeğin ona açılmasına bayılır. Yengeç burcu kadını burç özellikleri bakımından yengeç burcunun o tutucu ve güven veren tüm yönlerini almıştır. Yengeç burcu kadını aşk konusunda çok çabuk inandığı için birçok kısa ilişki arayan erkekler tarafından anlaşılamamaktadır. Ancak doğru bir erkek yengeç kadını ile birlikte olduğunda hayatında en doğru seçimi yaptığını anlayacaktır. Medyum Saliha Hoca, burçlar ve burç yorumları konusunda yıllardır hizmet verdiğini söylerken yengeç burcu kadını aşk için var olur ve aşk içinde kendini mutlu hisseder demektedir. Sizler de yengeç burcu ve diğer burç özellikleri hakkında merak ettiğiniz konuları Medyum Saliha Hanım’a danışabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap