1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Yılan Büyüsü

Yılan Büyüsü

Yılan büyüsü nedir? Yılan büyüsü hangi amaçla yapılır? Kara yılan büyüsü ne işe yarar? Medyumlar yılan büyüsü hakkında nasıl çalışmalar yapmaktadırlar? Medyum Saliha Hoca yılan büyüsü ile ilgili neler söylemektedir. Aklınızdaki tüm bu soruları medyum Saliha Hanım tek tek cevapladı. Devamı makalemizde sizleri bekliyor.

Yılan Büyüsü

Yılan büyüsü hakkında birçok araştırma, yazı ve efsaneye rastlamak mümkündür. Medyum Saliha Hoca özellikle yılan büyüsü gibi işlemlerin kara büyü sınıfına girdiğini ve dolayısıyla da ortalıktaki alelade bilgilerin doğru olmadığını söylemektedir. Yılan büyüsü denilen işlem özellikle ayırma büyüsü olarak kullanılmaktadır. Eşler arasındaki huzuru bozma ve ortakların arasını açma gibi durumlarda kullanıldığı sıkça görülmektedir. Medyum Saliha Hoca birçok danışanının eşlerinin gayri meşru ilişkilerini bitirmek için soğutma büyüsü olarak da yılan büyüsü istediklerini söylemektedir. Yılan büyüsü yapan medyum sayısı çok azdır çünkü hem özel bir zehirli yılanın derisinin kullanılması hem de kara büyü olması birçok kişiyi tedirgin etmeye yetmektedir.

Medyum Saliha Hoca en büyük uzmanlık ve ihtisas alanı olan kara büyüler konusunda gösterdiği başarıyı yılan büyüsü ile de göstermektedir. Yolan büyüsü ile soğutma büyüsü ve ayıra büyüleri yapmak mümkündür. Medyum Saliha Hoca özellikle bu konuda dikkatli olunmasını ve yılan büyüsü işleminin kesinlikle en iyi medyumlar tarafından yapılması gerektiğini anlatmaktadır. Medyum Saliha Hoca aşk büyüsü gibi işlemlerde de bazı yılan ile ilgili maddelerin kullanıldığını ancak yılan büyüsünde olayın biraz daha farklı olduğunu ifade etmektedir. Yaratılmış her şeyde bir sır vardır. Büyü işlemleri de bu sırlı dünyaya kapı açma işidir. Medyum Saliha Hoca gibi başarılı medyumlar bu konuda en büyük çalışmaları yapmaktadırlar.

Kara yılan büyüsü

Kara yılan büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kara büyüdür ve yılan büyüleri içinde en tehlikelilerindendir. Medyum Saliha Hoca yaptığı birçok kara yılan büyüsü çalışmasının yurt dışından kendisine ulaşan kişilere özel olduğunu ancak ülkemizdeki danışanları içinde de kara yılan büyüsü hakkında başvuru yapanlar olduğunu da sözlerine eklemektedir. Medyumlar özellikle yılan büyüsü işlemleri konusunda işin ehli medyumlar ile çalışılmasını tavsiye etmektedirler. Medyum Saliha ölüm büyüsü ya da yatağa düşüren büyüler gibi işlemlerin özellikle kara yılan büyüsü bağlantılı olduğunda çözülmesinin daha zor olduğunu söylemektedir.

En iyi medyumlar içinde çok önemli bir yer edinen kıymetli medyum Saliha Hanım da kara yılan büyüsü ile alakalı olarak ciddi uyarılar yağmaktadır. İnsanların kara büyü denildiğinde kesinlikle dikkat etmeleri gerektiğini ve soğutma büyüsü maksadıyla yapılan bir yılan büyüsü işleminin bazı durumlarda bir aileyi birbirine silah çeker duruma getireceğini de sözlerine eklemektedir. Medyum Saliha Hanım bundan dolayı her daim tetikte olunması gerektiğini ve ayırma büyüleri konusunda şüphesi olan kimselerin güvenilir medyumlar içinden birine danışmasını ısrarla tekrarlamaktadır. Kara yılan büyüsü bazı durumlarda bağlama büyüsü olarak da yapılarak insanların kullanılmasına vesile olmaktadır.

Bu tehlikeli büyü yüzünden zarar gören bir sürü insan medyum Saliha Hoca sayesinde şifa bulmuş ve hale de tedavi gören kimseler vardır. Kara yılan büyüsü ile yılan büyüsü özünde aynı şey olsa da bazı ufak tılsım değişimleri olayın boyutunu tamamıyla değiştirmeye yetmektedir. Medyum Saliha konusu açılmadıkça kara büyüler hakkında araştırma yapılmamasının normal insanlar için daha faydalı olacağını da sözlerine eklemektedir. Çünkü cinler ve ruhani varlıkların da kullanıldığı bu tarz büyü işlemlerini araştıran insanlara cin musallatı olduğu sıklıkla rastlanan bir olaydır.

Yılan büyüsü bozma

Yılan büyüsü bozma konusunda en başarılı medyumlar arasında muhakkak ki Medyum Saliha Hoca gelmektedir. Yılan büyüsü yapılış amacı bilindiği üzere eşlerin ve sevgililerin arasını açmak, soğutmak hatta tiksindirmektir. Medyum Saliha bu sebepten ötürü aile huzurunu bozan en tehlikeli kara büyüler içinde yılan büyüsünü ilk sıralarda göstermektedir. Yılan büyüsü belirli bir sayıdaki yılan derileri içine yine o yılanların zehrinde elde edilmiş bir karışımla yazılmaktadır. Bu deriler medyum Saliha Hoca tarafından bir takim ritüellere tabi tutulup büyünün hangi amaçla yapıldığına göre farklı şekillerde tılsımlanmaktadır. Bazı yılan büyüsü yakılmakta bazıları da saklanmaktadır. Medyum Saliha bir yılan büyüsü nasıl yapıldıysa yine ona uygun yöntemler ile bozulmalıdır der. Yılan büyüsü bozma işlemi diğer bir kara büyü olan papaz büyüsü bozma işlemine benzemektedir.

Bunun yanında yine papaz büyüleri gibi karanlık etkileri olan yılan büyüsü eşler arasında büyük sıkıntılara sebep olan büyülerden birisi olarak bilinmesinin yanında bazı durumlarda da hastalık ve yataklara düşmek içinde yapılmaktadır. Başarılı medyumlar bu konuda kesin çözümler üretmektedirler. Medyum Saliha Hoca’nın da en iyi medyumlar içinde gösterilen bir medyum olmasının en büyük sebepleri içinde yılan büyüsü işleminin her kademesine hâkim olmasından kaynaklıdır. Yılan büyüsü bozma işlemi sanıldığı kadar kolay değil bilakis en zor bozulan büyüler içinde yer almaktadır. Büyü işlemleri asla ciddiyetsizliğe gelmemektedir. Bundan dolayı da medyum Saliha Hanım ile irtibata giren insanlar olayı ciddiyetini iyi kavramak zorundadırlar. Aksi halde çıkacak her sorun kişinin kendini bağlamaktadır. Büyü denildiğinde her risk göz önüne alınmalıdır. Suya sabuna elini sürmeden büyü yapmak ya da büyü bozma mümkün değildir. Sizler de yılan büyüsü bozma ya da başka istekleriniz için hocamıza ulaşabilirsiniz.

Define ararken yılan çıkması

Define ararken yılan çıkması hakkında birçok insan medyumlara başvurmakta ve bu konuya çözüm aramaktadırlar. Medyum Saliha Hoca define ararken yılan çıkması demek orada kara büyü tılsımı olduğuna işarettir diye de eklemektedir. Bazı sözüm ona hüddamlar ve cinci hocalar cinlerin altınla ile alakası olmadığını iddia etmektedirler. Oysa cinler de insanlar gibi ziynet eşyalarına oldukça düşkün hatta insanlardan daha aç gözlüdürler. Bu sebeple ve yer aylında gömü olarak tabir edilen definelere sahip çıkarak onları kendi malları olarak görürler.

Medyum Saliha Hoca bir diğer konunun da altının normal koşullarda yenilebilir bir maden olduğunun dikkate alınmasıdır. Evet insanlar gibi cinler de beslenirler. Altın hem insan için hem de cinler için bir besin maddesidir. Fakat cinler altını insan gibi madde olarak değil yaydığı enerjiyle ve gazlar ile beslenirler. Medyum Saliha Hoca bu sebeple cinlerin insanlara yılan olarak görünebileceğini de sözlerine eklemektedir. Define ararken yılan çıkması ile ilgili bir diğer konu ise defineyi gömen kişilerin bunu papaz büyüsü gibi bir kara büyü ile tılsımlamalarıdır ki bu durumlarda define ararken yılan çıkması ve define ararken köpek çıkması gibi durumlar sıklıkla yaşanabilmektedir.

Başarılı medyumlar içinde yer alan medyum Saliha hoca ismi itibari ile define tılsımlarken kullanılan yılan büyüsü işleminin de ancak işinin ehli olan birisi tarafından bozulabileceğini ifade etmektedir. Medyum Saliha Hoca birçok danışanının ruhsatlı define arama işlemlerinde de onlar için tılsım bozma ve kara büyü bozma işlemleri yapmaktadır. Bu sebeple de medyum Saliha Hanım’a gerek aşk büyüsü için gerekse de bağlama büyüsü için başvuran birçok insan olduğu gibi bu şekilde durumlar için başvuran birçok kişi de bulunuyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap