Yengeç Burcu
  1. Ana Sayfa
  2. Burç Yorumları
  3. Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yengeç burcu özellikleri hakkında yazdığımız makalemizde, yengeç burcu kadı ve yengeç burcu erkeği gibi konularda detaylı açıklamalar mevcuttur. İşte Yengeç Burcu konusunda detaylar. Yengeç burcu hakkında Meydum Saliha makalesi yayında.

Yengeç burcu sahibi kişiler hakkında detaylı açıklama yapıyoruz! Elementi Su olan ve su gibi yapıları ile dikkat çeken Yengeç burcu insanları, 22 Haziran- 22 Temmuz aralığında doğmuşlardır. Nazik, kırılgan, çevresindeki insanları kırmaktan korkan yapıları ile çok fazla arkadaşa sahip olan Yengeç burçları, oldukça duygusal insanlardır. Tam bir ev insanıdırlar. Annelik ve babalık güdüleri oldukça geliştiği için çocuklarla çok iyi anlaşırlar. Merhametli ve güler yüzlü olmaları çevrelerindeki insanların dikkatini çekmektedir.

Yengeç Burcu Özellikleri

En olumsuz özellikleri şüphesiz ki fazla duygusal olmalıdır. İnsanlar için mantıklı sayılmayacak bir gerekçe nedeni ile bile ağlayabilme ihtimalleri vardır. Çevrelerinde bulunan insanlara tam olarak güven duymazlar. Sürekli kafalarında bir soru işareti ile birlikte gezinmektedirler. Çevresindeki insanlara kendini acındırmayı çok severler. Dünyanın en büyük yükünü çekiyor gibi bir görünüme kavuşmaları söz konusu olabilir. Duyguları sıklıkla değişim gösterdiği için bir şey hakkında kesin karara sahip olmaları imkansıza yakındır.

Akılcı bir tutum sergilemek yerine duyguları ile hareket ederler. Bu nedenle hiçbir zaman sabit bir yaşam süremezler. İnsan ilişkileri duygular üzerine kuruludur. İnsanlarla yaşadıkları problemlerde genellikle kendi kabuklarına çekilerek uzaklaşmayı tercih ederler.  Genellikle sabırlı bir yapıya sahip oldukları için büyük zorlukların üstesinden gelmek onlar için kolaydır.

Kendilerini duygu dünyasından soyutlayamayan Yengeç burcu insanları, oldukça utangaç yapılıdırlar. En önemli özelliklerinden biri de güçlü sezgilere sahip olmalarıdır. Duygusal çöküntüler yaşadıkları zaman çevresindeki insanlara hayatı zindan edebilme özelliğini de bünyelerinde taşımaktadırlar.

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç burcu kadınları; hoş yapılı, sıcakkanlı ve iyiniyetli kadınlardır. Yapıları itibari ile romantizme yatkındırlar. Onları güzel bir söz ile kendinize yakınlaştırma ihtimaliniz yüksektir. Anaç ruhu nedeni ile sevdiği dostlarına annelik yapmaktan hoşlanan bu kadınlar, çok yufka yüreklidirler. Duygusal anlamda çok hassas oldukları için insanlar tarafından sürekli kırılırlar.

Sezgilerinin kuvvetli olması nedeni ile etrafında bulunan insanların ona karşı niyetlerini çok iyi şekilde çözmelerine yardımcı olur. Çevresindeki insanlardan en çok görmek istedikleri şey ilgi ve şefkattir. Oldukça cömert yapılı olmalarına rağmen birikimlerini savurmazlar. Tasarruf yapma konusunda üstlerine yoktur. Eleştiriyi kaldıramayan bir yapıları vardır.

Sevdikleri tarafından uğradıkları eleştiriler onlar için duygusal yıkıma neden olmaktadır. Başkaları hakkında eleştiri yapmayı çok severler. Sevdikleri insanlara bağlı kalmayı severler. Genellikle tek eşli bir yapıya sahip olup kıskanç yapılıdırlar. Onlar için asıl olan tek şey sevginin hissettirilmesidir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Yengeç burcu erkeği, ağırbaşlı yapısı ile girdiği ortamda gözleri üzerine çeken bir erkektir. Duygusal olarak hassastır; ama bunu çevresine yansıtmaktan imtina eder. Onun için sevgiden daha önemli tek şey saygının da var olmasıdır. Kendisine saygı göstermeyen insanlara karşı tavrı nettir. Yengeç burcu erkeği, keskin zekası ile insanların dikkatini çeker.

Aynı zamanda oldukça pratiktir. Pratik zekası sayesinde olayları hızlı bir şekilde çözümler ve istediği sonuca doğru yönlendirir. Sevdiği insanları kaybetmemek adına yapılması gereken her şeyi yerine getirir. Kolay kolay vazgeçmediği için isteklerini eninde sonunda yerine getirir. Para onlar için oldukça önem arz etmektedir. Paranın önemli olmasının temel sebebi paragöz bir yapıya sahip olmaları değildir. Para onlar için sevdiklerini koruyabilmek adına güç sağlayan bir unsurdur.

Kendilerinin ve yakınlarının zor durumda kalmamalarını sağlamak adına paraya ihtiyaç duyarlar. Hayatta en çok dikkat ettikleri özellik dürüstlüktür. Kendileri sevdiklerine karşı dürüst olduğu için onlardan da aynı şeyleri beklerler. Yalandan hoşlanmazlar ve yalan söyleyen insanlarla aynı ortamda bulunmaktan kaçınırlar. Tam bir aile babası olacak erkek modelidir. Aile yaşantısı onlar açısından önem arz etmektedir. Bu nedenle aile kurmak en büyük idealleri arasında  yer almaktadır.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu duygularını açık yüreklilikle karşısındaki kişiye aktarmakta zorluk yaşamaktadır. Oldukça duygusal bir yapıya sahip olduğu için duygularını genellikle saklamaktan yanadır. Utangaç olduğu için pasif yapılıdır ve genellikle karşıdaki kişiden bir adım bekler. İlk buluşmayı Yengeç burcu organize edecekse büyük ihtimalle oldukça romantik bir yaklaşım sergileyecektir. Sergilediği bu yaklaşım doğrultusunda karşısındaki insanı etkilemeyi başaracaktır.

Yengeç burcu insanını etkilemeye çalışıyorsanız istediği romantizmi sağlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde ilgisini çekeceğiniz pek söylenemez.  Yengeç burcu insanı eskiye özlem duyan yapıda olduğu için onunla geçmişe dair yapacağınız konuşmalar sizi oldukça değerli kılacaktır. Reddedilmekten nefret ettikleri için genellikle teklifte bulunmazlar. Yaklaştıkları insanlar samimiyet bağı kurabileceği insanlar olmalıdır. Onlara samimi bir davranış ile yaklaşmadığınız zaman duygusal olarak yaralanırlar ve davranışları değişim gösterir.

İlişkide de duygusal açıdan en çok ilgiyi gösteren taraf olmaktan hoşlanırlar.  Diledikleri güven partnerleri tarafından sağlanırsa çok sadık birer eş adayı olacakları için ömür oyunca yanınızda kalacak insanlar olacaklardır. Eşinden beklediği tek şey sonsuz güvenin sağlanmasıdır. Eşine ve çocuklarına karşı oldukça korumacı olan bu burç insanları şefkat duygusu ile hareket etmektedirler. Çocuklarla araları oldukça iyidir. Çünkü merhametli yapıları sayesinde çocuklarla oldukça iyi anlaşırlar. Çocuklar için çok iyi bir ebeveyn olacakları konusunda şüpheye düşülmemesi gerekir. Çünkü mükemmel bir ebeveyn olacaklardır.

Yengeç Burcu Kadını

Tam bir ev kadını görmek isteyen yengeç burcu kadını ile bir araya gelmelidir. Duygular ve aile bağları kuvvetli olan yengeç burcu kadını bu özellikleriyle karşımıza çıkmakta. Medyum Saliha Hanım, eğer evine bağlı ve sürekli sizi mutlu edecek kadını arıyorsanız o kesinlikle yengeç burcu kadınıdır demekte. Yengeç burcu kadını burçlar içerisinde sessizliği ile bilinmektedir. Bunun yanında yengeç burcu kadının erkeği olmak isteyen birisi kesinlikle ona karşı yumuşak huylu ama güçlü kuvvetli olmalıdır. Yengeç burcu kadını kendini sarıp sarmalayacak erkeklere hayranlık duyarlar. Yengeç kadının evcimen oluşu onu iyi bir eş ve iyi bir anne yapmaktadır. Çocuklara ve eşine karşı her zaman fedakardır.

Çok duygusal olan yengeç burcu kadını için hatıraların da değeri anlatılmayacak kabar büyüktür. Onun hatıralarına karşı saygısızlık yapan kimseler kesinlikle bu sessiz kadının gazabına uğrayacaklardır. Burç yorumlarını inceleyenler burçlar arasında yengeç burcu kadınının ne kadar duygusal olduğunu görebilirler. Onu kırmayı hiç istemeyeceksiniz. Çünkü yengeç burcu kadını kırıldığında o kişiyle bir daha asla konuşmak istemez. Yengeç burcu kadını kırılmaktan ve kırmaktan hiç hoşlanmaz. Onun kadar sakin ve sizi sevgiye boğacak bir kadın bulmak zordur. Bu sebeple tüm burçlar içinde yengeç burcu etkisini tam olarak yaşayan bir yengeç burcu kadını ile yaşama nimetini elinizden kaçırmamak için onu mutlu etmeli ve asla aldatmamalısınız.

Yorum Yap

Yorum Yap