1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Yumurta Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü en ucuz ve masrafsız büyü çeşitlerinden olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Diğer büyülerde olduğu gibi yumurta büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin talepleri de aynı denilebilir.

yumurta büyüsü

Yumurta büyüsü nasıl yapılır diye soran çok oluyor. Bu büyüyü açıklamak için bu makaleyi yazdım. Eşleri birbirinden ayırmak, ev ortamında huzursuzluk çıkarıp yuvayı dağıtmak gibi anlamlar için yumurta büyüsü yaptırmak isteyenler bizlere ulaşmaktadır.

Ancak bu kadar kolay gibi görünse de oldukça tehlikelidir. Bunun için mutlaka bir medyumla iletişim kurmanız gerekir. Aslında büyüyü yapabilmek için tüm malzemeleri elde etmek kolay olduğundan herkes yapabilir.

Sizin isteklerinize göre eğer farklı bir durum varsa mutlaka benimle iletişime geçmeniz ve yardım almanız gerekmektedir. Bu durumun sebebi ise üçüncü kişilerle bağlantı kurabilme aşamasında yumurta büyüsü için iletişim kurmak gerekebilir.

Yumurta Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapabilmek için öncelikle bir adet yumurta ve sarı renkli bir kağıt elde etmelisiniz. Büyüyü yapmak istediğiniz niyetiniz içinizden geçirmeli veya yüksek seslerle tekrar etmelisiniz. Bu niyetiniz ile ulvi güçleri tatmin etmelisiniz. Ortam oluştuktan sonra yüksek sesle ey ulvi güçler bana yardım edin diye 17 kere tekrar edin. Niyetinizi içinizden geçirerek yumurta büyüsü kabul olmasını dileyin ve yumurtayı kağıt üzerinde kırın bunları sadece sağ el ile yapın ve sol elinizi kalbinize koyun.

Kırdığınız yumurtayı işaret parmağınızla karıştırın. Kağıdı alarak büyünün bir gün kurumasını bekleyin kuruyup katladıktan sonra 7 gün yatak odanızda bekletin ve 7 gün sonunda büyüyü evinizden 200 metre uzaklıkta bir toprağa gömün. Yumurta büyüsü hakkında daha detaylı bilgi almak ve benim vasıtamla bunu yapmak için lütfen numaramdan iletişime geçiniz.

Yumurta Büyüleri Nelerdir?

Yapılması en masrafszı büyü olarak bilinen yumurta büyüsü ev ve aile ortamı odaklı olumsuz bir büyüdür. Eşlerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlamak ve aile huzurunu bozmak için kullanılan yumurta büyüsü masrafsız olmasına rağmen etkili bir büyüdür. Ancak masrafsız bir büyü olması işin ehli olmayan kişilerin yapabileceği anlamına gelmemektedir.

Yumurta Büyüsü Etkileri

Öncelikle medyum Saliha hoca bu büyü için bir adet yumurta ve sarı bir kağıt kullanmaktadır. Sonrasında büyünün esas amacına vefk ile niyet etmekte ve bu niyeti sesli bir şekilde dile getirmektedir. 17 kere tekrar ederek ulvi güçleri harekete geçirir ve yumurta büyüsünün kabul olmasını dileyerek yumurtayı sağ eli kırar. Bu esna da sol eli kalbi üzerindedir.

Yumurta Büyüsü Yapanlar

Yumurta büyüsü kadim bir bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyünün özellikle tesir edebilmesi için büyüyü yapan kişinin hüddam olması gerekir. Aksi takdirde büyü içib yapılan ritüel boş bir eylemden öteye gidemeyecektir. Bu konu hakkında medyum Saliha yumurta büyüsü yaparken kendisinin vakıf olduğu vefk ile yaptığı büyünün kısa sürede etki ettiğini belirtmektedir.

Yumurta büyülerinin yapılabilmesi için öncelikle isminin geçtiği yumurtaya ihtiyaç bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili olarak internet üzerinde gezen evde yapılabilecek büyüler ise gerçek dışı bilgilerdir. Çünkü medyum Saliha, ilm ehli olmayan isimlerin yaptıkları ritüellerin gerçeklik içermeyeceğini belirtmektedir. Bu tıpkı tıp okumayan birisinin sadece önlük giydi diye doktor olamaması gibi bir durumdur.

Yumurta büyüleri nasıl yapılır noktasında verilebilecek en doğru cevap büyü ehli olmak gerektiğidir. Büyü ehli olmak için ise medyum Saliha hoca kişide hüddam mührünün bulunması gerektiğini belirtmektedir. Kendisinin bu mühre sahip olduğunu belirtirken büyünün etkisinin bir hafta içerisinde ortaya çıktığını belirtmektedir.

Yumurta Büyüsü Çalışması

Yumurta büyüsü, Anadolu’nun en yaygın büyülerinden biridir. Asıl menşei yeri, Anadolu ve Suriye’dir. En yaygın büyüler arasındadır. Rasgele bir Orta Anadolu köyüne gidip bu büyüyü sorduğunuzda, çoğu insan nasıl yapıldığını ve nasıl bozulduğunu bilir. Ancak, şehirlerde yaşayan ve kırsal kesimdeki yeni bir evde yaşayan insanlar, yaşlanan sözlü kültürün değerlerini bilmiyorlar. Bu aynı zamanda yumurta büyüsü için de geçerlidir. İnsanlar bu büyünün adını büyüklerinden duymuşlar, ancak konuyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi değillerdir. Bunun nedeni üçüncü şahıslarla iletişim kurarken yumurta büyüleriyle iletişim kurma ihtiyacı olabilir.

Yumurta Büyüsü Uzmanları

En ucuz büyü olarak bilinen yumurta büyüsü, ev ve aile ortamlarını hedefleyen olumsuz bir büyüdür. Eşleri birbirinden ayırmak ve ailenin huzurunu bozmak için kullanılan yumurta büyüsü, ucuz olmasına rağmen etkili bir büyüdür. Ancak, ucuz bir büyü, vasıfsız insanların bunu yapabileceği anlamına gelmez.

Yumurta Büyüsünün Tesiri

Öncelikle, Medyum Saliha bu büyü için bir yumurta ve sarı kağıt kullanır. Daha sonra, büyünün asıl amacını adlandırmak için vefk kullanmaya niyetlenir ve bu niyet tanıtımını ilan eder. Bu büyüyü yaparken bir kilit nokta da aynı zamanda sol elinin de kalbinde olmasıdır. Özel hisleri ile kolaylıkla büyüyü yapabilir.

Kırılmış Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü kara büyü çeşitleri içerisinde en yaygın kullanılan büyülerden biridir. Bu yumurta büyüsü sayesinde araya kin, nefret ve fesat sokmak mümkün olacaktır. Üstelik etki süresi en hızlı büyü türlerinden birisi olduğundan dolayı da gerçekten de en çok rağbet gören büyüler arasındaki yerini korumayı sürdürür. İşte bütün bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman yumurta büyüsünün sarı kâğıt ve bir adet yumurtayla medyum tarafından transa girilerek gerçekleştiğini söylemek gerekir.

Burada büyü yapılacak kişinin adının sürekli sesli olarak zikredilmesi ve de yumurta büyüsünün etkisini hissettirmesi adına niyet edilmesi son derece önemli bir nokta olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Yer verilen tüm bu kriterleri neticesinde değerlendirildiği zaman yumurta büyüsünün etki alanına yönelik olarak her anlamda önemli büyüler arasında geldiğini ifade etmek gerekir. Büyünün etkili olması için medyumun hüddam irtibatında son derece derin olması gerekir. Bu sayede kırılmış yumurtayla yapılacak büyünün etkisinin daha hızlı bir şekilde tesir etmesi sağlanmış olacaktır. Bu da etki alanını genişletmesi adına önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yazılarınızı büyük bir keyifle okuyorum. Hocam çürük yumurta büyüsü diye bir şey var mı? Bu büyüyü yaptırdığımız kişi, çürük yumurta gibi kokarak eşinin ondan soğuması sağlanıyormuş. Böyle bir büyü gerçekten var mı?