İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Büyü Açıklamaları
  3. Zenginlik Büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü çokça araştırılan bir medyum işlemidir. Zenginlik büyüsünü, ticaret yapan kişilerin kendi alanında başarılı ve zengin olması için yıllardır bu alanda kazandığım tecrübelerimle yapıyorum.

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik büyüsü hakkında internette çok bilgiler ama çoğu kirli bilgileri.  Bu makalemde gerçek bilgileri vermek istedim. Bu büyü genelde Soğdlar ve Yahudiler ’in fazla yaptırdığı bir büyüdür. Eski zamanlarda kervancılık işi yapan tüccarlar zenginlik büyüsü yaptırırlardı. Günümüzde ise ticaret ile uğraşan, mal varlığını büyütmek isteyen iş adamları yaptırıyorlar.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tecrübelerimle yaptığım ve her defasında başarı ile sonuçlanan zenginlik büyüsü için tuzlu su ve beyaz mendil kullanılıyorum. Tuzlu su ticaret için inandırma gücünü ve beyaz mendil ise parayı temsil ediyor.

İlk olarak beyaz mendil bir gece boyunca tuzlu su içinde bekletiyorum. Tuzlu suyun içerisine koyulan beyaz mendilin bulunduğu kabın ağzını da sıkıca kapatıyorum. Tuzlu su açıkta kalmamalıdır. Mayalama süresi olarak bilinen süreç mendilin tuzlu suda kalma süresidir. Bu süreçteki bir hata yapılan büyünün aksine para kaybetmeye sebep olabilir. Sabah güneş doğduktan sonra kapağı açıyorum. Mendil kabın içindeyken su, özellikle duvar dibinde gölge olan toprağa dökülmelidir.

Kabın içinden aldığım ıslak mendili katlayıp büyü yapılacak kişinin kıyafetinin içine vücuda temas edecek yere yerleştiriyorum. Mendil kurusa bile akşam karanlık olana kadar çıkarılmaz. Karanlık olduğunda mendili çıkarıyorum ve suyun döküldüğü toprağa gömüyorum. Önemli olan gömülme sırasında medyum olarak söylediğim tılsımlı kelimelerdir. Bu adımlardan sonra zenginlik büyüsü tutmuştur.

Zenginlik Büyüsünün Etkileri

Yaptığım zenginlik büyüsü eğer tutarsa ticaret yapan kişi üst üste başarılar gösterir. Her girdiği işten kazançlar sağlar. Sizde zenginlik büyüsü yaptırmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bana ulaşabilirsiniz.

Zenginlik Büyüsü Nedir?

Yahudilerin zengin olmasının temelinde yatan zenginlik büyüsü ticaret ve hizmet alanlarında iş sahiplerinin kısa sürede zengin olmasını sağlar. Medyum Saliha hoca ise zenginlik büyüsü etkisini müslümanlarında kullanarak zengin olabileceklerini söylemektedir. Hatta onlar için yardımcı olan Saliha hoca vefk ve etki gücü ile büyüyü bizzat yaparak zengin olmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Medyum Saliha hoca öncelikle Tevrat bilgisi, büyü ilmi ve kendisine ait olan yeteneğini kullanmaktadır. Ancak bunu yanı sıra zenginlik büyüsü için tuzlu su kullanmayı ve beyaz kağıt ile çalışmayı tercih etmektedir. Böylece medyum Saliha hoca tıslımlı kelimelerini parayı ve inanmayı temsil eden bu iki nesne üzerine okuyarak malın ve paranın çoğalmasını sağlamaktadır.

Zenginlik Büyüsü Tarifi

Zengin olmak isteyen herkes çeşitli yollar dener. Çok çalışsa daha bir türlü zengin olamayan, para sıkıntısı çeken insanlar bu sebeple farklı yollar deneyebilir. Kimileri bu nedenler şans oyunlarına, kumar oynamaya yönelir ama bu da çoğunlukla zengin etmez ve hatta daha da fakirleştirir. İşte bu nedenle insanlar son çare olarak zenginlik büyüsü yaptırmak isteyebilir. Tabi bu büyüyü yapmak kolay değildir. Herkesin yapması söz konusu dahi olamaz. Büyü yanlış ellerde işe yaramaz ve belki de zararlı bile olabilir. Bu nedenle ritüelleri bir şekilde öğrenen kişilerin evde tek başına bu büyüyü yapmayı denemesi bile çok gereksizdir.

Zenginlik büyüsü gibi özel bir büyüyü, özel birilerinin yapması gerekir. Bu konuda, büyü yapan kişinin bilgi ve birikiminin yanı sıra sahip olduğu manevi güçte büyünün etkili olması için oldukça önemlidir. Bu saydığımız özellikleri göz önüne aldığımızda, etkili büyü yapmada ilk sırada gelen kişide Medyum Saliha’dır. Medyum Saliha, birçok büyü, büyü bozma ve dua işleminde olduğu gibi zenginlik büyüsünde de defalarca başarılı olmuştur. Kendisinden zenginlik büyüsünü talep eden çok kişiye yardım etmiş ve zengin olmasına vesile olmuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Zengin olma herkesin hayalidir. Bu büyüyü yaptırsam, sayısal loto ya da diğer çekilişlerden para kazanma şansım artar mı? Bu konuda bilgi rica ediyorum. Eğer öyle ise hemen zenginlik büyüsü yaptıracağım.