1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Yumurta Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü en ucuz ve masrafsız büyü çeşitlerinden olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir. Diğer büyülerde olduğu gibi yumurta büyüsünü yaptırmak isteyen kişilerin talepleri de aynı denilebilir.

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü nasıl yapılır diye soran çok oluyor. Bu büyüyü açıklamak için bu makaleyi yazdım. Eşleri birbirinden ayırmak, ev ortamında huzursuzluk çıkarıp yuvayı dağıtmak gibi anlamlar için yumurta büyüsü yaptırmak isteyenler bizlere ulaşmaktadır. Ancak bu kadar kolay gibi görünse de oldukça tehlikelidir. Bunun için mutlaka bir medyumla iletişim kurmanız gerekir.

Aslında büyüyü yapabilmek için tüm malzemeleri elde etmek kolay olduğundan herkes yapabilir. Sizin isteklerinize göre eğer farklı bir durum varsa mutlaka benimle iletişime geçmeniz ve yardım almanız gerekmektedir. Bu durumun sebebi ise üçüncü kişilerle bağlantı kurabilme aşamasında yumurta büyüsü için iletişim kurmak gerekebilir.

Yumurta büyüleri nasıl yapılır?

Yumurta büyüsü yapabilmek için öncelikle bir adet yumurta ve sarı renkli bir kağıt elde etmelisiniz. Büyüyü yapmak istediğiniz niyetiniz içinizden geçirmeli veya yüksek seslerle tekrar etmelisiniz. Bu niyetiniz ile ulvi güçleri tatmin etmelisiniz. Ortam oluştuktan sonra yüksek sesle ey ulvi güçler bana yardım edin diye 17 kere tekrar edin. Niyetinizi içinizden geçirerek yumurta büyüsü kabul olmasını dileyin ve yumurtayı kağıt üzerinde kırın bunları sadece sağ el ile yapın ve sol elinizi kalbinize koyun.

Kırdığınız yumurtayı işaret parmağınızla karıştırın. Kağıdı alarak büyünün bir gün kurumasını bekleyin kuruyup katladıktan sonra 7 gün yatak odanızda bekletin ve 7 gün sonunda büyüyü evinizden 200 metre uzaklıkta bir toprağa gömün. Yumurta büyüsü hakkında daha detaylı bilgi almak ve benim vasıtamla bunu yapmak için lütfen numaramdan iletişime geçiniz.

Yumurta büyüsünün tesiri

Öncelikle, Medyum Saliha bu büyü için bir yumurta ve sarı kağıt kullanır. Daha sonra, büyünün asıl amacını adlandırmak için vefk kullanmaya niyetlenir ve bu niyet tanıtımını ilan eder. Bu büyüyü yaparken bir kilit nokta da aynı zamanda sol elinin de kalbinde olmasıdır. Özel hisleri ile kolaylıkla büyüyü yapabilir.

Kırılmış yumurta büyüsü nedir?

Yumurta büyüsü kara büyü çeşitleri içerisinde en yaygın kullanılan büyülerden biridir. Bu yumurta büyüsü sayesinde araya kin, nefret ve fesat sokmak mümkün olacaktır. Üstelik etki süresi en hızlı büyü türlerinden birisi olduğundan dolayı da gerçekten de en çok rağbet gören büyüler arasındaki yerini korumayı sürdürür. İşte bütün bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman yumurta büyüsünün sarı kâğıt ve bir adet yumurtayla medyum tarafından transa girilerek gerçekleştiğini söylemek gerekir.

Kırılmış Yumurta Büyüsü
Bu fotoğrafta kırılmış bir yumurta görüyorsunuz.

Burada büyü yapılacak kişinin adının sürekli sesli olarak zikredilmesi ve de yumurta büyüsünün etkisini hissettirmesi adına niyet edilmesi son derece önemli bir nokta olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Yer verilen tüm bu kriterleri neticesinde değerlendirildiği zaman yumurta büyüsünün etki alanına yönelik olarak her anlamda önemli büyüler arasında geldiğini ifade etmek gerekir. Büyünün etkili olması için medyumun hüddam irtibatında son derece derin olması gerekir. Bu sayede kırılmış yumurtayla yapılacak büyünün etkisinin daha hızlı bir şekilde tesir etmesi sağlanmış olacaktır. Bu da etki alanını genişletmesi adına önemlidir.

Yumurta büyüsü yorumlar

Hem iyi manada hem de kötü manada kullanılan büyülerden birisi de yumurta büyüsü işlemleridir. Aşk büyüsü maksadıyla yapılan yumurta büyüsü işlemleri olduğu gibi, ayırma büyüsü ya da huzur bozmak amacıyla da yapılan yumurta büyüsü işlemleri vardır. Yumurta büyüsü yorumlar açısından incelendiğinde çok yoğun şekilde araştırılmaktadır. Yumurta büyüsü yorumlar kısmında bir takım yazılanlara baktığınızda masrafsız bir büyü olduğuna işaret edilmektedir. Yumurta büyüsü işlemlerinde esas mesele yazılan ve okunan tılsımlar ve cinler ile kurulan irtibatta gizlidir. Evde yumurta büyüsü yapmak çok tehlikeli ve sizi zor duruma sokacak işlemlerdendir. Medyum Saliha Hoca, bu sebepten ötürü çok sayıda kimsenin cin musallatı denilen sıkıntıya düştüğünü ve kendisinden yardım istediklerini bildirmektedir.

Yumurta Büyüsü Yorumları
Büyü hazırlamak üzere hazırlanmış yumurtalar.

Büyüler acısından bakıldığında ise yumurta büyüsü yorumlar açısından olumlu ve olumsuz çok fazla şey içermektedir. Bu sebeple yumurta büyüsü yaptıracak kimselerin ister aşk büyüsü maksadıyla olsun isterse de ayırma büyüsü maksadıyla olsun yumurta büyüsü konusunda Medyum Saliha Hoca gibi tecrübeli medyumlar ile çalışmaları gerekmektedir. Ancak en iyi medyumlar ile çalışılması sonucunda yumurta büyüsü işleminde başarı sağlanacağı bilinmelidir. Medyum Saliha Hanım, kendisine başvuran kimselerin yumurta büyüsü yorumlar konusunda başarı hikayelerini yaşayanlar olduğuyla da sevincini ifade etmektedir. Büyüler çok dikkatli olunması gereken sırlı dualar ile doludurlar. Yumurta büyüsü yorumlar hususu incelendiğinde bu tılsımlar hakkında da başarılı olan insanların söyledikleri dikkate alınmalıdır. Medyum Saliha Hoca, sizlere yumurta büyüsü hakkında yardımcı olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Uzman Medyum Saliha'nın tamamen kendisinin hazırladığı Büyü içerikleri, Dua bilgileri, Rüya Tabirleri ve Burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Medyum Saliha, sitesinde yayınladığı tüm içeriklerin haklarını saklı tutar. Bu sitede yayınlanan Büyüler hakındaki tüm içeriklerin oluşturucusu kendisidir.

Yorum Yap